Alzashop

poruka: 556
|
čitano: 231.085
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Jakic007 kaže...
Jakic007 

Zanima me kako je najbolje poslati taj paket u Cesku? Mislim na najjeftiniju cijenu i eventualno da dode sto prije tamo i sigurno.

 Bump!

 nisam slao u češku, ali sam vraćao paket u veliku britaniju, paket je imao 3.45 kg i poštarinu sam platio 120-130 kuna, paket je stigao u britaniju u roku 2-3 dana, kontam da je za češku vjerojatno cijena max 90 kuna do 2 kg, slao sam Hrvatskom poštom, ako se ne varam na računu je pisalo Premium paket 120 kn ili tako nešto

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 20:35 (cola777).
13 godina
offline
Re: Alzashop
HP-om ti je najeftinije.
Ostalo ti je poprilično skupo.

Izvaži i na posta.hr imaš kalkulator za cijenu.
No za 1kg ti je 90kn,2kg 120kn,5kg 165kn.



robimarko@gmail.com
12 godina
online
Alzashop

Ja sam platio 130 kn, paket je imao 1.7 kg mislim (graficka). Preko HP.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Alzashop

Naručio stvari u ponedjeljak, jutros mi sve došlo. Another happy costumer. :)

 

Za kolegu koji je prije par stranica napisao da se ne isplati naručivati s alzashopa jer je na computeruniversu jeftinije... Kombinirao sam razni broj komponenti i na kraju kad se uračuna dostava computeruniverse je bio ista cijena ili u slučaju kako sam ja uzeo (i7 6700, napajanje i ram) jedno 10ak eura skuplje nego u alzashopu. Samo ram i proc me ispao jedno 100injak eura jeftinije nego kod nas da sam uzimao najjeftinije ponude, a napajanja ni nema ovdje u prodaji.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alzashop

+1

 

preporuka

 

narudžba kreirana 22.1. (petak, navečer)

paket poslan 25.1. (ponedjeljak)

paket primljen 28.1. (četvrtak)

 

 

Prilikom ocjenjivanja iskustva sa alzashop-om mogu navesti do pet e-mail adresa kao preporuku. 

Korisnici tih e-mail adresa ostvaruju popust od 5 eura prilikom prve kupnje, a meni kao zahvalu za preporuku, alza daruje od 2 do 10 eura popusta prilikom iduće kupnje.

Stoga, ukoliko je netko zainteresiran za kupnju na alzashop-u, neka mi posalje e-mail adresu.

 

 

*edit, jedna preporuka rezervirana, može još 4

** edit, nema više, posalo sam preporuke

 

 

popust od 5 eura možete ostvariti i prijavom za newsletter nanjihovoj stranici

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 12:10 (Flekica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Brza dostava. Budem vidio hoći li ti se javiti za ovaj popust.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2016 1:01 (irush).
13 godina
offline
Alzashop

Mnogi kupuju iz Alzashopa? Zanima me kako je dostava. Da li ima neke carine. Kako se rješava garancija? Da li ja šaljem o svojem strošku ili oni plaćaju?

I kako se gleda porez. Njihov VAT samo?

 

Tnx.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2016 13:27 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop
tigerija kaže...

Mnogi kupuju iz Alzashopa? Zanima me kako je dostava. Da li ima neke carine. Kako se rješava garancija...

I kako se gleda porez. Njihov VAT samo?

 

Tnx.

 

Prebaci na sajtu na hrvatsku i cijena koju vidiš je cijena koju plaćaš. Nikakva carina, paket je kod tebe za 4-5 dana.

Za garanciju pogledaj opis na njihovom siteu

13 godina
neaktivan
offline
Alzashop

 Ima tko kakav kod za popust :D ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Alzashop

Postoji trik za popust od 3 eura. Napunis stvari u cart i ne napravis checkout. Drugi dan ti dode popust "we have noticed that you have not completed the purchase so we'd like to offer you a discount". Nisam siguran dal funkcionira samo za registrirane korisnike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alzashop

Ima puno caka kako doći do popusta. 

Evo ti 6 eur popusta za narudžbe iznad 60eur.  Your discount code is: 84BA2EF5WS

 

Vrijedi do 2.3.2016.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
13 godina
neaktivan
offline
Alzashop

hvaladecki...

 

narucivao sam kao b2b korisnik bez VAT-a,.. savjet: moze se pregovarati oko cijene. Na cifru od oko 1100 EUR sam spustio jos 50. Cisto da znate.

 

Poz,

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Poštovanje ljudi. prije svega se zahvalit svima ovo je jako aktualan i zanimljiv thread. Svaki pitanj/odgovor je dobrodošao. Puno toga sam već skonto iz ranijih razgovora no mene samo zanima jedna stvar još.... da li je moguće platit u alzi sa americanom na rate? hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Pozdrav, jucer sam nesto narucio i ovo mi pise:
Paid, awaiting courier
Sorry, we will deliver the order 2. 3. 2016
Zna li netko iz iskustva s njima da li ce mi tada stici posiljka ili ce tek tada poslat?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alzashop

Onda ce ti stici na adresu, vjerojatno GLS kurirom.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
13 godina
offline
Alzashop

Koliko email adresa treba upisati za popust - Recommend a Friend.

Ako netko zna.

 

I da li je moguće kako ostvariti više popusta na kupnju? Ako npr uzmemo više proizvoda.

 

Besplatna dostava do kuće za iznad 200 eura?

 

Ako je tako onda mi se više isplati uzeti dvije naruđbe koristeći discount za svaki jelda?

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2016 20:50 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alzashop

Što više adresa upišeš, veći popust dobiješ s tim da onda moraš i više potrošiti da bi ostvario veći popust.

Nije. Jedan popust na jednu kupnju.

Da, 200eura

Ovisi, ako ti svaka narudžba prelazi 200 eura da ostvariš besplatnu dostavu onda ti se isplati. U suprutnom ne.

Ja osobno na iznos od 40eur na dalje koristim 5eur popusta. Poštarina je 5.90eur. Pa onda možemo to tako gledati da poštarinu platim 90 centi. 

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
13 godina
offline
Re: Alzashop
Bernard Huky Hux kaže...

Što više adresa upišeš, veći popust dobiješ s tim da onda moraš i više potrošiti da bi ostvario veći popust.

Nije. Jedan popust na jednu kupnju.

Da, 200eura

Ovisi, ako ti svaka narudžba prelazi 200 eura da ostvariš besplatnu dostavu onda ti se isplati. U suprutnom ne.

Ja osobno na iznos od 40eur na dalje koristim 5eur popusta. Poštarina je 5.90eur. Pa onda možemo to tako gledati da poštarinu platim 90 centi. 

 

To je onaj 2-10 eura popust kad preporučiš prijatelje da se registriraju? Znadeš koliko ih treba za 10 eura popusta? Jer ne prikaže odma.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 11:13 (tigerija).
14 godina
offline
Re: Alzashop

Da taj.  5 email adresa ti treba za 10 eur popusta. 

Možeš napisati i bezvezne email adrese i poslati i dobit ćeš kod za 10 eur popusta. Ali koliko se sjećam trebaš potrošiti minimalno 100 eura na alzi da bi mogo iskoristiti popust.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
13 godina
offline
Re: Alzashop
Bernard Huky Hux kaže...

Da taj.  5 email adresa ti treba za 10 eur popusta. 

Možeš napisati i bezvezne email adrese i poslati i dobit ćeš kod za 10 eur popusta. Ali koliko se sjećam trebaš potrošiti minimalno 100 eura na alzi da bi mogo iskoristiti popust.

 Hvala!

 

Da, bilo bi oko 800 eura. I možda onda dvije narudžbe, dva popusta.

11 godina
offline
Re: Alzashop
tigerija kaže...

Koliko email adresa treba upisati za popust - Recommend a Friend.

Ako netko zna.

 

I da li je moguće kako ostvariti više popusta na kupnju? Ako npr uzmemo više proizvoda.

 

Besplatna dostava do kuće za iznad 200 eura?

 

Ako je tako onda mi se više isplati uzeti dvije naruđbe koristeći discount za svaki jelda?

 Digli su na 299€ free shiping

13 godina
offline
Re: Alzashop
roby27 kaže...
tigerija kaže...

Koliko email adresa treba upisati za popust - Recommend a Friend.

Ako netko zna.

 

I da li je moguće kako ostvariti više popusta na kupnju? Ako npr uzmemo više proizvoda.

 

Besplatna dostava do kuće za iznad 200 eura?

 

Ako je tako onda mi se više isplati uzeti dvije naruđbe koristeći discount za svaki jelda?

 Digli su na 299€ free shiping

 To sad nedugo ili?

11 godina
offline
15 godina
online
Alzashop

Pozdrav kolege ako ima tko kakav kod za popust danas bih narucivao nove djelove sa stranice... pa mozete poslati na p.m. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop
Zdravo, mene zanima da li je tko slao robu nazad na garanciju. Da li oni nadoknade poštarinu? Zanima me iz iskustva, samo da znadem. Tnx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Ja sam slao zvucnike prije tri mjeseca i normalno im posaljes postom s kopoijom racuna i opisom kvara. Skeniras im racun od postarine i posaljes na mail. Kad ti oni vrate nazad posiljku trazit ce te broj racuna na koji da ti uplate naknadu za postarinu. Meni je sve proslo uredu s njima i zadovoljan sam.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Alzashop

Tnx Jakic.

 

Mislim da ti ja imam neke popuste Frenky. PM ti ako još trebaš.

 

Još me samo zanima da li je tko kupovao sa VISA od PBZ-a ? Pa da li to prolazi bez problema.

Znma da je paypal sigurnija opcija, ali mislim da uzima neke svoje free-ove. Makar ja imam PBZ u eurima i gore imam eure i kupujem u eurima pretpostavljam iz Alze.

13 godina
offline
Alzashop

Ja sam probo sad preko Visa od PBZ, ali mi ovo piše: https://gyazo.com/fa1c2010b7df6884bffb4f0b54596a42

Zna li netko? Budem išo u banku da pitam, pff...

 

U eurima mi je kartica. Ako je spojim na Paypal. I plačam preko paypala da li mi bude uzeo nešto paypal? Imam eure na kartici i kupujem u eurima.

 

EDIT: prošlo od drugog pokušaja (čudno). Tražilo me 3-D secure login, mtoken i to.

 

EDIT2: kupovao nešto što je koštalo 489 eura. I sa računa mi uzeli 4 eura dodatno. 493.04€ .Zanima me kuda je to otišlo... Budem ih danas pitao u banci. Poklapa mi se s ovime: https://gyazo.com/a06938dd844c1c17f0e7e69f1fb6ac68 , ali deliveri bi trebao biti free iznad 299 evra.

 

EDIT3: Za info, PBZ uzima 30kn ako šaljete novac u inozenstvo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2016 18:23 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Alzashop

Ljudi da li je dostava besplatna iznad 300 eura? Ili samo do 2kg? Jer sad sam malo zabrinut.

Tu su mi rekli da je iznad 300eura besplatno.

 

EDIT:

Tj pretpostavljam da su cijene za težinu: https://gyazo.com/caa131e37060f79b84d2e665662191b7

Do 2kg je ovaj Small Consignment Price*** , dalje je onda standard, i onda valjda free .

Zabrinuo sam se malo jer mi je paket 13kg.

 

I da li imao tko ovaj problem: https://gyazo.com/5b3d7c9129d303a117829d9fd9fddd8a ?

Išao sam platiti sa paypal, ali onda sam cancel. Htio sam vidjeti da li bi me ispalo jeftinije ili skuplje sa paypalom. Nisam išao pay. Želim platiti sa VISA. Što znači da ne budem mogao završiti kupnju? Ne mogu završiti, ali mogu izvršiti?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2016 18:11 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Tko dostavlja paket ??? DPD ili HP  ? 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice