Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.661.653
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
karlo125 kaže...
karlo125 kaže...

ljudi ja sam tek nakon 6 mjeseci primjetio da moje sluske nemaju digitalni mikrofon tj. svjetleci koji ima na sebi mute button.

 

Slika uopce nije identicna,slova su drugacija i taj mikrofon.Dajte mi recite jel se vrijedi zalit ili da nis od toga ne ocekujem.

 

Ovo je jbt prevara onda,stave fejk sliku

 Iso sam vidit bas na razer-ovoj stranici i da imaju razliku i dobro govorim znaci imaju bas svoj 7.1,digitalni mikrofon,mute button,drivers 40mm

 

Nije me briga,ja cu lijepo ic sutra u servis i trazit te koje su na slici,imam racun,garanciju,orginalnu kutiju,nista nije ogrebano niti potrgano.

 

BTW jos mi je bas frend prije mjesec dana iso govorit zas je tak los quality mic a na ytu je puno bolji zvuk(non edit-an)

 

prevara su razer proizvodi 

 

salu nastranu, nitko te nije prevario, lijepo ti pise na web shopu, kao i na bilo kojem shopu na planeti, da su sve slike i opisi stavljeni u dobro namjeri i da su greske moguce.

 

isto tako, u opisu proizvoda pise "analog microphone", od kuda ti da ima digitalni mic?

 

ne znam da li je kriva slika, ne vidim PN od proizvoda, sta nisu to ove slusalice https://www.razerzone.com/eu-en/gaming-audio/razer-kraken-usb  ?

 

proslo je 6 mjeseci stari moj, ne znam sta ocekujes, ne mozes sada nista, osim ako ti trgovina ne izade u susret, mada ne vidim razloga zasto bi, sam si se zezno, ako stvarno to nisu te slusalice.

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Trgovac će se nasmijati samo. Realno imaš 8 dana da proizvod iz bilo kojeg razloga vratiš, to kaj si ti nakon pola godine sebi zamislil nešto, se links ne tiče.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ekipa, da ne vrtim unazad stranicama, interesiraju me Sony Wirelles Gold Headset i opčenito dali postoji šta bolje do nekih cca 500kn ?

Slušama će prvenstveno namjena bit gaming na PS4.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
zabranjeniples kaže...

Ekipa, da ne vrtim unazad stranicama, interesiraju me Sony Wirelles Gold Headset i opčenito dali postoji šta bolje do nekih cca 500kn ?

Slušama će prvenstveno namjena bit gaming na PS4.

 nisam probao sony, to ce ti netko drugi reci

 

inace koristim svoje hyperx za PC, PS4, tablet, notebook i mobitel, pa si pogledaj hyperx bilo koji, topla preporuka

15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Mislim uzeti jedno od ovog troje:

KINGSTON HyperX Cloud 

Speed Link MEDUSA XE

PLANTRONICS GameCom 388  

 

Znam da su Kingston najkvalitetnije no i daleko najskuplje. Plantronics su vise nego duplo jeftinije. Zanima me da li su Kingston zaista toliko bolje?

 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Alfredo nr.2 kaže...

Mislim uzeti jedno od ovog troje:

KINGSTON HyperX Cloud 

Speed Link MEDUSA XE

PLANTRONICS GameCom 388  

 

Znam da su Kingston najkvalitetnije no i daleko najskuplje. Plantronics su vise nego duplo jeftinije. Zanima me da li su Kingston zaista toliko bolje?

 

 Znam da su prije 7-8 godina kad se igrao COD2 & 4 većina imali meduse,sad pretpostavljam da su ovo noviji modeli tih slušalica ali ne vidim zašto i dalje nebi bile dobre

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Alfredo nr.2 kaže...

Mislim uzeti jedno od ovog troje:

KINGSTON HyperX Cloud 

Speed Link MEDUSA XE

PLANTRONICS GameCom 388  

 

Znam da su Kingston najkvalitetnije no i daleko najskuplje. Plantronics su vise nego duplo jeftinije. Zanima me da li su Kingston zaista toliko bolje?

 

 Meni su Plantronics GameCom 388 (i verzija prije te) jednostavno bile i jos uvijek jesu best bang for the buck. Za manje od 300 kn dobijes pristojan zvuk, kvalitetu izrade s kojom dolazi dugotrajnost i sto mi je najprakticinije bilo kotatcic i mute mic button su na lijevoj uski tako da ne moram traziti po kabelu gdje da stisam ili mute-am mic. Vjerujem da su hyper x barem duplo bolje sto se zvuka tice.

MadeInCroatia
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Timo kaže...
karlo125 kaže...
karlo125 kaže...

ljudi ja sam tek nakon 6 mjeseci primjetio da moje sluske nemaju digitalni mikrofon tj. svjetleci koji ima na sebi mute button.

 

Slika uopce nije identicna,slova su drugacija i taj mikrofon.Dajte mi recite jel se vrijedi zalit ili da nis od toga ne ocekujem.

 

Ovo je jbt prevara onda,stave fejk sliku

 Iso sam vidit bas na razer-ovoj stranici i da imaju razliku i dobro govorim znaci imaju bas svoj 7.1,digitalni mikrofon,mute button,drivers 40mm

 

Nije me briga,ja cu lijepo ic sutra u servis i trazit te koje su na slici,imam racun,garanciju,orginalnu kutiju,nista nije ogrebano niti potrgano.

 

BTW jos mi je bas frend prije mjesec dana iso govorit zas je tak los quality mic a na ytu je puno bolji zvuk(non edit-an)

 

prevara su razer proizvodi 

 

salu nastranu, nitko te nije prevario, lijepo ti pise na web shopu, kao i na bilo kojem shopu na planeti, da su sve slike i opisi stavljeni u dobro namjeri i da su greske moguce.

 

isto tako, u opisu proizvoda pise "analog microphone", od kuda ti da ima digitalni mic?

 

ne znam da li je kriva slika, ne vidim PN od proizvoda, sta nisu to ove slusalice https://www.razerzone.com/eu-en/gaming-audio/razer-kraken-usb  ?

 

proslo je 6 mjeseci stari moj, ne znam sta ocekujes, ne mozes sada nista, osim ako ti trgovina ne izade u susret, mada ne vidim razloga zasto bi, sam si se zezno, ako stvarno to nisu te slusalice.

 da pa jebe se njima kaj stavljaju krive slike,no ajde recimo da dodem tamo u servis i da mi kazu gospodine ne mozemo ih primiti.

Zar ne bih ja mogao npr. reci da mi slusalice nemaju bass-a,zvuk zna biti povisen u nekom odredenom vremenu sto se cak i kad kad dogada no nije me to toliko mucilo.Oni pregledaju sluske,uvjere se i dal sad ja mogu dobit povrat novaca posto vidim da u linksu nemaju te razer kraken 7.1 chroma gaming usb s digitalnim mikrofonom

 

Kakvi su oni s reklamacijom??

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Dobit ćeš 99% iste takve ispravne. Povrat novca ide samo kad nemaju na lageru nešto.

 

A i mislim da nitko od nas nema kristalnu kuglu, odi tamo i pitaj. Dobio si nekoliko mišljenja, a ti dalje filozofiraš.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 6:11 (Karlek_19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
karlo125 kaže...

 da pa jebe se njima kaj stavljaju krive slike,no ajde recimo da dodem tamo u servis i da mi kazu gospodine ne mozemo ih primiti.

Zar ne bih ja mogao npr. reci da mi slusalice nemaju bass-a,zvuk zna biti povisen u nekom odredenom vremenu sto se cak i kad kad dogada no nije me to toliko mucilo.Oni pregledaju sluske,uvjere se i dal sad ja mogu dobit povrat novaca posto vidim da u linksu nemaju te razer kraken 7.1 chroma gaming usb s digitalnim mikrofonom

 

Kakvi su oni s reklamacijom??

ali slika nije kriva, tocno je ono sto je na webu i sto si ti kupio

 

tvoj je problem sto si tek nakon 6. mjeseci skuzio da si kupio Razer Kraken USB, umjesto Razer Kraken Chroma, koliko ja kuzim po tvome pisanju

 

mozes ti reklamirat proizvod i izmisljat sta god hoces, oni ce ti uzeti slusalice na reklamaciju, testirati i ako bude sve u redu, reci ce ti da nisu uocili nikakav problem i dobit ces ih natrag

 

sretno

 

9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Pozdrav!
Dali je i kod vas koj imate HyperX Cloud II, da ne mozes slusati ista ako nije spojen mikrofon!? Kada skinem mikrofon onda nema zvuka! To se dogadja na smartphonu, dok na PS4 kontroleru nema problema ako skinem mikrofon, sve radi, np!

Pa me to buni dali je to do mog moba (HTC M8) ili je to tako normalno!? Tnx!
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
veseli007 kaže...
Pozdrav!
Dali je i kod vas koj imate HyperX Cloud II, da ne mozes slusati ista ako nije spojen mikrofon!? Kada skinem mikrofon onda nema zvuka! To se dogadja na smartphonu, dok na PS4 kontroleru nema problema ako skinem mikrofon, sve radi, np!

Pa me to buni dali je to do mog moba (HTC M8) ili je to tako normalno!? Tnx!

 i sa mikrofonom i bez mikrofona radi zvuk, kada spajam na mobitel

9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Da, i kod bratovog moba je tako, znaci nesto u postavka na mom htc!
😢
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
X3M kaže...
zabranjeniples kaže...

Ekipa, da ne vrtim unazad stranicama, interesiraju me Sony Wirelles Gold Headset i opčenito dali postoji šta bolje do nekih cca 500kn ?

Slušama će prvenstveno namjena bit gaming na PS4.

 nisam probao sony, to ce ti netko drugi reci

 

inace koristim svoje hyperx za PC, PS4, tablet, notebook i mobitel, pa si pogledaj hyperx bilo koji, topla preporuka

 Jos netko ima kakav prijedlog?

Kakav je Roccat po ovom pitanju??

Znaci glavna namjena je Ps4 i da je cijena do nekih 500kn max. 

7 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
zabranjeniples kaže...

 Jos netko ima kakav prijedlog?

Kakav je Roccat po ovom pitanju??

Znaci glavna namjena je Ps4 i da je cijena do nekih 500kn max. 

 ROCCAT Cross su ti isto sasvim ok

14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Gledam malo ove Roccat Cross 350kn, Logitech G430 cca530kn i Kingston Cloud Stinger cca 400kn.

Nazalost, dok sam cekao Sony Gold Wirelles mi je ispao iz kombinacije, jer mi sad vise nije 490, nego 600kn. 

 

Sto vise gledam, to idem na skuplje, a odlucio san nedat vise od cca 500injak kuna. 

Sad, ne znam dal se moze nac nesto kao Sony, slicne kvalizete zvuka, jer koliko sam upucen, on daje 7.1 kad se spoji na PS4.

 

I day ove Roccat mi se cine primamljivim za ovu cijenu, ali citam da mikrofon zna cinit nekakve problema console gamerima, pa ne znam o cemu se tocno radi. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 11:42 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
zabranjeniples kaže...

Gledam malo ove Roccat Cross 350kn, Logitech G430 cca530kn i Kingston Cloud Stinger cca 400kn.

Nazalost, dok sam cekao Sony Gold Wirelles mi je ispao iz kombinacije, jer mi sad vise nije 490, nego 600kn. 

 

Sto vise gledam, to idem na skuplje, a odlucio san nedat vise od cca 500injak kuna. 

Sad, ne znam dal se moze nac nesto kao Sony, slicne kvalizete zvuka, jer koliko sam upucen, on daje 7.1 kad se spoji na PS4.

 

I day ove Roccat mi se cine primamljivim za ovu cijenu, ali citam da mikrofon zna cinit nekakve problema console gamerima, pa ne znam o cemu se tocno radi. 

ma 7.1 ti je bezveze "feature" na slusalicama, dobre stereo slusalice su ti bolja stvar uvijek

 

znam kako ti je, stavis si neki limit i onda samo povecavas cifre jer malo pomalo i evo te vec na cijeni od HyperX Cloud 

 

za Roccat ne znam kakve probleme rade, Cross sam koristio jedno vrijeme, nas svim uredajim koje imam, i klinac mi ih je isto koristio, nismo primjetili nikakve probleme

 

nisu na razini cloud slusalica ali su vrlo dobre

 

pogledaj si po oglasima ako netko prodaje cloud pa njih kupi, za to si siguran da su provjereno najbolje

 

sretno

15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Uzeo sam u HGSPOT-u KINGSTON HyperX Cloud Gaming za 535,95kn. Koliko sam vidio nigdje nema jeftinije.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Narucio sam s aliexpressa nove earpads za logitech g430 ali vidim da sam i headband dobio moze li zamijeniti i taj headband znaci? Ili se stavi preko ove sadasnje? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
HolyPotato kaže...

Narucio sam s aliexpressa nove earpads za logitech g430 ali vidim da sam i headband dobio moze li zamijeniti i taj headband znaci? Ili se stavi preko ove sadasnje? 

 Kod mene na G35 je cijeli na čičak, i originalno sam dobio 3 različita komada koja se mijenjaju.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ja nisam dobio rezervu a ovi earpadi se daju jednostavno zamjenit jedino headband je zaljepljen sam procitao na internetu pa sad dali se treba odvojit to s fenom ili cim ili se stavi samo prek toga

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozz,

 

savjet za neke sluške za igranje do nekih 600 kn, uglavnom za pubg

 

Hvala LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ko gleda odlične bežične sluške, preporuka za Arctis 7 od Steelseriesa.

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
ICO1234567 kaže...

Pozz,

 

savjet za neke sluške za igranje do nekih 600 kn, uglavnom za pubg

 

Hvala LP

 HyperX Cloud 2.

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Idem do kraja večeri po headset, pa još jedno pitanje, jer sam naišao na još tri dostupna modela.

Znači, uz jednog od favorita official Sony Wirelles Stereo headset, naišao sam i na tri sljedeća, pa vas molim pokoju o njima, ako tko ima.

Btw., odustao sam od Sharkoon SGH1 i uzimam valjda nešto od ovoga, pa evo i glasanje.

Znači, do što prije danas moram ić po njih, jer mi je danas krajnji rok za kupovinu 

I da ne bude zabune još jednom, prvenstvena namjena je PS4 gaming.

 

Ovaj Steelseries Siberia mi se isto ne čini loš ??

I da opet kažem, Cloud X neču uzimat i njega zaobiđite, jer jednostavno odudara od buđeta i nije mi baš dostupan.

 

EDIT: Siberia 200 je 441kn , a ne 341kn, sorry

0 HP Omen by Steelseries 449kn
0 HP Omen 800 449kn
3 Steelseries Siberia 200 - 441k
1 Sony Wirelles Stereo 524kn
3 Ništa od navedenog
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 16:29 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Prekjučer stigle CloudX i mogu reć da sam vrlo zadovoljan.

 

Zašto su dobre već je rečeno puno puta, meni najbolji dio je udobnost. Prije njih sam imao Sharkoon ER2 koje su me užasno žuljale, napatio bi se svaki put kad bi ih nosio.

Mikrofon također odličan, vrlo jasan.

 

Kad bi tražio neku manu to bi bilo zagrijavanje ušiju. Nakon sat-dva postane dosta toplo, ne znam kako će tek bit preko ljeta il kad ih budem nosio po pet sati u komadu. 

I volume kotačić mi izgleda kao prvo što bi moglo otić, možda mi se samo čini.

 

U svakom slučaju preporučujem. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ma nemaš problema, nabaviš neke HM5 earpadove od Brainwavza, npr hibridne ili nakošene od tkanine i uši se znatno manje griju a udobnost znatno bolja.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
...nisam isprobao još ali mislim da jastučići od velura manje griju (dolaze u paketu sa slušalicama).
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
djigibao kaže...
...nisam isprobao još ali mislim da jastučići od velura manje griju (dolaze u paketu sa slušalicama).

 Vrh su i manje griju. Plus zvuk je (barem meni) ugodniji, ne osjećam se ko u podmornici.

6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

  PLANTRONICS RIG500 ili Hyperx Cloud stinger?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice