U Litvi je pješacima koji prelaze cestu zabranjeno

poruka: 7
|
čitano: 3.037
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Litvi je pješacima koji prelaze cestu zabranjeno".
13 godina
neaktivan
offline
U Litvi je pješacima koji prelaze cestu zabranjeno

Samo jako, korištenje mobitela u prometu treba kažnjavati jednako ko i alkohol. Jednako su pogubni.

 
13 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
U Litvi je pješacima koji prelaze cestu zabranjeno

Apsolutno se slažem, pogotovo ovaj dio "neposredno prije". Ne znam jesu mi gori oni koji pričaju na mobitel ili tipkaju na pješačkom ili oni koji stanu ispred pješačkog i pišu poruku - ne znaš oće li krenuti ili ne.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: U Litvi je pješacima koji prelaze cestu zabran

Meni je najgore tipkanje i općenito gledanje bilo gdje osim na cestu dok si u vožnji. Ajde kad netko priča, isto ne valja, ali bar vidi sve ispred sebe i može reagirati ako ima imalo multitaskinga u glavi. Najbolje je naravno ne pričati ili staviti slušalice makar.

14 godina
offline
U Litvi je pješacima koji prelaze cestu zabranjeno

Po meni bilo kakvo koristenje mobitela dok vozis, hodas ili letis a mislim na javnu povrsinu gdje se krece vise ljudi strogo zabraniti a sto ce tko raditi dok ne obavlja ove tri radnje na javnoj povrsini briga me ne mora ga odlijepiti iz ruke.

Kad vidim u autu ili na biciklu ove sa sluskama na usima meni odmah kosa naraste tri centimetra a napravim razmak odmak 20 metara jer sa tim neznas kad ce, kuda ce i zasto ce uciniti to sto ce uciiti a kazne bi po meni bile za koristenje tako necega u prometu odmah 5 godina cuze.

 

Jezem ti dan kad je to govono izmisljeno.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
U Litvi je pješacima koji prelaze cestu zabranjeno

Hodaju okolo poput zombija, glave priljepljene za ekran, slijepi i gluhi za bilo što drugo. Treba ih na neki način prizvati u stvarnost, pa ako treba i kaznama i zabranama. Ljudi su inače jako osjetljivi na "povrede" džepa, pa bi to maožda bilo najkorisnije rješenje, jer ako se neće sami čuvati, drugi će ih čuvati, ali onda neka to i plate. Još gori su vozači koji koriste mobitele za vrijeme vožnje, a to je pojava koja je recimo kod vozača autobusa potpuno normalna a u rukama imaju desetke života. To bi trebalo jako kažnjavati. @Keops - mislim da ni slušalice nisu baš dobro rješenje, jer često puta zvuk čovjeka upozori prije vida, a ako imaš slušalice nemaš akustičnu sliku onoga što se događa oko tebe.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 12:51 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
U Litvi je pješacima koji prelaze cestu zabranjeno

Ma najgore su mi babe koje subotom idu s placa, dopkaju se s drugom za kavu i krivudaju po stazi

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: U Litvi je pješacima koji prelaze cestu zabran
Keops kaže...

Ajde kad netko priča, isto ne valja, ali bar vidi sve ispred sebe i može reagirati ako ima imalo multitaskinga u glavi....

 ne, ne vidi sve, izgleda nevjerojatno no mozak poisključuje višak informacija iz vidnog polja čim počneš laprdati na mobitel

imaš hrpe testova koji to dokazuju, ljudi koji nisu vidjeli jebenog prešarenog klauna koji prolazi pored njih na ulici dok laprdaju, kleli se u sve živo da ga nije bilo i poslije se čudili kad na snimci vide da su prošli pored klauna

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice