Energy Android Smart TV Box

poruka: 29
|
čitano: 11.120
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Energy Android Smart TV Box".
16 godina
offline
Energy Android Smart TV Box

šta, nema reklame đe kupit?

niko nije htio dat pinku bug.hr da baci neki link

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Energy Android Smart TV Box

kako nema? sta je ono plavo u textu?:)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Energy Android Smart TV Box

Bolje je ako nema linka ;)

Ne znam jel smijem javno objaviti tko uvozi Energy proizvode kod nas, ako je zabranjeno - brišite ovo, ako je dozvoljeno, onda je to Kvark ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Energy Android Smart TV Box

To nije nikakva novost ,

Postoji puno takvih " pametnih kutija "

primjer : http://www.amazon.co.uk/Ellion-Tvroi-T1-Android-Application/dp/B005G39A3Y

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Energy Android Smart TV Box

jel tko kupio tu kutijicu, pa da napiše u kratko dojmove?

 

pozz

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Energy Android Smart TV Box

I mene zanima dali je netko možda ovo kupio/isprobao. Čitam ovaj članak u bug-u i čini mi se ko zanimljiva stvarčica.....{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2013 17:45 (mudantos).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Energy Android Smart TV Box

Evo jedan bump za temu.

I mene zanima ako tko ima ovaj uređaj, pa da podjeli dojmove s zajednicom.

 

Hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Energy Android Smart TV Box

Kupio ja danas, spojio, skužio da bez wireless mouse i keyboard ništa :)

 

Nadalje, SRT čita ali ne i naše znakove - zna netko gdje se mijenja encoding ?

 

Pokušao pročitati nešto sa laptopa - Windows 7 x64, firewall off - ne pronalazi ništa, napravio share sa Everyone pravima, search ne nalazi ništa !

 

Sve u svemu super stvar izgleda i radi, surfanje također - zapravo je osjećaj da imam u rukama Samsung Galaxy TAB ili nešto slično, po OS-u :)

16 godina
offline
Re: Energy Android Smart TV Box

Znaci onaj daljinski je beskoristan?

Misli, mogu   pokrenut gledanje filma/serije samo s njime?

Spremit film na USB/SD i s njega gledat.

 

Jesi pokusao gledat HD video, dali ga normalno vrti?

 

Hvala!

11 godina
offline
Re: Energy Android Smart TV Box

Mislim glupo je ispalo, ide s daljincem ali nije to to, mučenje :) Treba wireless mouse i keyboard i onda je puno ugodnije.

 

Spojio jučer mali receiver od nekog reklamnog Microsoft miša i odma ga prepoznao, radi skrolanje i sve ostalo najnormalnije.

 

HD video sam pokrenuo i super radi, bez trzanja.

 

Brine me i dalje encoding jer ne znam koji od naših podržava da normalno prikazuje š,č,ć,đ,ž :(

 

Također još uvijek nisam uspio preko wireless mreže pročitati ništa sa laptopa, mislim da je to podržano...

16 godina
offline
Re: Energy Android Smart TV Box

Ima na DealExtreme onih malih bezicnih tastatura sa trackpadom, to je mozda bolje rijesenje.

Za subtitlove mi je zapravo najbitnije da se moze mjenjat njihova velicina i pozicija.

 

Jesi probao direktno s neta skidat na njega? Ono, skinut torrent odmah na njega, da iskljucis comp iz cijele price.

 

A shering bi mora radit, valjda trebas namjestiti foldere koje dijelis u mrezi i da budu u istoj wokrgupi...

 

11 godina
offline
Re: Energy Android Smart TV Box

Laptop je na domeni pa je možda to problem, probat ću danas sa jednim koji je na workgroup, ali Android ne 'poznaje' workgroupe ne bi trebalo imati veze. Ako je firewall off i Everyone imaju read prava mora se vidjeti na uređaju.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Energy Android Smart TV Box

Nabavio prije par dana..

 

-prvi problem je bio da uz output rezoluciju 1080p je zvuk štekao (malo ga ima, malo nema, ili ga ima u divx-u pa nakon premotavanja malo dalje kad se ponovo pusti - zvuka nema). To sam rijesio tako da sam rezoluciju stavio na 1080i - otada zvuk radi bez greške, a divx-u i tako svejedno 

-čita sve divx-ove koje sam probao, HD takodjer, slika je odlična

-DVB-T radi, probao sam i snimanje programa na USB, zauzme oko 30MB/minuti. zgodno je da se neovisno o njemu, na TV-u koji ima svoj DVB-T tuner mogu programi mijenjati kao i prije

-probao sam tipkovnicu i miša (žičano oboje), u toj kombinaciji ima mjesta za jos jedan data usb, radi uredno JEDINO nigdje nisam nasao da se layout te "udaljene" tipkovnice promijeni na HR (defaultni je EN, a nudi samo jos kineski). Moze se promijeniti layout on-screen tipkovnice - ako netko zna kako to rijesiti? Ne vjerujem da cu dobiti hrvatske znakove, ali bar da ne napikavam točke i @ svaki puta...

-push mail uredno slozen, email klijent je malo rudimentaran, morat cu staviti nesto bolje (K9 ?)

-web browser isto radi uredno, mada je rudimentaran

 

eto ako nekom pomogne...

11 godina
neaktivan
offline
Energy Android Smart TV Box
Ima energy tv box 20 dana imam problem sa spajanjem na wifi non stop trazi ip adresu neznam sta mi je ciniti
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Energy Android Smart TV Box

Daj mu fixnu IP adresu ili upgrade-aj firmware uređaja koji ti služi kao AP

15 godina
offline
Energy Android Smart TV Box

Pozdrav svima, ja sam isto jako zainteresiran za tu skatulju i imam par pitanja, na koje Vi sigurno imate odgovore:

 

 

1.Jesu li rijeseni problemi sa hrvatskim fontovima?

2.Radi li EPG kako treba

3.Moze li se snimati na vanjski disk (ne kartice ili stick)

4.Ima li za filmove neki browser tipa Jamy ili neki video wall?

5.Kako radi downmix DolbyHDa?

 

Hvala na odgovorima i pozdrva

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Energy Android Smart TV Box

I mene zanima jsu li riješeni problemi sa titlovima? Djeluje mi interesantno ovaj uređaj.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Energy Android Smart TV Box

Ako je netko instalirao XBMC na ovaj player molio bih da podijeli svoja iskustva. Meni radi samo Frodo RC1 i to točno određeni build. Finalna verzoja Frode radi jako loše, tj, svi video fileovi zatrzavaju, bez obzira da li su avi, mp4 ili mkv.

12 godina
offline
Re: Energy Android Smart TV Box

Pendula,

 

probaj ovu verziju www.xbmcandroid.com 

 

 

13 godina
offline
Energy Android Smart TV Box

 

Probajte titlove otvoriti sa Notepad++ te ih konvertirati u "UTF8 with BOM" te ih onda probati na playeru.

Meni je pomoglo na sličnom uređaju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Energy Android Smart TV Box

Za titlove skinuti sa marketa MX player i to je to..

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 12:23 (zigggy1601).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Energy Android Smart TV Box

ne ponimajem kak ne podrzava javu !?

ja npr. oden na filmovi onlajn badava naravno.i nemerem pokrenuti film jer nemam instaliranu javu a nepodrzava ju.

ima li kakvo rjesenje!!!!!!!??

 

PUNO MNOGO FALA ak neko zna i zeli to podjelitivsamnom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Energy Android Smart TV Box

Kupio sam Energy Android Smart Tv Box prvi dan je radio bez problema ali sad ga pokušavam uključiti ali na TV-u je samo poruka nema signalaako je neko imao isti problem nek se javi kako je uspio riješiti problem...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Energy Android Smart TV Box
tkonetkoja kaže...

ne ponimajem kak ne podrzava javu !?

ja npr. oden na filmovi onlajn badava naravno.i nemerem pokrenuti film jer nemam instaliranu javu a nepodrzava ju.

ima li kakvo rjesenje!!!!!!!??

 

PUNO MNOGO FALA ak neko zna i zeli to podjelitivsamnom.

obečali su da bude riješeno sljedećim updateom. Čak je update bio nekoliko dana ali su ga maknuli :(

Čak sam ga i skinuo, ali ga se ne usudim instalirati :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 7:52 (vlovrec).
13 godina
offline
Re: Energy Android Smart TV Box
Pajo1977 kaže...

Kupio sam Energy Android Smart Tv Box prvi dan je radio bez problema ali sad ga pokušavam uključiti ali na TV-u je samo poruka nema signalaako je neko imao isti problem nek se javi kako je uspio riješiti problem...

Probaj spojiti preko AV. Pogotovo ako si stavljao novi softver. Zna rezoluciju staviti nadefaultno najmanju, pa ako spajaš preko HDMI porta TV nemože prikazati...

14 godina
offline
Energy Android Smart TV Box

Ja ga imam nekih mjesec dana, kupljen u Kvarku.

U pravilu nemam problema, spaja se lijepo na wlan, mogu pristupati shareanim folderima u kucnoj mrezi, filmovi dobro rade preko mx playera, subtitlovi su ok.

TV tuner radi ok, EPG je malo nespretan, jer prikazuje šumu informacija za cijeli tjedan, ali praktican je za snimanje (izabere se neka emisija, i kaze se da je snimi). Ima 3 usb-a, u jednom mi je wireless mis, bez kojeg je sve osim TV-a neupotrebljivo, u druga 2 su mi stikovi, koji sluze za snimanje ili gledanje filmova.

Zanimljivo je sto ima mail client, i facebook, te ako se podese ti accounti, onda prilikom gledanja TV-a iskacu notifikacije, sto je malo bezveze, ali razumljivo, jer je TV tuner samo jedna od aplikacija u njegovom Androidu.

 

Ozbiljniji problem sam imao samo jednom, nije se nikako htio spojiti na wlan, stalno se vrtio, i nikako, i jedino sto je pomoglo bilo je resetiranje na tvornicke postavke.

Jos jedan problem, koji se vjerojatno moze rijesiti ali nije mi se dalo istrazivati je sto nisam uspio instalirati i pokrenuti utorrent, nije mogao kreirati neki folder negdje. Isprobao sam nekoliko tih torrent clienata, i neki drugi su radili dobro. 

 

Daljinski ima brdo gumbica, ali upotrebljiv je za prebacivanje TV programa. Za sve ostalo treba imat barem miš, a za neko vece tipkanje i tastaturu.

 

 

 

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Energy Android Smart TV Box

Mene malo muči MX player. Na nekim filmovima mi zna zastati pa onda se vrati par sekundi u nazad. Mislio sam da je do filma, ali ako pokrenem sa ugrađenim playerom toga nema. A zanima me sljedeće. Da li je netko primijetio da mu adapter za struju zuji. Moj da i dosta je iritantno, ali zuji samo kada je uređaj u standby modu.

 

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Energy Android Smart TV Box

Moj adapter je počeo zujati prije tjedan dva, isto samo u stand by. I to jako iritantno zuji

Nemam 14 godina
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice