Avatar

poruka: 350
|
čitano: 109.159
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
@psiho sto ne mozes do kina?
16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Eto ga i 5 tjedan najgledaniji .

Ne znam kaj da napišem !
15 godina
neaktivan
offline
Avatar

pogledao sam ga, i nije loš....onako dajem mu 6/10... dobro snimljen, glumci ok.... cujem da ce se radit drugi dio(mislim da bas triba jel ima mista za part 2)

malo je prica glupa....mislim ne opcenito al razvoj dogadjaja.... najgluplji dio u filmu je bilo (pardon na spoileru) kad su gledali zasto unistit ono stablo i onaj je reka da nema vece naslage onih kristala(il sta vec) u krugu od 200 kilometara......?????? pa cekaj ej osvojija si cili planet, imate svemirske brodove,planet mozete obic u 5 sekundi...nije to da je to jedino misto sa tim resursima,negu u krugu od 200 kilometara.... unistili cilo pleme, i za..bali cilu ekspediciju zato sta nisu mogli nac taj resurs negdi drugdi a ima ga.... PRE GLUUUUPOOOO.....

pomalo i smješno....

 

ka da sam ja osa pjeske u ducan dalek 2 km u 4 ujutro kupit cokoladu i  vidija da je zatvoren, i umisto da sam osa 100 m do drugog otvorenog ducana(znam da je otvoren) ja sam provalija u zatvoreni ducan, i dosla policija i strpali me u zatvor.... ISTO

 

osta sam sokiran na ovome al dobro...ima jos gluposti u razvoju price al ovaj je biser bisera....inace ok film..

15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Baš sam nedavno čitao o tome, kaže Cameron da su ostale neke stvari neiskorištene, a kaže da bi bilo šteta da se ne prikažu pa će kao biti i drugog dijela premda je on rekao da je ispočetka znao da će Avatar imati nastavak, da je već ispočetka zamišljao priču za nastavak, i kao nije siguran, možda to ispadne trilogija na kraju.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Abomb kaže...

pogledao sam ga, i nije loš....onako dajem mu 6/10... dobro snimljen, glumci ok.... cujem da ce se radit drugi dio(mislim da bas triba jel ima mista za part 2)

malo je prica glupa....mislim ne opcenito al razvoj dogadjaja.... najgluplji dio u filmu je bilo (pardon na spoileru) kad su gledali zasto unistit ono stablo i onaj je reka da nema vece naslage onih kristala(il sta vec) u krugu od 200 kilometara......?????? pa cekaj ej osvojija si cili planet, imate svemirske brodove,planet mozete obic u 5 sekundi...nije to da je to jedino misto sa tim resursima,negu u krugu od 200 kilometara.... unistili cilo pleme, i za..bali cilu ekspediciju zato sta nisu mogli nac taj resurs negdi drugdi a ima ga.... PRE GLUUUUPOOOO.....

Pa sad... i recimo sibenska tvornica aluminija preraduje, ili je preradivala, boksit samo iz okolice od x kilometara, ali ne uvozi rudu iz Australije. Vjerojatno se rafinerija i aerodrom i sve ni ne mogu samo tako rastaviti, nego bi na nove dijelove trebali cekati 7 godina... a i dosad su u svim sukobima ljudi uvijek nadmocno pobijedili, pa zasto ne i ovaj put (recimo, jedna od izbacenih scena je tzv. "masakr u skoli").

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Napokon sam stigao i otisao do kina sa bratom i pogledao avatar 3d.Definitivno bi dao 10/10 ocijenu sama prica,radnja ,glumci i podosta toga je napravljeno vrhunski i najvise me odusevilo 3d tehnologija toliko me zagrijalo da cu malo pogledati cijene tv ili monitora pa nesto upiknuti ,no dobro vise-manje sa time.Definitivno znam da cu jos jednom otici sljedeci mjesec pogledati u 3d-u jer stvarno me odusevilo kako je film napravljen i jos me vise veseli kada sam procitao da ce biti nastavak samo se nadam da nece biti  kao kod harry potter koj je vec snimljen  neznam koji nastavak ali cisto sumljam.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Po meni su sve poznate trilogije uspjele .

Gospodari prstenova, Pirati s kariba i Matrix vrijeme je da mi se pridruži novi član:) .

Ne znam kaj da napišem !
16 godina
protjeran
offline
Avatar

Jel se filmovi u 3D tehnici mogu prikazivat samo u Cinestaru?

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

Nemoraju .

Ali bolje ti je dati 30 kn nego par tisuća .

Ne znam kaj da napišem !
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.1.2010 23:46 (WItcher).
16 godina
protjeran
offline
RE: Avatar
WItcher kaže...

Nemoraju .

Ali bolje ti je dati 30 kn nego par tisuća .

Pitam zato jer vidim da se u CK opet vraca Avatar, a na plakatu pise "u 3D tehnici", jer kad se prvi puta prikazivao tada je bio u 2D.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
14 godina
protjeran
offline
Avatar

 

Davno sam obećao ali tek sada ide moje mišljenje:

 

Iako je film povisio stopu samoubojstava među pubertetlijama (žele ići na Pandoru), na mene jednostavno nije ostavio takav dojam.

 

Da, naravno, bilo zanimljivo povezati se sa onim Turukom (ili kako vec, podsjeća me na Nazgula, uglavnom najveća ptica-predator na Pandori) ili konjem, te imati plavu ženu sa prelijepim očima s kojom te veže čista i spontana ljubav... Jednostavno, ne dešava se na ovom planetu.

 

Podsjetilo me, malo, na posljednjeg samuraja, gdje se on u početku borio protiv njih, ubrzo im se pridružio, zaljubio se i borio se na njihov strani te zauvijek ostao jedan od njih.

Podsjeća i na mnoge druge filmove ali morate priznati, smisliti nešto novo je prilično teško.

 

Biljke i životinje na Pandori su lijepe, trava se upali kada po njoj hodate (sjetite se Billie Jean) Bogovi stvarno postoje... Većini životinja (sa Zemlje) su dali još jedan par očiju i nogu, te mozda jos par dodataka ali se većini "Zemaljsko" porijeklo osjeti. Volio bih osjetiti i mirise...

 

Ljubavna priča je klišej, no neću je prepričavati da ne pokvarim užitak onim koji nisu gledali.

Negativci su previše idiotasti i glupi, do te količine da je smiješno.

 

Kada gledate ovaj film prvi put, koji traje čak tri sata no nije dosadan, čudite se Pandori, trudite se vidjeti što više možete i vjerujem da će film biti bolji nakon što ga pogledam i drugi put.

 

I još za kraj, znate onaj osjećaj kada ste kao mali gledali Spider-mana, onaj što se pojavi u području prsa i ide skoro do stomaka, kada i vi dotaknete zid da vidite možete li se penjati, nakon ovog filma u meni nije bio baš prisutan (možda jeste dan nakon gledanja filma), no, prepustite se Pandori, zaklopite oči i zamislite: "Kako bi bilo...".

 

 

I ja mislim da je ovo gore dostojno pojavljivanja u Bugu, a ocjenu nisam dao jer je teško ocijeniti bilo što.

 

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2010 17:13 (Mentalist).
16 godina
offline
RE: Avatar
Neimenovani Tajvanac star 42 godine umro je od moždanog udara izazvana prevelikim uzbuđenjem prigodom gledanja mega uspješnog trodimenzionalnog filmskog hita Avatar
Tajvanac koji je inače patio od viskog tlaka izgubio je svijest za gledanja filma u kinu u gradu Hsinchuu. U bolnici je CT mozga pokazao obilno krvarenje. Čovjek je umro 11 dana kasnije, ne povrativši svijest.

"Vjerojatno je da je moždani udar izazvalo preveliko uzbuđenje pri gledanju filma", rekao je liječnik u bolnici.

List China Times piše da je ovo prvi smrtni slučaj povezan s gledanjem epskog znanstveno-fantastičnog spektakla redatelja Jamesa Camerona.

Nekoliko filmskih internetskih portala objavilo je da se gledatelji znaju žaliti na glavobolje, mučnine i vrtoglavice pri gledanju filmova snimljenih u 3D tehnici.
Izvor: tportal.hr
Sumnjam da je jedini faktor kod smrti uzbuđenje kod filma, ali doživljaj je fenomenalan gledati ovo u 3D-u :)
16 godina
offline
RE: Avatar
Abomb kaže...

pogledao sam ga, i nije loš....onako dajem mu 6/10... dobro snimljen, glumci ok.... cujem da ce se radit drugi dio(mislim da bas triba jel ima mista za part 2)

malo je prica glupa....mislim ne opcenito al razvoj dogadjaja.... najgluplji dio u filmu je bilo (pardon na spoileru) kad su gledali zasto unistit ono stablo i onaj je reka da nema vece naslage onih kristala(il sta vec) u krugu od 200 kilometara......?????? pa cekaj ej osvojija si cili planet, imate svemirske brodove,planet mozete obic u 5 sekundi...nije to da je to jedino misto sa tim resursima,negu u krugu od 200 kilometara.... unistili cilo pleme, i za..bali cilu ekspediciju zato sta nisu mogli nac taj resurs negdi drugdi a ima ga.... PRE GLUUUUPOOOO.....

pomalo i smješno....

 

ka da sam ja osa pjeske u ducan dalek 2 km u 4 ujutro kupit cokoladu i  vidija da je zatvoren, i umisto da sam osa 100 m do drugog otvorenog ducana(znam da je otvoren) ja sam provalija u zatvoreni ducan, i dosla policija i strpali me u zatvor.... ISTO

 

osta sam sokiran na ovome al dobro...ima jos gluposti u razvoju price al ovaj je biser bisera....inace ok film..

Koliko ti godina imaš? Jel pratih ti uopće vijesti, jesi ti upućen šta se događa u svijetu. Ako nisi shvatio kao i u RL tako i u Avataru se sve vrti oko novca, cijeli projekt Avatar i uopće nije glupo da oni unište pleme Na'vi zbog rude koja se krije ispod njihovog svetog drveta. Istu stvar Ameri rade u Iraku zbog nafte i da ne nabrajam dalje zbog čega se danas ljudi diljem svijeta sukobljavaju!!!

16 godina
offline
RE: Avatar
Abomb kaže...

pogledao sam ga, i nije loš....onako dajem mu 6/10... dobro snimljen, glumci ok.... cujem da ce se radit drugi dio(mislim da bas triba jel ima mista za part 2)

malo je prica glupa....mislim ne opcenito al razvoj dogadjaja.... najgluplji dio u filmu je bilo (pardon na spoileru) kad su gledali zasto unistit ono stablo i onaj je reka da nema vece naslage onih kristala(il sta vec) u krugu od 200 kilometara......?????? pa cekaj ej osvojija si cili planet, imate svemirske brodove,planet mozete obic u 5 sekundi...nije to da je to jedino misto sa tim resursima,negu u krugu od 200 kilometara.... unistili cilo pleme, i za..bali cilu ekspediciju zato sta nisu mogli nac taj resurs negdi drugdi a ima ga.... PRE GLUUUUPOOOO.....

pomalo i smješno....

 

ka da sam ja osa pjeske u ducan dalek 2 km u 4 ujutro kupit cokoladu i  vidija da je zatvoren, i umisto da sam osa 100 m do drugog otvorenog ducana(znam da je otvoren) ja sam provalija u zatvoreni ducan, i dosla policija i strpali me u zatvor.... ISTO

 

osta sam sokiran na ovome al dobro...ima jos gluposti u razvoju price al ovaj je biser bisera....inace ok film..

Koliko ti godina imaš? Jel pratiš ti uopće vijesti, jesi ti upućen šta se događa u svijetu. Ako nisi shvatio kao i u RL tako i u Avataru se sve vrti oko novca, cijeli projekt Avatar i uopće nije glupo da oni unište pleme Na'vi zbog rude koja se krije ispod njihovog svetog drveta. Istu stvar Ameri rade u Iraku zbog nafte i da ne nabrajam dalje zbog čega se danas ljudi diljem svijeta sukobljavaju!!!

14 godina
neaktivan
offline
Avatar

Roditelji daju djeci imena likova iz Avatara-

 

Ovo je već pretjerivanje.

alrighty then
14 godina
protjeran
offline
Avatar

Pogledao sam Avatara prije tjedan u kinu.I mogu reći da me se film dojmio,ima izvrsnu priču,animacije su mi zakon ali samo mi se izbor glumaca ne sviđa..

16 godina
offline
RE: Avatar
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
FireBlade3000 kaže...

Pogledao sam Avatara prije tjedan u kinu.I mogu reći da me se film dojmio,ima izvrsnu priču,animacije su mi zakon ali samo mi se izbor glumaca ne sviđa..

Zoe Saldana ti nije dobra?

14 godina
protjeran
offline
RE: Avatar
davorsite kaže...
FireBlade3000 kaže...

Pogledao sam Avatara prije tjedan u kinu.I mogu reći da me se film dojmio,ima izvrsnu priču,animacije su mi zakon ali samo mi se izbor glumaca ne sviđa..

Zoe Saldana ti nije dobra?

 

Ima li i jedan drugi film?

 

Iskreno, ljepsa mi ja kao Na'vi nego kao covjek.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
odjavljen
offline
RE: Avatar
Mentalist kaže...
davorsite kaže...

Zoe Saldana ti nije dobra?

Ima li i jedan drugi film?

Iskreno, ljepsa mi ja kao Na'vi nego kao covjek.

imam nekih 1,85 m, ona oko 4 m! meni to nebi smetalo!SmijehPoljubac

JESUS SAVES!!!
14 godina
protjeran
offline
RE: Avatar
skank666 kaže...
Mentalist kaže...
davorsite kaže...

Zoe Saldana ti nije dobra?

Ima li i jedan drugi film?

Iskreno, ljepsa mi ja kao Na'vi nego kao covjek.

imam nekih 1,85 m, ona oko 4 m! meni to nebi smetalo!SmijehPoljubac

 

Moras imati dugu kosu (ja imam) i da se dirate kosom (onim pipcima), a ja bih probao i na Zemaljski nacin.

 

Nije 4 m, taman je, oko 3 m.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
offline
Avatar

Film je WOW.

 

Sve ste već rekli nemam šta reći.

 

Ja bih isto rekao da imaju tu negdje oko 3m. Prema tvrdnji one ubojice aliena to je u biti network. Ideja je super, vidi se da je miješao puno toga, one letjelice me podsjećaju na one iz aliena, životinje su samo stylish naših životinja, indijanci vs ameri itd.,ali uglavnom dobro sročeno i ispalo je super.

 

Hajde da se konektujemo LOL

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
protjeran
offline
Avatar

Hajde da se i ja pohvalim da sam pogledao film! (Čak u kinu!!! xDDD)

Odličan je, najbolji dio ono "Jeste se sparili?" lol

15 godina
offline
RE: Avatar
lrx kaže...

Hajde da se i ja pohvalim da sam pogledao film! (Čak u kinu!!! xDDD)

Odličan je, najbolji dio ono "Jeste se sparili?" lol

hehe

 


Gledam nešto na youtube-u "pandora discovered" vele da pandora ima toksičnu atmosferu pa ljudi nemogu tamo disati i navi-iji su visoki 9-10 feet-a = 2.7-3 metra.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2010 12:15 (Hyperion).
16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Evo upravo došo iz kina pogledo film po drugi put, pošto sam se prvi put ubio na stepenicama

15 godina
offline
Avatar

Jedna zanimljivost:

 

visual effects race

 

 

Efekte za avatara je radio "Weta Digital" osnovan od strane petera jacksona i radio je efekte za LOTR sva 3 dijela i još neke poznatije filmove.

 

Uzeli su si previše posla pa je upomoć došao Lucasov industrial light & magic (ILM).

 

Primjetio sam da u filmi onaj mali gušter što leti poput helića zapravo leonardov dizajn helića, totalno isti:

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2010 23:10 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Meni Avatar nije neki OMFG film,ali je dosta dobar.

 

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Meni samo nije jasno kako neki mogu pogledati film po nekoliko puta?! Titanik mi je daleko bolji od ovog (iako ima puno boljih filmova od njega). Pa priča je bezvezna, a efekti mi nisu neki, jedini efekti koji mogu mene očarati su one epic bitke iz LOTRa i sl. Film je kao Crysis - bez grafike/efekata je ništa. Priča je i u Crysisu i Avataru već stoput viđena, dosadna. Indijanci vs. Kauboji (pogotovo onaj zapovjednik iz Texasa, kao da govori da treba ubit sve crnje). Najgore će bit ako dobije Oscara za priču, za razliku od manje razvikanih, ali unikatnih filmova. Ocjena 3/10 i to samo zbog one velike ptičurine.

I nešto što me iznenadilo: kad su se sparili nisu se 'konektovali' nego običan se*s, pomisliš da ljudi razmišljaju van svojih granica, ali je sve zemaljsko, oni 'konji', 'puma', 'nosorog', 'vukovi',...
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

a godfather???

15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Nakon samo 39 dana u kinima Avatar je postao film koji je sveukupno najviše zaradio te je premašio i Titanica koji je dosada držao prvo mjesto. Eto, za neke nebitan događaj, za neke možda povijesni, no od danas Titanic više nije na prvom mjestu, nego James Cameronov Avatar. Ako vas brojke zanimaju, možete skoknuti ovdje - http://www.boxofficemojo.com/alltime/world/

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice