Tko je aXXo?

poruka: 246
|
čitano: 135.611
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Ok, dva valjana razloga iako mi osobno subovi ne igraju ulogu i ne skidam s leech-heavy trackera. Belji se

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tko je aXXo?

Axxo 700mb filmovi su jasno namjenjeni za brzo skidanje i gledanje a kvaliteta slike im je dobra to vec i vrapci na grani znaju, pa normalno da to nije za arhivu takva kvaliteta ali za ugodno gledanje je i vise nego dobro i tu nema rasprave!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Skini R5 koji je isto pristojne slike, brži od aXXo, a zvuk ti ne smeta ako ti trebaju titlovi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?

Nemojte bas tolko pljuvat po kvaliteti, nije tolko lose, ako nista drugo, barem znate koje ce kvalitete bit film kad ga skinete, i da nece bit laznjak ili neka druga glupost (tipa zakodirani tajvanski titlovi :))

 

Razlog zasto je tako popularan jer velika vecina ljudi ne znaju pronaci (ili prepoznati) scene izdanja, cemu je jako pridonijelo, kao sto je vec netko spomenuo, sto se scena kolje vec duze vrijeme.

Zato je za njegove rippove redovito lagano nac titlove (sto je vazno velikoj vecini ljudi). I ne shvacam pljuvanje po tipu, pa nitko te ne tjera da skidas (ionako nelegalan sadrzaj).

 

A to sto ga scena prezire, pa normalno - tip samo rekodira njihova izdanja :))

 

EDIT:

a sto se tice otkrivanja njegovog identiteta, koliko ja znam, on ima accounte na mininovi i piratebayu. Za piratebay sam siguran da ima servere locirane izvan americke jurisdikcije, za mininovu ne bas..ali vjerojatno je to razlog :))

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2009 3:43 (Mithrandir).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Tko je aXXo?

Nemojte nikome reci,JA sam aXXo,ozbiljno. :)

 

Nekolicina je njih koje rade odlicne ripove  nije samo aXXo

Inace aXXo-va kvaliteta slike je super,sta vise zelite od piratskog filma? Mislim da smo svi razmazeni,ljudi serviraju filmove na torrent koji su toliko friski da jos ni sami glumci ne znaju da su ih snimili :))

Svakako ako film valja onda ga i svakako kupim,nema tu diskusije.

Q: What's tiny and yellow and very, very, dangerous? A: A canary with the super-user password.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?

Axxo ovdje....jel me netko tražioBelji se....ajde vi koji tu pljujete po čovjeku zasučite rukave i napravite nešto ako je sve baš tako lako...čovjek riskira 10tak godina satova klavira, da bi ekipa gledala kako spada film...ne kažem da nema i svoje koristi u tome, no ipak od mene ima  RESPECT!

e6300@3500Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2200, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD
15 godina
protjeran
offline
Tko je aXXo?

najbolji, najkvalitetniji, najbrži i najčišći

 

axxo je kralj

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

... svi ste u pravu , zapravo... al ajmo se stvarno pomalo pozabaviti realnošću...axxo filmove skidaju uglavnom samo torrent početnici... prva stvar koju čuješ kad ideš skidat torrente sa javnih trekera skidaj axxo filmove, i ne skidaj rar datoteke... i to je činjenica... onda naravno skidaš filmove koje nisi pogledao od starijih... i mučiš se po mininovi ili torrentreactoru dok napokon ne dobiš pozivnicu za demonoid.... onda tamo shvatiš da za samo malo više vremena možeš bez problema skinuti puno bolji film DVD kvalitete... nakon toga neletiš kao ja na pozivnicu za SCC, ili neki drugi privatni i puno bolji treker i više ti ne tereba ništa jer na privatnim trekerima dobiš film na DVD-u ili na Blu Ray-u prije nego dođe kod nas u kina....

... axxo nije ništa drugo nego osoba koja skine film sa privatnog trekera smanji ga na 700 MB i uploada na javni treker... ne znam zašto bi zato trebao biti legenda...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tko je aXXo?

Nije bitno tko je...kvalitete filmova su odlične i dobro je što je većina 700MB! Neću ja skidati svaki film od 4.7GB da bi ga pogledao u "boljoj" kvaliteti! Em nemam neke zvučnike niti imam LCD ili Plazmu...i što je isto bitno, titlovi se brzo nađu...

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko je aXXo?

I po meni je aXXo legenda jer meni ne treba skidat 5 dana DVD izdanje filma kojeg cu pogledat na CRT televiziji, bez kucnog kina i slicno. Ja zelim pogledat film, izbrisat ga i tocka. Ako zelim nesto za arhivu onda cu se oko toga i potrudit te skinut DVD izdanje... BR ni ne zelim spominjat jer to nemam gdje gledat (mislim imam ali necu dobit kompletan benefit BR-a).

 

U svakom slucaju go aXXo... Skinem film u sat vremena, nadjem titlove u par minuta, pogledam ga, izbrisem ga...

I'm going woo woo
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
Axxo filmovi su filmovi za mase, pogotovo dečurliju koja nemaju novaca za tv, sound itd.
Filmovi su tuđi releasevi srušene kvalitete na 700MB da bi dječica sa sporim vezama mogla u školi biti face.
HD rip ftw.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
NEW_MAN kaže...
Axxo filmovi su filmovi za mase, pogotovo dečurliju koja nemaju novaca za tv, sound itd.
Filmovi su tuđi releasevi srušene kvalitete na 700MB da bi dječica sa sporim vezama mogla u školi biti face.
HD rip ftw.
 A kakvu ti to vezu molim te imaš, pokušaj održat ratio na nekom privatnom trackeru s našim ADSL-om. HD rip ili DVDRip..ista stvar ako imas telku na kojoj ne vidis razliku.
15 godina
protjeran
offline
Tko je aXXo?

axxo je bio i vise nece biti, njegovu vrijeme prolazi i tesko ce se vratiti, dolazi doba hd ripova!! samo jos nesto da kazem za one koji kazu da nece biti neki laznjak, dobra kvaliteta tko vam je kriv sta skidate sa besnih stranica, bez da pogledajte screenshots i da procitajte kakve dojmove ljudi pisu ispod skinutog file!!! Skida itko od vas od Razor1911 koji isto ima kvalitetnih filmova a jos vise i igara!! Joj sad cu opet dobit zuti karton!!

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
NEW_MAN kaže...
Axxo filmovi su filmovi za mase, pogotovo dečurliju koja nemaju novaca za tv, sound itd.
Filmovi su tuđi releasevi srušene kvalitete na 700MB da bi dječica sa sporim vezama mogla u školi biti face.
HD rip ftw.
 ROFL.
Ako to stvarno mislis onda si stvarno *#"!$%.

Sad moram pazit i koji DVDRip skidam da me virtualni ratnici nebi prozvali detetom...
Mislim stvarno...
AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz, 2MB cache, Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
Mithrandir kaže...
NEW_MAN kaže...
Axxo filmovi su filmovi za mase, pogotovo dečurliju koja nemaju novaca za tv, sound itd.
Filmovi su tuđi releasevi srušene kvalitete na 700MB da bi dječica sa sporim vezama mogla u školi biti face.
HD rip ftw.
 A kakvu ti to vezu molim te imaš, pokušaj održat ratio na nekom privatnom trackeru s našim ADSL-om. HD rip ili DVDRip..ista stvar ako imas telku na kojoj ne vidis razliku.
 Apsolutno potpisujem!!!

I sam imam pozivnice i user sam na 3 privat torrenta, ali šta mi to vrijedi....skinem 1 blue ray rip i onda sam u banani jer ga moram seedat 5 dana 0/24 da mi ratio bude dobar, tako da za 5 dana mogu skinut koji divx jer ako skinem opet koji HD rip ratio ode ispod 0.5 i ja sam kickk ass...jedino ako vi koji se K**** plačate PT pa ste stalno u +su...mi obični smrtnici sa normala 4:3 crt TV i ne vidimo baš neku ogromnu  razliku između dvdripa i HD filma, tako da PT objesite mačku o klinBelji se
e6300@3500Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2200, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Wiz3m4n kaže...
I sam imam pozivnice i user sam na 3 privat torrenta, ali šta mi to vrijedi....skinem 1 blue ray rip i onda sam u banani jer ga moram seedat 5 dana 0/24 da mi ratio bude dobar, tako da za 5 dana mogu skinut koji divx jer ako skinem opet koji HD rip ratio ode ispod 0.5 i ja sam kickk ass...jedino ako vi koji se K**** plačate PT pa ste stalno u +su...mi obični smrtnici sa normala 4:3 crt TV i ne vidimo baš neku ogromnu  razliku između dvdripa i HD filma, tako da PT objesite mačku o klinBelji se
 Imaš dosta HD ripova na public trackerima

Čudno je da ste vi smrtnici koji jadni nemaju ogromne plazme, a više od pola vas imate HD ready monitor (a neki i full-HD).
Skinite neki HD-rip i DVD-rip i vidjet ćeš odmah razliku i na monitoru od PC-a.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo je "organizacija", baš kao i PUKKA, baš kao i RELOADED i skullptura kod igara...

 

Pogledajte samo koliko je aXXo izdao filmova... Mislite da bi se to dalo raditi pojedincu? Usto, takvi ljudi sigurno imaju znanja i bez problema mogu sakriti IP adresu, a ionako se policija ne bori žestoko protiv piratstva...

 

Uz to, aXXo ne krade. Možda ne izdaje prvi, ali nikad ne radi copy/paste tuđih torrenata... A aXXo na TPB-u ima 34 strana torrenata, dok PUKKA ima 16, Diamond 34 ali ima duple i troduple torrente...

 

aXXo is king!

 

EDIT: što bi vi drugo očekivali od 700 MB??? Slika i zvuk su izvrsni za 700 MB, pogledajte samo nepoznate uploadere i njihovu kvalitetu pri 700 MB, a i nemaju svi flat i ogromne HDD-ove da deru po HD 1080 filmovima!

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2009 21:38 (i_rambo_plache).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
i_rambo_plache kaže...

aXXo je "organizacija", baš kao i PUKKA, baš kao i RELOADED i skullptura kod igara...

 

...

 to sam i ja rekao. ne baš to, ali u istom smislu Neodlučan
16 godina
offline
Tko je aXXo?

Neznam ko je napisao da je axxo na privatnom torrentu di je nemoguce dobiti pozivnicu, ali to nije istina... Axxov maticni tracker je mislim darksiderg ili tako nekako, a njegova "izdanja" možete naći na demonoidu (kao što već piše) di on/oni sam/sami uploadaju i nikad nećeš naći fake axxov torrent...  Liku svaka čast jer nama kojima je testo odrzavati ratio zbog malog uploada puno olakšava stavljem svojih torrent na neke polu privatne (demonoid) i javne trackere... Svaka cast i drugim grupama po privatnim trackerima ali bez seedboxa teško se živi na privatnim trackerima....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
i_rambo_plache kaže...

aXXo je "organizacija", baš kao i PUKKA, baš kao i RELOADED i skullptura kod igara...

 

Pogledajte samo koliko je aXXo izdao filmova... Mislite da bi se to dalo raditi pojedincu? Usto, takvi ljudi sigurno imaju znanja i bez problema mogu sakriti IP adresu, a ionako se policija ne bori žestoko protiv piratstva...

 

Uz to, aXXo ne krade. Možda ne izdaje prvi, ali nikad ne radi copy/paste tuđih torrenata... A aXXo na TPB-u ima 34 strana torrenata, dok PUKKA ima 16, Diamond 34 ali ima duple i troduple torrente...

 

aXXo is king!

 

EDIT: što bi vi drugo očekivali od 700 MB??? Slika i zvuk su izvrsni za 700 MB, pogledajte samo nepoznate uploadere i njihovu kvalitetu pri 700 MB, a i nemaju svi flat i ogromne HDD-ove da deru po HD 1080 filmovima!

 Koliko treba za recode filmova? Staviš ga u najbolji recoder (po meni AKG) i staviš da film bude velik maksimum 700 MB i dalje sve radi sam. Ti pričaš kao da on ručno rekodira sve svoje filmove. Da ručno namiještaš opcije svakog filma 10min i pustiš da se encodira na nekom quadu film bi ti bio gotov za negdje sat vremena od kojih ti 50 min doslovno drkaš k....

Ti govoriš kao da su PUKKA i Diamond jedini, a ima ih mali milijun. On možda je dosad objavio manje od 5% Što je scena sve izdala (i to je preoptimistična procjena). I mi nismo rekli da radi copy/paste nego da rekodira već postojeće.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Uuuu kad smo ja i aXXo ovo ljeto zaroštiljali jednu čehinju. To je onaj period kada nije ništa ripao.

Na đoletu mu je terovirano "700mb".

Ima li život smisla,ako ne vraćaš kredit?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko je aXXo?

evo ima dvi ure novi filmovi od axxa stavilo se skidat

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Najbrži kaže...

Nije bitno tko je...kvalitete filmova su odlične i dobro je što je većina 700MB! Neću ja skidati svaki film od 4.7GB da bi ga pogledao u "boljoj" kvaliteti! Em nemam neke zvučnike niti imam LCD ili Plazmu...i što je isto bitno, titlovi se brzo nađu...

 Potpuno se slažem u vezi skidanja aXXo datoteka jer su praktičnije od ostalih. Ja gledam njegove filmove na plazmi od 106 cm i slika je fantastična, isti vrag dal gledaš dvd ili aXXo rip. Tu ima još dobrih grupa koje uploadaju kao npr. FXM i FXG od kojih sam skidao neko vrijeme dok je aXXo bio povučen. Blu-ray dafinitivno neću skidat jer obično ima oko 20 giga i to je previše vremena i novca za jedan film.
zakuvo sam čaj, dosta mi je fuke, boli me stomak i prolivam na dupe...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Paolo2612 kaže...
 Koliko treba za recode filmova? Staviš ga u najbolji recoder (po meni AKG) i staviš da film bude velik maksimum 700 MB i dalje sve radi sam. Ti pričaš kao da on ručno rekodira sve svoje filmove. Da ručno namiještaš opcije svakog filma 10min i pustiš da se encodira na nekom quadu film bi ti bio gotov za negdje sat vremena od kojih ti 50 min doslovno drkaš k....

Ti govoriš kao da su PUKKA i Diamond jedini, a ima ih mali milijun. On možda je dosad objavio manje od 5% Što je scena sve izdala (i to je preoptimistična procjena). I mi nismo rekli da radi copy/paste nego da rekodira već postojeće.
Pa treba i izripati film. Usporedi kvalitetu filma od 700 MB od nekog unknown uploadera i kvalitetu aXXovog filma. Bitno je da ne objavljuje tuđi rad pod svojim imenom.

Isto tako možeš reći i da Skullptura krade tuđe radove. Nikad ne izdaje prvi, ali radi izvrsne ripove.
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
Psiho246 kaže...
NEW_MAN kaže...
Axxo filmovi su filmovi za mase, pogotovo dečurliju koja nemaju novaca za tv, sound itd.
Filmovi su tuđi releasevi srušene kvalitete na 700MB da bi dječica sa sporim vezama mogla u školi biti face.
HD rip ftw.
 ROFL.
Ako to stvarno mislis onda si stvarno *#"!$%.

Sad moram pazit i koji DVDRip skidam da me virtualni ratnici nebi prozvali detetom...
Mislim stvarno...
 Virtualni ratnici?

 

Činjenica je da axxo uzima tuđe releaseve i kodira da sruši na 700 MB ili recimo 800 overburn kako bi olakšao ljudima.

Meni ne treba nitko ništa olakšavat i skinut 700 MB ili 7 GB mi je totalno sve jedno.

Bitno mi je da kad gledam film da mi bude gušt a ne tlaka jer u mračnim scenama ne vidim ..... .

 


16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
i_rambo_plache kaže...
Pa treba i izripati film. Usporedi kvalitetu filma od 700 MB od nekog unknown uploadera i kvalitetu aXXovog filma. Bitno je da ne objavljuje tuđi rad pod svojim imenom.

Isto tako možeš reći i da Skullptura krade tuđe radove. Nikad ne izdaje prvi, ali radi izvrsne ripove.
 On ništ ne ripa nego uzima tuđe ripove.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2009 9:26 (NEW_MAN).
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

DA ga žele uhvatiti davno bi ga uhvatili ovo in se više isplati.....

Tikviči vladaju svijetom!
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
i_rambo_plache kaže...
Paolo2612 kaže...
 Koliko treba za recode filmova? Staviš ga u najbolji recoder (po meni AKG) i staviš da film bude velik maksimum 700 MB i dalje sve radi sam. Ti pričaš kao da on ručno rekodira sve svoje filmove. Da ručno namiještaš opcije svakog filma 10min i pustiš da se encodira na nekom quadu film bi ti bio gotov za negdje sat vremena od kojih ti 50 min doslovno drkaš k....

Ti govoriš kao da su PUKKA i Diamond jedini, a ima ih mali milijun. On možda je dosad objavio manje od 5% Što je scena sve izdala (i to je preoptimistična procjena). I mi nismo rekli da radi copy/paste nego da rekodira već postojeće.
Pa treba i izripati film. Usporedi kvalitetu filma od 700 MB od nekog unknown uploadera i kvalitetu aXXovog filma. Bitno je da ne objavljuje tuđi rad pod svojim imenom.

Isto tako možeš reći i da Skullptura krade tuđe radove. Nikad ne izdaje prvi, ali radi izvrsne ripove.
 Ti unknown uploaderi nemaju neku očajnu kvalitetu naspram aXXo-ta. Sve je manje više isto, osim da su neki u marginalno boljoj kvaliteti. Ripanje filma nije nuklearna fizika ili nešto neshvatljivo širokom puku. Svi koriste iste ili slične programe (ne isključujem da postoje programi koji rade očajne ripove i ljudi koji ih svejedno koriste), nije aXXo napravio svoj poseban program za ripanje pa ga drži u tajnosti. Ja sam ripao filmove po različitim uputama na internetu i "create a rip like aXXo" tutorijalima i ispala mi je potpuno ista kvaliteta kao i njemu.

U vezi Skullpture - on u svojoj .nfo datoteci napiše (ili barem je prije pisao): riped by skullptura, crack(ed) by Reloaded (ili neki drugi), on tako odaje poštovanje prema ljudima koji su napravili crack i ne prisvaja (sve) zasluge. Axxo samo reripa neki film od 2 cd-a na 1 cd, a pritom ne kaže ime izvora i tako ne poštujući njegov trud.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2009 11:11 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Axxo možda je dobar u tome što radi, ali on uzima ripove od rugih tipa Diamond i onda ripa na svoj način. Tako da nebih rekao da je axxo car. Ali svaka čast tipu/tipovima.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?

Da li bi mogli navesti neki link gdje se navodi ta "cinjenica" da Axxo reripa filmove? Meni je Axxo ok. Kako je netko gore rekao za pola sata, sat skines 700 Mb u ne dobroj nego odlicnoj kvaliteti caskom nadjes titl odgledas i obrises.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice