Interaktivna učilica pomaže djeci da uz pomoć kara

poruka: 7
|
čitano: 3.284
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Interaktivna učilica pomaže djeci da uz pomoć kara".
12 godina
offline
Interaktivna učilica pomaže djeci da uz pomoć kara

1. Zašto nigdje nije naznačeno da je ovo promotivni članak (da je samo osvrt na aplikaciju, ne bi bilo opisa povijesti nastanka tvrtke iza nje niti detalja iz života osnivača)

2. Obimom mi se čini premalo jer se za 24 životinje nikako ne može reći da čine osnovu nekog jezika (osim toga, prema priloženim screenshotima ima dosta zivotinja koje se pišu identično na sva 4 jezika) - trebalo bi ih biti barem 100

3. Osobno mi iznimno ide na živce abusanje 4D terminologije i guranje tamo gdje joj nije mjesto radi jeftinog marketinga

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Interaktivna učilica pomaže djeci da uz pomoć kara

- fato, gdje su djeca?

= na engleskom, mujo.

- ou kej, ver ar d čildrn?

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Interaktivna učilica pomaže djeci da uz pomoć kara

Glupost.

 

Ako zelite klince nauciti strane jezike, pustajte im crtice na jeziku koji ih zelite nauciti.

 

Savladas njemacki i engleski prije 10 godine zivota.

Linux, Arch Linux.
 
4 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Interaktivna učilica pomaže djeci da uz pomoć
Zanimljivo 👍
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Interaktivna učilica pomaže djeci da uz pomoć
Ante kaže...

Glupost.

 

Ako zelite klince nauciti strane jezike, pustajte im crtice na jeziku koji ih zelite nauciti.

 

Savladas njemacki i engleski prije 10 godine zivota.

 Nije istina. Preko crtića savladaš izgovor i neke osnovne riječi, ali tu staje.

 

Znam iz iskustva, kao klinjo živio na Super RTL-u, jedva beknut znam Njemački dandanas, a Engleski koji sam naučio na Runescapeu mi dođe ko materinji jer si baš morao znat jezik za sporazumijevanje.

Say hello to my little friend
16 godina
offline
Re: Interaktivna učilica pomaže djeci da uz pomoć
Video omogućuje da nauče jezik, ali nikako da povežu nešto sa nečim. Treba im nešto tipa 3x+1, što ih tjera da istražuju. Da koriste moždane vijuge, a ne samo pamtiti. A fore video za videom, hrpetina debila koji se sprdaju sa njihovim mozgovima. Što više takvih i sličnih stvari je dobro. Ne da ostali rade za klince nego da kada su već u to zagrizli nauče nešto, osim jezika.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Interaktivna učilica pomaže djeci da uz pomoć
Krunoo7 kaže...
Ante kaže...

Glupost.

 

Ako zelite klince nauciti strane jezike, pustajte im crtice na jeziku koji ih zelite nauciti.

 

Savladas njemacki i engleski prije 10 godine zivota.

 Nije istina. Preko crtića savladaš izgovor i neke osnovne riječi, ali tu staje.

 

Znam iz iskustva, kao klinjo živio na Super RTL-u, jedva beknut znam Njemački dandanas, a Engleski koji sam naučio na Runescapeu mi dođe ko materinji jer si baš morao znat jezik za sporazumijevanje.

Ovisi o pojedincu. Ja sam engleski naučio kroz crtice i serije kasnije. Kolega je išao na europsku olimpijadu jezika radi RTL-a (i čak postigao zavidan rezultat). Njemački mi je odbojan i nakon 7 godina života gore te me živio zanima bi li bilo drugačije da sam u mladosti bio više izložen njemu. Fun fact - moj dvogodišnji sin priča sve u 16, kada ga nešto pitamo na njemačkom, sa gađenjem vrišti neeee. Uskoro kreće u njemački vrtić, a nas čekaju veseli trenutci.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice