Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.758.905
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
Gogy7 kaže...
Uzmi bez brige, nije ti to garancija di moras cekati tjedan dana da poprave.
Doneseš i dobiješ drugi. Nisam jos cuo da su nekom odbacili garanciju zbog drifta

ne samo da nisu odbili na licu mjesta..frend došao sa dva ispravna i rekao da driftaju, uredno dobio dva nova

tak da ak je još pod garancijom, samo rokaj, neće sony propast

Odvratno,balkan.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Odvratno,balkan.

 Aha, toga nema u Dojčland, tamo sve fini pošteni ljudi

Say hello to my little friend
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Najgori su ovi balkanci koji su otišli u Dojčland pa sad pametuju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Krunoo7 kaže...
MEGATAMA kaže...

Odvratno,balkan.

 Aha, toga nema u Dojčland, tamo sve fini pošteni ljudi

 Ne znam za njih, al kod nas stalno neke mucke.

Sjecam se kad su tu ljudi na forumu iskoristavali Logitech koji je slao nove miševe bez pardona ekipi sa ispravnim miševima. Istina da je to bilo davno, al pazi sad.. imam problem sa powerbrickom na G29 i nista nisam uspio sredit s njima  iako imam stvarni problem. Rekli su mi da si kupim na amazonu drugi i da mi ne mogu pomoc

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Najgori su ovi balkanci koji su otišli u Dojčland pa sad pametuju.

Otisao sam radi niza stvari,lopovluk je jedna od stavki.

Mozete opravdavat kradju koliko god zelite ali to nece utjecat na moje misljenje da to ne podrzavam.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
MasterG kaže...
Gogy7 kaže...
Uzmi bez brige, nije ti to garancija di moras cekati tjedan dana da poprave.
Doneseš i dobiješ drugi. Nisam jos cuo da su nekom odbacili garanciju zbog drifta

ne samo da nisu odbili na licu mjesta..frend došao sa dva ispravna i rekao da driftaju, uredno dobio dva nova

tak da ak je još pod garancijom, samo rokaj, neće sony propast

Odvratno,balkan.

 MEGATAMA

Ahahahah A ti si došao iz nove klokadonije ne sa balkana.

Hoćeš reći da su u Dojčlandu svi pošteni i da ustvari tamo kradu samo balkanci hahaah.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2022 19:36 (hummer0).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ivanjino96 kaže...

Koji HDMI 2.1 uzeti jer sam negdje zametnuo od PS5 a kupio sam sada TV sa 120HZ panelom. 

 Svejedno ti je. I ovako si zakinut za igre, tj nema skoro niti jedne igre koja ide u 120fps.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Najgori su ovi balkanci koji su otišli u Dojčland pa sad pametuju.

 Samo oni koji pametuju ili svi koji su otišli?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2022 20:25 (x18x05x).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ti su najbolji.Misle da su Boga za muda zgrabili jer su u Dojčlandu.Übermänschen !
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Što ste napali čovjeka jer je rekao istinu. Ispravne kontrolere zamijenjivati u dućanu? I to se brani? A obično isti takvi ljudi plaču da su "opljačkani" ako nedaj Bože moraju platiti igru po punoj cijeni. A za 10 kn bi prevarili mater svoju.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
11 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
Gogy7 kaže...
Uzmi bez brige, nije ti to garancija di moras cekati tjedan dana da poprave.
Doneseš i dobiješ drugi. Nisam jos cuo da su nekom odbacili garanciju zbog drifta

ne samo da nisu odbili na licu mjesta..frend došao sa dva ispravna i rekao da driftaju, uredno dobio dva nova

tak da ak je još pod garancijom, samo rokaj, neće sony propast

 Kakav je to lik,?! Donio ispravne da bi dobio nove? Lik je dno dna.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2022 20:24 (x18x05x).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Poanta zamjene ispravnog za ispravan je?

Osim da uyebes nekoga tko stvarno bude imao reklamaciju da ceka, jer kad se opamete pa shvate da odredjeni broj kontrolera uopce nema problema....hmm.... ;)

 još nisam čuo da je netko čekao joystick radi driftanja...pretjerujete

 

kad konzole plaćate 6000kn jer možeš kupit samo bundle onda je to ok...kad je plate u boji  previše para...kad su igre 600kn...plačete po forumu kak je skupo...ajd ne kenjajte

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2022 20:57 (MasterG).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kupovanje necega u trgovini po istaknutoj cijeni je normalna stvar, ili hoces, ili neces, ne stetis apsolutno nikome.

Reklamiranje ispravne stvari iz nekih svojih niskih pobuda nije bas normalno ali lako za to, moze napraviti problem nekome tko stvarno ima kvar ili problem.

Sto mislis, kad netko iz sd procita ovo hvalisanje po forumima kako ih je netko zayebao i zamjenio ispravne kontrolere za nove..... I odluci da vise nema automatske zamjene bez provjere servisa (a na sto svakako imaju pravo)....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2022 21:00 (Bitanga).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Kupovanje necega u trgovini po istaknutoj cijeni je normalna stvar, ili hoces, ili neces, ne stetis apsolutno nikome.

Reklamiranje ispravne stvari iz nekih svojih niskih pobuda nije bas normalno ali lako za to, moze napraviti problem nekome tko stvarno ima kvar ili problem.

Sto mislis, kad netko iz sd procita ovo hvalisanje po forumima kako ih je netko zayebao i zamjenio ispravne kontrolere za nove..... I odluci da vise nema automatske zamjene bez provjere servisa (a na sto svakako imaju pravo)....

pa jesmo li im mi krivi što ne provjeravaju "kvarove"?

 

koliko ljudi je kupilo novi joystick, jer nije znalo da može dobit novi u zamjenu radi driftanja, dakle radi nedostatka?? ...vjerujem mali postotak, ali neki postotak ipak postoji.

koliko ljudi će kupiti plate u boji za boktezna koliko para jer eto, ima PS logo? a inače izrada košta 5$ u masovnoj proizvodnji, ako i toliko.

koliko ljudi je kupilo novu igru koja košta 500kn jer eto nova je,, ali nije dovršena, ima nedostataka, glitcheva za pop***, praktički neigriva...i nije tražilo ili znalo za povrat?

kolikio je ok da SD da 10 konzola scalperu (jednom korisniku) koji to prodaje sljedći dan po 30% većoj cijeni na njuškalu.

 

doslvono kenjate po forumu SVAKI dan kak je PS5 nova konzola sa doslovno 0 novih naslova, prošlo je godinu i pol dana od izlaska!

konzolu je praktički nemoguće nabavit po nabavnoj cijeni...pa ti meni reci koji je grijeh dati jozstick za novi, s obzirom da ga nisi imao na čemu novom iskoristit.

 

svi ste sveci, kad je u pitanju uzet/zamijenit nešto jer doslovno možeš...al je cijena regularnog proizvoda 30% skuplja onda je to ok, jer jbga tvoj je odabir dal ćeš kupit ili nećeš.

e pa, isto tako je odabr SD-a ili koga već, dal će primit joystick na lijepe oči ili neće

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ti jednostavno ne kuzis, kupiti nesto ili ne, skupo ili ne, bilo ili nebilo....

Nema nikakve veze s ovim sranjem o kojem ti pricas, jedino u kontekstu neke "osvete", a to je tek glupo...

Zaliti se na cijene i situaciju je ok, zamjena ispravne robe nije, jer ce dovesti do situacije da neces moci zamjeniti onda kad stvarno treba, zbog likova iz bajke kao gorespomenuti......

A kome cemo se onda zaliti?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Ti jednostavno ne kuzis, kupiti nesto ili ne, skupo ili ne, bilo ili nebilo....

Nema nikakve veze s ovim sranjem o kojem ti pricas, jedino u kontekstu neke "osvete", a to je tek glupo...

Zaliti se na cijene i situaciju je ok, zamjena ispravne robe nije, jer ce dovesti do situacije da neces moci zamjeniti onda kad stvarno treba, zbog likova iz bajke kao gorespomenuti......

A kome cemo se onda zaliti?

 kako to misliš da nećeš moći zamijeniti kad nije ispravno? reci mi kad i gdje se opravdano to dogodilo ikada, čak i u hrvatistanu (u vremenu garancije)?

doslovno ne mislim na neku "osvetu" kako si to napisao....mislim da si samo naivan da će tebe netko potapšati po leđima što to nećeš napraviti, a tebe će prodavač prvog okrenuti...

...al ok, ići ćeš "mirne duše doma" kako se kaže

 

svakom svome...taj koji će zamijeniti neće tebi uzet iz džepa aposlutno ništa

ajmo reć da se ne slažemo u mišljenju..i to je ok 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2022 21:13 (MasterG).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...

svi ste sveci, kad je u pitanju uzet/zamijenit nešto jer doslovno možeš...al je cijena regularnog proizvoda 30% skuplja onda je to ok, jer jbga tvoj je odabir dal ćeš kupit ili nećeš.

e pa, isto tako je odabr SD-a ili koga već, dal će primit joystick na lijepe oči ili neće

 

Nadam se da mi ti tvoji frendovi neće naći novčanik ako ga ikad izgubim.

Mogu se pozdravit s njim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakvo je ovaj Far Cry 6 smeće... uzeo na nekoj nedavnoj rasprodaji i rekoh idem instalirati. Ako će ikome pomoći moje iskustvo - zaobiđite u velikom luku.

 

Petica mi je još bila ok i zabavna, zbog mjesta radnje i vjerskih fanatika na drugoj strani. Ali ovo... majko moja, Serious Sam ima više dubine od FC6.

 

Ovo je igra koja u prvih 15 minuta pokaže sve svoje adute i ničeg novog više nema u narednim satima. Sav gameplay se svodi na ovo:

 

1. pričaj na walkie talkie, evo ti točka na mapi

2. pročitaj poruku na zidu ili na stolu, evo ti točka na mapi

 

Nema trećeg. Za priču ne pitajte, već nakon prvog razgovora jebe ti se živo za priču.

 

P.S. Nevjerojatan je uspjeh da je baš svaki lik u igri neizmjerno iritantan, jednodimenzionalan i posve nebitan.

 

P.P.S. Baš svatko u igri priča na način ako je imenica na engleskom, onda glagol mora biti na španjolskom i obrnuto. "Hey guerilla, I hear boom boom from here, go loco". Odvratno. Negdje sam čitao da je taj način govora (pola rečenice engleski, pola rečenice španjolski) uvreda za svakog Latinoamerikanca, ne samo u igrama nego u filmovima također. Nitko ne priča tako u stvarnosti - ili pričaju španjolski ili pričaju engleski, ne miješaju svaku drugu riječ na drugom jeziku.

 

Sad mi je malo lakše, terapija pomaže. Laku noć. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
9 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma najmanji problem je sto se mi razilazimo u misljenju.... ;)

Vidio sam vec slicne fore, ljudi su masovno mjenjali, namjerno unistavali stvari pred istek garancije, samo da bi dobili novo....

Sve do jednog momenta, kad su shvatili sto ljudi rade - ne vecina, mali broj njih - nema zamjena, prvo na servis, pa 40 dana cekas, pa se natezes.....

Ne podrzavam to, smatram da je ok sto mjenjaju bez ikakvih pitanja, nisam imao potrebe za tim, no ukoliko budem imao, stvarno nebih volio da zapne i budem bez kontrolera neko vrijeme, samo zato sto neko iskoristava tu politiku instant zamjene.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Obicno je tako s ubisoftovima igrama, odigras jednu i odigrao si sve, od FC3 samo rokaju copy paste. A assassins creedove tek ne mogu, cak i kad dobro krenu toliko postanu napor za igrati jer gatekeepaju sav dobar content iza milijun side questova koje moras napraviti za levele, zadnji mi je Black Flag bio izvrstan, od onda samo prema dolje.

 

A jos uvijek im pamtim onaj downgrade Watch Dogsa i The Divisiona.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

Kakvo je ovaj Far Cry 6 smeće... uzeo na nekoj nedavnoj rasprodaji i rekoh idem instalirati. Ako će ikome pomoći moje iskustvo - zaobiđite u velikom luku.

 

Petica mi je još bila ok i zabavna, zbog mjesta radnje i vjerskih fanatika na drugoj strani. Ali ovo... majko moja, Serious Sam ima više dubine od FC6.

 

Ovo je igra koja u prvih 15 minuta pokaže sve svoje adute i ničeg novog više nema u narednim satima. Sav gameplay se svodi na ovo:

 

1. pričaj na walkie talkie, evo ti točka na mapi

2. pročitaj poruku na zidu ili na stolu, evo ti točka na mapi

 

Nema trećeg. Za priču ne pitajte, već nakon prvog razgovora jebe ti se živo za priču.

 

P.S. Nevjerojatan je uspjeh da je baš svaki lik u igri neizmjerno iritantan, jednodimenzionalan i posve nebitan.

 

P.P.S. Baš svatko u igri priča na način ako je imenica na engleskom, onda glagol mora biti na španjolskom i obrnuto. "Hey guerilla, I hear boom boom from here, go loco". Odvratno. Negdje sam čitao da je taj način govora (pola rečenice engleski, pola rečenice španjolski) uvreda za svakog Latinoamerikanca, ne samo u igrama nego u filmovima također. Nitko ne priča tako u stvarnosti - ili pričaju španjolski ili pričaju engleski, ne miješaju svaku drugu riječ na drugom jeziku.

 

Sad mi je malo lakše, terapija pomaže. Laku noć. 

 

 

 

Meni jedino glavni negativac drži sve far cryeve koje sam igrao.

A igra mi je poprilično bezveze, nikako mi ne paše taj first-person način igre. I na PCu ih doslovno sve s headshotovima u 99% vremena rješavam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nitko te ne tjera da kupiš konzolu ako ti je preskupo, nije to kruh da ti je nužno za život. S druge strane, vraćanje rabljenog ispravnog artikla u dućan s namjerom da dobiješ novi je ništa drugo nego prevara.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Ma najmanji problem je sto se mi razilazimo u misljenju.... ;)

Vidio sam vec slicne fore, ljudi su masovno mjenjali, namjerno unistavali stvari pred istek garancije, samo da bi dobili novo....

Sve do jednog momenta, kad su shvatili sto ljudi rade - ne vecina, mali broj njih - nema zamjena, prvo na servis, pa 40 dana cekas, pa se natezes.....

Ne podrzavam to, smatram da je ok sto mjenjaju bez ikakvih pitanja, nisam imao potrebe za tim, no ukoliko budem imao, stvarno nebih volio da zapne i budem bez kontrolera neko vrijeme, samo zato sto neko iskoristava tu politiku instant zamjene.....

 

99% zakona i propisa i postoji zato što šupci exploitaju sve moguća nepisana pravila ponašanja.

Zato pošteni ljudi najviše i najebu, radi šupaka oko nas. Ima primjera koliko hoćeš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko vrijedi garancija za drift? Uzeo sam ps5 day one, znači u 11/2020., evo neki dan počeo dobrano driftati, vjerojatno više ne vrijedi onda pitam. Ili ima način da ga sam popravim?

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

U BiH 2 dzojstika do sad servisirana, oba puta zbog pravog drifta i kod nas ide na servis prvo pa onda zamjena ako treba ako ne vraca se dzojstik (opruge se mjenjaju jedino ako se pokvare) prvi dzojstik doslovno za 3 dana zamjenjen a drugi evo nakon 16 dana, tako da sam za sada stvarno zadovoljan sa azurnosti ...
P.S. vracaju dzojstike koji "driftaju" 

P.S.S. sutra idem po zamjenski 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
Damir22 kaže...
Kupovanje necega u trgovini po istaknutoj cijeni je normalna stvar, ili hoces, ili neces, ne stetis apsolutno nikome.

Reklamiranje ispravne stvari iz nekih svojih niskih pobuda nije bas normalno ali lako za to, moze napraviti problem nekome tko stvarno ima kvar ili problem.

Sto mislis, kad netko iz sd procita ovo hvalisanje po forumima kako ih je netko zayebao i zamjenio ispravne kontrolere za nove..... I odluci da vise nema automatske zamjene bez provjere servisa (a na sto svakako imaju pravo)....

pa jesmo li im mi krivi što ne provjeravaju "kvarove"?

 

koliko ljudi je kupilo novi joystick, jer nije znalo da može dobit novi u zamjenu radi driftanja, dakle radi nedostatka?? ...vjerujem mali postotak, ali neki postotak ipak postoji.

koliko ljudi će kupiti plate u boji za boktezna koliko para jer eto, ima PS logo? a inače izrada košta 5$ u masovnoj proizvodnji, ako i toliko.

koliko ljudi je kupilo novu igru koja košta 500kn jer eto nova je,, ali nije dovršena, ima nedostataka, glitcheva za pop***, praktički neigriva...i nije tražilo ili znalo za povrat?

kolikio je ok da SD da 10 konzola scalperu (jednom korisniku) koji to prodaje sljedći dan po 30% većoj cijeni na njuškalu.

 

doslvono kenjate po forumu SVAKI dan kak je PS5 nova konzola sa doslovno 0 novih naslova, prošlo je godinu i pol dana od izlaska!

konzolu je praktički nemoguće nabavit po nabavnoj cijeni...pa ti meni reci koji je grijeh dati jozstick za novi, s obzirom da ga nisi imao na čemu novom iskoristit.

 

svi ste sveci, kad je u pitanju uzet/zamijenit nešto jer doslovno možeš...al je cijena regularnog proizvoda 30% skuplja onda je to ok, jer jbga tvoj je odabir dal ćeš kupit ili nećeš.

e pa, isto tako je odabr SD-a ili koga već, dal će primit joystick na lijepe oči ili neće

 1. Ocito imaju para na bacanje kad nisu culi za garanciju.

2. Nek kupe koliko hoce. Kupuju ispravan proizvod.

3. Opet te nitko nije prevario niti tjerao da kupujes igru DayOne

4. Opet nema veze sa reklamiranjem ispravnog proizvoda

 

Ovakvi debilni pogledi na situaciju su prestrasni. Uopce da ti dode ideja napravit to a kasnije branit. Vrhunski oblici Australopitekus Balkanikus.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedino što osobno mogu zaključiti je da, ako Sony mijenja kontrolere "no questions asked", je upoznat s problemima i pokušava ih riješiti uz što manje buke od strane korisnika. 

 

Ono što mi je vrlo zanimljivo je da isti dobavljač dobavlja analogne stickove i Sonyu i Microsoftu, ali Microsoft, koliko čitam, nema toliko izražene probleme s driftom. 

 

 

Dizajn analognih stickova općenito je malo zastario i uistinu nije prevelik problem da dođe do driftanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Krunoo7 kaže...
MEGATAMA kaže...

Odvratno,balkan.

 Aha, toga nema u Dojčland, tamo sve fini pošteni ljudi

 Ne znam za njih, al kod nas stalno neke mucke.

Sjecam se kad su tu ljudi na forumu iskoristavali Logitech koji je slao nove miševe bez pardona ekipi sa ispravnim miševima. Istina da je to bilo davno, al pazi sad.. imam problem sa powerbrickom na G29 i nista nisam uspio sredit s njima  iako imam stvarni problem. Rekli su mi da si kupim na amazonu drugi i da mi ne mogu pomoc

 i kako su tebi drugi krivi za to?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice