Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "

poruka: 22
|
čitano: 9.899
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "".
21 mjesec
offline
Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "

Nisam ni znao tko im je šef, no bez obzira na to mislim da mu trebamo nekako pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2023 11:52 (Trilogija).
 
11 0 hvala 0
16 godina
online
Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "

Prosečan Microsoftić oko $200k godišnje, pre poreza? Nije loše.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 mjeseci
protjeran
offline
Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "

Pa ako nogometaši bez škole zarađuju i više od toga onda je potpuno zasluženo.

Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "

Ajoj, kako će preživjeti sada, od plaće do plaće...

 
12 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "

Sad zna kako je nama običnim smrtnicima

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,
Trilogija kaže...

Nisam ni znao tko im je šef, no bez obzira na to mislim da mu trebamo nekako pomoći.

Stvarno dobra lova. Najbolje u ovoj priči je to što je lik za većinu potpuno anoniman. Može doći na dolac i popiti Badelov konjak a da nitko ni ne trepne. Dok Ronaldo, Mesi i ostali slični njima to ne mogu.

 

:D

21 mjesec
offline
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,
BDS kaže...
Trilogija kaže...

Nisam ni znao tko im je šef, no bez obzira na to mislim da mu trebamo nekako pomoći.

Stvarno dobra lova. Najbolje u ovoj priči je tošto je lik za većinu potpuno anoniman. Može doći na dolac i popiti Badelov konjak a da nitko ni ne trepne. Dok Ronaldo, Mesi i ostali slični njima to ne mogu.

 

:D

Upravo sam krenuo pisati komentar vezan za to, ali si me preduhitrio pa ću preko citata napisati. Prethodne Šefove (Ballmera i Gatesa) su svi znali, iskakali su u novostima ko iz paštete, pogotovo kontroverzni Ballmer koji je bio dosta glasan. No ovaj je na čelu od 2014. godine i prvi put ga vidim. Zar je moguće da je prvi čovjek tako velike kompanije koja ima tako veliki utjecaj u PC svijetu većini ljudi nepoznat?

14 godina
online
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,
Trilogija kaže...
BDS kaže...
Trilogija kaže...

Nisam ni znao tko im je šef, no bez obzira na to mislim da mu trebamo nekako pomoći.

Stvarno dobra lova. Najbolje u ovoj priči je tošto je lik za većinu potpuno anoniman. Može doći na dolac i popiti Badelov konjak a da nitko ni ne trepne. Dok Ronaldo, Mesi i ostali slični njima to ne mogu.

 

:D

Upravo sam krenuo pisati komentar vezan za to, ali si me preduhitrio pa ću preko citata napisati. Prethodne Šefove (Ballmera i Gatesa) su svi znali, iskakali su u novostima ko iz paštete, pogotovo kontroverzni Ballmer koji je bio dosta glasan. No ovaj je na čelu od 2014. godine i prvi put ga vidim. Zar je moguće da je prvi čovjek tako velike kompanije koja ima tako veliki utjecaj u PC svijetu većini ljudi nepoznat?

 Iskreno mislim da je jako lose to sto je postalo normalno da CEO takve kompanije treba bit "shoumen" pa onda sve ostalo...

6 godina
offline
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,
blago siromašnima... njihovo je kraljevstvo nebesko
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "

Ja bih dao otkaz te sekunde 

 
5 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,
Trilogija kaže...
BDS kaže...
Trilogija kaže...

Nisam ni znao tko im je šef, no bez obzira na to mislim da mu trebamo nekako pomoći.

Stvarno dobra lova. Najbolje u ovoj priči je tošto je lik za većinu potpuno anoniman. Može doći na dolac i popiti Badelov konjak a da nitko ni ne trepne. Dok Ronaldo, Mesi i ostali slični njima to ne mogu.

 

:D

Upravo sam krenuo pisati komentar vezan za to, ali si me preduhitrio pa ću preko citata napisati. Prethodne Šefove (Ballmera i Gatesa) su svi znali, iskakali su u novostima ko iz paštete, pogotovo kontroverzni Ballmer koji je bio dosta glasan. No ovaj je na čelu od 2014. godine i prvi put ga vidim. Zar je moguće da je prvi čovjek tako velike kompanije koja ima tako veliki utjecaj u PC svijetu većini ljudi nepoznat?

 Izuzev prve generacije tj. osnivača Applea i MS-a, ostali direktori su većini totalna nepoznanica. Gates i Jobs su tu bili nekakvi pioniri i na njihovom rivalstvu se gradila tvrtka, već njihovi nasljednici su pali u drugi plan, a treće-četvrte generacije malo tko zna. Pogledaj druge IT firme, Dell, Intel, Lenovo, Google, HP... malo tko zna tko su im direktori. Trenutno tu prednjači Musk i Tesla, što je po meni u početku bila prednost koja se lako može pretvoriti u fijasko.

 

Iskreno, mislim da IT mora imati određene istaknute figure koje će dodatno popularizirati taj sektor. Ljudi uvijek traže karizmatične vođe.

15 mjeseci
offline
Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "

Koji mu je PayPal da mu posaljem nesto para da se moze covjek izvuci.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,
Seljacina je unistio windows phone. Poslat ga natrag u pakistan.
Brkoni
 
3 2 hvala 2
6 godina
offline
Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "

Win phone nikad nije valjao. Nikad ga nisu ispolirali. Šteta, nije to bilo tako loše. Ios je i dalje najveće dostignuće u povijesti softwarea. To je toliko čist sustav, tako malo resursa mu treba, a tako dobro radi. Šteta što je tvrtka smeće.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,
cvaja997 kaže...

Win phone nikad nije valjao. Nikad ga nisu ispolirali. Šteta, nije to bilo tako loše. Ios je i dalje najveće dostignuće u povijesti softwarea. To je toliko čist sustav, tako malo resursa mu treba, a tako dobro radi. Šteta što je tvrtka smeće.

 iOS? Daj budi ozbiljan, pa to g.vno 20 godina kasnije još uvijek nema riješen multitasking. Da si rekao MacOS ok, ali iOS. 

 

I koja tvrtka je smeće? MS? Svašta.

6 godina
offline
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,

Apple kolega, apple.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "

nije tolik novac problem, ako sve (odmah) ne potroši na jednom mjestu. novcem se sreća ionako ne može kupiti (ako nije pas) no može zamjetno ublažiti nesreću. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2023 11:32 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,
cvaja997 kaže...

Win phone nikad nije valjao. Nikad ga nisu ispolirali. Šteta, nije to bilo tako loše. ...

 Amin! Jako je obećavao u početku, nikad nije postao dobra, zrela platforma.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
6 godina
offline
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,

Ne razmisljajuci o osnovnim zivotnim potrebama tijekom mjeseca jako popravlja kvalitetu zivota, ublazava nivo stresa i povecava mogucnost izlucivanja ogromnih kolicina endorfina. Posto pisemo o krajnostima u spektru, jedino njegov ego moze ostat zakinut sa tim smanjenjem place. Meni ce mojih 200 eura manje jer sam bio zlocest znacit vise nego njemu 10% na 50 milijuna.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,
To sto vas dvojica ne znate tko je CEO Microsofta ne cini covjeka nepoznatim. To samo vas cini neinformiranima i nezainteresiranima.
9 mjeseci
online
Re: Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala,
doublev kaže...
To sto vas dvojica ne znate tko je CEO Microsofta ne cini covjeka nepoznatim. To samo vas cini neinformiranima i nezainteresiranima.

 Cijeli život sam u IT-u i pojma nemam tko je CEO u 90% IT tvrtki, a i zašto bi uopće morao znati? Mene zanima njihov proizvod i usluge, tko je CFO, CEO, COO i ostale titule mi je manje bitno. To ne umanjuje njihovu vrijednost kao CEO-a i osobe već samo govori da meni ta informacija nema nikakvu vrijednost. Mogu misliti kako je kod ljudi koji nisu u IT sektoru.

 

Oni koji su svima poznati su uglavnom likovi koji se povode onom tvrtka to sam ja, poput Muska, Jobsa... i normalno da svi njih znaju jer su sve prisutni.

9 mjeseci
online
Šefu Microsofta godišnja plaća značajno pala, na "
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice