Amazonov agent za podršku otkrio cijene nadolazeći

poruka: 8
|
čitano: 3.588
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazonov agent za podršku otkrio cijene nadolazeći".
15 godina
offline
Amazonov agent za podršku otkrio cijene nadolazeći

Koje je sra**e Apple, napravio. Umjesto da napravi jedan univerzalni punjač kako mu je EU rekla, oni zbog konkurencije radije totalnom izbace isti.

 

I svi su ga počeli slijediti, evo sada i Pixel.

 

Zamislite sada sljedeću ironiju: Odete u dućan primjerice MediaMarkt, kupite si telefon od 900 'ojra', i onda na sljedećem odjelu zid dužine 20 metara - puno punjača. A budući da ste platili tako dragocjen telefon i znate da u njemu nema punjača, onda na tom zidu zastanete i kupite redom: jedan glavni, jedan bežični i još jedan za vikendice.

 

I Google kaže da je zelen!? Izašli na burzu i prvo što su kupili je 747 onako "za zabavu".

 

Koje smeće od telefona!

Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazonov agent za podršku otkrio cijene nadola
Envy kaže...

Koje je sra**e Apple, napravio. Umjesto da napravi jedan univerzalni punjač kako mu je EU rekla, oni zbog konkurencije radije totalnom izbace isti.

 

I svi su ga počeli slijediti, evo sada i Pixel.

 

Zamislite sada sljedeću ironiju: Odete u dućan primjerice MediaMarkt, kupite si telefon od 900 'ojra', i onda na sljedećem odjelu zid dužine 20 metara - puno punjača. A budući da ste platili tako dragocjen telefon i znate da u njemu nema punjača, onda na tom zidu zastanete i kupite redom: jedan glavni, jedan bežični i još jedan za vikendice.

 

I Google kaže da je zelen!? Izašli na burzu i prvo što su kupili je 747 onako "za zabavu".

 

Koje smeće od telefona!

 A i uz to, za toliko para, hoćeš i originalni punjač specifične snage/quickcharge verzija itd., da ne bi bilo zez s baterijom.... a npr. u dućanu nema original, pa si ti sad misli koji bi bio najbolji, ovako s nogu u dućanu...

5 godina
offline
Re: Amazonov agent za podršku otkrio cijene nadola
Mad Ant kaže...
Envy kaže...

Koje je sra**e Apple, napravio. Umjesto da napravi jedan univerzalni punjač kako mu je EU rekla, oni zbog konkurencije radije totalnom izbace isti.

 

I svi su ga počeli slijediti, evo sada i Pixel.

 

Zamislite sada sljedeću ironiju: Odete u dućan primjerice MediaMarkt, kupite si telefon od 900 'ojra', i onda na sljedećem odjelu zid dužine 20 metara - puno punjača. A budući da ste platili tako dragocjen telefon i znate da u njemu nema punjača, onda na tom zidu zastanete i kupite redom: jedan glavni, jedan bežični i još jedan za vikendice.

 

I Google kaže da je zelen!? Izašli na burzu i prvo što su kupili je 747 onako "za zabavu".

 

Koje smeće od telefona!

 A i uz to, za toliko para, hoćeš i originalni punjač specifične snage/quickcharge verzija itd., da ne bi bilo zez s baterijom.... a npr. u dućanu nema original, pa si ti sad misli koji bi bio najbolji, ovako s nogu u dućanu...

 Uz poznati marketing koji skriva standarde punjenja kao zmija noge, kao i zilijun razlicitih standarda od Xiaomijevog, Samsungovog, huaweievog za brzo punjenje, na kraju ce kao i uvijek najvise najebat kupci koji ce morati probirati zito od kukolja

3 godine
protjeran
offline
Re: Amazonov agent za podršku otkrio cijene nadola
Envy kaže...

I svi su ga počeli slijediti, evo sada i Pixel.

 Koji svi?

Pixel je preskupo smeće kao i iphone, samsung s21 također... taman i da ti njihovi modeli po 1k eura dođu i sa 5 punjača u kutiji, opet ne vidim ni jedan razlog za kupnju.

 

Ako ti je veća briga to što nisi dobio punjač, a ne to što si dao 7000 kn za mobitel, onda imaš problema s matematikom, a i glavom.

15 godina
offline
Re: Amazonov agent za podršku otkrio cijene nadola
Lenovo33 kaže...
Envy kaže...

I svi su ga počeli slijediti, evo sada i Pixel.

 Koji svi?

Pixel je preskupo smeće kao i iphone, samsung s21 također... taman i da ti njihovi modeli po 1k eura dođu i sa 5 punjača u kutiji, opet ne vidim ni jedan razlog za kupnju.

 

Ako ti je veća briga to što nisi dobio punjač, a ne to što si dao 7000 kn za mobitel, onda imaš problema s matematikom, a i glavom.

A šta ti je čovječe, rekao sam ti "Koje smeće od telefona". I ne znam šta Google više radi sa tim svojim poluproizvodima. 

 

I da hipotetički vrijede, govorim o problemu tkzv. zagađenosti punjačima koju je sve zakomplicirao Apple a koju Evropska komisija preuveličava oko tog tkzv. elektronskog otpada.

 

Inače pišem ti sa Lenovo Tab4 8" telefonu/tabletu starom preko 3 godine. Juče sam baš ga punio nekim punjačem koji vuče na wattmetru oko 6 [W].

I sada kada vidim punjače od 70 [W] kontam šta ćemo imati za deceniju - punjače od 1kW iznad glave.

 

Btw: sviđa mi se tvoj Nick pa pogledaj MOJ PC sa strane, svidjeti će ti se 

14 godina
offline
Amazonov agent za podršku otkrio cijene nadolazeći

Kad gledaš usporedno s Galaxy S21 Ultra ili s Iphoneom npr. onda 6.700 kn i nije tako puno. Zasebno, samostalno (apsolutno) gledano, skoro milja eura jest puno za mobitel, no ako bude "zvijer", ako se ne bude previše grijao, mogao bi biti vrh. Dimenzije mi se ne sviđaju, mogli su to malo bolje, ali što je tu je. No uzimajući u obzir hardver i implikacije po softver koje proizlaze iz činjenice da se radi o "Google" mobitelu, mogao bi biti isplativa investicija, uzmeš ga i miran si min. 3 godine, a možda i više. Kao kad se uzme Ajfon pa ga se može imat po nekoliko godina, makar je skup ko sam đavo. Morti bu Google napravil dobar posel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazonov agent za podršku otkrio cijene nadola
DJED BOŽIĆNJAK kaže...

Kad gledaš usporedno s Galaxy S21 Ultra ili s Iphoneom npr. onda 6.700 kn i nije tako puno. Zasebno, samostalno (apsolutno) gledano, skoro milja eura jest puno za mobitel, no ako bude "zvijer", ako se ne bude previše grijao, mogao bi biti vrh. Dimenzije mi se ne sviđaju, mogli su to malo bolje, ali što je tu je. No uzimajući u obzir hardver i implikacije po softver koje proizlaze iz činjenice da se radi o "Google" mobitelu, mogao bi biti isplativa investicija, uzmeš ga i miran si min. 3 godine, a možda i više. Kao kad se uzme Ajfon pa ga se može imat po nekoliko godina, makar je skup ko sam đavo. Morti bu Google napravil dobar posel.

Kupiti mobitel od 1000 € koji sada prelaze i preko 1500 € je sve samo ne za izajavu "i nije tako puno".
Biznis ako ti ide, ne bitno je koji telefon imaš.

1500€ Za telefon bio bi isplativ da ima na sebi ovo:
https://www.leatherman.com/mut-29.html

 

ili kakav dock da se na njega spoji x86 arhitektura, sve ostalo je mlaćenje prazne slave.

 

Google jedini dobar posao je npavio oko same tražilice.. sve ostalo kad tad završi u Googlu Goroblju. Bog im pamet dao pa što ubiše: Google Chrome Apps

14 godina
offline
Re: Amazonov agent za podršku otkrio cijene nadola

A jebiga, trenutno živimo u takvom dobu.
Ima ona Motorola s dockom, nije "full computer exp" al ajde, bar nešto. I još košta 500 eura čini mi se!

Na koncu, nitko te ne tjera kupiti fon od milju eura. 😛 A velim, ako ga "razvučem" na 2 godine (ne mislim novčano, nego nekupovanje novog 2 god), tada čak i ovi skuplji ne ispadnu "toliko puno". Naravno, subjektivna stvar. Jedino ovo kaj veliš, bilo bi bolje da imaju još neke mogućnosti poput spomenutog docka. Meni recimo ide na živce kaj su skoro svi izbacili 3.5mm headphone jack, a ni pošteni FM radio nemreš najti 😛

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2021 22:43 (DJED BOŽIĆNJAK).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice