Naj-strategije

poruka: 44
|
čitano: 10.738
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Naj-strategije

1.total war serijal

2.CoH

3.World in conflict

15 godina
neaktivan
offline
Naj-strategije

C&C:Red Alert 2 i 3

        Tiberium wars

Blitzkrieg svi djelovi

Warcraft 3

Lord of the Rings 1 i 2

 

 

add me xfire >>> razvaljot
15 godina
offline
Naj-strategije

age of empires,

world of warcraft 3,

anno 1701

16 godina
neaktivan
offline
Naj-strategije

Daleko na prvom mjestu mi je HOMEWORLD serijal. Mislim da objašnjenja nisu potrebna. Samo ime ove igre za mene je sinonim kvalitete (Uf kad će više trojka)

Drugo mjesto mi je Ground Control serijal . Svidio mi se, za tadašnje vrijeme, neobičan pristup RTS-u. I dan danas ga rado igram.

Treće mjesto dijele World In Conflict i Close Combat 4

 

Što se tiče strategija na poteze istakao bih Jagged Alliance serijal, Gorky 17 i Panzer General serijal

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
16 godina
neaktivan
offline
Naj-strategije

 

Vidio sam da uglavnom sve najbolje pišete o CoH, ali mi je sad trenutno malo dosta WWII teme. Koja RTS (RTT) igra ima suvremeno ratovanje i više slobode, taktiziranje, pa i strategiju (baze, ekonomija), te mape država, a manje priče i linearnosti od WiC? (samo da nije Supreme Ruler, nešto bih življe)

 

 

Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Naj-strategije

Rise of Nations ili Empire Earth. Bolji ti je Rise, ovaj drugi ima zeznutu grafiku, spore resurse i sporu gradnju... nije baš nešto

If death of one man can save thousand lives,then that one sacrifice is worth it!
15 godina
offline
Naj-strategije

Age of Mitology 3,

nju sam jedinu i igrao Sramim se.

AMD 6000+ 3,1 GHz ATI Club 3D3850 512 ddr3 WD 640 GB , Maxtor 80 GB Chieftec 400 W 4 GB DDR2 1000GHz Muskin red line monitor LG FLATRON ez T710BH 17" (crt)
15 godina
neaktivan
offline
Naj-strategije

Najbole po redu.

  1. Supreme Commander
  2. Supreme Commander:Forged Alliance
  3. Age of Empires III
Koja pila? Naravno,motorka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 15:13 (Koja_pila).
16 godina
offline
Naj-strategije

Warhammer 40K

supreme commander

impossible creatures

Only God will judge me tko je brži ili zec
15 godina
neaktivan
offline
Naj-strategije

Empire Earth 2. Jedini RTS kojeg sam igrao!Plač

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
16 godina
neaktivan
offline
Naj-strategije

Total War serijal. Evo, ubrzo ce Empire Total War(pocetak ozujka).

E8400 3gHz // BFG GTX 260 Max Core OC // Corsair 1066 mHz 4 GB // WD 640GB // CORSAIR HX520W // Gigabyte EP35-DS3R // CM Cosmos // Genius Ergo 525 Laser Gaming Mouse Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
Naj-strategije

Sins of a solar empire,da bar ima kampanju.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
protjeran
offline
Naj-strategije

za mene prvo mjesto zauzimaju C6C Generals s ekspanzijom Zero Hour (nenad*ebivo)

sad im se guraju C%C tiberium wars

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
15 godina
neaktivan
offline
Naj-strategije

AGE OF EMPIRES II

WARCRAFT III

Ubuntu 8.10 Interpid Ibex User (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice