Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

poruka: 30
|
čitano: 9.227
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Trebao bi mi program s kojim bi mogao staviti više .avi filmova na jedan dvd, te da ima mogućnost stvaranja menia za izbor filma, te da se mogu staviti i titlovi za svaki film. 

 

Hvala unaprijed.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Besplatni dvd flick i paid convertxtodvd.

 Rezultat ce biti isti

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/dvdflick-tutorijal/58033.aspx

:)
13 godina
neaktivan
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Na DVDflicku sam pokušao staviti 6 filmova, ali kaže mi da trebam 39 gb prostora na hardu imat? Filmovi su obični (700mb).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd
Procitaj tutorijal i nemoj stavljati vise od dva filma po sat i pol ako ne zelis kvaliteti slike kao na youtube
:)
13 godina
neaktivan
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd
Glupo mi je stavljat 2 kad može 6. Možda neki drugi program?
A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd
Nema to veze sa programom.
:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd
XxSpiRiTxX kaže...
Glupo mi je stavljat 2 kad može 6. Možda neki drugi program?

Nemože 6.

Mogli bi da se ne konvertiraju i da ostanu ovakvi kakvi jesu, ali to nemože biti tako ako želiš pokrenuti na dvd playeru.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 2:54 (nailer).
15 godina
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Neznam kakav je to jadni dvd player da nemože očitat 6 filmova na dvd-u?

 

Ja sam samo preko nera zapržio na dvd filmove i dvd player ih sve očita i samo biram koji ću pogledat...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd
Hyperion kaže...

Neznam kakav je to jadni dvd player da nemože očitat 6 filmova na dvd-u?

 

Ja sam samo preko nera zapržio na dvd filmove i dvd player ih sve očita i samo biram koji ću pogledat...

Baš sam mislio isprobati ovu soluciju ali mi se nije svidjelo ovo ograničenje od samo 2 filma na DVD.

 

Bilo bi zgodno kad bi makar mogla 4 filma jer bi ovako imao pun ormar DVD-ova.

 

Imam neki Hyundai DVD - đubre neće da čita dosta formata, ili započne i onda prekine itd a kao podržava mnogo formata. Čak nisam uspio pronaći ni firmware da probam bi li pomoglo.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/audio-video-playeri-recorderi/nadogradnja-software-dvd-playeru/39279.aspx

 

Kad vidim da Elit i Bira modeli "jedu" sve živo, a izgledaju kao obični komad plastike, dođe mi da ovaj zafrljatim kroz prozor.

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 11:49 (boxer).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

O kakvom ogranicenju ti pricas?

Mozes ti staviti koliko hoces filmova ali kvaliteta slike ce na dva igrana filma po sat i pol biti recimo zadovoljavajuca a na 6 filmova ce biti u rangu najgorih radova sa youtube. Nema to veze sa programom nego sa kodiranjem videa. Dv kad kodiras do dva max dva i pol sata mozes staviti da to lici na nesto a kamoli divx. Kuzite sad? NEMA VEZE SA PROGRAMOM.

Hyperion je stavio 6 filmova ali ih nije ponovo kodirao u mpeg vec su ostali u divx a ako zelis da napravis klasicni dvd koji ce svaki dvd player moci pustiti dva filma su na granici gledljivosti jer ce morati kodirati u mpeg a vec je kodirani u divx. Kuzite sad?

:)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd
XxSpiRiTxX kaže...

Trebao bi mi program s kojim bi mogao staviti više .avi filmova na jedan dvd, te da ima mogućnost stvaranja menia za izbor filma, te da se mogu staviti i titlovi za svaki film.

 

Hvala unaprijed.

Ako želiš meni za izbor filma na DVD-u, onda DVD mora biti VideoDVD. Sav materijal se konvertira u mpeg2, pa zauzima puno više mjesta nego DivX i stavljanjem više od 2 filma se puno gubi na kvaliteti,

Ako želiš staviti do 6 filmova na DVD, onda pržiš obični podatkovni DVD, pa onda o playeru ovisi da li će moći čitati filmove (mora imati podršku za DivX, mp3, a nerijetko i XviD i AC3), te da li će raditi prijevodi i naši znakovi u istima (osim ako ih ne hardcode-aš u film).

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
13 godina
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

okej ljudi vec sam postavljao pitanje po raznim temama,odgovora nigdje,mene muci kaj je s ovim danasnjim filmovima

koji kod skinem s torrenata preimujemga zajedno s titlom znaci ako se film zove tak ja nadem til za njega i ako se zove malo drugacije ja ga preimujem ili film po titlu ili titlo po filmu sam sto u filmu bude avi,a u titlu bude srt,koji bude srt,vecinom kad ih przim na dvd 2 ili 3,rijetko da bude da svi rade ili dva rade jedn neradi,ili jedan radi dva neradi

znaci kad sprzim filmove na dvd,i kad ga ubacim u dvd player koji podrzava divx,dvd,cd vcd mp3,pokrene filmove,drugi film vecinom krene onda ga izbaci,ili javi greska na disku recimo,a na racunalu

radi sve bez problema snimao sam s svim alatima koje imam ,img brun,cdbrunerxp,ashmpoo bruning studio 10,jednostavno ne znam kaj da radim,usto sam jos i probao convert xdvd 4,koji mi neda da titlove stavim u film

zato vas molim za pomoc ,a da neunistavam dvd, i imali koga uopce tu za pomoc,poz.{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 15:17 (fight).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

ConvertXtoDVD je sve sto ti treba uz minimalnu kolicinu upotrebe mozga.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Treba paziti da filmovi koji se skidaju imaju .avi ekstenziju i da su kodirani divx/xvid codecom.

Sve drugo (reenkodiranja, konvertiranja...) su čisto gubljenje vremena.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2012 13:40 (Ord Mantel).
13 godina
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Zašto se ne bi mogli pržiti filmovi koji imaju .mp4 ekstenziju?

I ako bi iša sa konverterom konvertirat na .avi, oće li se izgubit na kvaliteti filma?

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Mogu se pržiti, ali je pitanje da li imaš DVD player koji će ga reproducirati.

Ako budeš štedio na bitrateu gubitci će biti izraženiji. Znači, ne cijediti, pa će gubitci biti manji ili uglavnom neprimjetni.

13 godina
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

A je li moguće da mi titlovi neće radit sad na ovome konvertiranom? Jer sam konvertirao par filmova i, u originalu, na svima valjaju titlovi, a sad na ovima konvertiranim nigdje mi ne paše titl (.srt), a pošto imam i srt i sub za filmove, sub mi radi...

Znači bitrate što manji da mi bude kvalitetnije konvertiranje? Koliko bi to trebalo biti?

 

Konvertira san film iz mp4 u avi i nisam uopće gleda koje će mi biti boje font titla i stavilo mi ga je u plavu. Jel ja to mogu sad promijenit, to je sub titl.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2013 15:58 (Coder256).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

-Ako si titl ulijepio u sliku, normalno da titla neće biti u datoteci pored filma.

-"Kvalitetniji" film ima veći bitrate, ako ti je rezolucija filma standard "divx-a" (npr. 640x272) dovoljan ti je bitrate 1200kb/s (za jednoprolazno CBR kodiranje).

-Odgovorio sam ti u drugoj temi; moraš film ponovno reenkodirati i paziti na boju titla.

13 godina
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Sve sam lijepo spržio na dvd i sve mi uredno očitava na kompu. Međutim kad ga stavim u dvd, 3 filma mi neće očitat, a jedan hoće. Ova 3 imaju isti naziv filma i titla kao i foldera, a ovaj 4 mi ima drugačiji naziv filma od foldera u kojem je film i iste titlove kao i film (nadam se da ste sve skopčali :)). Sad ne znam je li do toga... Svi filmovi imaju .avi ekstenziju

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Za precizniji odgovor trebamo preciznije informacije o problematičnim filmovima (codeci, rezolucija itd...).

13 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd
Ord Mantel kaže...

Za precizniji odgovor trebamo preciznije informacije o problematičnim filmovima (codeci, rezolucija itd...).

Kako ću vidit koji je codec na tom filmu?

 

Edit: Evo ti dolje ta 4 filma sa GSpotom..

DVD player ne očitava DVD player ne očitava
DVD player ne očitava DVD player ne očitava
DVD player očitava DVD player očitava
DVD player očitava DVD player očitava
...The South Will Rise Again... White -h- boys
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2013 12:58 (Coder256).
14 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Filmove koje ti player neće reproducirati imaju HD rezoluciju, DVD/divx playeri nemaju podršku za njega, nego na maksimalnu PAL rezoluciju 720x576. Smanji rezolucije tih filmova na npr. 720x288

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2013 19:02 (Ord Mantel).
13 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd
Ord Mantel kaže...

Filmove koje ti player neće reproducirati imaju HD rezoluciju, DVD/divx playeri nemaju podršku za njega, nego na maksimalnu PAL rezoluciju 720x576. Smanji rezolucije tih filmova na npr. 720x288

Jel znaš neki dobar program za mjenjanje rezolucije? Probao sam ImTOO 3gp video converter, Format Factory, Any Video Converter... Ovi ImTOO triba platit, Format Factory ne može samo rezoluciju promijenit nego opet moram stavit da mi konverta iz avi-a u avi (?!), a Any Video Converter je samo za mobitele...

...The South Will Rise Again... White -h- boys
14 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Format Factory može sve, sve u svašta i u njemu željenu rezoluciju sam ukucavaš prije enkodiranja; Izlazne postavke - Veličina video-datoteke...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2013 23:08 (Ord Mantel).
13 godina
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Zar je stvarno potrebno da mi opet mora konvertirat avi u avi? Jer ne može mi promijenit rezoluciju, a da mi ne ponovno konvertira..

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Svako "prčkanje" po rezoluciji zahtjeva ponovno reenkodiranje. 

13 godina
offline
Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Oće li se smanjit veličina filmova kad smanjivamo rezoluciju?

Zašto meni kad učitam film u Format Factory, veličinu filma u njegovim opcijama mi očita 354 Mb, a stvarna veličina je 4 Gb?

 

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Veličina filma se regulira bitrateom (preporuka; veća rezolucija-veći bitrate), a što se tiče očitavanja veličine filea, to mi je nepoznato. Ja imam v2.60 i nisam primjetio takav problem.

13 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd
Ord Mantel kaže...

Veličina filma se regulira bitrateom (preporuka; veća rezolucija-veći bitrate), a što se tiče očitavanja veličine filea, to mi je nepoznato. Ja imam v2.60 i nisam primjetio takav problem.

To mi se dogodilo samo na jednome filmu, nema veze... Koliki bi treba bit bitrate za 720x288

...The South Will Rise Again... White -h- boys
14 godina
offline
Re: Program za stavljanje više filmova na 1 dvd

Pošto je riječ o jednoprolaznom CBR enkodiranju vjerujem da će 1400kb/s biti dovoljno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice