HRT 3 kreće 15. Rujna

poruka: 55
|
čitano: 12.272
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rustweaver kaže...
rambox kaže...

U današnje vrjeme svaka normalna televizija,{#} a pogotovo javna TV(a to HTV nije več odavno) mora ima informatičku emisiju

Ma jeli? A gdje to piše?

 

rambox kaže...
HRT+ se dodatno plača kolko znam, i to 60kn a to je sprdačina i pljačka za ono kaj tam nude uglavnom jezuš kristuš reciklirani pprogram.{#}

HRT+ je program namijenjen dijaspori.

Svaka normalna Javna TV ima informatičku emisiju,{#} to je nepisano pravilo kvalitete tak to ide u praksi imaš po EU primjera kolko hočeš a HTV i kvaliteta javne TV je ko krava i balet.To kaj ti voliš dokumentarce ko i ja ili večina ljudi u praksi, ne čini dobru javnu TV več nekaj drugo jer i TV NET zna imat dobrih dokumentaraca ok jesu stari ali nebitno.{#}

 

HRT+ nije direktno namjenjen dijaspori,{#} valjda se sječaš da su puno puta pola ili dio prjenosa sporta prebacili na HRT+.Sječam se tenisa u dost primjera, pa kaže Mičo mi sad idemo na drugi prjenos recimo neki drugi sport koji vrti HTV a ovo kaj sad gledamo ide na HRT+ i vozi miško.Dakle ko ima HRT+ i karticu pa prijemnik, nek to gleda bilo gdje a ne samo dijaspora kaj ne. Mićo nije nikad rekel ovo ostalo ide na HRT+ za dijasporu, a vi ostalo ko vas šljivi to sigurno jer još uvjek dobro čujem.{#}

 

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rambox kaže...

Svaka normalna Javna TV ima informatičku emisiju

Ima važnijih stvari na nacionalnoj televiziji koje treba pokriti. Puno važnijih.

 

rambox kaže...

HRT+ nije direktno namjenjen dijaspori

A nego kome je namijenjen? Hrvatima da mogu u Hrvatskoj gledati HRT preko satelita? To što ga je HTV koristio kao rezervni program kako bi oslobodio glavne programe za bitnije sadržaje je drugi par cipela.

 

rambox kaže...

valjda se sječaš da su puno puta pola ili dio prjenosa sporta prebacili na HRT+.Sječam se tenisa u dost primjera, pa kaže Mičo mi sad idemo na drugi prjenos recimo neki drugi sport koji vrti HTV a ovo kaj sad gledamo ide na HRT+ i vozi miško.

Ne gledam sport, a ponajmanje gledam tenis. Ubij bože dosade...

 

Ono malo sporta što sam ipak pogledao nikada nisu prekidali u pola. Valjda su i ovi u režiji skoro zaspali od tenisa pa su ga sklonili negdje gdje ga neće morati gledati. {#}

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 23:33 (rustweaver).
11 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

jedna od svijetlih tocaka javne tv je neovisnost o svakoj kuni pristigloj iz marketinga.  i dalje jedino tamo imam odjavnu špicu sa slovima od cijelog filma.  to je za komercijalnu tv 7-8 minuta nestalog novca.  nemoj mi brate brutalno prekidat zadnji kadar filma...pusti makar 10 sekundi slova.

ne treba biti prevec mudar niti bistar, da shvatis kako program kreira marketing i profit.  ne, ni na komercijalnoj tv necete gledati sto se vama gleda, vec ono sto donosi profit.  zasto taj silni nogomet i nabijanje ostalih lopti i loptica.  jeste vidjeli da u poluvremenu reklamiraju higijenske uloške?  ne! sa njima ubijaju izmedju onura i ostalih turaka.  komercijalnoj tv je bitno da ima cjelogodisnji dobar ugovor sa svim pivovarama u RH, a manje je bitno jeli se vama sa foruma gleda premier liga sa otoka ili talijanska liga.

javna tv tu moze biti opustenija i za sada se to jos dobro primjeti.  svu ostalu produkciju "negledljivog" sadrzaja izfinancirat ce od pretplate.   komercijala to nemoze.  ako Nemeš za redom u tri bigbrother emisije guzi sustanarku.  rtl ce masno naplatiti bilo kakvu reklamu od durexa. i u tome je cijela filozofija tv kuca koje odasilju zemaljski signal.  nemilosrdna žeđ za profitom,a profit izdasno financiraju sponzori koji zaradjuju na ovcama koje nasjedaju na njihove proizvode.   bio to napoj za svinje aka piva ili za vrijeme sapunica čudotvorni veniš.

 

uvijek sam govorio da je promidjbeni program zrcalni preslik drustva.  danas je stanje skandalozno = piva, mobiteli, mladi krumpir u konzuma.   jedna velika depresija u kojoj su zastupljeni alkosi, omladina zeljna mobilnih bonova i gladni penzici.

 

iz ove litanije, samo sam htio porucit koliko cijenim kada mi neki tv program pusti odjavna slova fima do kraja :)

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rustweaver kaže...
rambox kaže...

Svaka normalna Javna TV ima informatičku emisiju

Ima važnijih stvari na nacionalnoj televiziji koje treba pokriti. Puno važnijih.

 

rambox kaže...

HRT+ nije direktno namjenjen dijaspori

A nego kome je namijenjen? Hrvatima da mogu u Hrvatskoj gledati HRT preko satelita? To što ga je HTV koristio kao rezervni program kako bi oslobodio glavne programe za bitnije sadržaje je drugi par cipela.

 

rambox kaže...

valjda se sječaš da su puno puta pola ili dio prjenosa sporta prebacili na HRT+.Sječam se tenisa u dost primjera, pa kaže Mičo mi sad idemo na drugi prjenos recimo neki drugi sport koji vrti HTV a ovo kaj sad gledamo ide na HRT+ i vozi miško.

Ne gledam sport, a ponajmanje gledam tenis. Ubij bože dosade...

 

Ono malo sporta što sam ipak pogledao nikada nisu prekidali u pola. Valjda su i ovi u režiji skoro zaspali od tenisa pa su ga sklonili negdje gdje ga neće morati gledati. {#}

Puno toga bitnoga fali na HTV-u,{#} a tu je i Informatika visoko ipak smo u 2012 godini treba pratit bitne stvari i opčenito obrazovat ljude nije više 1990 godina itd.No kak sam več rekel ples sa zvjezdama je bitniji pih, a Informatička emisija koja bi koštala deset puta manje e to ne može. Onda bi još uz takvu emisiju ostalo love, za neke korisnije sadržaje kad ne bi radili plesuljke sa zvjezdurinama i kad bi lovu sa toga prešaltali na bitniji sadržaj.{#}

 

 

To je vrlo podmukla praksa fučkaj ga koristit HRT+,{#} ko rezervni mediji kojeg gleda mizeran broj ljudi u hrvatskoj kao ono nastavljamo gledati na HRT+ a ko to zapravo? Onda stvarno ima smisla tamo prebacili, neki sport koji bi bio intresantan za gledanje ljudima u cijeloj hrvatskoj.{#}

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Siskin kaže...
iz ove litanije, samo sam htio porucit koliko cijenim kada mi neki tv program pusti odjavna slova fima do kraja :)

Jep, to i mene smeta. A da ne spominjem ovu debilnu cenzuru na RTL-u, doslovce masakriraju filmove. Termini njima ne znače puno, reže se čak i kada film ide dosta kasno. I to onda sve začine reklamnim blokovima od 5-10 minuta. Uvreda zdravom razumu.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
11 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

sacuvaj nas boze kuge, side, rata i informatickih emisija na nacionalnoj televiziji.

 

vec smo o ovom debaklu i sramoti pisali.  to se smatra sasvim normalnim.  odaslata poruka eterom u cijelu zemlju...ako imate virusic ili problem na pc-u...meštar ce vam sve srediti uz Format C.

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rambox kaže...

Puno toga bitnoga fali na HTV-u,{#}a tu je i Informatika visoko ipak smo u 2012 godini treba pratit bitne stvari i opčenito obrazovat ljude

{#} Ne odustaješ, jeli?

 

Gle, informatička emisija će prosječnog hrvata naučiti o informatici koliko će tebe ples sa zvijezdama naučiti plesu. Nemoj gurati tu nekakvu obrazovnu vrijednost. Zašto jednostavno ne možeš reći "ja želim gledati informatičku emisiju" umjesto da pokušavaš argument pretvoriti u nekakav viši cilj?

 

Dakle gledao bi emisiju, koja ide jednom tjedno, o čemu? Svemu onome što već znaš? Dobro si rekao živimo u 2012, niti jedan geek ne mora čekati vijesti na portalima i kojekakvim emisijama, nego direktno sa izvora same vijesti može i sam dobiti sve potrebne informacije. Da vidiš samo kako mi RSS reader izgleda.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
16 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Siskin kaže...

sacuvaj nas boze kuge, side, rata i informatickih emisija na nacionalnoj televiziji.

 

vec smo o ovom debaklu i sramoti pisali.  to se smatra sasvim normalnim.  odaslata poruka eterom u cijelu zemlju...ako imate virusic ili problem na pc-u...meštar ce vam sve srediti uz Format C.

 

To je bilo u E-Hrvatskoj da kaj moš,{#} jad i čemer od emisije bolje da je nisu nikad niti pokrenuli kolko je bila dobra iz informatičko-korisnog stajališta slika ispod.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Jel zna netko kad će se pojaviti slika na HRT 3. Vidio sam i logo tog programa. Navodno će biti proziran,a vidio sam i raspored!

http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mreza=4&datum=2012-09-15

 

Možete pogledati i jedno par dana unaprijed!

 

Usput samo da kažem kako bi bilo dobro da ponovno stave onu glazbenu emisiju.Znam da postoji CMC ali stvarno mi nedostaje ona glazbena emisija...

Dino
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 12:47 (Dinče).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

HRT otvara te 3 i 4 verzije, samo da mogu imati prava na više reklamnog prostora. Nemojmo biti naivni. {#}

 

Dužni su državi k`o Grčka, triba to sve vratiti. Briga njih za gledatelje. Moraju Stanković, Hloverka i ina elita održati svoje plaće od 17 tisuća kuna.

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 13:31 (Budokai).
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Sport,ma šta vam je,pa zar ne vidite da je HRT izgubio i HNL i pola LP-a?

 

TV gledam nekad ujutro kad pijem kavu i mogu reći da je program katastrofa na svim programima,same reklame onih top shopova i naša mala klinika koju treba zabraniti emitirati

U3PM
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Jedino sto valja na HRT-u je TV Kalendar.. 

 -- http://goo.gl/RylEA Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

U3PM
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rustweaver kaže...
rambox kaže...

Puno toga bitnoga fali na HTV-u,{#}a tu je i Informatika visoko ipak smo u 2012 godini treba pratit bitne stvari i opčenito obrazovat ljude

{#} Ne odustaješ, jeli?

 

Gle, informatička emisija će prosječnog hrvata naučiti o informatici koliko će tebe ples sa zvijezdama naučiti plesu. Nemoj gurati tu nekakvu obrazovnu vrijednost. Zašto jednostavno ne možeš reći "ja želim gledati informatičku emisiju" umjesto da pokušavaš argument pretvoriti u nekakav viši cilj?

 

Dakle gledao bi emisiju, koja ide jednom tjedno, o čemu? Svemu onome što već znaš? Dobro si rekao živimo u 2012, niti jedan geek ne mora čekati vijesti na portalima i kojekakvim emisijama, nego direktno sa izvora same vijesti može i sam dobiti sve potrebne informacije. Da vidiš samo kako mi RSS reader izgleda.

Ja sam mislil da buš nekaj pametnije rekel jel,{#} a ti odma tamo di nema smisla meni ništa ne treba kakva informatička emisija.Niti vremensku prognozu nisam na TV pogledal, več hm okvirno pet godina DHMZ itd a kamoli da mi treba informatika.Ali ne sudim ja ili mjerim po sebi fučkaj ga,{#} i šta meni treba kažem ti svaka dobra javna TV ima informatičku emisiju.Takav sadržaj mora bit ali dobro složen, za opčenito dobro prosječnih ljudi pusti ti Geekove i napredne. Za njih ne treba ništa to znamo fučkaj ga, samo kaj su Geekovi i napredni u velikoj manjini itekako večini prosječnih bi jedna dobra informatička emsija itekako dobro došla.{#}

 

 

Ovi balvani na HTV ne žele informatiču emisiju,{#} a i ne znaju to napravit kak spada i kvalitetno tu je kvaka ipak je to državna firma. Ko i sve ostale takve firme u Hrvatskoj, samo zabušavaju na državnoj sisi plača je tu a posao onako usput polako samo da se ne strgamo.{#}

U3PM kaže...

Ček malo nisam dobro čuo gosn Domagoj,{#} sad urednik(nekad vodio dječije emisije) kaže na HTV4 bit če regionalni informativni program.Mora da se on probudio jučer ujutro bez greške, pa sve male lokalne televizije dakle Jabuka TV,Z1,TV NET(zagrebačko područje) i ostale lokalne televizije u Hrvatkoj imaju dobar lokalni informativni program/informacije več odavno.Tip nema poima kaj priča ti bokca, za tak nekaj njima treba HTV4 jezuš kristuš ako je samo zato to je glupost.Lokalne televizije to rade več dugo, dakle opet ide rasipanje love bezveze na HTV4 po ključu državna firma samo nek se nekaj vrti a mi budemo polako sigurna plača itd.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rambox kaže...

Ja sam mislil da buš nekaj pametnije rekel jel,{#} a ti odma tamo di nema smisla meni ništa ne treba kakva informatička emisija.Niti vremensku prognozu nisam na TV pogledal, več hm okvirno pet godina DHMZ itd a kamoli da mi treba informatika.

Pa ti ju najviše forsiraš. Ljudi za koje ti tvrdiš da im treba nisu zainteresirani za to...

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
11 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

i ko o cemu, on uvijek o tenisu i micu dusanovicu. 

:)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/hrt-3-hrt-4-dvb-t/81736.aspx?page=12&jumpto=3148283&sort=asc&view=flat

 

vec postoji tema ali nema veze kad ste vec ispisali 2 strane

 

 

mene samo zanima da li ce htv3 biti testni kanal, nesto kao Iskon TV T-HT-u, npr da na njemu pocnu pustat HD ili 16:9 i isprobavaju razlicite stvari tipa unhardcoded subtitles itd.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2012 18:29 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Ne mogu kvalitetno ispunit ni jedan program a kamoli 3 ili 4.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
A tko to u ovoj drzavi moze?

Jedan RTL koji kupuje reprize serija za njihov drugi kanal pa u prime timeu imaju najvecu gledanost?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Nego kada točno danas kreće treći program?kreće li danas i 4-ti?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Meni je bezveze što je još davno imali HRT3 pa su ugasili i stavili HRT Plus pa nije im išlo pa su odlučili ugasit HRT Plus vratili im HRT3. Looool.

Šta ovi HRT smišljaju o programima? Nisu trebali ugasit HRT3 dakle svi se prisječamo kakve su bili i mogli su nastavit trajno nastavit HRT3.

 

Koliko znam HRT3 bili su dostupni svima, dok HRT Plus nisu dostupne jer ovi samo emitiraju sateliti, a sad se vračaju HRT3 pa sad dostupni svima i sateliti.

 

Bilo bi dobro da su svi naši programi emitiraju na satelitsku pa kad bi svi imali uređaja DVB-S od koji nikada nije bilo smetnje slike i prijema jer se od DVB-S dobiju ćist i kvalitetni signala. 

A kad je došla DVB-T  čisti promašaja jer dosta županije neke nemože primit naši signal ajer neki smeta brdo, šume i sl. Kak su jako pametni HRT... AaaaaAaaaaaAa-

Nenad
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
g12356 kaže...

Nego kada točno danas kreće treći program?kreće li danas i 4-ti?

Kreće danas u 11 sati.

Nenad
16 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Nello kaže...

Nisu trebali ugasit HRT3 dakle svi se prisječamo kakve su bili i mogli su nastavit trajno nastavit HRT3.

Nisu "mogli" ništa trajno nastaviti zato jer im je tada zakonom oduzeto pravo emitiranja HRT3.

13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

@nello:googlaj gdje su smješteni emiteri i preusmjeri antenu na najbliži emiter...ako si negdje u dalmaciji ili još gore Istri onda žalim,krivi su Talijani koji vole ometati naš signal(i uglavnom ne slušaju naše međunarodno pravne pritužbe).

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

A što sa reklamama i zaštitnom bojom.

Koliko znam treći program je imao neku narančastu zaštitnu boju.

Dino
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice