Apple iPhone 4

poruka: 81
|
čitano: 71.270
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple iPhone 4".
13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
1337Code_breaker kaže...
imam pitanje, meni mobitel gotovo iskljucivo sluzi za multimediju i povremene pozive, i to je jedini razlog zsato razmisljam o tome da uzmem iPhone, ima 32 gb memorije, sad me zanima koliko memorije ima htc desire, i koliko kosta memorijska kartica od 32 gb

700kn od 32

14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
uff, to mi je puno, a koliko memorije ima htc desire?
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4

Pa uzmi od 16 ili 8. Kasnije dokupis jos. Ili kupis na ebyu.

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
dok dođe s ebaya..., a i nemam karticu...
koliko dođe 16 gb, ili 8
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
16 godina
offline
RE: Apple iPhone 4
1337Code_breaker kaže...
dok dođe s ebaya..., a i nemam karticu...
koliko dođe 16 gb, ili 8

Nokia n900 ima 32 GB interne memorije i mogucnost nadogradnje karticom do 64 GB.

- Psiho246
13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
1337Code_breaker kaže...
dok dođe s ebaya..., a i nemam karticu...
koliko dođe 16 gb, ili 8

Jesi ikad čuo za google?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
nasao sam, ali cijene variraju, primjetio sam da je hg spot vrlo skup
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
nesviđa mi se n900, ima onaj s***ani meego, spora je, teska...
dvoumim se iPhone 3gs i htc desire
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4

Zar tu ima neka dilema??????????

Desire bez razmisljanja.

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
ali memorija...
covjece da su memorijske jeftinijeuzo bi je desire odmah, ali meni je mob 98%glazba, 2% razgovori, i nemojte mi sad pametne komentare da kupim iPod ili Zune,to sto malo razgovaram ne znaci da ne razgovaram
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4

ako ti je 98% glazba uzmes karticu od 8 gb i na nju natrpas muzike da ne mozes preslusati za mjesec dana. to ti je recimo 6000 minuta muzike sa po 3 minute u prosjeku to je 3000 pjesama. A imas i vrh telefon.

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
zbrojit cu troskove pa cu javit
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4

Ne moras javljati ;)

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
hehe
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
15 godina
offline
Apple iPhone 4

Pa ako najviše dereš muziku, što ti onda nije bolja i isplativija kombinacija neki mp3 player od sony-a/apple-a i neki mob za 1 kunu? I imat ćeš sve odličan player sa hrpom memorije i mob kojem će baterija trajati tjedan dana. A platit ćeš sve zajedno nekih 1500-2000knBogataš

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Apple iPhone 4
power_user kaže...

Zar tu ima neka dilema??????????

iPhone bez razmisljanja.

ovako već da, pogotovo ako je za muziku.

Apple rulz!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.8.2010 15:12 (power_user).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
onda se moram za**bavat sa reznim punjaciama, pa zaboravio jednog pa drugog...
vise volim sve na jednom mjestu, ponudio mi sad jedan lik iPhone 3gs 32gb za 2000, mozda cu uzet ak u roku 2 tjedna ne nađem neki dobar desire...
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
nemojte svi odmahdecku td, cim iPhone spomene, istina ne npr da je playar na androido dosta los i ja bih ga isti treb zamjenio meridiano, no to je druga tema
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
15 godina
offline
RE: Apple iPhone 4
1337Code_breaker kaže...
onda se moram za**bavat sa reznim punjaciama, pa zaboravio jednog pa drugog...
vise volim sve na jednom mjestu, ponudio mi sad jedan lik iPhone 3gs 32gb za 2000, mozda cu uzet ak u roku 2 tjedna ne nađem neki dobar desire...

A čuj tako i ja imam filozofiju da je jednostavnije ali opet uzmi da ako imaš mob od kune i da dosta malo pričaš snjim da će ti baterija jako dugo trajati. A playeru će trajati ovisno koliko slušaš mjuzu. Tako da ćeš sigurno češće puniti player nego mob. A sa jednim uređajem htjeti ćeš sve i morati ćeš ga puniti stalno. I plus i kad uzmeš iphone/desire, moraš pod hitno kupiti druge slušalice ako svoje nemaš jer ono što snjima dobiješ je šrot, barem meni. Probao sam i iphone a desire sam imam i jedan i drugi imaju odvratno loše slušalice, a bilo koje kvalitetnije su nekih 300-njak kuna.

 

Dobro večina ljudi i nema neke zahtjeve kod slušanja glazbe važno samo da je što glasnije a kvaliteta nema veze, zato iphone i tuče ostale jer je strašno glasan ali nema dovoljno visoku kvalitetu zvuka(barem sa stock sluškama nisam imao prilike probati sa kvalitetnijima, sigurno bi onda bilo puno bolje). Zato mi se kupnja sony walkmana čini pametnija jer dobiješ player sa odličnim sluškama i uživaš u muzici maximalno.

 

Ja i sad na desiru sa dobrim slušalicama uopće ne slušam muziku na mobu, jedino internet radio derem...

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
koje su to 3,5 mm, jesu te one koje mogu i u komp?
konkuriram borgu sa avatarom :-D
15 godina
offline
RE: Apple iPhone 4
1337Code_breaker kaže...
koje su to 3,5 mm, jesu te one koje mogu i u komp?

Da, klasični utor za slušalice/mikrofon i većina mobova ga ima.

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
onda mi to nije briga, imam ih i previse
kakav je player u iPhoneu, (samo oni koji su ga koristili)
konkuriram borgu sa avatarom :-D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
power_user kaže...
logic kaže...

Zar tu ima neka dilema??????????

iPhone bez razmisljanja.

ovako već da, pogotovo ako je za muziku.

Molim da moje izjave ne prepravljas i molim te da editujes post inace ide prijava. Hvala.

:)
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.8.2010 15:57 (logic).
14 godina
offline
RE: Apple iPhone 4
1337Code_breaker kaže...
onda mi to nije briga, imam ih i previse
kakav je player u iPhoneu, (samo oni koji su ga koristili)

bolji player ne mobitelu nećeš naći, http://www.apple.com/iphone/features/ipod.html(o iphoneu 4 je, ali player je isti na svima), pogledaj youtubeu

Apple rulz!!!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4

1500 MB interne+ 64 GB kartica (Transflash)

Hans
14 godina
offline
RE: Apple iPhone 4
1337Code_breaker kaže...
onda mi to nije briga, imam ih i previse
kakav je player u iPhoneu, (samo oni koji su ga koristili)

Odlican, kratko i jasno

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
offline
RE: Apple iPhone 4

Ako se iPhone kupi u Americi,mogu ka koristiti u Hrvatskoj?

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
14 godina
offline
RE: Apple iPhone 4

ako kupis otkljucan ili ga sam softverski otkljucas mozes!

My Life Is A Very Serious Game...
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 4

iphone 4 je odličan mobitel!!!

Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 4

evvo ovako... danas sam kupila iphone 4 i sada me zanima kak da si stavim te sve stvarcice na njega...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice