Appleovo namjerno usporavanje iPhonea moći će se i

poruka: 5
|
čitano: 4.644
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleovo namjerno usporavanje iPhonea moći će se i".
8 godina
offline
Appleovo namjerno usporavanje iPhonea moći će se i

Ubuduće će imati napredno upravljanje baterijom.
Što znači da je do sada nazadno upravljanje baterijom, za nazadne korisnike, eto što iCrkva misli o svojoj pastvi.

 

Napredno je to što su do sada radili majmune od ljudi i usporavali im skupo plaćene uređaje, a sad neće već će korisnici konačno imati izbor da koriste uređaj onako kako su ga i platili.
Uf, napretka...

 

Naslov bi trebao biti "Apple konačno uvodi regularno upravljanje baterijom". Feature da si usporiš mobitel po želji nije uopće feature. Kao da ti poklone čekić da se lupiš po glavi ako poželiš.

 
21 1 hvala 0
6 godina
offline
Appleovo namjerno usporavanje iPhonea moći će se i

Haha napravili feature od toga. Genijalno!!

 
12 1 hvala 0
16 godina
offline
Appleovo namjerno usporavanje iPhonea moći će se i

A trule jabuke.....

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Appleovo namjerno usporavanje iPhonea moći će se i

Ja sam na svom starom i5 imao problema sa gasenjem kad je baterija bila losa.

Inace kad se stavi ''low power mod'' onda se izmedju ostalog i spusti frekvencija proca ali iskreno ja nisam vidio razliku ni u igrama a kamoli u necem drugom, ni na i5 ni sada na i6s(tj nisam primjetio da je mob sporiji).

Da, problem kod i5 je bio da sam mogao potrosit bateriju do cca 40%, e da bi durala dalje bez da se mob ugasi...morao sam ugasit wi-fi i 3g. Onda bi mogao do durat do 0%.

Tako da....hm....ipak ima nesto i dobro u tom spustanju frekvencije, samo eto kod mene nije pomagao ni LPM.

A i5 je i dalje ziv sa promjenjenom baterijom evo vec 6-u godinu (''nova'' bat ima 2 godine i kusur) od kad je kupljen (kod drage).

Samo je mrvu spor na iosu 10.3.3. :(

PSN id: Diskach
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 15:41 (disco).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovo namjerno usporavanje iPhonea moći će
i sad će se uređaji namjerno resetirati haha
Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice