Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.115
|
čitano: 13.264.953
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...

Kako se stručno zove problem kod dizelaša kad motor umjesto da se ugasi, zabije se u crveno s okretajima(i naravno krene čađit)?

 Runaway Diesel

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Kaj tebe taj kanal sponzorira da im shareas svaki video? 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jedino što valja u toj emisiji su Jelena Glišić  i Juraj Šebalj sa svojim serijalom Natrag u garažu  (čovjek jednostavno zna objasnit neke osnovne stvari u vožnji), dok je sve ostalo potplaćeno i sponzorirano.

Nijedan auto nisu prikazali u negativnom stilu, nego samo mane auta smatraju kao "to tako mora biti."

Bilo mi je dosta kad sam vidio da je Zuhra nahvalio Clio atmo 1.2 kao odličan auto za mladu osobu, jer ima touchscreen (koji je btw. u rangu onih prvih LG "smartphonea", jer ga moraš doslovno lupat da ti prihvati dodir).

Ali eto, slažem se s kolegom, nije potrebno sstrmi da svaki put postaš kad izađe novi video na youtube kanalu.
Bolje nam pošalji sočne zvukove šestaka.  Nebi se bunio ni kad bi me provozao u istom, ipak smo obojica iz Slat'ne. 

Watercooled CPU. Pošalji PP, ako te nešto zanima. Sponsored by Noiseblocker.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
DuMe kaže...

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=265585476&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=20700&makeModelVariant1.modelId=6&maxFirstRegistrationDate=2018&minFirstRegistrationDate=2015&pageNumber=4&scopeId=C&sfmr=false&steered=1&searchId=5fe360f3-9b30-f978-af0d-254546b3b968  Renault Clio rs

 

Jedan od najljepših malih auta po meni.Koliko god mi je ljep izvana,nemogu ovu usralu unutrašnjost progutat.Jedna od najružnijih unutrašnjosti koje sam vidio od novijih auta.Pa šta ovo rade bokte.Pa Dacija je avion nasprema ove unutrašnjosti

 

 

Imam Clia mk4 i gledam ovaj interijer...

Zašto nema display na sredini i to RS model? Jedini modeli koji nemaju display na centranoj konzoli su oni osnovni kakve vidim u službenim vozilima. Već i onaj drugi model "po redu" ima touch ekran na centrali..

 
 

RS:

 

U videu se vidi da na centralnom ekranu podešava razne pizdarije i ima prikaz raznih opcija! Na 6.45 počne govoriti o tim opcijama na ekranu...

 

 

Nadalje, ovaj RS iz linka ima ručnu klimu, a ne automatsku kao svi jači modeli?

Još je na slikama faceliftani model

Prvi model VS facelift

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 10:24 (doktor1).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dombak1608 kaže...

Jedino što valja u toj emisiji su Jelena Glišić  i Juraj Šebalj sa svojim serijalom Natrag u garažu  (čovjek jednostavno zna objasnit neke osnovne stvari u vožnji), dok je sve ostalo potplaćeno i sponzorirano.

Nijedan auto nisu prikazali u negativnom stilu, nego samo mane auta smatraju kao "to tako mora biti."

Bilo mi je dosta kad sam vidio da je Zuhra nahvalio Clio atmo 1.2 kao odličan auto za mladu osobu, jer ima touchscreen (koji je btw. u rangu onih prvih LG "smartphonea", jer ga moraš doslovno lupat da ti prihvati dodir).


 E sad ćeš reć da ti Jelena bolje prezentira auto od Zuhre... a dam se kladit da od Jelene nisi ni vidio o kojem se autu radi...

Ma Zuhra je zajebant i meni je on fora, ne treba ga shvaćati ozbiljno, nije ništa bedasto rekao, pa realno većina današnjih mladih misli da zna nešto o autima, a ustvari znaju jako malo, ja znam par svojih vršnjaka koji ne znaju niti žarulju promijenit na vlastitom autu, a kad ih pitam za dimenzije guma me blijedo gledaju, e za takve je Zuhra odličan, specifikacije vozila nije nešto pretjerano naveo, al da je auto prostran da ti stane punica u gepek, znači dvije gajbe pive idu bez problema, a možda i četiri ako se stisne, ima ekran na dodir i 6 zvučnika serijski koje je Zuhra prezentirao kao jako dobre, realno ništa serijski nije baš bajno, ali za ljude koji se u to ne kuže je odlično, jer neće trebat kopat po nećem u što se ne kuže, niti će imati dodatnih troškova da im negdje ugrade zvučnike, tak da clio atmo 1.2 za nekog od 18 godina pun zvučnika i multimedie idealno, šta fali, neide, ne troši puno, nije skupa rega ni tehnički, a pouzdan je i ne izgleda loše, barem taj model koji je Zuhra prezentirao...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja bi radije ciglu za displej nego slab motor. 

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Eto, imam 36 godina i Clio mi je trenutno sasvim dovoljan... Jbg, nisam super duper mega meho kao mnogi ovdje da vozim beštije i slično...

Da trenutno mogu, vozio bi novu Mazdu 3 ali teško će mi se stan sam sredit...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 10:57 (doktor1).
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kolege, preporuka car detail centra nekog u Zagrebu, Gorici? Trebao bih odvesti auto na poliranje (grublje poliranje jer nije nikad bio poliran, a sav je u swirlovima) da rade korektno posao i da su cjenovno u redu. 

Još jednu pa idemo ili dve pa ostajemo
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ponovio se :)

 

Viano 115 cdi 4matic (110kw)

 

ima nesto opreme:

grijanje siceva, senzore za kisu, parking senzori i tak.

 

za sada sam super zadovoljan svime

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 13:00 (ShadoW).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Auto partes -1500kn. Možeš ti naći poliranje već od nekih 500 kn i 1. mj. će ti izgledat odlično ali kad se vosak od poliranja skine bit će još gore nego što je bilo. I preporučio bi ti da to napraviš na proljeće jer ako ti sad ispoliraju opet ćeš obrebati lak dok skidaš snijeg sa auta, za sad stavi samo neki vosak da ti malo zaštiti lak od soli.

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Tamo sam i planirao, na ljeto sam izglinirao i stavio fusso tako da nema frke jos uvijek solidno drzi vosak. lp

Još jednu pa idemo ili dve pa ostajemo
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Šebalj je zakon sa svojim prezentacijama.Čovjek je zabavan i nije dosadno gledati prezentaciju auta

To se slažem,nikad nikakve prevelike mane ne prikazuju.

Eh,da sam bar plaćen da ih promoviram.

Ne čuje se preko videa tako dobro kao u stvarnosti.Može,čim mi majstor zamijeni senzor što me zeza i idemo na krug po obilaznici 

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dombak1608 kaže...

Jedino što valja u toj emisiji su Jelena Glišić  i Juraj Šebalj sa svojim serijalom Natrag u garažu  (čovjek jednostavno zna objasnit neke osnovne stvari u vožnji), dok je sve ostalo potplaćeno i sponzorirano.


 

Samo bold. Ostalo je doslovce smeće. 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Razumije li se netko u šelne ( obujmice )? Kupio novu obicnu na sarafciger ( ili gedoru ) no popustila je i pocela mi voda curiti i kada je hocu stegnuti preskoci..... ne znam dali je problem kvaliteta ili jednostavno su sranje te na sarafciger? Ako postoji kakva druga selna a da ju MOGU preko cijevi staviti, jer mi ne dolazi u obzir skidati crijevo, 4 cm je dugacko i jedva sam ga uglavio iza motora... Ova obicna selna mi je prakticna jer se da preko cijevi staviti i onda ju mozes zategnuti.

 

 

Povrat vode sa turbine na blok motora Povrat vode sa turbine na blok motora
Crijevo i selne Crijevo i selne
Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 15:31 (Fake_Alert).
14 godina
moderator
online
Re: Auti - ultimativna tema

Većinom su te jako loše, trebaš nešto ovakvo:

https://www.trgo-agencija.hr/vijcana-roba/obujmice/vijak-sgb.html

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima netko iskustva s ducanom PH detailing? Ima gdje da je bas znacajno jeftinije? Treba mi par sitnica, za felge i auto, posto sam u ZG bi htio to uzet.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
moderator
online
Re: Auti - ultimativna tema

MNislim da je jeftinije u Forea-ocd

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

Auto partes -1500kn. Možeš ti naći poliranje već od nekih 500 kn i 1. mj. će ti izgledat odlično ali kad se vosak od poliranja skine bit će još gore nego što je bilo. I preporučio bi ti da to napraviš na proljeće jer ako ti sad ispoliraju opet ćeš obrebati lak dok skidaš snijeg sa auta, za sad stavi samo neki vosak da ti malo zaštiti lak od soli.

 

Dali ste znali da Ameri koriste neki sok od repe umjesto soli kako bi izbjegli stvaranje (crnog) leda? Zašto mi u EU ne koristimo to, već rasipamo tu sol kao da ne grize ništa.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Golf 4 SDI 

 

100kmh na 3000 okretaja? Zanima me jer frend kaže da to nisu dobri okretaji i da je možda stavljen krivi mjenjač na auto (sa pola)

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Koja je brzina? Ako je peta, moguće je.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
ZooZ kaže...

Auto partes -1500kn. Možeš ti naći poliranje već od nekih 500 kn i 1. mj. će ti izgledat odlično ali kad se vosak od poliranja skine bit će još gore nego što je bilo. I preporučio bi ti da to napraviš na proljeće jer ako ti sad ispoliraju opet ćeš obrebati lak dok skidaš snijeg sa auta, za sad stavi samo neki vosak da ti malo zaštiti lak od soli.

 

Dali ste znali da Ameri koriste neki sok od repe umjesto soli kako bi izbjegli stvaranje (crnog) leda? Zašto mi u EU ne koristimo to, već rasipamo tu sol kao da ne grize ništa.

 Daj kakav video ili referencu na to sto si rekao jer malo malo naletim na video kod njih kako se ceste zaledene i lancani sudari po autocesti radi leda..

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Da 5. brzina, i preko 3000 ode. Auto je dosta glasan vec i na 100, ne mogu zamislit put od preko 100km na autoputu u njemu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lCcZayS4xzo 

 

Ako dobro brojim, na 0:33 je u 5 i isto je preko 3000, jelda?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Netko ti je stavio mjenjac iz caddya. Na 130 treba biti na oko 3k rpm. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nul-3 kaže...

Da 5. brzina, i preko 3000 ode. Auto je dosta glasan vec i na 100, ne mogu zamislit put od preko 100km na autoputu u njemu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lCcZayS4xzo 

 

Ako dobro brojim, na 0:33 je u 5 i isto je preko 3000, jelda?

 

Kad vidim kako ovo ne ide s mjesta, mozda i bolje da je stavljen kraci mijenjac ako nisi cesto na autocesti/otvorenoj cesti.

Mojih 60ks je raketa prema ovome 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Jel to znaci da krivo brojim brzine u ovom videu?

 

Covjek od kojeg sam ga kupio nije to spominjao.

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bas ce ti reci da mu je crkno mjenjac, sto nije bas rijedak slucaj na SDI-u.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 20:16 (ivanzu).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
Dex.pwn kaže...
ZooZ kaže...

Auto partes -1500kn. Možeš ti naći poliranje već od nekih 500 kn i 1. mj. će ti izgledat odlično ali kad se vosak od poliranja skine bit će još gore nego što je bilo. I preporučio bi ti da to napraviš na proljeće jer ako ti sad ispoliraju opet ćeš obrebati lak dok skidaš snijeg sa auta, za sad stavi samo neki vosak da ti malo zaštiti lak od soli.

 

Dali ste znali da Ameri koriste neki sok od repe umjesto soli kako bi izbjegli stvaranje (crnog) leda? Zašto mi u EU ne koristimo to, već rasipamo tu sol kao da ne grize ništa.

 Daj kakav video ili referencu na to sto si rekao jer malo malo naletim na video kod njih kako se ceste zaledene i lancani sudari po autocesti radi leda..

 

 

https://www.youtube.com/results?search_query=juice+of+beet+on+road+winter&sp=mAEB

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nul-3 kaže...

Jel to znaci da krivo brojim brzine u ovom videu?

 

Covjek od kojeg sam ga kupio nije to spominjao.

 Da, krivo brojis. U videu je do 4. dosao.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

A i sol je u otopini i ona je glavni odleđivac.

Ja bi rekao da se kod nas ne koristi zbog cijene.

Zbog cijene su poceli mjesat sol s kamencicima sto je najgore za aute.

Prvo ti kamencici ogrebu zastitu i onda sol jede metal.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice