Microsoft predstavio Xbox One

poruka: 139
|
čitano: 26.254
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft predstavio Xbox One".
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Meni se sviđa dizajn. Doduše zato što izgleda nekako ozbiljno (što je ironično uzevši u obzir da je riječ o uređaju za zabavu).

 

Ne izgleda kao igračka.

0xBADC0DE
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 22:49 (rustweaver).
 
12 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One
Bit će interesantno vidjeti koliko će od ovih multimedijalnih sadržaja (dakle ne igre) biti US-only...bojim se da će kao i kod drugih sličnih proizvoda europska verzija biti uskraćena za gomilu funkcija mjesecima ako ne i godinama nakon izdavanja.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One

Meni je odlican. Ocito je namjenjeno da bude "centar" za cijelu obitelj ( sto i pise u tekstu ), dakle, biti ce u dnevnoj sobi, pored neke plazme na stalku iz ikee :)

http://www.winblogs.net
12 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
Arnold Layne kaže...

Apple svoj superuspjesan minimalisticki dizajn takodjer vuce iz osamdesetih.

Danasnja prezentacija je jasno dala do znanja da novi Xbox pretendira biti centralni multimedijalni uredjaj a ne samo igraca konzola. Djeca koja su ocekivala "spaceship" i sad su razocarana po forumima i onako nisu puno bitna. Konzolu ce kupiti tata koji ne zeli spaceship u dnevnom boravku.

 

B&O ima jako fin dizajn.

Ne moras omalovazavat druge ,ako im se ne sivđa ovaj dizajn i ako nemaju isto misljenje kao i ti
ovdje nije nitko u pravu i svi su u pravu
stvar ukusa

nisam siguran gdje ja to omalovazavam druge?!

Takodjer ne znam gdje sam napisao da se meni novi Xbox svidja?

Mislim da nije ruzan a da je moglo puno bolje - moglo je.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
rustweaver kaže...

Meni se sviđa dizajn. Doduše zato što izgleda nekako ozbiljno (što je ironično uzevši u obzir da je riječ o uređaju za zabavu).

Da, i meni se sviđa taj "ozbiljni" dizajn, iako mi je Xbox 360 bio odličan što se dizajna tiče.


Generalno mi se dopada, pored igranja imaš i media center. Pored TV-a dovoljan samo on. :)

15 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
BlueMax kaže...

Apple svoj superuspjesan minimalisticki dizajn takodjer vuce iz osamdesetih.

Danasnja prezentacija je jasno dala do znanja da novi Xbox pretendira biti centralni multimedijalni uredjaj a ne samo igraca konzola. Djeca koja su ocekivala "spaceship" i sad su razocarana po forumima i onako nisu puno bitna. Konzolu ce kupiti tata koji ne zeli spaceship u dnevnom boravku.

 

 

Tati je svejedno kakav je dizajn.  Tati je bitna cijena igračke i ona će odrediti što će tata imati u dnevnom boravku...

12 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
royalhero kaže...

Da, i meni se sviđa taj "ozbiljni" dizajn, iako mi je Xbox 360 bio odličan što se dizajna tiče.


Generalno mi se dopada, pored igranja imaš i media center. Pored TV-a dovoljan samo on. :)

Ovakve se stvari cesto najavljuju ali nikad ne ostvare.

12 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
movie kaže...
BlueMax kaže...

Apple svoj superuspjesan minimalisticki dizajn takodjer vuce iz osamdesetih.

Danasnja prezentacija je jasno dala do znanja da novi Xbox pretendira biti centralni multimedijalni uredjaj a ne samo igraca konzola. Djeca koja su ocekivala "spaceship" i sad su razocarana po forumima i onako nisu puno bitna. Konzolu ce kupiti tata koji ne zeli spaceship u dnevnom boravku.

 

 

Tati je svejedno kakav je dizajn.  Tati je bitna cijena igračke i ona će odrediti što će tata imati u dnevnom boravku...

Ja sam tata i ovo bi moglo u moj dnevni boravak. Nekakav "spaceship" ni u ludilu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One

Meni ovo izgleda samo kao nastavak 360,dok ps4 pokusava nesto novo.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
BlueMax kaže...
movie kaže...
BlueMax kaže...

Apple svoj superuspjesan minimalisticki dizajn takodjer vuce iz osamdesetih.

Danasnja prezentacija je jasno dala do znanja da novi Xbox pretendira biti centralni multimedijalni uredjaj a ne samo igraca konzola. Djeca koja su ocekivala "spaceship" i sad su razocarana po forumima i onako nisu puno bitna. Konzolu ce kupiti tata koji ne zeli spaceship u dnevnom boravku.

 

 

Tati je svejedno kakav je dizajn.  Tati je bitna cijena igračke i ona će odrediti što će tata imati u dnevnom boravku...

Ja sam tata i ovo bi moglo u moj dnevni boravak. Nekakav "spaceship" ni u ludilu.

daj primjer spaceshipa da znamo uopce kaj ti svrstavas u to

u moj dnevni boravak ce ic gaming konzola ,a na ovoj konferencije na tom polju xbox nije pokazao gotovo nista
jako lose no zato bi E3 trebao bit puno bolji
za igraca sony je pokazao puno vise

 

izgled mi je vazan isto ,ali to je pri dnu liste prioriteta

http://revohd.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 23:08 (Arnold Layne).
14 godina
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Majko mila... dizajn je katastrofa... pa izgleda ko jeftini kineski uATX home teatar PC.

 

 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
BlueMax kaže...

Ja sam tata i ovo bi moglo u moj dnevni boravak. Nekakav "spaceship" ni u ludilu.

Ja sam tata duže od tebe i sasvim mi je svejedno što mi je u dnevnom boravku ako ispunjava svoju svrhu a to je zabava. Nikad mi žena nije kupovala tv u boji regala niti sam pri kupnji gledao da mi komponenta ima minimalistički a ne spaceship izgled niti sam tome pridavao pažnju... Bitno mi je koliko to koristim i kako me to zabavlja a ne kako izgleda..

Oduvijek mi je bilo žao djece kojima je tata birao igračke po izgledu a ne po tome koliko će dijete tu igračku koristiti i koliko će njome biti sretno...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 23:35 (movie).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
BlueMax kaže...
limun kaže...

pa ako je ovo minimalizam onda su MS dizajneri prespavali zadnjih 10 godina minimum...previse neinventivno i vec vidjeno u 80.-tima... a da su imalo imali pameti angazovali bi provjerene minimaliste Bang & Olufsen pa kolko kosta da kosta... nije da MS nema love... dobili bi pravi "minimalizam... 

a druga stvar  publika koja kupuje xbox i slicno nije naklonjena ovakvom hladnom i konzervativnom dizajnu...zadnjh par sati presao tonu diskusija na netu i svi su skoro jednoglasni u zakljucku koji bi se mogao svesti na : microsoft je uspio ozivjeti VHS ... {#}

Apple svoj superuspjesan minimalisticki dizajn takodjer vuce iz osamdesetih.

Danasnja prezentacija je jasno dala do znanja da novi Xbox pretendira biti centralni multimedijalni uredjaj a ne samo igraca konzola. Djeca koja su ocekivala "spaceship" i sad su razocarana po forumima i onako nisu puno bitna. Konzolu ce kupiti tata koji ne zeli spaceship u dnevnom boravku.

 

B&O ima jako fin dizajn.

To sto Apple vuce svoj dizajn iz 80.-tih (ne samo iz 80.-tih nego i iz 60.-tih ..glavni utjecaj  na Apple je  genijalni Dieter Rams i njegova serija za Braun)

nikakve veze nema sa neuspjesnoscu ovog dizajna , a druga stvar tatice ...Nnemas ti ocito pojma ko je glavni kupac ove konzole ... a i ta " djeca" kako ih nazivas su mladi ljudi koji predstavljaju 90% kupaca i koji dobro znaju sta hoce i sta im se svidja, a sta ne a sad su razocarani jer jednostavno nije im na oko u cemu ih potpuno razumijem... i ako mislis da je svugdje kao u Kroaciji po pitanju odluke da tata sve kupuje i odlucuje grdno se varas... 

Ovo moze biti vise od puke konzole u smislu funkcije, ali sigurno nije izbalansirano sto se tice dizajna...kruto suhoparno i skrto...a kontroler izgleda kao da ne pripada tu uopce...

...Nowhere and Everywhere...
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 23:35 (limun).
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

80e su zvale, žele svoj VCR natrag. S druge strane, ima neki šarm u tom totalnom promašaju od izgleda{#}, ali controler je čisti sex!

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
Arnold Layne kaže...

daj primjer spaceshipa da znamo uopce kaj ti svrstavas u to

u moj dnevni boravak ce ic gaming konzola ,a na ovoj konferencije na tom polju xbox nije pokazao gotovo nista
jako lose no zato bi E3 trebao bit puno bolji
za igraca sony je pokazao puno vise

 

izgled mi je vazan isto ,ali to je pri dnu liste prioriteta

ti si PS guy i Xbox bi trebao ponuditi nesto puno bolje da se preobratis.

 

Primjeri spaceshipa:

 

 

 

 

 

 

 

namjerno nisam htio stavit neke ekstra ruzne spaceshipove :)

 

12 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
movie kaže...
BlueMax kaže...

Ja sam tata i ovo bi moglo u moj dnevni boravak. Nekakav "spaceship" ni u ludilu.

Ja sam tata duže od tebe i sasvim mi je svejedno što mi je u dnevnom boravku ako ispunjava svoju svrhu a to je zabava. Nikad mi žena nije kupovala tv u boji regala niti sam pri kupnji gledao da mi komponenta ima minimalistički a ne spaceship izgled niti sam tome pridavao pažnju... Bitno mi je koliko to koristim i kako me to zabavlja a ne kako izgleda..

Oduvijek mi je bilo žao djece kojima je tata birao igračke po izgledu a ne po tome koliko će dijete tu igračku koristiti i koliko će njome biti sretno...

Valjda to ide sa strukom. Meni je bitno kako mi izgleda zivotna sredina, auto, racunalo... a izgled (uz funkcionalnost) prodajem i drugima.

Mali ima svoju sobu i kad bi ti sad poslao fotografiju (nemam je a mali spava) vidio bi da ga nemas zasto zaliti. On ima svoje, ja svoje.  Naravno da necu djetetu birati igracke ali ako ovo zaista uspije "ne biti samo igracka" onda postaje zanimljivo i za moju sredinu. 

12 godina
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Bas mi mocno izgleda...komad hardvera..

Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Jako losa konferencija i prakticno US only proizvod. Ja necu da placam skuplje proizvod ud drzavljanina Amerike, a necu imati pristup vecem dijelu proizvoda. Dizajn je mogao biti bolji ali mi nije toliko bitan, gamepad odlican. 80% najavljenih stvari me odbilo od kupovine, Sony na E3 ima veoma lak posao da me ubjedi da su oni pravi izbor. 

http://vgm.tv/
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
BlueMax kaže...

Valjda to ide sa strukom. Meni je bitno kako mi izgleda zivotna sredina, auto, racunalo... a izgled (uz funkcionalnost) prodajem i drugima.

 

Ja jedino što sam vidio je to da cijelu večer prodaješ pamet svima...

15 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Kad vec izgleda kao vcr {#}

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
35 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Mislim da nema komponente u nekoj dnevnoj sobi sa kojom se neće uklopiti... Evo, primjera radi. Ništa specijalno.

 

Zadnjih 5-6 godina sve ima ovaj "štih". Spaceship design se nikako nebi uklopio.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
Sum_of_all_fears kaže...

Mislim da nema komponente u nekoj dnevnoj sobi sa kojom se neće uklopiti... Evo, primjera radi. Ništa specijalno.

 

Zadnjih 5-6 godina sve ima ovaj "štih". Spaceship design se nikako nebi uklopio.

nebi sigurno ,ali nitko nit ne pravi spaceship dizajn :)

http://revohd.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Ovo nije minimalizam ... ovo je nedomišljatost i lijenost. Bez ikakvog stila, inovativnosi ili ukusa. Ako proizvodiš uređaje, osim kvalitete, ljudima je kod kupnje bitan i izgled ... barem da lijepo izgleda i malo drugačije. Novi XBOX izgleda ko smeće, blago rečeno. Valjda su prespavali par desetljeća, jer su i prije konzole bile minimalističkog dizajna ali donekle zanimljive. Iskreno, podsjeća me na ovo link. Sramota, i želim da ga sony pomete zbog ove greške.

 
13 12 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Dugo nisam vidio lošije dizajniran novi komad hardware-a. Bolje rečeno "dizajniran", sa malo igranja u Paintu prosječan polaznik drugog razreda osnovne škole složio bi ljepšu a jednako funkcionalnu konzolu.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
6 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

hmm, xbox one, moš igrat, gledat filmove, slušat muziku

 

Pa ja imam xbox one već odavno, zove se htpc{#}

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

za razliku od xboxa ps ima nešto što xbox nikada neće imati a to je kvaliteta igara već od samih početaka što je po meni puno bitnije od bilo čega što se vi ovdje raspravljate, želiš surfati internetom kupi laptop, tablet, želiš gledat filmove kupi kućno kino, želiš igrat igre koje vrijede igranja kupi ps

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 2:05 (Ivan1512).
Moj PC  
7 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

BTW jesam li ja jedini koga bode u oko ovaj prijelaz između prednje lijeve i desne strane?

To je za mene problem, daje dojam jeftinog.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Meni se čini da taj xbox kupuju manje više američka djeca, te ostali koji neznaju šta će sa novcima, pa ono, da probamo i to.

 

Prvi izbor kod igarča bi trebao uvijek biti playstation jer su im ekskluzive su puno bolje. Uglavnom, konzole se i kupuju zbog ekskluziva, za sve ostalo je pc.

 

pucačine s kontrolerom, ne bum išlo{#}

 

Izgled samog xboxa mi je loš, neki retro stil (ka neki kasetofon ili player iz 90-ih)- nekad to može biti i pogodak ali u ovom slučaju to nije

 
4 8 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft predstavio Xbox One

al ste vi zapeli tu za izgled konzole

mene drugo zanima

što se može igrat i kako glatko to sve radi, naspram PC-a, da igram ,a ne kako mi kutija izgleda ispod TV-a

Isto tako, GDJE JE NOVI HALO ?

šteta što ga više nema na PC platformi, to mi je bilo naj .. čak i bolje od crysisa

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice