Grafička za BF3

poruka: 148
|
čitano: 24.004
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Grafička za BF3
Da naravno
robimarko@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Grafička za BF3

Mali offtopic.

 

Jesam li u pravu? Ako jesam, zašto ne mogu pronaći takve benchmarkove?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grafička za BF3
robimarko kaže...
Da naravno

A cijeli moj PC dali može vrtjeti BF3

 

Piše pod MOJ PC al' svijedno:

  • nVidia GeForce 8800 GT
  • AMD Phenom 8450 3X (2.10 GHz)
  • 3GB RAM-a
There is a troll in all of us!
13 godina
offline
Re: Grafička za BF3
Može preporuka grafičke do 1200 kn?
Čini mi se da je najbolji odabir hd6850 al meni je bitno da je tiha, pa koju onda kupit, naravno može preporuka i neke druge kartice ako ima bolje do 1200 kn.
Webshopovi ne dolaze u obzir, samo trgovine na području zagreba i da su dostupne odmah jer bih je sutra vjerojatno kupio.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Grafička za BF3
nul-3 kaže...
robimarko kaže...
Radilo bi ti na LOW bez problema.I mislim da su rješili to nekako

Može li se na low igrati ugodno?

Možeš sa 8800GT!

Prodaje HD 4890 sa Accelero Twin Turbo Pro hladnjakom, tvornički na 950/1050, cijena: 650kn, ponude na PM.
13 godina
offline
Re: Grafička za BF3
nul-3 kaže...
robimarko kaže...
Da naravno

A cijeli moj PC dali može vrtjeti BF3

 

Piše pod MOJ PC al' svijedno:

  • nVidia GeForce 8800 GT
  • AMD Phenom 8450 3X (2.10 GHz)
  • 3GB RAM-a

Naravno da da ali samo na low

robimarko@gmail.com
13 godina
odjavljen
offline
Re: Grafička za BF3
bradonja_85 kaže...
Može preporuka grafičke do 1200 kn?
Čini mi se da je najbolji odabir hd6850 al meni je bitno da je tiha, pa koju onda kupit, naravno može preporuka i neke druge kartice ako ima bolje do 1200 kn.
Webshopovi ne dolaze u obzir, samo trgovine na području zagreba i da su dostupne odmah jer bih je sutra vjerojatno kupio.

Izvoli:

http://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-msi-r6850-cyclone-1gb-dvi-hdmi-oc-shiel/41417

 

Naruči ju, daleko najisplativija kartica na tržištu.

Tiha je tako da ju ne čuješ!

Prodaje HD 4890 sa Accelero Twin Turbo Pro hladnjakom, tvornički na 950/1050, cijena: 650kn, ponude na PM.
14 godina
offline
Re: Grafička za BF3
MARKOZD15 kaže...
nul-3 kaže...
robimarko kaže...
Radilo bi ti na LOW bez problema.I mislim da su rješili to nekako

Može li se na low igrati ugodno?

Možeš sa 8800GT!

Hvala, sada ču drivere updateati, skinut {#} verziju, isprobat i onda ak bude išlo počinjem šparat i kupujem :D samo što sam budala prodao origin acc :D sada ću morat novi otvarat.

There is a troll in all of us!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička za BF3
bradonja_85 kaže...
Može preporuka grafičke do 1200 kn?
Čini mi se da je najbolji odabir hd6850 al meni je bitno da je tiha, pa koju onda kupit, naravno može preporuka i neke druge kartice ako ima bolje do 1200 kn.
Webshopovi ne dolaze u obzir, samo trgovine na području zagreba i da su dostupne odmah jer bih je sutra vjerojatno kupio.

Ovih 75 kuna se jako isplati jer dobiješ odličnu,tvornički OCanu koju možeš još clockati sa Dual Fan hladnjakom.

 

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=051806791

 

EDIT:Ništa od webshopa,onda ovu Markovu,MSI HD6850

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Ja u paklu i vraga zajebavam ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 16:12 (donator_bubrega).
13 godina
offline
Re: Grafička za BF3
MARKOZD15 kaže...
bradonja_85 kaže...
Može preporuka grafičke do 1200 kn?
Čini mi se da je najbolji odabir hd6850 al meni je bitno da je tiha, pa koju onda kupit, naravno može preporuka i neke druge kartice ako ima bolje do 1200 kn.
Webshopovi ne dolaze u obzir, samo trgovine na području zagreba i da su dostupne odmah jer bih je sutra vjerojatno kupio.

Izvoli:

http://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-msi-r6850-cyclone-1gb-dvi-hdmi-oc-shiel/41417

 

Naruči ju, daleko najisplativija kartica na tržištu.

Tiha je tako da ju ne čuješ!

Ne bih htio kupovati u protisa. Ako nije problem može preporuka iz adm-a, linksa, magazinRS, HGspot...bilo koja od njih, ili neka druga, samo da mogu odma sutra doći u trgovinu i skupit je.

 

Evo ja sam našao u ADM-a za 1100 kn MSI 6850OC. Je li dosta lošija od ove iz protisa, mislim jeli bučnija?

13 godina
odjavljen
offline
Re: Grafička za BF3
bradonja_85 kaže...
MARKOZD15 kaže...
bradonja_85 kaže...
Može preporuka grafičke do 1200 kn?
Čini mi se da je najbolji odabir hd6850 al meni je bitno da je tiha, pa koju onda kupit, naravno može preporuka i neke druge kartice ako ima bolje do 1200 kn.
Webshopovi ne dolaze u obzir, samo trgovine na području zagreba i da su dostupne odmah jer bih je sutra vjerojatno kupio.

Izvoli:

http://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-msi-r6850-cyclone-1gb-dvi-hdmi-oc-shiel/41417

 

Naruči ju, daleko najisplativija kartica na tržištu.

Tiha je tako da ju ne čuješ!

Ne bih htio kupovati u protisa. Ako nije problem može preporuka iz adm-a, linksa, magazinRS, HGspot...bilo koja od njih, ili neka druga, samo da mogu odma sutra doći u trgovinu i skupit je.

 

Evo ja sam našao u ADM-a za 1100 kn MSI 6850OC. Je li dosta lošija od ove iz protisa, mislim jeli bučnija?

Nešto je lošiji hladnjak, ali ju možeš kupiti, ja bih ipak išao preko Protisa za Cyclonku, ali kako hoćeš ;)

13 godina
offline
Re: Grafička za BF3
Bolja ti je Cyclone naravno
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Grafička za BF3

Ako budem išao preko webshopa onda ću iz portia naručivat.

Koju iz portia bi mi preporučio?

Kakva je ova što je donator_bubrega linkao? Čak bi se i do nje možda mogao protegnit, još se mislim :)

sry ako sam dosadan al ovo kupujem za sljedećih par godina pa se nebi htio za.ebat.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grafička za BF3

Moj oldtimer hd4850 bez frke vrti na high, mislio sam da nece uopce moc pokrenut LOL! rezolucija 1360x768

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Grafička za BF3
bradonja_85 kaže...

Ako budem išao preko webshopa onda ću iz portia naručivat.

Koju iz portia bi mi preporučio?

Kakva je ova što je donator_bubrega linkao? Čak bi se i do nje možda mogao protegnit, još se mislim :)

sry ako sam dosadan al ovo kupujem za sljedećih par godina pa se nebi htio za.ebat.

Dobra je kartica, samo što je neisplativa pored HD 6850.

 

Možeš li ikako u Protisa?

 

Vidjet ćeš da će se isplatiti...

 

Ako ne onda ova:

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=051800006790

 

Nešto je skuplja nego u Protisa, ali je definitivno najisplativija kartica na tržištu!

13 godina
offline
Re: Grafička za BF3

Pa razlika je 60 kn, rađe bi je naručio u portia.

Znači ta je najisplativija do nekih 1200 kn iz portia? Što se ne isplati da 200 kn više za 6870?

13 godina
odjavljen
offline
Re: Grafička za BF3
bradonja_85 kaže...

Pa razlika je 60 kn, rađe bi je naručio u portia.

Znači ta je najisplativija do nekih 1200 kn iz portia? Što se ne isplati da 200 kn više za 6870?

NE!

 

Nemoj dati toliko za 6870.

Kupi u Portia ovu 6850 i miran si duže vremena ;)

12 godina
neaktivan
offline
Grafička za BF3

zdravo mozes igrati sa jednom 5750 5770 6750 6770 gts 450 pa nadalje sve na ultra evo ja igram sa 5770 na ultra bez aa i sa ukljucenim AF 16 sa 40 fps a imao sam 5750 sa njom sam imao okoi 35 fps sa tim detaljima u full hd rezoluciji

 

 

lisnjic
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 18:56 (lisnjic).
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička za BF3
lisnjic kaže...

zdravo mozes igrati sa jednom 5750 5770 6750 6770 gts 450 pa nadalje sve na ultra evo ja igram sa 5770 na ultra bez aa i sa ukljucenim AF 16 sa 40 fps a imao sam 5750 sa njom sam imao okoi 35 fps sa tim detaljima u full hd rezoluciji

 

 

Ovo mi je nekako jako tesko za povjerovat.

12 godina
neaktivan
offline
Grafička za BF3

nema se tu sta provjeriti imas na youtube ako nevjerujes  lisnjic22

lisnjic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grafička za BF3
Mew kaže...
lisnjic kaže...

zdravo mozes igrati sa jednom 5750 5770 6750 6770 gts 450 pa nadalje sve na ultra evo ja igram sa 5770 na ultra bez aa i sa ukljucenim AF 16 sa 40 fps a imao sam 5750 sa njom sam imao okoi 35 fps sa tim detaljima u full hd rezoluciji

 

 

Ovo mi je nekako jako tesko za povjerovat.

Pa ja na 8800 gt koja nije nešto pretijerano lošija od 5750 ni na low neču imati takav fps, a kamoli da uključim AF

There is a troll in all of us!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička za BF3
bradonja_85 kaže...

Pa razlika je 60 kn, rađe bi je naručio u portia.

Znači ta je najisplativija do nekih 1200 kn iz portia? Što se ne isplati da 200 kn više za 6870?

Realno razlika je 5 fpsa mozda uvrh glave...

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-6850-6870-review/1 - Pogledaj bencheve...

Sada je pitanje dali zelis imat tih par vise...

Ja da sam ti isao bi sa 6850 jer cisto taj kuler je bog i batina.

Sjecam se prije godinu dana svi su se bacali na 460 sa tim kulerom

 

lisnjic kaže...

nema se tu sta provjeriti imas na youtube ako nevjerujes  lisnjic22

 

Evo isao vidio, vidio sam da igras igru. Niti je naznacena rezolucija koja je u tvojim youtube videima samo 720p

Niti si ikada upalio options napocetku videa da vidimo stvarno na kojim je settinsima, niti imas neki tool koji ce vrtit FPS count.

Ili jos lakse Ctrl + Alt + S i vidit ce mo koji FPS imas is ve ostalo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 19:10 (Mew).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička za BF3

star cip ima problema sa novijim igrama  isto sa slucaj sa 3870 x 2 koja je ogromno jaka u odnosu na ovu kartu a nemoze povucu bettlefaild 3 na normal

 

lisnjic
12 godina
neaktivan
offline
Grafička za BF3

ja mislim da sa jednom 5770 ili 6770 moze igrati pristojno bez ikakvi problema sa 40 fps na ultra bez AA samo jer ja tako igram a ako se ima para treba ici na jace 5870 6950

lisnjic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička za BF3

ima ev pogledaj 5750 vapor x sve ukljuceno zivo rezolucija 1600x900 

  igra leti nimaalo nesteka i ja morao sam compresovati na tu rezoluciju zbog ogromnog zauzeca

lisnjic
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 19:24 (lisnjic).
13 godina
neaktivan
offline
Grafička za BF3

Znaci nije full HD rezolucija.... znaci klizi ali iz nekog razloga ti opada frame rate na nekim djelovima...

 

Imas ukljucen motion blur...

 

Tvoj test nije dosta objektivan pogotov ne bez nekog frame rate countera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grafička za BF3

naravno da opada ali kazem sad igram full hd rezoluciji sa 5770 na ultra bez samo AA sve ukljuceno i fps je 40 ima opada ali nigdje nisam odsjetio da mi framerate spadne ispod 30 pa da vidim da mi steka ne a to sto si gledo je 5750 vapor x i naravno i sa njom je igrivo itekako

lisnjic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička za BF3
lisnjic kaže...

naravno da opada ali kazem sad igram full hd rezoluciji sa 5770 na ultra bez samo AA sve ukljuceno i fps je 40 ima opada ali nigdje nisam odsjetio da mi framerate spadne ispod 30 pa da vidim da mi steka ne a to sto si gledo je 5750 vapor x i naravno i sa njom je igrivo itekako

 

a kako brojis FPS?  .... ja koliko god pokusavam nikako da pogodim pravi broj odokativno.... daj ti ukljuci fraps ili ingame fps counter pa reci koliki je avg fps ... i uleti u fajt pa uz pucnjavu i eksplozije mjeri a ne snimat prirodu

 

EDIT: sad sam pogledao ponovno film i na samom kraju kad si u heliju i skreces .... tu ti FPS padne na 15-20 (ako i toliko ... tesko je reci bez mjerenja ali to je slide-show a ne 40fps-a)

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 19:57 (generic9974).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička za BF3

a sta hoces time reci da nemogu igrat na ultra  sa ovom karticom u full hd ,da nemogu nebi ni stavljao na ultra smanjio bi opcije ili bi kupio jacu karticu

a brojim fps frapsom i sa frapsom se snimam dok igram a sa jednom hd 5870 ili od 6850 mora sve letiti na ultra sa 40+ fps sa pristojnim procesorom

 

lisnjic
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 20:03 (lisnjic).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička za BF3
lisnjic kaže...

a sta hoces time reci da nemogu igrat na ultra  sa ovom karticom u full hd ,da nemogu nebi ni stavljao na ultra smanjio bi opcije ili bi kupio jacu karticu

a brojim fps frapsom i sa frtapsom se snimam dok igram

 

pa mozes ti igrati i sa slabijom karticom na ultra ali to nije igrivo ako znas za bolje {#} .... a stavi da je FPS counter on top vidljiv ili pejstaj log jer ovako ti mozes pricati sta hoces .... i nemoj se ljutiti, nisam ja nista lose mislio samo uz tvoju konfu i na ultra postavkama u full HD-u cak ni izdavac koji zivi od prodaje se ne upusta u takve tvrdnje

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice