Ledger Nano S - Hardverski čuvar bitcoina

poruka: 5
|
čitano: 795
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Ledger Nano S - Hardverski čuvar bitcoina".
7 godina

Hardware wallete NIKAD ne kupujete od preprodavača ili na second hand marketu zbog sigurnosti! Kupujte direktno od proizvođača preko njihovog web shopa.

Kada se uračuna poštarina iz Francuske odakle šalju još ćete proći i jeftinije a dolazi u manje od 5 radnih dana.

I možete ga platiti bitcoinom 

link na webshop 

(gore je moj refferal za pivu, ako vam je ova informacija pomogla uzmite preko mojeg linka, hvala) 

Moj PC  
1 2 hvala 0
7 godina

odlicno, nisam to ocekivao na recenziji 

koristio sam i nano S i trezor, i moram priznati da mi je trezor drazi, jos ga koristim, nano sam prodao

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina

evo meni danas stiglo, ubo sam ga na crni petak,odnosno u nedjelju navečer.

prva mala stvarčica, ipak se mirnije spava..

sretno svima u kriptu!

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
Re: Ledger Nano S - Hardverski čuvar bitcoina
juwa kaže...

Hardware wallete NIKAD ne kupujete od preprodavača ili na second hand marketu zbog sigurnosti! Kupujte direktno od proizvođača preko njihovog web shopa.

Kada se uračuna poštarina iz Francuske odakle šalju još ćete proći i jeftinije a dolazi u manje od 5 radnih dana.

Generalno se slažem, ali...

Ovo više vrijedi za Tresor nego za NanoS - Tresor je bio hakiran (spojili žicom dva elementa i izvukli ključeve - presmiješno), kao pokrpali su firmwareom, ali problem kod njih ostaje i dalje - ne koriste hardware secure element.

NanoS (navodno) nema problem s ovime i (navodno) je siguran iako se kupi rabljenog - e sad, koliko je istine u tome je druga stvar...

1337Code_breaker kaže...

koristio sam i nano S i trezor, i moram priznati da mi je trezor drazi, jos ga koristim, nano sam prodao

Dvoumio se između ta dva isto kao i ti, na kraju uzeo NanoS - bolje recenzije, sigurniji, bolji hardware (u smislu build quality, fora mi je ono metalno kućište, a plastično kućište je napravljeno da se skuži ako ga je netko probao otvoriti).

9 godina
Re: Ledger Nano S - Hardverski čuvar bitcoina
1337Code_breaker kaže...

Daj to malo objasni da znamo u čemu je stvar...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice