Loewe od 1. srpnja prestaje sa svim poslovnim akti

poruka: 7
|
čitano: 3.859
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Loewe od 1. srpnja prestaje sa svim poslovnim akti".
16 godina
offline
Loewe od 1. srpnja prestaje sa svim poslovnim akti

Eeee, ne kopčam. Kakve veze ima Loewe s TLC-om i Hisense-om? Analogno tome bi bilo npr. Porsche propada jer ga je dotukla Zastava.

 
7 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Loewe od 1. srpnja prestaje sa svim poslovnim
Bas glupo objasnjenje..
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Loewe od 1. srpnja prestaje sa svim poslovnim

Samsung i ostatak ekipe rade televizore koji izgledaju te imaju Premium cijenu tak da Loewe te ostali proizvodaci koji se preseravaju nemaju sanse.
Sad sam malo zaguglal Loewe televizore i izgledaju nikud nikam.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2019 12:25 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Loewe od 1. srpnja prestaje sa svim poslovnim akti

istina. ak hoćeš dobro, izvrsno oblikovano i dovoljno skupo za prekenjavanje, kupiš bang & olufsen a ne ovo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Loewe od 1. srpnja prestaje sa svim poslovnim
Ajar kaže...

istina. ak hoćeš dobro, izvrsno oblikovano i dovoljno skupo za prekenjavanje, kupiš bang & olufsen a ne ovo. 

 B&O je isti drek kao i Loewe. 

15 godina
offline
Re: Loewe od 1. srpnja prestaje sa svim poslovnim
BlueMax kaže...

 B&O je isti drek kao i Loewe. 

 svakako jedan od načina promatranja ova dva proizvođača (loewe osnovan 1923., b&o 1925.). no b&o traje i dalje i, između ostaloga (npr. ugradnja sustava u aute više klase), njihovi se proizvodi izlažu u muzeju moderne umjetnosti u ny a loewe odavno nema kupaca ili spomena vrijednog imena. o kvaliteti neću suditi. oba su bila podjednako dobra ili loša, ovisno o promatraču/slušatelju/bla. ipak, b&o je bio i ostao neka vrst pojma za dobro, lijepo i skupo dok loewe nije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2019 16:30 (Ajar).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Loewe od 1. srpnja prestaje sa svim poslovnim
Loewe se donekle profilirao kao ekskluzivni brand, ali uvijek je bio onaj sljedeći odabir, a rijetko prvi. Dolaskom konkurencije tipa Hisense je i taj dio tržišta izgubio, no malo me iznenadilo da je na kraju bankrotirao jer sam očekivao da uvijek ima dovoljno kandidata da to plate.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice