Tko je aXXo?

poruka: 246
|
čitano: 135.580
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Eld kaže...

Da li bi mogli navesti neki link gdje se navodi ta "cinjenica" da Axxo reripa filmove? Meni je Axxo ok. Kako je netko gore rekao za pola sata, sat skines 700 Mb u ne dobroj nego odlicnoj kvaliteti caskom nadjes titl odgledas i obrises.

 Meni je dovoljna cinjenica da na torrent site-u koji imalo drzi do sebe i kvalitete upload-nog materijala nema aXXo release-ova!
Zasto, zato jer on nije Scene Release-r i Scene-ri ga preziru, jer je steal-er i P2P troll...
Kvalitetni torrent site-ovi imaju pozamasnu zajednicu koja ima sto za reci kad se dotakne aXXo tema!
A da ne pricam kad neko kojim slucajem objavi .torrent file s aXXo u nazivu...
No kao sto sam i prije rekao re-rip-ovi su mu odlicni, dotjerani i "kompatabilni", a i onda kada nisu re-rip-ovi!
livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2009 14:42 (Kaiserex).
15 godina
offline
RE: Tko je aXXo?

a zašto ga scena toliko mrzi? meni se čini da su oni ljubomorni na njega. kvaliteta njegovih filmova je bolja nego onih na televiziji Osmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Ma on je legenda......273 GB njegovih filmova govori nešto:)

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Da nije dobar ne bi se tolko o njemu pričalo. Nitko ne spominje druge uploadere nego baš aXXo-a. Zašto? Zato jer je najbolji.

zakuvo sam čaj, dosta mi je fuke, boli me stomak i prolivam na dupe...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
hellraiser1110 kaže...

Da nije dobar ne bi se tolko o njemu pričalo. Nitko ne spominje druge uploadere nego baš aXXo-a. Zašto? Zato jer je najbolji.

 Razvikanost ne znači kvalitetu, ja priznajem da on ima dobre rerip-ove, ali govoriti o njemu kao samostalnom riperu je čista glupost.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

svaki ama bas svaki film skinuo sam od axxa, covjek (ili vise njih) je legenda....

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Kako vas je zabavno čitati, potpuno uvjereni da svatko u svijetu ima flatrate i može skinuti blueray film bez problema, pa vam nije jasno zašto postoje loše 700mb kopije...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Tko je aXXo?

Neznam,

Tko je naxeem?

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Od mog rodijaka Pere, žena ima zaovu. Pa njena jetrva, tj. njezin muž ima badžu koji se kune da je on to. Ima Celeron i 256 RAMA.

 

Evo i članka, iz kojeg se lako sve to isčita.

Jer znanje treba da bude besplatno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko je aXXo?

@paintb0x...

 

tako je... ni u ludilu nebi skidao film od 20-ak GB da bi ga gledao mozda jedan ili dva puta po sat i pol vremena... radije ja to skinem u sat vremena i pogledam. Nikakve djindje mindje nemam u kuci tipa plazma od 2m, surround etc. imam obicnu crt telku i to je to.

I'm going woo woo
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko je aXXo?

Meni je tak svejedno dali on radi reripove ili ih sam radi, vazno da pogledam film koji mogu brzo skinuti i nakon toga i obrisati, bez puno muke i mislim da su axxo filmovi vrlo dobri i u zvuku i slici s obzirom na velicinu, nemam potrebe ni za dvd ni blueray koje bi skidao nekoliko dana ili cak tjedan, film dođe i ode, a ako neke zbilja zelim za arhivu, onda cu se potrudit oko njega.

Dobro jutro radni narode, 12 je sati !
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

mislim da je to vise ljudi a ne samo jedan... kao razor1911...skupina ljudi koja khmmm recimo piratizira

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Tux Slave kaže...

Pa tip je već bio u zatvoru. To sam neslužbeno doznao od jednog izvora.

 Ma ovo je sigurno bila samo medijska "patka" Inače u vezi teme aXXo filmovi tj. rip-ovi su mi ok kvalitete i kad sam tražio film za download uvijek sam njegove tražio, mada ima i drugih dobrih reaper-a ali nikad ne možeš biti siguran kao kod aXXo-a :);)
BTW. Netko je spomenio razor-a i njegove sam download-o ;)
<---Don`t Drink & Drive, Take Joint And Fly--->
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 23:41 (dino1111).
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

sve ste već rekli...apsolutno se slažem sa osobom koja je napisala da mu nije bitno jeli rerip..ili orginalni rip...i to što je 700 MB... činjenica je da čak dan danas kod nas nema mnogo ljudi koji si mogu priuštiti skidanje BR ripova i HD. Meni osobno je aXXo prvi izbor kada si želim pogledati neki film onako na brzaka, kvaliteta je u redu, brzo se skine i titlovi nisu problem. Sve filmove koji mi se svide na trailerima ionako prvo pogledam u kinu...a što se kolekcija tiče, pravi kolekcionar ne skine neki jako kvalitetni pirate uradak, nego kao ljubitelj i kolekcionar filmova fino KUPI film za kolekciju i na taj način daje podršku redatelju/glumcima..ukratko UMJETNICIMA koji su zaslužni za to ostvarenje!

...So you want to kill me,You say it so true.You better take warning,I am stronger then you.I dwell on lost souls,That walk the nights.So take warning,On this lonely night,Come prepared to slaughter me,If you want to end your life...
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Ma aXXo je car,ili mozda aXXo su carevi?Neodlučan  Ma nije ni bitno

 

Uglavnom kad god skinem od aXXo-e(?) nesta nikad problema,titlove nadem vrlo lako,zvuk je fantastican,ma sve super...

 

Long Live aXXO!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo je uvijek najpouzdaniji i za njega ne morate strepiti ni za titlove ni za kvalitetu.

Jedino sto mi smeta je da za neke popularne filmove treba cekati i do pola godine za njegov DVDrip.

Uglavnom nakon mjesec-dva stigne aXXov DVDrip za vecinu filmova.

Nekada to bude i u roku manjem od mjesec dana.

 

A za neke filmove se treba ubitacno dugo cekati, cak po pola godine.

Evo kao primjer navodim film Transporter 3 za kojega aXXo jos uvijek nije izdao DVDrip.

Zanimljivo mi je to sto za neke filmove stigne DVDrip u kracem vremenskom roku, dok za neke druge treba cekati dosta vremena, stvarno ne znam u cemu je problem.

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Činjenica je da su mu ripovi kvalitetni. Sve i da imam flat nebih skidao filmove od 5GB kad mogu skinuti ovaj od 700MB. Uštedit ću na prostoru a i brže ću skinuti. Općenito mi nije bitno da je neka pretjerana kvaliteta slike. Bitno mi je samo da mogu ugodno pogledati film. I nije mi nikad bilo jasno kako netko može skidati one filmove koji su snimani kamerom. Pa ono je negledljivo. Doduše kod axxo-a takvih stvari nema. Sve su DVD ripovi. A sada - od koga on rekodira to me uopće ne briga. Zašto bi neki "pirat" kupovao originalan DVD da ga rekodira kad može besplatno skinuti neku DVD verziju i rekodirati je?

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo je između ostalog i VIP na demonoidu.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 54 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 45
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
bestia kaže...

Neznam,

Tko je naxeem?

  Bubamara na steroidima?
Vir prudens non contra ventum mingit...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Prison Breaker kaže...

Evo kao primjer navodim film Transporter 3 za kojega aXXo jos uvijek nije izdao DVDrip.

Loš ti primjer... Torrent je dodan još prije 3 dana na demonoid...
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10 I ja ću si kao i naxeem stavit neku sexy tetu na avatar. Aha!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 1:54 (coder_).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Prison Breaker kaže...

Evo kao primjer navodim film Transporter 3 za kojega aXXo jos uvijek nije izdao DVDrip.

Zanimljivo mi je to sto za neke filmove stigne DVDrip u kracem vremenskom roku, dok za neke druge treba cekati dosta vremena, stvarno ne znam u cemu je problem.

 Prvi je od svih izdao dvd-rip Arrow, onda je Arrow izdao re-rip svoga (zbog bad cropa u nekim scenama) dan kasnije. Jedan dan nakon re-ripa od Arrowa Septic je prvi izdao 720p verziju (drugi je općenito). Sutra su axxo i fxg  stavili svoje ripove u razmaku manjem od pola sata (na mininovi).

@coder - mislim da se modovima neće svidjeti tvoj primjer
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 1:51 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Paolo2612 kaže...

@coder - mislim da se modovima neće svidjeti tvoj primjer
 Koji moj primjer? Šta je loše u mom postu? hehehehe

Viš, nebi se moderima svidjelo ono što je obrisano. Heh, zato sam i obrisao. Hvala na upozorenju. Sad sam odmah još jednom pročitao pravila foruma... :)
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Ubuntu 8.10 I ja ću si kao i naxeem stavit neku sexy tetu na avatar. Aha!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 2:00 (coder_).
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Šta ćeš, ako dobiješ crvendaća ne bi mogli spamati u temi Za nespavaliceSmijeh

 

Bilo bi dosadno, ti si tamo stara garda

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 2:36 (Paolo2612).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Ko  je aXXo? Individua, grupa, firma, udruzenje apsolutno mi nije bitno. nekidan sm skinu neki film od aXXo i to CAM snimak koi je toliko dobro odradjen da je to za nepovjerovati! Jedino je ta kopija (aXXo - CAM) doticnog filma radila tj. nije imala nikakvu zastitu ni rar ni drm ni nekakv registracija na nekom xxx sajtu... Zar ovak nesto treba raspravljati?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

pa nije axxo pojedinac...to je grupa...đizzz

 

uvijek od njih skidam filmove...i još 2-3 grupe

 

fakat me zanima kak uspiju izdilat najnovije filmske naslove...impresivno

nothing lasts forever, even cold November rain
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
anshika05 kaže...

pa nije axxo pojedinac...to je grupa...đizzz

 

uvijek od njih skidam filmove...i još 2-3 grupe

 

fakat me zanima kak uspiju izdilat najnovije filmske naslove...impresivno

 Oni većina reripaju - scena izdaje. Ja uvijek kada želim neki film pogledati idem na jednu stranicu koja ima podatke što je scena izdala i onda tražim za skidanje.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo Thank you from here to eternity.....RESPECT!!!!Cool     "WHO DARES WINS"

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tko je aXXo?

aXXo je car, ali na žalost čini mi se da se kvaliteta filmova u zadnje vrijeme pogoršala. Ili je to zato što imam novi LCD 94cm pa se bolje vide nesavršenosti?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
Jer imaš lcd.
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

u Bibliji piše... "I stvori Bog Axxo-a na sliku svoju!"

 

;) 

 

 

that's who the f*** axxo is!!! :)

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
 
1 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice