Avatar

poruka: 350
|
čitano: 109.163
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
logic kaže...
cuspajz kaže...

jel ima na torentima 3D?

A kako ga mislis gledati kuci u 3D?

  imas nekih graf kartica koje podrzavaju 3D... a koliko sam cuo izasa je neki laptop sa 3D i nije nesto skup, oko 5500kn

16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Mitsuoka kaže...
logic kaže...
cuspajz kaže...

jel ima na torentima 3D?

A kako ga mislis gledati kuci u 3D?

  imas nekih graf kartica koje podrzavaju 3D... a koliko sam cuo izasa je neki laptop sa 3D i nije nesto skup, oko 5500kn

I to ce ti prikazati u 3D snimak napravljen kamerom u kinu?

Hehheheheheheh

Strucnjak ;)

16 godina
offline
Avatar

Dobar film. 3D mu daje dodatnu draž (mislim ga otič još jednom pogledat u kino sa nekih 2 tjedna razmaka), no i 2D ću si ga nabavit nekakav Special Edition ili nekaj kad dođe Namigiva

Lijep pozdrav ;)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
logic kaže...
Mitsuoka kaže...
logic kaže...
cuspajz kaže...

jel ima na torentima 3D?

A kako ga mislis gledati kuci u 3D?

  imas nekih graf kartica koje podrzavaju 3D... a koliko sam cuo izasa je neki laptop sa 3D i nije nesto skup, oko 5500kn

I to ce ti prikazati u 3D snimak napravljen kamerom u kinu?

Hehheheheheheh

Strucnjak ;)

  pa odakle ti sad kamera u kinu -.-' ja samo kazen da je moguce gledat, ne trenutno nego kad izade 3D........... opet izvlacis iz konteksta -.-'

15 godina
neaktivan
offline
Avatar

pogledao sam ga još prije Božića, u kinu....film je ok, ima puno specijalnih efekata i to sve, ALI

priča mi je totalno jadna - za te novce mogli su biti i malo orginalniji...prvi dojam kad sam izašao iz kina bio je - pa ovo obični western za klince 21. stoljeća..totalno su prenijeli priču osvajanja američkog zapada i ubijanje indijanaca (ovi imaju irokeze, jašu konje, jedno su s prirodom..)

 

i onda neki dan naletim na ovo  http://www.monitor.hr/vijesti/cameron-ukrao-ideju-za-avatara/137044/

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Avatar

evo čitam nekakav članak u novinama... nekakva se djeca ubijaju zbog Avatara, ostavljaju poruke kako idu živjeti na nekakvu planetu iz dotičnog filmaIznenađen  eee gdje su ona vremena kad je u svakom naselju bilo igralište, kad se gonilo 24h dnevno... bude mi nekad žao ovog današnjeg naraštaja

14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

 

 

 

očito se ciljalo na širu publiku i to mu ne mogu zamjeriti. da je radio novog aliena, ne bi bio ni približno takav uspijeh na box officeu. i titanic ima cheezy pricu i riga mi se dok ga gledam, ali ne vidim da se ljudi nešto pretjerano bune i žale sada. po meni to nije promašaj, samo marketinški trik. :)

 

ekološka poruka je zapravo jako bitna. niti jedan noviji aktivistički film nije tolikim masama uspio urezati u svijest neke ekološke poruke, kao što će to učiniti avatar. avatar ih je zapravo dosta vješto zapakirao. :thumbs up:

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2010 9:30 (squax).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Jesam li ja jedini koji nikad nije odgledao titanika?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
logic kaže...

Jesam li ja jedini koji nikad nije odgledao titanika?

  nisi :D

16 godina
offline
RE: Avatar
logic kaže...

Jesam li ja jedini koji nikad nije odgledao titanika?


Moguće.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
odjavljen
offline
Avatar

nisi ne, hvala bogu da tada nisam imao curu! jer bi ga sto posto morao ic gledat!

JESUS SAVES!!!
14 godina
protjeran
offline
RE: Avatar
skank666 kaže...

nisi ne, hvala bogu da tada nisam imao curu! jer bi ga sto posto morao ic gledat!

 

Ja ne mogu shvatiti da su moji prijatelji plakali poslije Titanica, nevjerovarno....

 

Film idem gledati veceras u novo kino u Sarajevu (relativno novo).

 

Dojmovi budu ovdje (hocete da vam donesem najboljih cevapa na Svijetu?

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
offline
RE: Avatar
Mentalist kaže...

hocete da vam donesem najboljih cevapa na Svijetu?

UVIJEK! :)

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Najbolji cevapi na svijetu su kod Muje u Banja luci.

15 godina
neaktivan
offline
Avatar

...pre neki dan nisam niti znao da postoji ova tema pa da vas ne gnjavim sa linkom evo slika...Nevinašce

...kaos...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Potpuno se slazem samo bih dodao da je film teh nicki impresivan. I ja sam u svom prvo postu rekao da film nije bog zna sta ali da me odusevljava tehnika tj. 3d.

15 godina
protjeran
offline
RE: Avatar
logic kaže...

Najbolji cevapi na svijetu su kod Muje u Banja luci.

Ne nego Čingač u Zg.

http://s3.ba.bitefight.org/c.php?uid=125264
14 godina
protjeran
offline
RE: Avatar
doxy kaže...
logic kaže...

Najbolji cevapi na svijetu su kod Muje u Banja luci.

Ne nego Čingač u Zg.

 

Nije vec u Ihtijarevića u Sarajevu.

 

Koliko traje film?

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
doxy kaže...
logic kaže...

Najbolji cevapi na svijetu su kod Muje u Banja luci.

Ne nego Čingač u Zg.

Zasto onda zagrepcani kad dodju u BL i probaju mujine cevape kazu da su najbolji ;)

Vise puta na vise zagrepcana provjereno ;)

15 godina
protjeran
offline
Avatar

Očito su zagrepčani ko i Bandić.

http://s3.ba.bitefight.org/c.php?uid=125264
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
A kakav je to Bandic :)
15 godina
protjeran
offline
Avatar

Dosta offtopica. (Hercegovac, ni blizu onoga za kaj glumi).

 

Zanima me jel se isplati uopće gledati 3d. Ne želim imat taj dan glavobolju zbog mutnog filma i 2 3d scene.

http://s3.ba.bitefight.org/c.php?uid=125264
16 godina
offline
Avatar

Hmm, kam ste vi otišli sa čevapima u ovoj temi, zadnji put je bila o Avataru Izlanuo se

 

Pogledao sam ga jucer, i oduševio se, efekti predobri naravno, prica tak tak. Neki kazu da je kopirana od westerna i tih filmova.

Čista glupost, zasto bi trebalo biti kopirano, baš je James Cameron mislio, "ajde nadite neki vestern, ukrast cemo ideju".

Da postoji takav planet sa nekim takvim vrijednim izvorom energije, i da trebaju maknuti neki primitivni narod protiv njihove volje, mislite da se ne bi slično dogodilo. Da se ne bi ljudi odupirali.

istina, isto se dogodilo sa indijancima i amerikancima. U prirodi covjeka je da brani svoje, i svoj dom gdje zivi. 

Netreba biti da cim se nesto pojavi sa sličnom tematikom, da se odmah radi o kopiji i neznam sta ne.

 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
doxy kaže...

Dosta offtopica. (Hercegovac, ni blizu onoga za kaj glumi).

 

Zanima me jel se isplati uopće gledati 3d. Ne želim imat taj dan glavobolju zbog mutnog filma i 2 3d scene.

Apsolutno se isplati!!!

16 godina
offline
Avatar

Over and out.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
doxy kaže...

Dosta offtopica. (Hercegovac, ni blizu onoga za kaj glumi).

 

Zanima me jel se isplati uopće gledati 3d. Ne želim imat taj dan glavobolju zbog mutnog filma i 2 3d scene.

Gotovo je cjeli film sniman u 3D-u, duboko žalim što sam gledao normalno verziju, mada ne mogu reći da nisam uživao. Smijeh

Ipak, čujem da su neki ljudi imali problema sa nesanicom i glavoboljama nakon gledanja 3D verzije.

"The harder the battle the sweet of jah victory."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Mozda imaju problema sa dioptrijom a ne znaju za to. Ja imam dioptriju +0,5 i nosim naočale i stavio sam one njihove preko svojih i apsolutno nikakvo opterećenje nisam primijetio.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Psiho246 kaže...

Over and out.

 

Ta vrsta zapleta - junak se nade u za njega novoj okolini, sretne zgodnu curu na koju je vec netko bacio oko, sve to u kontekstu nekog veceg dogadaja, na kraju se sve sretno zavrsi - koristi se jos od Bustera Keatona, a vjerojatno i od ranije. I "Pocahontas" je baziran na istinitim dogadajima, tj. mogli bismo mu zamjeriti da ponavlja poznatu pricu, kad bi to bio nedostatak.

 

Tako da... samo vi i dalje trazite filmu mane, a ja u subotu idem gledati 4. put... Belji se

 

16 godina
offline
RE: Avatar
DigiMagic kaže...
Psiho246 kaže...

Over and out.

 

Ta vrsta zapleta - junak se nade u za njega novoj okolini, sretne zgodnu curu na koju je vec netko bacio oko, sve to u kontekstu nekog veceg dogadaja, na kraju se sve sretno zavrsi - koristi se jos od Bustera Keatona, a vjerojatno i od ranije. I "Pocahontas" je baziran na istinitim dogadajima, tj. mogli bismo mu zamjeriti da ponavlja poznatu pricu, kad bi to bio nedostatak.

 

Tako da... samo vi i dalje trazite filmu mane, a ja u subotu idem gledati 4. put... Belji se

 

Ja ga nisam ni gledo.

Ono mi je samo bilo zgodno pa sam stavio.

Ja jedva cekam da dodje DVDrip na torrente. :P

Na zalost, trenutno sam onemogucen da idem u kino pa cu propustiti gledati ovo u 3Du sa curom. Mršti se

- Psiho246
16 godina
offline
RE: Avatar
Pogledal 3D i ugodno iznenađen.
Radnja i tak to ok ništ posebno ali razmišljam da odem još jednom pogledat 3D i ubrat bolju poziciju u kinu jer na ovoj kojoj sam bil mi je sucksalo.
Obavezno budem pogledal 2D hd kad izađe.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice