TVizzy ide u Ameriku

poruka: 4
|
čitano: 1.751
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TVizzy ide u Ameriku".
11 godina
offline
TVizzy ide u Ameriku

Google kaže, da aplikacija nije kompatibilna sa nijednim vašim aparatom, LOL super početak.

 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: TVizzy ide u Ameriku

Jesi doceka da odma popljujes nesto sto je nase,a?Koje debil,obozavam takve ko ti koji samo cekaju da popljuju nesto pozitivno.

 

Aplikacija radi imao sam je i na samsungu s6 edgu,imam je sad i na iphone tako da ne ser...ko prati nasu ligu ovo ce mu se svidjeti 100%.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Re: TVizzy ide u Ameriku
Imam istalirano na svom Xiaomi Redmi Note 3 od kad se pojavila prije skoro pola godine i mogu posvjedočiti da više ne radi nego što radi.

Notifikacije mi uopće ne daje, a kada pokušavam pogledati arhivu, u 99% slučajeva se javi poruka "Method not allowed".

Aplikacija je super zamišljena i odlična kad radi, ali u mom slučaju nažalost to je 1% vremena...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TVizzy ide u Ameriku

Koristim aplikaciju već par mjeseci na samsungu s7 edge, a prijatelj na samsungu s5 i radi odlicno bez ikakvih errora, arhiva radi isto bez greske, tako da me zacudili vasi komentari da ne radi dobro. Jedina zamjerka je iritantan zvuk notifikacije kada recimo padne gol (cuje se kao skandiranje tribina), to bi bilo bolje da ima opcija da se cuje zvuk kao i za poruku ili email.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice