Hackerski napad na mozak

poruka: 24
|
čitano: 4.812
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hackerski napad na mozak".
14 godina
offline
Hackerski napad na mozak

Moram promjenit password od mozga...brb

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hackerski napad na mozak

moraš nadograditi hipofizu, bez nje nema sec.boota, tad običan key-brian-logger radi što hoće..

Samo se pitram koji je boot device, interface.. (za rootanje/flashanje) nije floppy, nije CD.. -analno ili direkt u mozak?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Hackerski napad na mozak

Ma neki firewall i to je to.

HUGE RESPECT: woodgamesfx, captain_soap_McTawish, rustweaver, royalhero, tracerCPP,Indestructible
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Hackerski napad na mozak

Meni je malo čudno zašto je ta oprema jeftina ("Oprema za upravljanje računalom mislima je komercijalno dostupna i relativno jeftina, a u osnovi je riječ uređaju koji radi na principu EEG-a")..

Inače kada neka novija tehnologija izađe bude jako skupa, a ova je dostupna za neke malo veće pare..

Iluminati i te teorije zavjere?

''Impossible is nothing..'' ''It's on me: To be lighter, fly higher, go further.,,'' ''Train your mind and the body will follow''
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2012 16:33 (Top Bugovac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Hackerski napad na mozak

sindycate anyone {#}{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hackerski napad na mozak

Ovo je glupo bez veze samo da se kontrolira narod, još malo ćipirat će nas kao pse.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Hackerski napad na mozak

Ovo mi se uopće ne sviđa...

 
12 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hackerski napad na mozak

Sad sam se sjetio,ovo bi mogli ugrađivat u headsetove,nitko nebi skuzio.

HUGE RESPECT: woodgamesfx, captain_soap_McTawish, rustweaver, royalhero, tracerCPP,Indestructible
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Hackerski napad na mozak

Ja sam mislio da je najefikasnije sredstvo za dobivanje informacije koje osoba ne želi reći alkohol. Kada je osoba zaražena većom količinom etanola govori i što treba i što ne treba. Bude tu svakakvih informacija, ali kada sve filtrirate ostanu najvažnije.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hackerski napad na mozak

Magneto postaje vladar svijeta.

15 godina
offline
Hackerski napad na mozak

i onda jos osoba koja kupi to, instalira pripadajući software i šalje podatke okolo... 1 od milijun, i to neka budala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hackerski napad na mozak

Nigdje nema za skinuti driver :/

Never let a computer know you're in a hurry.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hackerski napad na mozak
IVOX kaže...

Nigdje nema za skinuti driver :/

 -bit će za koji tjedan, win8, multitouch-brainless control device driver. Očeku je se da radi bez reseta jer je pomalo nezgodno (etički) izazivati komu na ljudima.

Naravno, ostaje samo problem USB-adaptera za odgovarajući interfejs kroz shupack (nešto EU komisija inzistira na unisex modelu, dok proizvođači dildača žele široku gamu proizvoda, nadogradnji, lubrtikanata i adaptera za iste. ... čak se spominju i zimske gume i ukus npr jagode u franšizi s durexom).

 

btw:

FireMan97 kaže...

Ma neki firewall i to je to.

-jedan od pozdanijih je već instaliran, između ušiju, naravno 'average-user' ga isključuje kao i UAC i klika ''YES'' na sve moguće poruke koje malware uspjeva ispisati na ekranu... , postoji, ali nitko ga ne koristi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2012 17:47 (ihush).
13 godina
offline
Hackerski napad na mozak

Sada jos da bude open source...

Rootanje mozga-jednostavno i bezbolno,uđeš u recovery preko kombinacije(nesmjem reci) i onda si prištekaš usb u backpanel(ne koristiti prednje usb utore) s odgovarajučim adapterom.Također moguca je instalacija custom ROM-ova i kernela za još bolju funkcjonalnost mozga.Superacess omogucuje vam ciniti cuda sa svojim mozgom.

Never let a computer know you're in a hurry.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hackerski napad na mozak

mozes ga spojiti i na iCloud pa ti nece mozak ispirat samo reklamama vec direktno :)

HUGE RESPECT: woodgamesfx, captain_soap_McTawish, rustweaver, royalhero, tracerCPP,Indestructible
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hackerski napad na mozak
Top Bugovac kaže...

Meni je malo čudno zašto je ta oprema jeftina ("Oprema za upravljanje računalom mislima je komercijalno dostupna i relativno jeftina, a u osnovi je riječ uređaju koji radi na principu EEG-a").. [...]

Za tehnologiju staru preko 135 godina (prvi objavljeni EEG ispisi nastali su 1875. godine), krajnje je vrijeme da postane dostupna i jeftina. Razvoj tehnologije donio je jeftine suhe senzore ("mokri" senzori zahtijevaju kontakt s kožom pomoću vodljivog gela/otopine), bolje procesiranje signala i čišćenje šuma, te integraciju softvera i sklopova za obavljanje procesiranja signala u jeftine integrirane krugove - sve je to doprinijelo razvoju jeftinih EEG uređaja.

IVOX kaže...

Sada jos da bude open source... [...]

Prvi dostupan low-cost EEG uređaj napravljen je u sklopu (open source) OpenEEG projekta.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
13 godina
neaktivan
offline
Hackerski napad na mozak

Hawking mora da je sretan.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hackerski napad na mozak
IVOX kaže...

Sada jos da bude open source...

Rootanje mozga-jednostavno i bezbolno,uđeš u recovery preko kombinacije(nesmjem reci) i onda si prištekaš usb u backpanel(ne koristiti prednje usb utore) s odgovarajučim adapterom.Također moguca je instalacija custom ROM-ova i kernela za još bolju funkcjonalnost mozga.Superacess omogucuje vam ciniti cuda sa svojim mozgom.

..plus sva ona veselja s overclockiranjem. Samo što je setupiranje vodenog hlađenja mozga zajebano do bola - jednu malu rupicu ne dihtuješ, i moš si shock-freezati srce...

You are in a dark musty temple. The shadows seem to play tricks with your eyes and you can hear the faint sound of movement.
15 godina
offline
Re: Hackerski napad na mozak

ghost in the shell haxanje

15 godina
neaktivan
offline
Hackerski napad na mozak

Ovo je strip na koji me podsjetila vijest:

 

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hackerski napad na mozak

A jeli ima već nekih igara za to?ili dali možeš time nekako tipkati tekst ili upravljati mišem?

nekih konkretnih aplikacija za home ili pro usere?možda bare IDE za developere u tradicionalnim jezicima?

 

 

Također ako se brinete za sigurnost mozga,samo instalirajte Linux i bit će sve reiješeno!

A inače se nemate kaj buniti jer je ovo samo jednosmjerna komunikacija mozak-računalo ne obrnuto.ntracija će zaista biti važna za tu stvar...

Konce

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2012 22:48 (g12356).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hackerski napad na mozak
g12356 kaže...

..možda bare IDE za developere u tradicionalnim jezicima?

.

 -IDE, naravno, postoji odavno. RAM, puno ram-rama i nirvane.

 

(hint: ne ram nije ram, nego mantra koja se tradicionalno mantra u plehnatu zdjelicu ili pjevanje na tepsiju.. sličnosti još postoje u narodnim običajima kao vuk magare ali se izgubila mistična zdjelica koja je container za RAM.. inače služi za rižu, ali kad je prazna možeš samo mantrat. i lupkat kao zvonce..).

 

pošto su današnje generacije yutubirane (ne intubirane, nego vizulane), evo 1.024 rijeći..

.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hackerski napad na mozak
ihush kaže...
g12356 kaže...

..možda bare IDE za developere u tradicionalnim jezicima?

.

  -IDE, naravno, postoji odavno. RAM, puno ram-rama i nirvane.

 

(hint: ne ram nije ram, nego mantra koja se tradicionalno mantra u plehnatu zdjelicu ili pjevanje na tepsiju.. sličnosti još postoje u narodnim običajima kao vuk magare ali se izgubila mistična zdjelica koja je container za RAM.. inače služi za rižu, ali kad je prazna možeš samo mantrat. i lupkat kao zvonce..).

 

pošto su današnje generacije yutubirane (ne intubirane, nego vizulane), evo 1.024 rijeći..

.

  nisam mislio humoristično...nego sam mislio ide da ti napraviš programe na računalu(ne na mozgu) koji to mogu iskoristit.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
offline
Re: Hackerski napad na mozak
g12356 kaže...
..

  nisam mislio humoristično...nego sam mislio ide da ti napraviš programe na računalu(ne na mozgu) koji to mogu iskoristit.

 -ok, ''sad za istač'', to nije ni najmanji problem.

Interakcija s računalom je tadicionalno tipkovnica, pridružio se miš, može biti scanner, touchpad, modem, ... dvije žice (koje zatvaraju krug i tako dobijamo impuls, 0-1).

EM-valove, možemo jednako korisiti kao input, samo je problem u 'preciznosti' raspoznavanja, upravljana, smisla i praktičnosti u odnosu na postojeće.

Možda bolji primjer, volan u automobilu, avionu, biciklu.. je svejedno isti, mada može biti drugačiji. Drugačiji volan (bitno drugačiji) nebi bio funkcionalniji, bolji od postojećeg, kao glavnog preduviejta za izmjenu (upgrade). Kao da umjesto miša koristiš joystick ili touchpad...

Problem preciznosti (interpretacije željene naredbe) npr kao 'misliti' na pomak mišem u krug, dok ne radimo ništa korisnog.. slušamo cajke, i 'poželiš pomak miža u lijevo', naravno ako ti je background desktopa neki sisati model, tko zna koje impulse mozak ispaljuje.. i to bi PC trebao razlikovati? ... problem su ljudi, mozak i 'multitasking' kao i to da mislimo jedno a radimo nešto sasvim drugo..

 

(kraće, nebi bila problem elektronika-PC, nego 'čistoća misli' kao jednostavne naredbe za izvođenje, nakon tog prednost u praktičnoj upotrebi a da nisi npr S.Hawking..).

 

edit:

praktičniji 'dokaz', voice recognition već odavno postoji, pa nema neke veće upotrebljivosti naspram tradicionalnih načina. Jedna primjena je npr speed dail mobitela u autu.. da je upotrebljivo za sve ostalo i bolje od miša, već bi se naveliko koristilo. Kao tamagotchi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 14:42 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice