Google Pixel 7 dolazi u kompaktnijem izdanju sa zn

poruka: 5
|
čitano: 2.569
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Pixel 7 dolazi u kompaktnijem izdanju sa zn".
9 godina
offline
Google Pixel 7 dolazi u kompaktnijem izdanju sa zn

Najmanji upgrade u povjesti telefona a cijena od 650e bezobrazna!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 7 dolazi u kompaktnijem izdanju s

Zanimljiv komentar, jer upravo cijenu svi ističu kao veliku prednost Pixela pred konkurencijom. Apple diže cijene opako, Samsung također, Pixel baš i ne.

Osobno me odbijaju dimenzije uređaja i nedostatak telefoto leće (ne treba mi širokokutna, ali dobar zum mi svako malo treba). Dobro, odbija me i Google kao takav i njihovo špijuniranje svega i svačega...

S druge strane imaš vrhunski uređaj s izvrsnom softverskom podrškom (prvi u nizu, četiri godine podrške) i kamerama s jedinstvenim fičerima.

Gledam te!
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7 dolazi u kompaktnijem izdanju s
Jest i kompaktan, još jedna cigla.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 7 dolazi u kompaktnijem izdanju s
jedina želja za novim smartphone je bolji camera set up... bez toga bi trenutni (4.5 godina) star S7edge mogao koristi još toliko

jedini shupci u toj priči su proizvođači...jerbo s7edge ne može novi Android...neki teški entry model iz 2022 može

s tim da S21 ultra(S22 ultra...S23 ultra) imaju najbolji camera set up...i onda čekam da konkurencija izbaci bolje...ali chorak

čekam S23 ultra...da vidim hoće telefoto set up biti bolji...ostale dvije W i UW već su sada dobre...s tim ako i bude poboljšanje... pitanje je hoće li biti prevelika razlika u cijeni između S22 i S23...S22 ultra...već to ide za 7000kn
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2022 11:39 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 7 dolazi u kompaktnijem izdanju sa zn

Dakle, jos jednom, Pixeli se kupuju zbog softvera. Besplatni VPN dokle god uredjaj prima dogradnje.

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice