Zašto (ne)slušate cajke? zaključana tema

poruka: 438
|
čitano: 61.732
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
GRDI-146 kaže...

 

Koliko se god meni svidali Iron Maideni, Metallica, Gunsi,  ali ja nemogu razbit casu na njih ili se opusiti..... 

 

 

 

Evo ti jedan dobar video, pa razbijaj čaše:

 

Smijeh

15 godina
offline
Zašto (ne)slušate cajke?

Zato jer je cajke (turbofolk) trebalo sasjeć u korjenu čim su nastale,ovako se to sada proširilo našim primitivnim Balkanom.

To jednostavno za mene ne spada pod glazbu.

A ovo za razbijanje čaša i pijančevanje,pa zar se glazba radi toga sluša ?

O tekstovima da i ne govorim,a tek "pjevači" i "pjevačice" koji to izvode na šta oni liče.

I da budem jasan,protiv narodne glazbe (tamburaški sastav,folklor itd.) nemam ništa protiv.

Jer postoje razlika između narodne glazbe (dio baštine nekog naroda) i cajki ("glazbe" za primitivce koji razbijaju čaše).

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
praise d lord-a!
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
16 godina
neaktivan
offline
Zašto (ne)slušate cajke?
EnlightenedPhoenix kaže...
VirtUoso kaže...

BTW., pijanstvo je nesto najljepse sto covjek moze iskusiti.

 

  LOOOOOL ti si stvarno neki klinac....

 

Trebaš se probati i drogirati mozda ce ti onda to biti najljepše...

 

 

Kako sam vec rekao s tobom stvarno ne vrijedi pricati...

A pusti ga, dok ce osjetit miris p*čke promjenit ce misljenjeNevinašce

 

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
14 godina
neaktivan
offline
Zašto (ne)slušate cajke?

zasto:)

 

jedna.

 

.

 

.......

When you are halfway up,you are always halfway down
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2010 17:41 (carcharodon).
13 godina
protjeran
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
rustweaver kaže...
Haki1988 kaže...

cajke slusaju kreteni,a da ne spominjem djecu branitelja koja pored oca koji se borio u ratu stoje i na mp4 slusaju neku cecu koja zavija......

da se mene pita ja bi to sve pobio DOSLOVNO.

Zvucis kao onaj nocas, zbog kojeg je ova tema dozivjela temeljit pretres...

Mozda pokusavas i proci kao on?

o cemu ti? tko on?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?

Svatko ima svoj ukus u svemu tako i u glazbi. Osobno slušam turbofolk, zabavnu glazbu, rap i ponešto sa hrvatske estrade tipa TBF, Dubioza,.. te naravno sve što je na Anteni xD. Kao što sam naveo slušam turbofolk iako znam da nema nikakvu glazbenu težinu, nego jednostavno to je ono što većina ljudi oko mene sluša pa tako i ja. Razlog je taj što je glazba jednostavna za pjevanje u društvu i jednostavno mi paše. Ne mogu recimo se zabavljati i piti uz J. S. Bacha ili Bethovena, nego prirodnije mi je to činiti uz NEdu Ukraden, Bobana Rajovića, Sašu Matića i društvo.

 

Evo za kraj par hitova, pa vi odlučit jel vam je više zabavno

,
ili uz

13 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
mrog 33 kaže...

Svatko ima svoj ukus u svemu tako i u glazbi. Osobno slušam turbofolk, zabavnu glazbu, rap i ponešto sa hrvatske estrade tipa TBF, Dubioza,.. te naravno sve što je na Anteni xD. Kao što sam naveo slušam turbofolk iako znam da nema nikakvu glazbenu težinu, nego jednostavno to je ono što većina ljudi oko mene sluša pa tako i ja. Razlog je taj što je glazba jednostavna za pjevanje u društvu i jednostavno mi paše. Ne mogu recimo se zabavljati i piti uz J. S. Bacha ili Bethovena, nego prirodnije mi je to činiti uz NEdu Ukraden, Bobana Rajovića, Sašu Matića i društvo.

 

Evo za kraj par hitova, pa vi odlučit jel vam je više zabavno

,
ili uz

 

Šta je tebi zabavnije,

ili
? Smijeh

14 godina
protjeran
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
carcharodon kaže...

zasto:)

 

jedna.

 

.

 

.......

Zasto se svi pravite fini i ne zelite rec pravu bit stvari. Zasto da u svojem gradu slusam bilo kakvo smece kad imam:

,
,
,
... itd. Nisu cajke donjeli dotepenci iz Splita, Dubrovnika u Zagreb ili obrnuto. Donjeli su je i agresivno nabili svima nama pred nos, dotepenci zna se od kuda. Nije to muzika moje zemlje niti grada. A i ova tema i svi mi sami smo si krivi sto je tomu tako. Previse se tome vaznosti daje. I kad se netko otvorenu usprotivi i kaze da je smece i da treba istrijebit i te smardove i tu muziku, onda se dezurni demokrat javi da se napravi pametan i kaze kak nam treba demokracija i bratstvo i jedinstvo. Ma nabijem na .... i tu dezurnu gospodu i tu muziku i prebacim preko.

Bolje da ti stisnem TD, nego samar. - Erich Hartmann \m/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
Tallahasee kaže...
carcharodon kaže...

zasto:)

 

jedna.

 

.

 

.......

Zasto se svi pravite fini i ne zelite rec pravu bit stvari. Zasto da u svojem gradu slusam bilo kakvo smece kad imam:

,
,
,
... itd. Nisu cajke donjeli dotepenci iz Splita, Dubrovnika u Zagreb ili obrnuto. Donjeli su je i agresivno nabili svima nama pred nos, dotepenci zna se od kuda. Nije to muzika moje zemlje niti grada. A i ova tema i svi mi sami smo si krivi sto je tomu tako. Previse se tome vaznosti daje. I kad se netko otvorenu usprotivi i kaze da je smece i da treba istrijebit i te smardove i tu muziku, onda se dezurni demokrat javi da se napravi pametan i kaze kak nam treba demokracija i bratstvo i jedinstvo. Ma nabijem na .... i tu dezurnu gospodu i tu muziku i prebacim preko.

Ali jesu iz Osijeka, točnije šef Borbaš Security-a Alen Borbaš je dovukao sve "zvezde" u svoj OKS i od tamo je počelo širenje zaraze... tako da ne može ti nitko nametnuti ono što ne želiš... a meni ne smetaju, baš me briga, ni u džep ni iz džepa... da nije turbo folk bilo bi nešto drugo... krug bez kraja...

A svi znaju da se to radisamo zbog.. para, novca, pesosa...

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
ASIMILATOR kaže...

 

mislim kakav mutavac moras biti da moras razbiti casu da bi se opustio i da ti bud super.  ..vjerovatno kur.a u zivotu nisi vidio ili negdje bio.

 

 

  • Mene nazivas mutavcem,  a "razbijanje case" si doslovno shvatio   ?! 


To pokazuje kolki si primitivac  = "meni se ne svida, i svi ste vi kreteni sam sam ja pametan. "

 

 

 

Osobno alkohol ne konzumiram jer sam posvecen sportu, tako da. 

 

 

  • Budimo realni slusajuci npr. "slipknot" nemozete dobiti ono nesto sto ce vas opustiti (ko zna znati ce o cemu pricam) .    

 

( Ja slusam S.O.A.D. prije tekme da me nabrije, ali sigurno ne prije izlaska jer nisam tip koj se nabrijava na sore i to. = Volim gledat "cajkaske" trebice u minjacima )  :) 

 

Molim vas da prestanete ono di je tu umjetnost ovo ono, jer time blatite i Tehno-trance-hause.... scenu također

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
15 godina
neaktivan
offline
Zašto (ne)slušate cajke?

Ovo sam morao staviti, kad sam cuo pjesmu puko sam od smijeha, sramota!

 

BTW. slusam uglavnom domacu glazbu, narodnu takoder, cajke takoder one starije, ali ne one hardcore turbo cajke (vecinom su to one novije) jer su neke stvarno uzas i uopce mi ne pase u uho.

Ali kad sam pod utjecajem laksih opojnih droga e to je onda drugo prica, slusam ono sto svira.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2010 18:42 (luka_cro).
15 godina
neaktivan
offline
Zašto (ne)slušate cajke?

Necu nista drugo napisati osim

 -spoj nemoguceg

[img]http://www.danasoft.com/sig/229143.jpg[/img]
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2010 18:40 (juky).
14 godina
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?

evo samo da ja istaknem svoje mišljenje, veliki sam ljubitelj narodne glazbe i novokomponiranog turbofolka,(ne slušam samo to slušam još i techno,electro,hardstyl) turbofolk stalno ali stalno mješaju s drogom , a punk koji je prepun ispričavam se na nazivu ali je prepun drogeraša ( ne svi ali ih dosta ima) on je ok,,, nežim niti jednu glazbu omalovažavati ili nešto takvo, svako ima svoj ukus jeli tako, zašto onda cajke odvajati od ostale glazbe? Možda zbog nekih ljudi koji još žive u ratu? Na svakom videu turbo folk pjesama na you tubu ima neki komentar u vezi rata. Ček malo ako se sluša glazba onda se ne ratuje jeli tako. P.s u vezi kvalitete,u turbo folku i narodnjoj muzici ima mnoooggoo ne kvalitetnih djela koja su pretežito ukradena od Bugarske,Turske, I sličnih zemalja, al ovakva muzika dal to smatrate nekvalitetom:

. Svako ima svoj ukus i svako sluša kai voli, jel tako? Zato ostavite več jednom nas i jE** cajke na miru i slušajte što slušate Izlanuo se

http://www.youtube.com/watch?v=AUXvLhhVZW0 dj darac electro mix 2010
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?

Ajde recite mi zasto cajke uopce slusati (ili mainstream) kada ima

predivne alternativne glazbe...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
neaktivan
offline
Zašto (ne)slušate cajke?

Nikako da stanemo na zelenu granu...

There is no spoon.
15 godina
offline
Zašto (ne)slušate cajke?

EP ipak si malo otisa predaleko

nikome ne mozes postavit svoj ukus

ili ga tjerati na nesto nisi tiranin, ja

ih kako sam vec reka ne mogu ni pod

cut, al opet ne mogu nikoga tirat da ih prestane

slusat, naravno, na moj komp ili lap nikad nece

stic ili se pustat

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
14 godina
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
EnlightenedPhoenix kaže...

Ajde recite mi zasto cajke uopce slusati (ili mainstream) kada ima

predivne alternativne glazbe...

  pa zato jer neko ne voli naprimjer taj stil,i cajke su njegov stil, i nemože si pomoč. ja slušam cajke od 5 godine svog života i nebi ih mjenjao za nike, techno mi je dobar za nabijanje i tako, al cajke diraju u dušu,,,

http://www.youtube.com/watch?v=AUXvLhhVZW0 dj darac electro mix 2010
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
EnlightenedPhoenix kaže...

Ajde recite mi zasto cajke uopce slusati (ili mainstream) kada ima

predivne alternativne glazbe...

Ne možeš case razbijat uz takvu vrstu glazbe, kak ne kužiš!

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
14 godina
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?

evo naprimjer situacija , cura me je ostavila i kai bum ja sad Belji se sad budem išo slušati

ili raadije
, za mene je ovo 2 odabir neznam za vas,,,

http://www.youtube.com/watch?v=AUXvLhhVZW0 dj darac electro mix 2010
15 godina
neaktivan
offline
Zašto (ne)slušate cajke?

najjači stih iz cajki: nemoj plakat na mom kućnom pragu da mi vrata ne povuku vlagu

 

otišla si i odnela si dete, sada suzama lepim tapete

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
crni pauk kaže...

evo naprimjer situacija , cura me je ostavila i kai bum ja sad Belji se sad budem išo slušati

ili raadije
, za mene je ovo 2 odabir neznam za vas,,,

Postoji cijela hrpa depresivnih baladica za tu prigodu, doslovce ne znam odakle bih poceo. Zasto mora biti bas Mile Kitic?

 

Recimo

,
, ovo, ili prakticki bilo sto od Olivera Dragojevica?

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2010 19:19 (rustweaver).
14 godina
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
rustweaver kaže...
crni pauk kaže...

evo naprimjer situacija , cura me je ostavila i kai bum ja sad Belji se sad budem išo slušati

ili raadije
, za mene je ovo 2 odabir neznam za vas,,,

Postoji cijela hrpa depresivnih baladica za tu prigodu, doslovce ne znam odakle bih poceo. Zasto mora biti bas Mile Kitic?

  za mene mora biti,,, jer ima posebne rječi i posebni glas od drugih,jednostavno nemogu to objasniti...

http://www.youtube.com/watch?v=AUXvLhhVZW0 dj darac electro mix 2010
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
scenesports kaže...
GRDI-146 kaže...

 

Koliko se god meni svidali Iron Maideni, Metallica, Gunsi,  ali ja nemogu razbit casu na njih ili se opusiti..... 

 

 

 

Evo ti jedan dobar video, pa razbijaj čaše:

 

Smijeh

@grdi:ako neznaš moshanje je puno bolje od razbijanje čaše.Također,ja ako nisam slušao neki death metal unutar dva tjedna ja nakon 3 tjedna totalno šizim,a u dane kada slušam tu muziku sam totalno raspoložen.Ako hoćeš možeš moshati i u pijanom stanju ako ti je do toga.

Ostali:

Šta se mene tiče ja volim slušati metal,više manje sve od metala slušam osim power-a i sličnih,također volim punk.Drogirao se nikad nisam,nikad nisam pušio(osim eksperimentiranja,a to sam prvi dim iskašljao),do prije 2009-te nisam pio ni kap alkoholnih pića jedno 4 godina.

 

Šta se tiče punka možeš reći da tu ima drogeraša ali ne i više nego među drugima.Štoviše u punku imaš cijeli pokret koji je protiv alkohola,pušenja,droga,a ponekad čak i seksa prije braka,zove se straight edge a više informacija se može ovdje naći:http://en.wikipedia.org/wiki/Straight_edge

 

Ok priznajem metal neke može nabrijati,ali metal kao muzika jednostavno nije za sve a još manje je za široke mase,prije kao za neku elitu.I to volim nikad nisam volio ništa šta je za široke mase,nego suprotno kada vidim da je nešto za široke mase ili kada vidim neki duopol(npr. hdz i sdp na političkoj sceni,firefox i IE među web browserima) uvijek potražim dali postoji treća alternativa(jer ja ne želim biti nečija brojka).Druge prednosti koje metal po mom mišljenju ima nad svim ostalim muzičkim pravcima:divlji koncerti,kompliciraniji za izvesti(ima bendova koji su unajmljivali cijele orkestre),taj neki imidž face koja se ne uklapa u masu,onda kako metal među metalcima nešta kao univerzalni jezik(kada metalac skuži da slušaš metal ili punk već si mu na pola puta do frenda,isto vrijedi za punkere),onda kako se metalci i punkeri vole prezentirati kao ''public enemy'' a naravno najvažnija je tu muzika i podupiranje te određene muzičke scene.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
crni pauk kaže...

  za mene mora biti,,, jer ima posebne rječi i posebni glas od drugih,jednostavno nemogu to objasniti...

Za mene nikako ne moze biti Mile Kitic jer ne volim takve vokale, niti pratecu glazbenu podlogu koja ide uz njih...

Pitao si sto bi radje slusali, evo ja biram onaj prvi link, mislim da je o Basshunteru rijec.

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
AA-d00d kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

Ajde recite mi zasto cajke uopce slusati (ili mainstream) kada ima

predivne alternativne glazbe...

Ne možeš case razbijat uz takvu vrstu glazbe, kak ne kužiš!

  Cek... uz Tenu od Zlatnih Dukata ti ne možeš razbiti čašu?

 

Uf... uz slavonske pjesme tonu čaša se može razbiti... u srce pogađaju...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?

Eh,i još jedna stvar,preduvjet za slušanje lirika iz grindcorea,death metala,black metala i sl. je da osoba po prirodi razumije šta je ''Estetika ružnoće'',tko ne razumije neka prosurfa par internet stranica koje o tome pričaju.

16 godina
neaktivan
offline
Zašto (ne)slušate cajke?

Zlatni šta? :D

 

Ok možeš razbit casu na slavonske ALI...možeš li razbit casu nekom o glavu tamo?Nevinašce

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?

Enlightened provjeri citirani link, nije Tena tamo...

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto (ne)slušate cajke?
A gle... razumijem ja to... osoba niske inteligencije ne moze ni shvatiti ništa kompleksno pa onda slušaju cajke s idiotskim tekstovima i opijaju se ko neke svinje... i oni su uvjereni da je to život... i da je to toliko kewl...

Možeš ih samo žaliti...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice