Tko je aXXo?

poruka: 246
|
čitano: 135.612
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Najbolja kvaliteta u tom rangu. Kvaliteta filma je čak i na telki od 110cm sasvim dobra(kao da gledaš analognu televiziju). Ne patim na bluray i ostala preseravanja tako da za pogledat film ovo je i više nego vrh. Axxo je kralj i ostat će, samo šteta što više nije aktivan.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Ne shvaćam kako ljude fascinira pojam uploadanja filmova u toj količini, na privatnim trackerima ima usera koji u 3 dana uploadaju >10 HD filmova. Sve zavisi o brzini koja mu je dostupna i volji. Čovjek ima inside pristup (kao i mnogi drugi), ali je naprosto postao najpopularniji. Nikakav kralj. Nikakav car. Običan pirat. Kraj priče.

 
1 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
se7o kaže...

Ne shvaćam kako ljude fascinira pojam uploadanja filmova u toj količini, na privatnim trackerima ima usera koji u 3 dana uploadaju >10 HD filmova. Sve zavisi o brzini koja mu je dostupna i volji. Čovjek ima inside pristup (kao i mnogi drugi), ali je naprosto postao najpopularniji. Nikakav kralj. Nikakav car. Običan pirat. Kraj priče.

Da ljudi ne upload-aju filomove mi ostali ne bi imali šta skidati s neta, a tako ni ti.

Od običnog pirata kako navodiš axxo-a i ti si skidao filmove, pa te to tada nije smetalo. Samo mi nemoj reći da nisi skidao od njega jer svi živi jesu i imao je najbolje ripove filmova. {#}

16 godina
offline
Tko je aXXo?

Osobno mi je FXG grupa bolja.

Filmovi su iste kvalitete ko Axxo, samo sto se s filmom automatski dobije i subtitle na engleskom i cover od filma.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Nitko ne može dodati vode ultrasc0rp-ovim RIP-ovima!

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Smooth Operator kaže...

Nitko ne može dodati vode ultrasc0rp-ovim RIP-ovima!

Pričao sam s njim,kaže za mjesec zaradi po nekoliko hiljada eura preko filehosting servisa..

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice