Fl Studio problem

poruka: 16
|
čitano: 3.918
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Fl Studio problem

Ne mogu loadati pjesmu na pianu! Neznam stvarno zašto. Prvi put sam moga od svaka slijedeća neće!

 

Zapravo je loadana, ali note nisu prikazane kao prvi put.

OĆU NOVI NICK!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fl Studio problem

bump

OĆU NOVI NICK!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fl Studio problem

Pa dodaj note ručno. Nije mi jasno zašto si stavio pjesmu na piano roll?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fl Studio problem
Cevi kaže...

Pa dodaj note ručno. Nije mi jasno zašto si stavio pjesmu na piano roll?

Kako misliš dodaj note ručno? Valjda da pritisnem negdje pa možda pogodim..... hahaha. Kad idem negdi pritisnit počne svirat nekontrolirano i ne zvuči baš kao ta pjesma.

OĆU NOVI NICK!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fl Studio problem
dr. zlo kaže...
  Kad idem negdi pritisnit počne svirat nekontrolirano i ne zvuči baš kao ta pjesma.

  To ti je zato što si pjesmu ubacio u piano roll! Opet mi nije jasno što želiš napraviti, pa pogledaj osnovu piano roll-a funkcije: desni klik na bilo koji kanal (kick, snare itd), pa insert/FL Keys. Kreirao ti se novi kanal pod imenom "Keys", desni klik na njega, pa piano roll. Otvorio ti se piano roll, nakon toga (primjer) stisni alt+e, i vidjet ces da ce ti se note same ispuniti u piano rollu jer alt+e otvara riff machine.

12 godina
neaktivan
offline
RE: Fl Studio problem

Izrađujem muziku u FL studiu 10 ali mi ne radi jedan alat.

Sytrus mi ne proizvodi zvuk ne znam di je problem, a stvarno mi je jako važan. Zna li netko di bi bio problem i kako ga riješiti?

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
14 godina
neaktivan
offline
Fl Studio problem

Moželi mi tko dati link da skinem FL studio 9 ili 10 bio bi mu zahvalan al sam da radi
HVALA!!!! :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Fl Studio problem
Scholes kaže...

Moželi mi tko dati link da skinem FL studio 9 ili 10 bio bi mu zahvalan al sam da radi
HVALA!!!! :D

http://www.image-line.com/documents/flstudio.html

14 godina
neaktivan
offline
Fl Studio problem

E zna tko kako napravit matricu? treba mi da mogu napravit acapelu
HVALA!!! :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fl Studio problem

Jeli mi netko moze dat link gdje mogu skinut Nexus 2 za FL studio 10
Hvala!!!!! :D

 
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Fl Studio problem
Scholes kaže...

Jeli mi netko moze dat link gdje mogu skinut Nexus 2 za FL studio 10
Hvala!!!!! :D

http://refx.com/products/nexus/summary/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Fl Studio problem

Scholes kaže...

E zna tko kako napravit matricu? treba mi da mogu napravit acapelu
HVALA!!! :D

 

Treba ti neki od programa za obradu zvuka. Program tipa: Adobe Audition, Audacity, Sound Forge... I onda se moras poigrati s frekvencijama. Ali ne mozes dobiti 100% matricu kao sto je studijska. Jer se frekvencije instrumenata poklapaju s frekvencijama glasa. S obzirom da ti treba za acapellu, i pretpostavljam da je za neki RMX. Moze proci jer toliko pokriju efekti i ostale sitnice. Ali napominjem da neces dobiti 100% matricu, a onda ne mozes dobiti ni 100% acapellu. Koliko ces na kraju izvuci, zavisi koliko ulozis vremena, truda a i znanja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 4:45 (DJ Danyel).
14 godina
neaktivan
offline
Fl Studio problem

Jeli ima netko link da skinem VST Drumazon? 
HVALA!!! :D

 
0 3 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Fl Studio problem
Scholes kaže...

Jeli ima netko link da skinem VST Drumazon? 
HVALA!!! :D

Okani se FL studia nije to za tebe. :D

14 godina
neaktivan
offline
Fl Studio problem

Ako se neko razumije u Refx Nexus, moze li mi reci zast mi nece expanzije koje sam skinio zast nece ubacit? pise mi Some errors where encountered during import. Here is a list with all failed files. Incomplete means that the file has not been downloaded completely, please use a download-manager to ensure complete downloads. a skinio sam s torenta isto sto je skinio jos tisuce ljudi kojima radi.
HVALA :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2013 13:16 (Scholes).
 
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Fl Studio problem
Scholes kaže...

Ako se neko razumije u Refx Nexus, moze li mi reci zast mi nece expanzije koje sam skinio zast nece ubacit? pise mi Some errors where encountered during import. Here is a list with all failed files. Incomplete means that the file has not been downloaded completely, please use a download-manager to ensure complete downloads. a skinio sam s torenta isto sto je skinio jos tisuce ljudi kojima radi.
HVALA :D

Kao sto rekoh, okani se ti toga, kupis si onu djecju klavijaturu na placu za 50 kuna i glumis muzikanta.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice