Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za precizno

poruka: 14
|
čitano: 5.005
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za precizno".
15 godina
offline
Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za precizno

a zbilja je dobra (za pc; u telefon niš ne instališem). ostao sam (i još uvijek sam) paf. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za prec
Ventusky meni najbolja
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za precizno

Meni ni jedna ne valja, jer ne mogu pogoditi vrijeme za sljedeća dva dana, kao i naši vrli magistri i doktori metorologije, izvikani Vakula i Čačić.

Još uvijek se držim reumatičara.

Imaju bolji postotak pogođenih vremenskih prognoza.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
1 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za prec
Zaporožac kaže...

Meni ni jedna ne valja, jer ne mogu pogoditi vrijeme za sljedeća dva dana, kao i naši vrli magistri i doktori metorologije, izvikani Vakula i Čačić.

Još uvijek se držim reumatičara.

Imaju bolji postotak pogođenih vremenskih prognoza.

 

Ono što toplo preporučam svima je da prate modele (GFS i ICON), a ne sličice s oblačićima i grmljavinom. Modeli 3-5 dana unaprijed prilično točno mogu precizirati na kojem području će u okviru 3 sata pasti određena količina kiše. Do sada me praćenje modela uglavnom nije razočaralo, iako, tijekom kasnog proljeća i ljeta je prilično teško precizirati gdje će se pojaviti kakav lokalni pljusak.

Vinko Krištić | BUG Marketing
10 godina
suspendiran
offline
Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za precizno

Kako sad "najbolja"? Nije li vam prije godinu dana najbolja bila "meteo" aplikacija gdje podatke ručno editira Zoran Vakula and ekipa?

 

Do kada će ovaj neverin biti najbolji? Osobno koristim yr.no, ima i aplikacija za mob.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za prec
ludizao kaže...

Što ti modeli ne prikazuju temperaturu zraka? Gdje vidiš koliko će kiše pasti na kojem području i kada?

 

Kad se odabere model, u padajućem izborniku postoje razne kategorije - tlak, vjetar, a između ostalog i ukupna količina oborina u protekla 3 sata.

Vinko Krištić | BUG Marketing
 
0 0 hvala 3
10 godina
suspendiran
offline
Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za precizno

 

a jbt. na i5 11th gen procesoru i 16gb rama web stranica šteka kao krepana kokoš.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za precizno

Meni je do sada najpouzdaniji bio meteo.hr sa njihovim kartama za ukupne oborine za svaka 3 sata:

 

https://meteo.hr/prognoze.php?section=prognoze_model&param=ala_k&el=web_3h_ob_uk_

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
1 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za prec
ludizao kaže...
vincimus kaže...
Ono što toplo preporučam svima je da prate modele (GFS i ICON), a ne sličice s oblačićima i grmljavinom.

 

Ništa od tih modela. Jednako su neprecizni kao i sličice s oblacima i kišom.

 

Ma nemoguće... Evo ovo je primjer ICON modela koji prikazuje ukupnu količinu oborina danas između 20 i 23 h. Ovdje je riječ o screenshotu s websitea, ali sličan prikaz je i u appu.

 

 

Vinko Krištić | BUG Marketing
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za prec

Da, doslovno ja prije pogodim po vrabcima nego prognoza.

Btw, koga zanima sažeto od više modela na istom mjestu, meteoblue je čist ok, imaš tablice jednu iznad druge pa imaš bar neku okvirnu pretpostavku kolike su šanse.

 

Kruha i igala...
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za precizno

Vrijedi probati. Bolje senzori, bolja prognoza. Znači za ZGB, ako skida podatke na lokalnom područja, naravno da je bolje od nekih tamo modela iz izdaleka.

Izgleda guba, BUG preporuka, Vinko preporuka, znači da se isplati probati, te uvjeriti se osobno u kvalitetu app.

 

Hvala, mojim bugovcima!!

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za prec
Windy - puno raznih modela i opcija, no jednostavan i pregledan
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za prec
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

a jbt. na i5 11th gen procesoru i 16gb rama web stranica šteka kao krepana kokoš.

 

 

 i ja, a meni ne šteka, sve radi kao podmazano. (chrome)

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
2 godine
offline
Re: Neverin - ponajbolja domaća aplikacija za prec
vincimus kaže...

 

Ma nemoguće... Evo ovo je primjer ICON modela koji prikazuje ukupnu količinu oborina danas između 20 i 23 h. Ovdje je riječ o screenshotu s websitea, ali sličan prikaz je i u appu.

 

 

O tome sam i pisao.

Kako ta aplikacija može predvidjeti po toj slici, skoro u kvadratni metar gdje će pasti kiša ?!

To je nemoguće.

 

Pojavi se oko 16 h malo jači vjetar i ode sve kvragu...e onda aplikacija u 18 h pokazuje to novo stanje.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice