Power reset extension adapter

poruka: 6
|
čitano: 1.448
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Power reset extension adapter

Pozdrav ekipa,

 

Evo muku mućim sa pronalaskom navedenog kabla sa slika.

 

Znaći kupio novo NTXZ H700i kučište i naravno kabel koji ide iz power tipke na kraju nama one činčeve za spajanje na MBO, nego ima onaj 9 pinski FPANEL konektor za kojeg moja malo starija ploća nema gdje da se uključi.

 

Da bi mogo to pospajat treba mi taj extensio produžetak kojeg nemogu nigdje nabaviti u Zagrebu.

 

Ako netko ima viška ili zna dućan di se može kupiti bio bi jako zahvalan.

 

Hvala

Lp

Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku. (Pablo Picasso)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Power reset extension adapter

Nebi htio ispasti pametan,uopće ti ne paše taj konektor sa kućišta na ploču ???

 

Kak da velim,jel ga možeš uštekati,pa samo pinove premjestiti ???

 

 Daj model ploče ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 14:27 (nbdy32).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Power reset extension adapter
Ne paše, probao sam u svim smjerovima. Problem je što ovaj jedan pin što fali na kraju se ne poklapa sa pinom na ploči. Baš moraju biti činčevi ili mi treba JFP1 konektor na ploči koja ga nema. MBO je Asus P8P67 B3
Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku. (Pablo Picasso)
10 godina
offline
Re: Power reset extension adapter

Obično takve stvari riješim pribadačom kao pomoć za presložiti pinove...

Ako taj od 9x2 ovako (plavo ) rasječeš skalpelom dobiješ 3x2 i 5x2 pa složiš žice.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 17:54 (AF139).
15 godina
offline
Re: Power reset extension adapter

-adapter bi morao biti u kućištu.. protresi/okreni, negdje se zavukao..

-nisu činčevi (rca-cinch npr za audio..) nego jumper-konektor, usb1-2.. nema naziv osim jumper-pin. (ako tražiš online..). i ne miješati frontpanel usb i ostalo kao power/audio tj ako je front usb plavi-3.0 to je zasebni kabel i ide na 3.0 konektor dok se može spojiti adapterom na 2.0 ali je tad 2.0..

 

-sumnjam da će kao zaseban dio biti po trgovinama, ali možda.. trebaš tad otići i pregledavati police jer zna biti svakako navedeno, ponekad to vidim u bezveznoj ''kutiji''.. artikle koje ni oni ne znaju kako uvesti, jedini način je vidjeti i uzeti ga.. :) no možda ih sad već ima, ebay... i sl.

 

 

edit:

-ako imaš neki konektor koji odgovara fizički, ali smo pogrešan raspored.. (koliko mogu pročitati.. možeš spojiti ali nešto ne radi, pogrešan raspored..)

- jednostavno, presložiš kablove u odgovarajućem rasporedu.

.. kablel s jumper-pin konektorom ima malu kvačicu, nešto tanko kao skalpel-igla ti treba za osloboditi kvačicu i izvučeš ga, vratiš u redosljedu koji odgovara.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 18:10 (ihush).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Power reset extension adapter
Hvala na pomoći svima.

Uglavnom, ta ekstenzija ne dolazi sa kučištem što je stvarno debilono.
Navratio sam i u instar da ih pitam o tome i oni su se isto čudili kako to da nije isporučili taj adapter.
Tip je malo proguglo i naletio na NZXT stranici da se ekipa žalila za taj problem i da tko god želi može im se javiti i oni pošalju kabel naknadno.
To sam napravio i drugi dan mi je rekao tip iz NZXT supporta da mi ga šalju :)
Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku. (Pablo Picasso)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice