Razočarani prvi kupci Galaxyja S4 – pola memorije

poruka: 91
|
čitano: 16.087
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razočarani prvi kupci Galaxyja S4 – pola memorije ".
12 godina
protjeran
offline
Re: Razočarani prvi kupci Galaxyja S4 – pola memor
DeeWiZarD kaže...

ja imam novi S4 i uopće nisam ničim razočaran ..... jer ne znam čega bi to zapravo trebao imati u telefonu toliko da mi treba 16 gb prostora.....

 

recimo kod mene se slike automatski uplodaju na jedan od servisa (G+ ili dropbox gdje sam kupnjom galaksija dobio 50GB prostora) glazbe imam par albuma dovoljno pa kad mi se nešto ne sviđa zamjenim mjuzu....

 

sa svime rečenim imam još oko 7GB slobodno i ne vidim nikakav razočaravajući faktor..... osim toga imam utor za SD koji recimo 16GB mogu kupiti od 100-150kn pa ako sam dao za telefon 5000 mogu još i za karticu toliko.....

 

S4 je trenutno najbolji telefon na svijetu i kod njega nije ništa razočaravajuće.....

 

ili da bolje pitam ....razočaravajuće u odnosu na šta ????

 

Meni pak glazba na mobitelu uopce ne treba. Samim time zalazem se za to da izbace slusalice iz paketa, kao i utor za iste. Ujedno i sav software koji je usko vezan uz pustanje mjuze da se izbaci. Cisti bloatware.

 

Kameru takodjer ne koristim, pa u smislu jos nize cijene uredjaja zalazem se da istu izbace iz mobitela. Isto vrijedi i za video playback. Tko normalan gleda filmove na mobitelu? Samim time ako izbacis slike, mp3 i video = nema sta zauzeti sav taj silni prostor na mobu. Onda neka izbace i 8GB verziju mobitela, ponovno u smislu snizavanja cijene istoga. Zelis navigaciju? Kupi si posebno istu, koji vrag ce ti navigacija na mobitelu?

 

[/sarkazam]

 

Jadna mi majka koje sve gluposti necu procitati ovdje {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice