iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

poruka: 261
|
čitano: 17.614
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?".
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Bypass kaže...

Lijep i tanak. Prve i jedine stvari koje su bitne fanboy zombijima kod odabira računala.

 Zombi, oladi {#}
Raspravljali smo o izgledu racunala, pa kad si vec padobranac, bar procitaj sve.{#}

grimyHR kaže...

  joj daj ne seri, s prednje strane ipad izgleda skoro indenticno ovom tabletu, a nije ni debel, tek toliko da moze sve prikljucke imati

a rijec je o Amtek iTablet T221 predstavljenom krajem 2007. godine

i ovo je samo jedan od mnogih primjera, slicnog dizajna godinama prije ipada, ali ako si ti tako zatucan i opsjednut appleom slobodno ih ignoriraj

za ovo o iphoneu se necu ni potruditi odgovoriti kakva je to glupost jer dizajnerski nisu ni slicni

Ništa ne ignoriram {#}
Samo sam komentirao kako izgleda, a ideju odkud su mogli napraviti tako neki dizajn dao mi je nine svojom slikom.

Hvala nine {#}

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
13 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...

evo iz 2008. godine...

probaj to u ruci držati jednoj i drugom nabadati po tome ... malo je mesnat i težak :D 

12 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...
alen-c kaže...
grimyHR kaže...

evo iz 2008. godine...

Nije da je neznam kako lijep i tanak ( o Windowsima na njemu, bateriji i cijeni bi se dalo raspravljat).

Ali jesi li siguran da je iz   2008? Ili je to možda onaj od pokušaja koji su prethodili izadnju iPada (HP Slate i slicni)

Sjecam se da su svi tada izlazili sa svojim tabletima prilogođenim Windowsima samo oblika uvecanog iPhonea,

jer su pretpostavljali da ce isto ucinit i Apple samo s OS X-om.

  joj daj ne seri, s prednje strane ipad izgleda skoro indenticno ovom tabletu, a nije ni debel, tek toliko da moze sve prikljucke imati

a rijec je o Amtek iTablet T221 predstavljenom krajem 2007. godine

i ovo je samo jedan od mnogih primjera, slicnog dizajna godinama prije ipada, ali ako si ti tako zatucan i opsjednut appleom slobodno ih ignoriraj

za ovo o iphoneu se necu ni potruditi odgovoriti kakva je to glupost jer dizajnerski nisu ni slicni

Vidis da ono nase "kopiranje" iz buducnosti i Alenu ima smisla :)

 

Proizveli su tablet jer su sumnjali da bi Apple mogao proizvesti tablet? Tablet je oblika uvecanog iPhonea?

Slijedece sto ocekujem je da covjek pocme duzinu i tezinu izrazavati u iPhoneima. Dakle nije 30cm nego 2,6 iphonea  niti je 1kg nego 7,4 iphonea.

13 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...

Ništa ne ignoriram {#}
Samo sam komentirao kako izgleda, a ideju odkud su mogli napraviti tako neki dizajn dao mi je nine svojom slikom.

Hvala nine {#}

Da, pravokutnik sa zaobljenim rubovima pokazuje iznimne dizajnerske sposobnosti.

 

 

13 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
BlueMax kaže...

 

Proizveli su tablet jer su sumnjali da bi Apple mogao proizvesti tablet? Tablet je oblika uvecanog iPhonea?

Slijedece sto ocekujem je da covjek pocme duzinu i tezinu izrazavati u iPhoneima. Dakle nije 30cm nego 2,6 iphonea  niti je 1kg nego 7,4 iphonea.

Nekad davno tamo u 60-tim su znali da će apple jednog dana napraviti iPad pa su radili televizore iPadastog oblika.

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
BlueMax kaže...

Vidis da ono nase "kopiranje" iz buducnosti i Alenu ima smisla :)

 

Proizveli su tablet jer su sumnjali da bi Apple mogao proizvesti tablet? Tablet je oblika uvecanog iPhonea?

Slijedece sto ocekujem je da covjek pocme duzinu i tezinu izrazavati u iPhoneima. Dakle nije 30cm nego 2,6 iphonea  niti je 1kg nego 7,4 iphonea.

Pa vec su poceli razni portali i casopisi tako nešto. Samo što nije tocno tako nego ovako nešto. "Ovaj tablet je skuplji/jeftiniji od iPada".

"Sa svojih 670g tek je 30g lakši od glavnog konkurenta iPada" i slicne recenice možeš naci gotovo svuda, pa i u Bug-u{#}

 

Za Appleov tablet pocelo se naklapati davno prije nego je predstavljen i sam S.J. je spomenuo par puta kako

prvo uopce nisu mislili napravit mobitel nego da je iPhone bio nusprodukt rada na tabletu. Dobar nusprodukt.

No mislim da dosta price o izgledu i slicnim stvarima. Vratimo se na temu koja je iPad 3 {#}

EDIT: Bajpas smiri se malo, osim što trolaš radiš duple postove jedan za drugim umjesto da sve objediniš jednim {#}

 

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 14:03 (alen-c).
12 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Bypass kaže...
alen-c kaže...

Ništa ne ignoriram {#}
Samo sam komentirao kako izgleda, a ideju odkud su mogli napraviti tako neki dizajn dao mi je nine svojom slikom.

Hvala nine {#}

Da, pravokutnik sa zaobljenim rubovima pokazuje iznimne dizajnerske sposobnosti.

 

 

Ne mislis valjda na ovakav oblik?

 

http://www.swotti.com/tmp/swotti/cacheBM9RAWEGNJIZNA==VGVJAG5VBG9NES1NB2JPBGUGUGHVBMVZ/imgNokia%2062344.jpg

 

Moram biti ponosan sto sam imao ovaj mobitel puno prije nego sto mu je oblik izmisljen :)

13 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
Ezio kaže...
nine kaže...

@grzzi

 

prestani gledati u telefon i monitor sa pepeljarkama/povećalom pa nećeš vidjeti nikakve točkice i nazubljenosti {#}

 

ako ti imaš loš vid, ne znači da i mi ostali ne vidimo piksele.

 

mali OT: teoretski.. ako ja imam loš vid, a tvoj je tako savršen.. kako to da onda igraš PS3 {#}

12 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...
BlueMax kaže...

Vidis da ono nase "kopiranje" iz buducnosti i Alenu ima smisla :)

 

Proizveli su tablet jer su sumnjali da bi Apple mogao proizvesti tablet? Tablet je oblika uvecanog iPhonea?

Slijedece sto ocekujem je da covjek pocme duzinu i tezinu izrazavati u iPhoneima. Dakle nije 30cm nego 2,6 iphonea  niti je 1kg nego 7,4 iphonea.

Pa vec su poceli razni portali i casopisi tako nešto. Samo što nije tocno tako nego ovako nešto. "Ovaj tablet je skuplji/jeftiniji od iPada".

"Sa svojih 670g tek je 30g lakši od glavnog konkurenta iPada" i slicne recenice možeš naci gotovo svuda, pa i u Bug-u{#}

 

Za Appleov tablet pocelo se naklapati davno prije nego je predstavljen i sam S.J. je spomenuo par puta kako

prvo uopce nisu mislili napravit mobitel nego da je iPhone bio nusprodukt rada na tabletu. Dobar nusprodukt.

No mislim da dosta price o izgledu i slicnim stvarima. Vratimo se na temu koja je iPad 3 {#}

EDIT: Bajpas smiri se malo, osim što trolaš radiš duple postove jedan za drugim umjesto da sve objediniš jednim {#}

 

Jasna stvar da je iPad kao najprodavaniji uredjaj tog tipa mjerilo. Ne trebas to govorit nikome sa malo soli u glavi. Ali jos se smijem obliku uvecanog iPhonea iz buducnosti.

13 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
BlueMax kaže...

Ne mislis valjda na ovakav oblik?

 

http://www.swotti.com/tmp/swotti/cacheBM9RAWEGNJIZNA==VGVJAG5VBG9NES1NB2JPBGUGUGHVBMVZ/imgNokia%2062344.jpg

 

Moram biti ponosan sto sam imao ovaj mobitel puno prije nego sto mu je oblik izmisljen :)

E taj, korišten toliko godina prije nego ovaj ajfon, ali ipak samo apple ima pravo reći da je pravokutnik sa zaobljenim rubovima njihov originalni dizajn. I ljudi u to vjeruju. Nitko prije njih u 10 000 godina ljudske civilizacije se nije dosjetio takvog oblika. Pogotovo ne za telefon.

 

Još malo pa će biti: Zemlja je appleoid (ex geoid).

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
BlueMax kaže...

Ne mislis valjda na ovakav oblik?

 

http://www.swotti.com/tmp/swotti/cacheBM9RAWEGNJIZNA==VGVJAG5VBG9NES1NB2JPBGUGUGHVBMVZ/imgNokia%2062344.jpg

 

Moram biti ponosan sto sam imao ovaj mobitel puno prije nego sto mu je oblik izmisljen :)

 Krivo. I prije tog mobitela je postojao iPod

No sada bi stvarno bilo dosta OFF topica {#}

 

iPod 2001 iPod 2001
''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
13 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...
Samo sam komentirao kako izgleda, a ideju odkud su mogli napraviti tako neki dizajn dao mi je nine svojom slikom.

Hvala nine {#}

 

ROFL to je to!!! ima da tužim apple zbog korištenja mog avatara kao glavne dizajnerske smjernice za iPad!?! o.O

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
nine kaže...

 

ROFL to je to!!! ima da tužim apple zbog korištenja mog avatara kao glavne dizajnerske smjernice za iPad!?! o.O

 Ne tu sliku, nego onu iz kolekcije. Gdje Stevo uvecava iPhone, a uskoro ce i laptope {#}

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
16 godina
neaktivan
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

Hej, "dizajneri", objasnite mi nesto. Sto je to dizajn? Kako nesto izgleda izvana? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...

  Krivo. I prije tog mobitela je postojao iPod

No sada bi stvarno bilo dosta OFF topica  {#}

To je ipod iz 03, ovo je iz 01  {#}

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
12 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...

 Krivo. I prije tog mobitela je postojao iPod

No sada bi stvarno bilo dosta OFF topica {#}

 

Onda ono nije oblik uvecanog iphonea nego oblik uvecanog ipoda?

 

mobitel sam usporedjivao s mobitelom.

ako cemo usporedjivati sa svacim.... 

12 godina
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
BlueMax kaže...

Onda ono nije oblik uvecanog iphonea nego oblik uvecanog ipoda?

 

mobitel sam usporedjivao s mobitelom.

ako cemo usporedjivati sa svacim....

Ako cemo tako Apple tada nije ni imao mobitele, a svi znamo kako bi izgledali, ocito kao i iPod

i gotovo sve njihove stvari - s zaobljenim rubom i ravnim linijama.

No fakat bi bilo dosta o toj temi, mislim da smo je previše zaspamali dizajnom {#}

EDIT: Ovaj player izgleda slicno, ali nema gotovo nikakav ekran i naravno da je takav oblik u nizu ostalih isprobao,

ali postavlja se pitanje jel ta tvrtka taj dizajn isfurala na svjetsku scenu i jel ga ucinila popularnim?

Nije ni Nokia napravila 1.mobitel pa svejedno smatraju da je najzaslužnija za njega i da bez nje nebi bilo mobitela.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 14:33 (alen-c).
14 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
nine kaže...

 

mali OT: teoretski.. ako ja imam loš vid, a tvoj je tako savršen.. kako to da onda igraš PS3 {#}

ja kad igram ps3 sjedim na dva metra od tv-a, a tebi nos dotiče monitor kad igraš ali svejedno ne vidiš piksele. očito zato što slabo vidiš.

12 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...
BlueMax kaže...

Onda ono nije oblik uvecanog iphonea nego oblik uvecanog ipoda?

 

mobitel sam usporedjivao s mobitelom.

ako cemo usporedjivati sa svacim....

Ako cemo tako Apple tada nije ni imao mobitele, a svi znamo kako bi izgledali, ocito kao i iPod

i gotovo sve njihove stvari - s zaobljenim rubom i ravnim linijama.

No fakat bi bilo dosta o toj temi, mislim da smo je previše zaspamali dizajnom {#}

Ne vjerujem da Apple tada nije imao mobitele. Vjerovatno su ih namjeravali proizvesti i tako dali ideju svim drugim proizvodjacima koji su ih brze bolje napravili. Ako stvarno nisu imali mobitele onda je besmisleno pricati o kopiranju nekih detalja jer mozemo pricati o kopiranju cijelog proizvoda.

15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
BlueMax kaže...

  jos jedan iz 98 na kojeg ipod sa svojim kotacem jako podsjeca:

 

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 14:29 (grimyHR).
12 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...
BlueMax kaže...

  jos jedan iz 98 na kojeg ipod sa svojim kotacem jako podsjeca

Bezobrazan si. Ovaj mp3 player definitivno ima ipodovski oblik. jos jedna kopija.

14 godina
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
BlueMax kaže...

Ne vjerujem da Apple tada nije imao mobitele. Vjerovatno su ih namjeravali proizvesti i tako dali ideju svim drugim proizvodjacima koji su ih brze bolje napravili. Ako stvarno nisu imali mobitele onda je besmisleno pricati o kopiranju nekih detalja jer mozemo pricati o kopiranju cijelog proizvoda.

Pa apple nije imao mobitele prije iPhonea, 2007 godine.

 

Sve ovo oko dizajna je relativno glupo, ali očito je da neki kopiraju dizajn ipada.

Čiste linije s jednom tipkom na prednjoj strani, crna gloss plastika s prednje strane, sa stražnje sivo. Idu logikom "manje je više" u dizajnu, iz razloga jer je iPadu krenilo dobro s tom logikom.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
ma sram me bilo, bas sam djubre
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...
BlueMax kaže...

  jos jedan iz 98 na kojeg ipod sa svojim kotacem jako podsjeca:

 

Ovi playeri izgledaju slicno, ali nema gotovo nikakav ekran i naravno da je takav oblik u nizu ostalih isproban za dizan i postojao,

ali postavlja se pitanje jel ta tvrtka taj dizajn isfurala na svjetsku scenu i jel ga ucinila popularnim?

 

Nije ni Nokia napravila 1.mobitel pa svejedno smatraju da je najzaslužnija za njega i da bez nje nebi bilo mobitela.

 

EDIT: I da, 1984 Apple je napravio miša sa gotovo istim oblikom.{#}

Naravno ti ceš možda i naci sad nešto iz 1950, ali vidiš i sam da tako možeš u nedogled

1984. 1984.
''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 14:41 (alen-c).
15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...
grimyHR kaže...
BlueMax kaže...

  jos jedan iz 98 na kojeg ipod sa svojim kotacem jako podsjeca:

 

Ovi playeri izgledaju slicno, ali nema gotovo nikakav ekran i naravno da je takav oblik u nizu ostalih isproban za dizan i postojao,

ali postavlja se pitanje jel ta tvrtka taj dizajn isfurala na svjetsku scenu i jel ga ucinila popularnim?

 

Nije ni Nokia napravila 1.mobitel pa svejedno smatraju da je najzaslužnija za njega i da bez nje nebi bilo mobitela.

  nokia je napravila prvi GSM mobitel, standard koji koristimo danas... mozda zato, da ne govorim o kolicini razvoja za koji je nokia zasluzna, a za koji razvoj je apple zasluzan?

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...

  nokia je napravila prvi GSM mobitel, standard koji koristimo danas... mozda zato, da ne govorim o kolicini razvoja za koji je nokia zasluzna, a za koji razvoj je apple zasluzan?

Ja ovdje govorim opcenito o mobitelima i o dizajnu, ali i o shvacanju ljudi necega kao 1. Apple je imao svojih inovacija a sad koliko nebi znao reci tocan broj.

Ali ono što je sigurno izvršio je ogroman utjecaj na cijelo tržište s racunalima. Kako u pocetku, a sad još i više.

Dapace, danas vrši ogroman utjecaj na industriju mobitela, ali opet odlazimo u nepotreban off topic..

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
15 godina
offline
iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?

do kada mozete ovako?

Zasto modovi ne rade svoj posao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
alen-c kaže...
grimyHR kaže...

  nokia je napravila prvi GSM mobitel, standard koji koristimo danas... mozda zato, da ne govorim o kolicini razvoja za koji je nokia zasluzna, a za koji razvoj je apple zasluzan?

Ja ovdje govorim opcenito o mobitelima i o dizajnu, ali i o shvacanju ljudi necega kao 1. Apple je imao svojih inovacija a sad koliko nebi znao reci tocan broj.

Ali ono što je sigurno izvršio je ogroman utjecaj na cijelo tržište s racunalima. Kako u pocetku, a sad još i više.

Dapace, danas vrši ogroman utjecaj na industriju mobitela, ali opet odlazimo u nepotreban off topic..

  nemas nista konkretno ocito, samo neki neobjasnjivi i neopipljivi utjecaj, a ne niste sektasi(jer priznata religija niste:P)...

morat cu te razocarat ali ja sam agnosticki ateist i ne pusim te fore

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPad 3 stiže početkom sljedeće godine?
grimyHR kaže...

morat cu te razocarat ali ja sam agnosticki ateist i ne pusim te fore

 

lol. agnostički ateist.... vidi se da imaš pojma što znači koja riječ ;)

 

on topic: kako vam se više da svaki puta iste rasprave....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice