Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.061.160
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
robogo kaže...
Nije do Windowsa jer meni na 10 Fall Creators updateu radi dobro. A i prije toga je radilo u redu.

Ovdje će biti nešto drugo problem (transcoder u Plexu?)

 ma nije. imam problema sa svim programima kod port forwardiranja. probao sam običan mumble server i on blokira. a sjećam se da je početkom kad je tele2 tek izašao s time sve funkcioniralo. šta se promjenilo u međuvremenu neznam. ali sumnjam na mrežu unutar windowsa. ili neka sitnica koju sam previdio. iako je firewall maknut, portovi i dalje nisu otvoreni na van osim onih sistemskih.

13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Uzeo sam i ja neograničeni paket u Tele 2 zbog nemogućnosti parice na novoj lokaciji ( Cestica ) i ugodno sam iznenađen brzinama, najprije su mi brzine bile 70 Download, 20 Upload, zatim sam preselio ruter na tavan ( ZTE ), i sad dere po 130 Download, 50 Upload bez ikakve dodatne antene...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.11.2017 20:42 (Stolnik).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Stolnik kaže...

Uzeo sam i ja neograničeni paket u Tele 2 zbog nemogućnosti parice na novoj lokaciji ( Cestica ) i ugodno sam iznenađen brzinama, najprije su mi brzine bile 70 Download, 20 Upload, zatim sam preselio ruter na tavan ( ZTE ), i sad dere po 130 Download, 50 Upload bez ikakve dodatne antene...

 Pokućni najbolje funkcionira u takvim zabitima gdje postoji 4g signal, ali nema puno Tele2 korisnika

Identičan slučaj je meni bio (Zagorje) kad sam uzeo u 5.mj, skoro pa iste brzine (oko 120mbps dl). Sad, kad je prošlo pola godine lagano brzina malo pada, vjerojatno se u međuvremenu još ljudi prikačilo na Tele2

Aaaa u pravilu koliko vidim po temi, ljudi u većim gradivoma rijetko kad mogu dobiti takve brzine kolike dobivamo mi na "selu".

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Eto to je dobro. Uvijek ste jambrali kak mi u gradu imamo velike brzine i da je nama lako. Eto ja sad nisam ljubomoran. Neka imate.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Eto to je dobro. Uvijek ste jambrali kak mi u gradu imamo velike brzine i da je nama lako. Eto ja sad nisam ljubomoran. Neka imate.

 Čekaj da našim susedima isteknu ugovori s T-comom potpisivani da bi umjesto raćun bio malo manje velik, jer nije bilo (niti još danas nema, izuzev Tele2) nikakve alternative ...pa skuže da postoji i ovaj pokućni i počnu se prebacivati na to

Ako će Tele2 ulagati u infrastrukturu - sve 5, ako će ostati na ovome sada, osjetit će se razlika

8 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Mogu oni ulagati koliko žele, ali dok ne zakupe dodatan frekvencijski prostor ništa od većih brzina. A nisam siguran imaju li trenutno para za tako nešto.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

I ovo sada je tragedija,živi očaj,sa žice i 10 mbita se prebacih na ovaj mulj a sada zna pasti i na 2-3 mbita.Dobro provjerite da se ne zeznete kao mnogi od nas.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Je li HAKOM uopće najavio natječaj za dodatne frekvencije?
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Nemojte uzimati ovo ako ne morate..ovo smece je nuzno zlo, testirano i u OS i SB. Brzine variraju od očajnih do skoro pa prihvatljivih..ne znas dal bi se smijao il plakao

Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DISPLAY kaže...

Nemojte uzimati ovo ako ne morate..ovo smece je nuzno zlo, testirano i u OS i SB. Brzine variraju od očajnih do skoro pa prihvatljivih..ne znas dal bi se smijao il plakao

 Gle krivo govoris, svatko moze uzet par dana na probu i ako bude zadovoljan produzi a u suprotnom vrati.

Ne znaci ako si ti nezadovoljan da drugi nece bit zadovoljni.

Battlenet - TheProdigy#2234
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zemljanin kaže...
DISPLAY kaže...

Nemojte uzimati ovo ako ne morate..ovo smece je nuzno zlo, testirano i u OS i SB. Brzine variraju od očajnih do skoro pa prihvatljivih..ne znas dal bi se smijao il plakao

 Gle krivo govoris, svatko moze uzet par dana na probu i ako bude zadovoljan produzi a u suprotnom vrati.

Ne znaci ako si ti nezadovoljan da drugi nece bit zadovoljni.

 jasno sam osto tih 5 dana proble brzine idu 2-3 puta gore.... onda se smanje.... tako je bilo meni... tako je bilo i drugima...

 

opet kazem bolje nego Tcom

Alienware m17x R4
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Malo sam van centra Osijeka i imam 20/20 u prosjeku, nekad kad krenu svi surfati padne na 12-13 ali ne bude dugo tako već se vrati na 16+.

Meni štima.
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DISPLAY kaže...

 ponekad i nije dobro.

13 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ekipa može preporuka za router za pokućni, pošto čitam da dosta ljudi ima probleme s njihovim routerima.

 

Planiram loviti akcije na crnom petku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

dobia pokucni signal -65 dBm, DL 50 mb/s = UL 45 mb/s ... ali ovo je sa antenom koju sam usmjeria prema odasiljacu, zracne linije 1 km, ne smeta nista izmedu antene i odasiljaca, mozda jedino koji rasvjetni stup.

ZTE mf286

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2017 19:38 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Osijek Jug 2
Pretplata bez ugovorne obveze.
Ja sam zadovoljan još nije niti najmanji problem bio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

sta bi moglo uzrokovati pad brzine na 1-2mbps frendu vec 2 dana brzina katastrofa, probao resetirati ruter al opet zeza, jel moguce da je do bazne stanice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Moguce je zasto ne. i bazne su potrosna roba kao i sve drugo. I ja sam znao vipove prijavljivat kad mi nesto ne bi bilo u redu. Pa bi odgovorili da ne znaju da nitko nije prijavio. Onda bi ja odgovorio da ja sad prijavljujem neka provjere. Kroz neko vrijeme bi se normaliziralo moguce da ipak posalju tehnicare.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pretpostavljam da ovaj CAT6 ruter koji sad prodaju u Teletu nema nikakvu prednost nad starim (prijašnjim) ruterima s obzirom da Tele2 ne podupire CAT6. Ili griješim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Je li cuo netko da daju za 150kn Neograniceni internet za ugovor na 24 mj. Nasao sam negdje na forumu ali na webu nisam nasao.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Da culi smo prica se nesto. Ima nesto o tome na ovoj temi od njene prve stranice.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
10alex kaže...

Je li cuo netko da daju za 150kn Neograniceni internet za ugovor na 24 mj. Nasao sam negdje na forumu ali na webu nisam nasao.

 Stvarno?? Tko bi rekao da to ima kod nas.?!

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 21:21 (x18x05x).
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Možda na teleprodaji. 095/1000444 pa pitaj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozz svima!

 

Biti cu kratk 3.10,sam aktivirao tele 2 pokucni internet i  do jučer je radio besprijekorno brzina 70 i bez pucanja veze,da bi jucer

od jednom pala brzina sa 70 na(ne 20) sve je usporeno a o torrentima ni pomislit.novi sam u ovome pa ako mi netko moze ukratko objasnit o cemu se radi bio bi jako zahvalan...

Unaprijed hvala na pomoći...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Mobilni internet radi tako da se brzina dijeli s korisnicima na baznoj stanici. Dakle, 150 Mb/s se dijeli na sve korisnike koji su spojeni na baznu stanicu na koju su spojen i ti. Ako netko od korisnika, povuće ogromnu brzinu (npr. torrentiranjem), tebi i ostalim korisnicima brzina je manja. Upravo zbog toga, mobilni internet ne može biti zamjena za bakrenu paricu i optiku i upravo zato Tele2 ne garantira najmanju brzinu.

 

Ono što ti možeš napraviti jest resetirati router i vidjeti je li situacija bolja. Ako nije, možeš probati i postaviti karticu u mobitel tek tako da budeš siguran da problem nije u uređaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 18:17 (Marko :D).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

hvala na brzom odgovoru,znaci mogu samo sjedit i plakat..

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

A gle, ako je brzina jako mala, možeš probati nazvati Tele2 i prijaviti problem ili im se javiti na Facebook.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 18:21 (Marko :D).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Jesam to sam napravio odmah ujutro cim sam primjetio,problem,jos jedno pitanje postoje  antene da li bi to sta pomoglo?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 18:26 (fenniks40).
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
fenniks40 kaže...

Jesam to sam napravio odmah ujutro cim sam primjetio,problem,jos jedno pitanje postoje vanjske antene da li bi to sta pomoglo?

Antene pomažu poboljšati signal, a i da imaš najbolji prijem signala, opet će ti brzina biti mala ako netko bude pretjerao s torrentima. Ljudi samo vide flat i 150 Mb/s, pa odmah pohrle. Mogu se kladit da većina korisnika nije ni pročitala uvijete korištenja pokućnog interneta i proučila kako mobilni internet funckionira.

 

Što su ti rekli iz službe za korisnike kad si ih zvao?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 18:28 (Marko :D).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice