Novi MAXTV reciver

poruka: 968
|
čitano: 113.043
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: Novi MAXTV reciver
Kod mene nema nista (pametno) osim T-Com...H1 i Optimu ne racunam...Iskon isto...
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
2 godine
Novi MAXTV reciver

Da ovo vrlo rjetko ovakve ponude daju onima koji je već unutar njihova sustava dobiju neki ali teškim i mukotrpnim zajebavanjem sa njima, dok lakše takve ponude dobiju kao ja koji sam sa Bnet-a prešao na t-com ali nakon dvije godine nebudu li dali jako povoljno ovako nešta slično ko sad ode ja nazad na Bnet sigurno će preko njihovih prodajnih bit dobre ponude za prelazak opet kod njih.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 mjeseca
Seki001 kaže...

A čuj ja ti skačem sa bnet-a na t.com i obrnuto svako dvije godine i tako sve pakete i usluge dobijem kao novi korisnik povoljnije....

Malo se ciganimo, zar ne?

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
4 godine
Seki001 kaže...

Da ovo vrlo rjetko ovakve ponude daju onima koji je već unutar njihova sustava dobiju neki ali teškim i mukotrpnim zajebavanjem sa njima, dok lakše takve ponude dobiju kao ja koji sam sa Bnet-a prešao na t-com ali nakon dvije godine nebudu li dali jako povoljno ovako nešta slično ko sad ode ja nazad na Bnet sigurno će preko njihovih prodajnih bit dobre ponude za prelazak opet kod njih.

Bio sam jos godinu dana pod ugovorom kada sam isposlovao taj deal, kako, zaprijetis odlaskom na nacin da prodajnog agenta (njega obavezno) zatrazis ponudu za penalizaciju koju ce ti platiti drugi ISP kod kojeg prelazis, u mom slucaju je Bnet taman stigao u ulicu i imali su akciju trio za 200 kn tako nesto ... sada, nacuo sam da to drugi ISP-ovi rade pa je vrijedilo probati, i eto, proslo ... nemas kaj izgubit osim malo zajebancije, i pokupi ponude da ih imas pismeno za prezentirat predstavniku 

2 godine

Draga moja Mary Sue nije to pitanje samo da se ja ciganim ili da sam škrt pa im nedam više a to ne. Nego mi je ovako praktičnije i ostane mi 100-150kn mjesečno na režijima u prosjeku a možda i više kad se vidi kako neki skupo plaćaju ove neke pakete koje sam ja dobio na dvije godine za 5 i 15kn.

Tako da za dvije godine kad ovaj max3 209kn paket bude isticao idemo opet na nove pregovore i ako nakon njihove 2-3 ponude nebudu one koje je hoću zovem usput i VIp ili Bnet prodajnog i paralelno kako pregovaram sa t-com prodajnim tako pregovaram i sa ovim drugim i ko da više usluga i paketa za manje love ima me na dvije godine opet.

3 godine
Seki001 kaže...

Draga moja Mary Sue nije to pitanje samo da se ja ciganim ili da sam škrt pa im nedam više a to ne. Nego mi je ovako praktičnije i ostane mi 100-150kn mjesečno na režijima u prosjeku a možda i više kad se vidi kako neki skupo plaćaju ove neke pakete koje sam ja dobio na dvije godine za 5 i 15kn.

Tako da za dvije godine kad ovaj max3 209kn paket bude isticao idemo opet na nove pregovore i ako nakon njihove 2-3 ponude nebudu one koje je hoću zovem usput i VIp ili Bnet prodajnog i paralelno kako pregovaram sa t-com prodajnim tako pregovaram i sa ovim drugim i ko da više usluga i paketa za manje love ima me na dvije godine opet.

Kakav si inače pregovarač? Napiši nešto o sebi.

2 godine
Novi MAXTV reciver

Loš i ugly ali inače sexy.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 tjedna
Novi MAXTV reciver

Jeli ima neko mozda broj od nekog prodajnog predstavnika iz splita? Hvala

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail: