Igre život

poruka: 40
|
čitano: 4.706
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Posao, život i igre

Znao sam par puta uletiti u rasprave s različitim ljudima o tome kako je moguće igrat igre imat posao i obitelj. Naravno tada sam bio student imao hrpu vremena (buđenje u 6 sati poslijepodne, češkanje testisa pola sata i cijelonoćne seanse online gejmanja), normalno znao sam da kad faks završi to neće biti više moguće. Sada radim imam obitelj i rijetko uhvatim više od 2-3 sata tjedno posvetiti se omiljenoj razbibrizi.

 

Zanima me kako ostali u toj situaciji balansiraju i sve stižu.

I'm very large!
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Posao, život i igre
Nos kaže...

Znao sam par puta uletiti u rasprave s različitim ljudima o tome kako je moguće igrat igre imat posao i obitelj. Naravno tada sam bio student imao hrpu vremena (buđenje u 6 sati poslijepodne, češkanje testisa pola sata i cijelonoćne seanse online gejmanja), normalno znao sam da kad faks završi to neće biti više moguće. Sada radim imam obitelj i rijetko uhvatim više od 2-3 sata tjedno posvetiti se omiljenoj razbibrizi.

 

Zanima me kako ostali u toj situaciji balansiraju i sve stižu.

Pa gledaj, ostavis nevazne stvari po strani i posvetis se vaznijima.

Npr, pustis da djeca placu i zena ih smiruje, a ti igras...

WP
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posao, život i igre
netko,netkovic kaže...
Npr, pustis da djeca placu i zena ih smiruje, a ti igras...

 Brao, igrice ispred obitelji {#}

a.k.a. T R 1 P L 3 X /// Prava internet zarada - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 // odesk.com //
13 godina
neaktivan
offline
Igre život

Sve je u rasporedivanju vremena, znaci Igranje=Real life

Naprimjer danas cu igrat do kasno navecer, a sutra idem s prijateljima na pivu i gledat utakmicu

Ako bas nemam vremena za igranje (ispiti, obiteljske obveze ili nesto sasvim trece) prezivim to, radije propustim nekoliko partija coda nego da propustim nesto sto se ne moze vratiti

 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Igre život

Zato ja i ne uzgajam prijatelje i nemam curu.

 

I zasto sto sam cool.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
32 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Igre život
Bountye kaže...

Sve je u rasporedivanju vremena, znaci Igranje=Real life

Naprimjer danas cu igrat do kasno navecer, a sutra idem s prijateljima na pivu i gledat utakmicu

Ako bas nemam vremena za igranje (ispiti, obiteljske obveze ili nesto sasvim trece) prezivim to, radije propustim nekoliko partija coda nego da propustim nesto sto se ne moze vratiti

NOOB {#}

http://dizanje-ratia.info
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posao, život i igre
Nos kaže...

Znao sam par puta uletiti u rasprave s različitim ljudima o tome kako je moguće igrat igre imat posao i obitelj. Naravno tada sam bio student imao hrpu vremena (buđenje u 6 sati poslijepodne, češkanje testisa pola sata i cijelonoćne seanse online gejmanja), normalno znao sam da kad faks završi to neće biti više moguće. Sada radim imam obitelj i rijetko uhvatim više od 2-3 sata tjedno posvetiti se omiljenoj razbibrizi.

 

Zanima me kako ostali u toj situaciji balansiraju i sve stižu.

Odredi si neko vrijeme u kojem češ svaki dan igrati malo igre na kompu... Npr ponedjeljkom od 18:00-19:30 , utorkom 15:30-16:25 itd...

Kaži ženi i djeci da se tata mora malo psihički odmoriti te da mu nitko ne smeta tih svojih par minuta/sati...

 

Ja radim kao web designer i stavim split screen. Na desnoj strani igram CS:S a na lijevoj radim u DreamWeaveru... Svaki put kad crknem radim u dreamweaveru, čekam dok se ne spawnam i opet igram... Tako stalno naizmjenično radim i igram.     to se zove biti plačen za tandrkanje po internetu

Maky
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2011 23:07 (CroMaky96).
16 godina
offline
Re: Posao, život i igre
hmm ja sam poceo radit vec s 14 godina... I tad je bilo lakse moram priznat.. Posao, cure i igre. Gotovo. Hahaha al je fora da sam mogao odspavat 3-4 sata i idemo dalje,al mi danas to ne uspjeva. Posao i dalje uzima vecinu vremena, u zadnje vrijeme i cura (ovaj put samo jedna hahaha), tako da umjesto igara, odigram spavanac,jer nije isto prije s 14 i danas s 32. al opet igre su nekako jace i covjek se nemoze stog skinut samo tako... Bit cu hrabar i rec da se je mozda lakse skinut s cigareta nego s nekog opakog RPGa!!
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posao, život i igre

hm

 

neznam kako je kada imaš djecu pretpostavljam da niš vremena onda ali ovak obitelj starci cura prijatelji, pa jedino vrijeme je recimo navečer poslije 8 pa dokle hočeš, jedino je pitanje kolko možeš izdržat a da ne spavaš:) jer do 8 sve se stigne obaviti ako rasporediš na svaki dan u tjednu a tu je i vikend

E sad ako trebaš spavat bar 10 sati dnevno (kao i ja:) onda teško da više od sat vremena dnevno za igre:(

 

Sil
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2011 23:55 (Sill).
14 godina
offline
Igre život

Trenutno nemam apsolutno ništa vremena, ali to će se promjenit! Zanimalo me kako su drugi sredili život da sve stignu i da li uopće stižu... i jel bolje polovice prigovaraju? :p

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre život

Imam ženu i dvoje djece, stariji sin od 7 godina obožava igre kao i ja i često igramo zajedno, tj. on gleda ja igram, hehe.. Naravno, ono što može sam igra bez mene (najčešće shooteri tipa COD i sl.).

Radnim danom ne stignem gotovo ništa, eventualno navečer kad djeca odu spavati sat, sat i pol. Ali je zato vikend zakon, uspijem uloviti i do 4-5 sati kako kad. 

Nisam zadovoljan jer bih volio i više ali je i ovo puno bolje nego kad imaš posve malu djecu koja se noću bude - tad ti stvarno nije do ničega a kamoli do igranja.

 

Bolja polovica je prigovarala dosta, sad se naviknula da mi nema pomoći, naravno, moram tu i tamo odraditi neke stvari da i ona bude zadovoljna, ali je ok. Nedavno smo se kod frendova igrali na wii-u i zapalila se prilično. Tako da mi je u srednjoročnom planu da je potkupim sa tom konzolom a ja ću se i dalje igrati na xboxu i pc-u. 

 

Rezime: Teško je, treba balansirati sto stvari (uvijek se sjetim Ekrema i poso kuća kuća poso..), ali hebiga, nitko te nije puškom natjerao na brak i obitelj, tko želi 6+ sati dnevno gejmati do penzije bolje da se ne upušta u to.  Velika je satisfakcija i kad ti djeca na kraju zavole igranje i bacite neku partiju FIFE ili nekog coopa zajedno. Ali da se nekad sa sjetom prisjetiš studentskih dana i neograničenog vremena za gaming, to definitivno stoji.

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igre život

I poanta je ne se ženit prije 30.

Ja igram dnevno 3.5 do 4.5 sata nekad i manje. I neću se odreć gaminga jednostavno je predobar, pogotov sad kad sam otkrio igranje na PS3, uživancija.

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2011 17:08 (Praetorian1).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre život

Ja bih stavio letvicu i na 35. Jedini problem je da što si stariji, teže ti padaju neke stvari i nemaš toliko snage a djeca umaraju da to nije normalno. 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Igre život
Tvrdy kaže...

Ja bih stavio letvicu i na 35. Jedini problem je da što si stariji, teže ti padaju neke stvari i nemaš toliko snage a djeca umaraju da to nije normalno. 

 

Ajde ajdem još ćeš tu neke odgovoriti od obitelji :P

 

Ja bih bio sretan da moj tata igra igrice sa mnom ufff al niš od toga u ovom životu :D

A dream you dream alone is only a dream. A dream you dream together is a reality.
14 godina
neaktivan
offline
Igre život

Al kad gledaš, teško je bit gamer i imat ženu i gratis dobiješ djecu. Zbog posla i njih neznam kak bi mogao igrat.

Onda se probudim i shvatim da je to samo noćna mora bila{#}

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Igre život
APazinjan kaže...
Tvrdy kaže...

Ja bih stavio letvicu i na 35. Jedini problem je da što si stariji, teže ti padaju neke stvari i nemaš toliko snage a djeca umaraju da to nije normalno. 

 

Ajde ajdem još ćeš tu neke odgovoriti od obitelji :P

 

Ja bih bio sretan da moj tata igra igrice sa mnom ufff al niš od toga u ovom životu :D

Da, ono, ja i tata, cod4 promod, S&D, 2 pive na stolu, pobjednik nosi obje, draw, svakom po jedna :D

only a dream

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
16 godina
offline
Igre život

Ja sam sa svojim starim igrao Fifu i PES na PS2 i Xboxu, sada malo rijeđe, ali uvijek samo sportske iako sam ga neki dan ulovio kako prelazi Bad Company 2 :D

 

Uvijek se sjetim jedne utakmice na Fifi - oboje smo pobrali 3 crvena kartona, smijali smo se toliko jako da rezultat nije bio ni bitan...

I'm just sayin'
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igre život

Ja svog starog nekak ne mogu zamislit da igra.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Igre život

To dosta ovisi i o godištu, moj je 71., ali svakako nije presudno, od susjeda tata je 62. pa ga neki put vidim da igra Gran Turismo Prologue.

I'm just sayin'
14 godina
offline
Igre život

Ma moj samo pasijansa puca... nepobjediv je {#}

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Igre život

postoji određena kombinacija tipaka koja dozvoljava "varanje" u pasijasu, ugrađeno od strane programera winsa x)

I’m level D4 juggernaut. Get out of the way b*tch.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Igre život
Tvrdy kaže...

Imam ženu i dvoje djece, stariji sin od 7 godina obožava igre kao i ja i često igramo zajedno, tj. on gleda ja igram, hehe.. Naravno, ono što može sam igra bez mene (najčešće shooteri tipa COD i sl.).

Radnim danom ne stignem gotovo ništa, eventualno navečer kad djeca odu spavati sat, sat i pol. Ali je zato vikend zakon, uspijem uloviti i do 4-5 sati kako kad. 

Nisam zadovoljan jer bih volio i više ali je i ovo puno bolje nego kad imaš posve malu djecu koja se noću bude - tad ti stvarno nije do ničega a kamoli do igranja.

 

Bolja polovica je prigovarala dosta, sad se naviknula da mi nema pomoći, naravno, moram tu i tamo odraditi neke stvari da i ona bude zadovoljna, ali je ok. Nedavno smo se kod frendova igrali na wii-u i zapalila se prilično. Tako da mi je u srednjoročnom planu da je potkupim sa tom konzolom a ja ću se i dalje igrati na xboxu i pc-u. 

 

Rezime: Teško je, treba balansirati sto stvari (uvijek se sjetim Ekrema i poso kuća kuća poso..), ali hebiga, nitko te nije puškom natjerao na brak i obitelj, tko želi 6+ sati dnevno gejmati do penzije bolje da se ne upušta u to.  Velika je satisfakcija i kad ti djeca na kraju zavole igranje i bacite neku partiju FIFE ili nekog coopa zajedno. Ali da se nekad sa sjetom prisjetiš studentskih dana i neograničenog vremena za gaming, to definitivno stoji.

podpisujem.

 samo _ zamjeni sa 11{#}

ja radnim danom visim na kompu {#} do jedanest ili ponoć..zato vikendom nemrem doć na red..

mutikaša i probisvijet
14 godina
offline
Re: Igre život
munjovoz kaže...

postoji određena kombinacija tipaka koja dozvoljava "varanje" u pasijasu, ugrađeno od strane programera winsa x)

da, nikad mu to pokazat {#}

 

shift+alt+2 ako se nevaram

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
14 godina
offline
Re: Igre život
Tvrdy kaže...

Imam ženu i dvoje djece, stariji sin od 7 godina obožava igre kao i ja i često igramo zajedno, tj. on gleda ja igram, hehe.. Naravno, ono što može sam igra bez mene (najčešće shooteri tipa COD i sl.).

Radnim danom ne stignem gotovo ništa, eventualno navečer kad djeca odu spavati sat, sat i pol. Ali je zato vikend zakon, uspijem uloviti i do 4-5 sati kako kad. 

Nisam zadovoljan jer bih volio i više ali je i ovo puno bolje nego kad imaš posve malu djecu koja se noću bude - tad ti stvarno nije do ničega a kamoli do igranja.

 

Bolja polovica je prigovarala dosta, sad se naviknula da mi nema pomoći, naravno, moram tu i tamo odraditi neke stvari da i ona bude zadovoljna, ali je ok. Nedavno smo se kod frendova igrali na wii-u i zapalila se prilično. Tako da mi je u srednjoročnom planu da je potkupim sa tom konzolom a ja ću se i dalje igrati na xboxu i pc-u. 

 

Rezime: Teško je, treba balansirati sto stvari (uvijek se sjetim Ekrema i poso kuća kuća poso..), ali hebiga, nitko te nije puškom natjerao na brak i obitelj, tko želi 6+ sati dnevno gejmati do penzije bolje da se ne upušta u to.  Velika je satisfakcija i kad ti djeca na kraju zavole igranje i bacite neku partiju FIFE ili nekog coopa zajedno. Ali da se nekad sa sjetom prisjetiš studentskih dana i neograničenog vremena za gaming, to definitivno stoji.

Dok sam otvarao temu očekivao sam ovakav post. 

 

Što se tiče očeva i starije ekipe, moj stari je dugo dugo natezao Colin Mcrea 2 i s velikom tugom je gledao kako plejka odlazi.

I'm very large!
13 godina
protjeran
offline
Igre život

Ozenjen sam i imam sina od 5 god.

Igram kada hocu i koliko hocu,zena ako se ljuti,moze otici heklati ili u bašču,ne sekira me puno ona!

Sa sinom volim biti,tako da dosta vremena igram sa njim nogomet ili sastavljamo kompove u fušu!

 

Ovo sa zenom,mozda se cini sovinisticki,ali posto ona nigdje ne radi,a ja stalno derem nocne imam pravo

na relaksaciju u gamingu!Tako sam se postavio u pocetku braka i tako je i danas!

 

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Igre život

Nije problem. Igraš kad su klinci u školi i kad ih pošalješ na spavanje. Imam pristojnih sat-dva dnevno za svoje aktivnosti. Kupim uglavnom dvije igre mjesečno, i taman ih stignem završiti kroz mjesec dana. Pokušam uvijek planirati jednu kraću igru do desetak sati i jednu dužu od dvadeset naviše.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Igre život
Sinatra kaže...

Nije problem. Igraš kad su klinci u školi i kad ih pošalješ na spavanje. Imam pristojnih sat-dva dnevno za svoje aktivnosti. Kupim uglavnom dvije igre mjesečno, i taman ih stignem završiti kroz mjesec dana. Pokušam uvijek planirati jednu kraću igru do desetak sati i jednu dužu od dvadeset naviše.

Ekipa koja se žali da su igre prekratke očito ima previše vremena u životu :p

Joke. Neke su zbilja prekratke! 

I'm very large!
14 godina
neaktivan
offline
Igre život

Meni je rijetko koja igra prekratka, normalno oni koji igraju po cijele dane da im je kratka. Primjer Witcher 2 traje oko 30 sati, a čitao sam po forumima da su neki prešlu igru za 3 dana i čude se kak je kratka.

Nađite život.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre život

Imam posao na kojem sam od 8-16 sati.

Imam honorarni posao na kojem radim cca 2 sata dnevno.

Imam djevojku s kojom stanujem.

Nemam djece.

Imam psa koji također zahtjeva vrijeme i pažnju.

Bavim se sportom - rekreativno (tenis i biciklizam).

Volim filmove i svaki drugi dan otprilike pogledam jedan.

 

Unatoč svemu navedenom imam vremena za minimalno 2+ sata igranja videoigara dnevno.

 

Ne smatram da se ne može naći vremena za nešto što voliš. Igre su moja strast i moj najdraži način za provesti slobodno vrijeme. Sumnjam da će se ikad desiti da nemam vremena za njih. Uvijek se može.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Igre život
Danny_HR kaže...

Imam posao na kojem sam od 8-16 sati.

Imam honorarni posao na kojem radim cca 2 sata dnevno.

Imam djevojku s kojom stanujem.

Nemam djece.

Imam psa koji također zahtjeva vrijeme i pažnju.

Bavim se sportom - rekreativno (tenis i biciklizam).

Volim filmove i svaki drugi dan otprilike pogledam jedan.

 

Unatoč svemu navedenom imam vremena za minimalno 2+ sata igranja videoigara dnevno.

 

Ne smatram da se ne može naći vremena za nešto što voliš. Igre su moja strast i moj najdraži način za provesti slobodno vrijeme. Sumnjam da će se ikad desiti da nemam vremena za njih. Uvijek se može.

 

Očito si organizirana osoba, i k tome vjerovatno ti je dovoljno 3-4 sata sna. Bar prema svemu što si naveo.

I'm very large!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice