iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

poruka: 261
|
čitano: 17.603
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?".
14 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...
Ezio kaže...
grimyHR kaže...
grzzi kaže...
super, samo neka tjeraju lg, samsunga, sharpa i ekipu koja ce to morati napraviti i htc, nokie i ostale koji ce to pratiti i neces se ni okrenuti a imat cemo monitore sa 4-5 k pixela po sirini. Macbook pro je sljedeci sa cca 3500px po duzoj str. Mislim da su vec nasli wallpapere u lionu u toj rezi. Sweet. :D

  i 3.5 fps-a na gtx580....

  3.5 fps-a čega? 2d sadržaj može pogoniti i prikazivati ga u rezoluciji ugodnijoj oku. igre neće morati biti u tako visokoj rezoluciji.

  lol, kako nece, na lcd-u sve mora biti u njegovoj nativnoj rezi, inace ga mozes u smece baciti i kupiti neki manje rezolucije, bar ces dobiti ostru sliku, a ne mutnjikavo sranje

nek si onda okorjeli gejmeri zadrze stare monitore nize rezolucije ili nek si stave 8 kartica na maticnu ako zele biti uber elite. za nas ostale koji nismo pc gameri ce skalirana rezolucija za tu i tamo pokretanje neke igre biti sasvim dovoljna. a ako se napravi 2x povecanje rezolucije a ne nekakvih 30% onda ni skalirana nece biti mutnjikava.

15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
sirka666 kaže...
grimyHR kaže...

  lol, kako nece, na lcd-u sve mora biti u njegovoj nativnoj rezi, inace ga mozes u smece baciti i kupiti neki manje rezolucije, bar ces dobiti ostru sliku, a ne mutnjikavo sranje

Ne mora, po ljudima što pričaju čujem da se odlično igraju i na rezoluciji 1680x1050 iako imaju 1920x1200 monitore

  to ne znaci da imaju ostru sliku, ako su oni zadovoljni zamucenom slikom neka im je, ali da im je monitor manje reze imali bi bolju sliku a pixele ne vide ovak i onak, ne vjerujem da se radi o 30"+ monitorima...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...
sirka666 kaže...
grimyHR kaže...

  lol, kako nece, na lcd-u sve mora biti u njegovoj nativnoj rezi, inace ga mozes u smece baciti i kupiti neki manje rezolucije, bar ces dobiti ostru sliku, a ne mutnjikavo sranje

Ne mora, po ljudima što pričaju čujem da se odlično igraju i na rezoluciji 1680x1050 iako imaju 1920x1200 monitore

  to ne znaci da imaju ostru sliku, ako su oni zadovoljni zamucenom slikom neka im je, ali da im je monitor manje reze imali bi bolju sliku a pixele ne vide ovak i onak, ne vjerujem da se radi o 30"+ monitorima...

radi se i o 50"+ ekranima sa 1080p rezolucijom na kojima se sasvim normalno igraju 720p igre. ili ti svoj xbox spajaš možda na 51cm katodni rudi čajavec tv?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 11:52 (Ezio).
15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Ezio kaže...
grimyHR kaže...
sirka666 kaže...
grimyHR kaže...

  lol, kako nece, na lcd-u sve mora biti u njegovoj nativnoj rezi, inace ga mozes u smece baciti i kupiti neki manje rezolucije, bar ces dobiti ostru sliku, a ne mutnjikavo sranje

Ne mora, po ljudima što pričaju čujem da se odlično igraju i na rezoluciji 1680x1050 iako imaju 1920x1200 monitore

  to ne znaci da imaju ostru sliku, ako su oni zadovoljni zamucenom slikom neka im je, ali da im je monitor manje reze imali bi bolju sliku a pixele ne vide ovak i onak, ne vjerujem da se radi o 30"+ monitorima...

radi se i o 50"+ ekranima sa 1080p rezolucijom na kojima se sasvim normalno igraju 720p igre. ili ti svoj xbox spajaš možda na 51cm katodni rudi čajavec tv?

  a xbox kao nema mutnjikavu grafiku? isto vrijedi i za ps3

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
neaktivan
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

Mislim da smo malo skrenuli sa teme. Cinjenica je da je iPad uredjaj koji je dosta promijenio PC industriju,pocevsi od manje prodaje netbooka do pocetka masovne proizvodnje tableta . Dok neke kompanije jos uvijek najavljuju svoje tablete Apple je dosao gotovo do trece inacice . Znamo dobro sta se desilo sa HP-om i njihovim WebOS tabletom ,koji nisu uspjeli na vrijeme optimizovati . 90% Apple hatera nije ni znalo sta je tablet tako da treba biti malo realniji. Negdje procitah "cilj apple-u je samo da zaradi novce" ?? Dajte ljudi uozbiljite se malo, tog logikom cilj Samsunga i HTC-a jeste da sacuvaju svijetski mir ,spase delfine i da se pobrinu da svi na svijetu ratifikuju sporazum iz Kyota. Novci su glavni cilj svima ,jedni izdaju 22 modela godisnje u tu svrhu ,drugi izdaju jedan model . Svi znamo kad je iPhone 4 izasao u prodaju a niko jos uvijek nije uspio napraviti display vece rezolucije na smartphonu tako da...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Stoja kaže...
grzzi kaže...

Brži procesori na tabletu nemaju nekog smisla, i na dvojci i na većini konkurencije je sve fluidno. hi rez display, manja težina, bolja baterija i još sadržaja je way to go.

Trebati će jači procesor ako hoćeš iste performanse na duplo većoj rezi, a da ne kažem ako hoće i da bude i brže od prethodnika...

to se podrazumijeva, hoću reći da se tableti od klasičnih računala ( laptopa prvenstveno )  moraju diferencirati upravo ovakvim potezima. Hi rez ekran za ugodno čitanje, još lakši i tanji i još veća autonomija. Naravno da za guranje 4x više pixela treba staviti jaču grafiku, al to je danas postao najmanji problem i najmanje bitno mislim. 

 

 

15 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
sirka666 kaže...

Samo da dodam ovo.

 

HTC thunderbolt - 1. mjesec 2011

HTC Evo - 1. mjesec 2011

HTC Incredible S - 2. mjesec 2011

HTC Wildfire S - 2. mjesec 2011

HTC Desire S - 4. mjesec 2011

HTC Incredible 2 - 4.mjesec 2011

HTC Sensation - 5. mjesec 2011

HTC EVO 3D - 6. mjesec 2011

HTC myTouch 4G Slide - 7. mjesec 2011

 

Pitam se tko onda učestalo izdaje nepotrebne uređaje. iPhone, iPad izađu jednom godišnje i to je puno?

 

 

 

Nemoj tako, nekima će pozliti jer će ostati bez argumenata za seruckanje!

13 godina
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

sve osim nativke na lcd-u je njesra.. točka

sve ostalo je mutno i odvratno..

 

druga stvar je ... tolika reza na tolikoj dijagonali ekrana je čisto izdr.avanje. nikakve koristi od toga

 

evo još jedna slička za moju kolekciju TD-ova <3

Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
nine kaže...

evo još jedna slička za moju kolekciju TD-ova <3

 Ovu slicicu valjda još nemaš u kolekciji {#}

Tablet povijest ... :) Tablet povijest ... :)

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 13:11 (alen-c).
13 godina
neaktivan
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

Vratite nam piksele da ih vidimo golim okom !  Ne treba nam retina ! :D hahaha Ovo je izgleda parola pojedinih na ovoj temi :D

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

@alen-c

 

ne, ta mi nije bila interesantna {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
nine kaže...

sve osim nativke na lcd-u je njesra.. točka

sve ostalo je mutno i odvratno..

 

druga stvar je ... tolika reza na tolikoj dijagonali ekrana je čisto izdr.avanje. nikakve koristi od toga

 

evo još jedna slička za moju kolekciju TD-ova <3

daj ne trubi bzvz ... sve što se gleda sa male razdaljine tipa smartphone, tablet će masovno profitirati, ako se nešto koristi za čitanje ili kao zamijena za magazin knjigu ovo je napokon nešto što se približava kvalitetnom offsetu ... za ekrane velikih dijagonala tolika gustoća nije neophodna niti će je uskoro biti ali bilo bi zgodno da ne vidimo više ni pixele ni samim tim nazubljene objekte i fontove. ;)

15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...
nine kaže...

evo još jedna slička za moju kolekciju TD-ova <3

  Ovu slicicu valjda još nemaš u kolekciji  {#}

  lol, dobro da nisu sve toughbookovi koji mogu izdrzati razna zlostavljanja... bilo je lijepih tableta i prije ipada, sam sta ti nisu bili za baustelu kao ovi koje si ti prikazao

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...
alen-c kaže...
nine kaže...

evo još jedna slička za moju kolekciju TD-ova <3

  Ovu slicicu valjda još nemaš u kolekciji {#}

  lol, dobro da nisu sve toughbookovi koji mogu izdrzati razna zlostavljanja... bilo je lijepih tableta i prije ipada, sam sta ti nisu bili za baustelu kao ovi koje si ti prikazao

daj postaj koji lijepi tablet prije iPada ... :D prije su ličili na mesarske daske.

13 godina
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

@grzzi

 

prestani gledati u telefon i monitor sa pepeljarkama/povećalom pa nećeš vidjeti nikakve točkice i nazubljenosti {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

evo iz 2008. godine...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...

evo iz 2008. godine...

taj mi se više sviđa neg ovaj novi jer ima priključke sastrane.....za sve.....xd.....

14 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
nine kaže...

@grzzi

 

prestani gledati u telefon i monitor sa pepeljarkama/povećalom pa nećeš vidjeti nikakve točkice i nazubljenosti {#}

 

ako ti imaš loš vid, ne znači da i mi ostali ne vidimo piksele.

15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
renoboXX kaže...
grimyHR kaže...

evo iz 2008. godine...

taj mi se više sviđa neg ovaj novi jer ima priključke sastrane.....za sve.....xd.....

  al ti su prekopirali sigurno ipad i onda se vratili vise od dvije godine u proslost...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
12 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...

evo iz 2008. godine...

Nemoj tako. To je najobicnija kopija iPada.

15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
pa to sam i rekao post iznad :P
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...

evo iz 2008. godine...

Nije da je neznam kako lijep i tanak ( o Windowsima na njemu, bateriji i cijeni bi se dalo raspravljat).

Ali jesi li siguran da je iz  2008? Ili je to možda onaj od pokušaja koji su prethodili izadnju iPada (HP Slate i slicni)

Sjecam se da su svi tada izlazili sa svojim tabletima prilogođenim Windowsima samo oblika uvecanog iPhonea,

jer su pretpostavljali da ce isto ucinit i Apple samo s OS X-om.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
12 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...
pa to sam i rekao post iznad :P

jesi, dok sam ja tipkao post ispod :)

 

 

12 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...
grimyHR kaže...

evo iz 2008. godine...

Nije da je neznam kako lijep i tanak ( o Windowsima na njemu, bateriji i cijeni bi se dalo raspravljat).

Ali jesi li siguran da je iz  2008? Ili je to možda onaj od pokušaja koji su prethodili izadnju iPada (HP Slate i slicni)

Sjecam se da su svi tada izlazili sa svojim tabletima prilogođenim Windowsima samo oblika uvecanog iPhonea,

jer su pretpostavljali da ce isto ucinit i Apple samo s OS X-om.

ne mogu vjerovat.

 

oblik uvecanog iPhonea?

13 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...
grimyHR kaže...

evo iz 2008. godine...

Nije da je neznam kako lijep i tanak ( o Windowsima na njemu, bateriji i cijeni bi se dalo raspravljat).

Ali jesi li siguran da je iz  2008? Ili je to možda onaj od pokušaja koji su prethodili izadnju iPada (HP Slate i slicni)

Sjecam se da su svi tada izlazili sa svojim tabletima prilogođenim Windowsima samo oblika uvecanog iPhonea,

jer su pretpostavljali da ce isto ucinit i Apple samo s OS X-om.

Lijep i tanak. Prve i jedine stvari koje su bitne fanboy zombijima kod odabira računala.

 

 

15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...
grimyHR kaže...

evo iz 2008. godine...

Nije da je neznam kako lijep i tanak ( o Windowsima na njemu, bateriji i cijeni bi se dalo raspravljat).

Ali jesi li siguran da je iz   2008? Ili je to možda onaj od pokušaja koji su prethodili izadnju iPada (HP Slate i slicni)

Sjecam se da su svi tada izlazili sa svojim tabletima prilogođenim Windowsima samo oblika uvecanog iPhonea,

jer su pretpostavljali da ce isto ucinit i Apple samo s OS X-om.

  joj daj ne seri, s prednje strane ipad izgleda skoro indenticno ovom tabletu, a nije ni debel, tek toliko da moze sve prikljucke imati

a rijec je o Amtek iTablet T221 predstavljenom krajem 2007. godine

i ovo je samo jedan od mnogih primjera, slicnog dizajna godinama prije ipada, ali ako si ti tako zatucan i opsjednut appleom slobodno ih ignoriraj

za ovo o iphoneu se necu ni potruditi odgovoriti kakva je to glupost jer dizajnerski nisu ni slicni

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 13:47 (grimyHR).
15 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Bypass kaže...

Lijep i tanak. Prve i jedine stvari koje su bitne fanboy zombijima kod odabira računala.

 

Pa čuj, ako planiraš taj tablet držati u ruci par sati dnevno, mislim da ćeš biti sretniji ako je taj uređaj tanji i lakši. I za prvi ipad se dosta ljudi buni da im je pretežak a ima koliko, 700grama? Pa su dvojku smanjili i olakšali...

Stoja
12 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Bypass kaže...

Lijep i tanak. Prve i jedine stvari koje su bitne fanboy zombijima kod odabira računala.

 

 

Jel ovo Jakovcic?

13 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
BlueMax kaže...

ne mogu vjerovat.

 

oblik uvecanog iPhonea?

Ovo je osnovni oblik apple proizvoda (sa logom) koji će biti patentiran.

 

Sve ostalo je umanjeni/uvećani apple proizvoda, kao uvećani ipad.

 

 

14 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Bypass kaže...

Lijep i tanak. Prve i jedine stvari koje su bitne fanboy zombijima kod odabira računala.

 

nije to bitno fanboy zombijima nego ljudima koji nisu mazohisti. ako već nikad nisi koristio niti jedan tablet barem probaj uposliti logiku pa uvidjeti neke faktore koji donose prevagu sa nepraktičnog na praktično.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice