Microsoft predstavio Xbox One

poruka: 139
|
čitano: 26.219
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft predstavio Xbox One".
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Ako niste gledali live event, evo najbitniji isječci {#}

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KbWgUO-Rqcw 

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
6 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Mislim da su onaj BOX dio u nazivu konzole uzeli malo predoslovno.

Stari NES gamepad bi se bolje uklapao u cjelinu.

 

 
11 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Microsoft predstavio Xbox One

neka random slika ps4 izvučena sa teme i slika xboxa...

 

 

 
dizajn za stack dizajn za stack
 ovaj vcr totalno paše u dnevnu sa pojačalom i ostalim komponentama. kako to da se nitko ne žali na to kako izgleda neko random pojačalo?

veći je problem što su dječurlija ili fanbojsi temu o ps4 zasrali o tome kako sony nije pokazao kako uređaj izgleda (a pokazali su igre i cgi filmove, btw al nije bilo da se je onaj killzone vrtio na nekom PC-u??)  a sad na ovoj temi se opet svelo na to kako sad to xbox izgleda. 

po viđenom, ovaj xbox mi se sviđa ali treba čekat e3 kad će se više znati o jednoj i o drugoj konzoli jer ovo što su nam jedni i drugi dali su mrvice. niš konkretno što se tiće igrica. iako me na prvu oduševio, još ću ja odvagat malo stvari.

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
13 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

ne znam jel ružniji gamepad ili konzola

Tomislav Knežević
 
4 13 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One

Cijena sigurno neće biti toliko niska da ću ga moći uzeti bez dobrog WAF-a

 

Nadajmo se da uživo ostavlja bolji dojama nego na slikama.

 

:-P

14 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
skank666 kaže...

neka random slika ps4 izvučena sa teme i slika xboxa...

 

 

  ovaj vcr totalno paše u dnevnu sa pojačalom i ostalim komponentama. kako to da se nitko ne žali na to kako izgleda neko random pojačalo?

veći je problem što su dječurlija ili fanbojsi temu o ps4 zasrali o tome kako sony nije pokazao kako uređaj izgleda (a pokazali su igre i cgi filmove, btw al nije bilo da se je onaj killzone vrtio na nekom PC-u??)  a sad na ovoj temi se opet svelo na to kako sad to xbox izgleda. 

po viđenom, ovaj xbox mi se sviđa ali treba čekat e3 kad će se više znati o jednoj i o drugoj konzoli jer ovo što su nam jedni i drugi dali su mrvice. niš konkretno što se tiće igrica. iako me na prvu oduševio, još ću ja odvagat malo stvari.

 

a o čemu drugom će se pričati kad ništa bitno nije objavljeno.

meni se ovaj izgled ne sviđa, ali ne sviđa mi se ni ps3 zaobljenost prvog modela koja se također ne uklapa u ništa drugo. volim minimalizam u dizajnu i oštre kuteve. ovaj xbox je kvadratičan (što mi se više sviđa) ali izgleda nekako "sklepano"

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 10:07 (Ezio).
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Dizajn konzole je totalno loš. Ništa novo i ništa revolucionarno....

 

I slažem se sa svim koji ga uspoređuju sa VHS-om...  u biti možda neki znaju za Philips CDi, Pioneer LaserActive, a znamo kako su završili - fusnota u gaming i entertainment povijesti... :D

Philips CD-i Philips CD-i

 

Iskreno dobro će pasati uz MaxTV... :D

 
3 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Svatko dizajn necega dozivljava na svoj nacin, no meni ovaj xbox1 nikako nije legao. Dosta se o tome vec napisalo, pa ne moram dalje...

A sto se tice ostaloga, nisu pokazali nista sto bi me natjeralo da kupim xbox1...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
Endora kaže...

... u biti možda neki znaju za Philips CDi, Pioneer LaserActive, a znamo kako su završili - fusnota u gaming i entertainment povijesti... :D

Sigurno zbog dizajna, jelda?

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Normalno je da neće svima odgovarati dizajn konzole, to je nemoguće, a bilo bi i glupo da svima odgovara. Meni je npr. lijep i što ga duže gledam mi se sve više sviđa. Ima tu retro spiku, vuče me oblikom na NES. Ali za sada ni Sony ni MS nisu ništa konkretno rekli tako da još nema smisla raspravljati koja je konzola bolja. Doduše ako napokon pruže podršku u HR (pritom mislim na punu funkcionalnost, što sumnjam da će se dogoditi), Xbox One bi mogao biti zanimljiv izbor. Neka izbace sve detalje, cijenu i datum izlaska pa ćemo vidjeti.

rogues do it from behind ;)
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft predstavio Xbox One

nije "untrag uskladiv" s dosadašnjim igrama za prijašnje X-kutije? zbogom, napravo.

Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Jednom dnevno se treba spojiti na internet kako bi konzola funkcionirala. A ako se ne spojiš, pokreće se samouništenje. {#}{#} Koji fail.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

IGN je napravio fin skup svega bitnog za Xbox One:

 

http://www.ign.com/articles/2013/05/22/xbox-one-what-we-do-and-dont-know

http://vgm.tv/
Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Zaboravili ste napomenuti u tekstu da ostaje Gold pretplata. Dakle, uzeti Xbox i plaćati pretplatu da bi mogao igrati online multiplayer ili uzeti PS i dobivati besplatne igre svaki mjesec? Zaista teška odluka.

The world is your playground.
Moj PC  
4 4 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
dex3108 kaže...

 

IGN je napravio fin skup svega bitnog za Xbox One:

 

http://www.ign.com/articles/2013/05/22/xbox-one-what-we-do-and-dont-know

 

draži mi je WII-U od ovog smeća što su jučer predstavili

13 godina
offline
Microsoft predstavio Xbox One

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
13 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
fila2208 kaže...

 

to su napravili 359 koraka unazad pa se zato zove XBOX ONE ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 15:17 (alexspalato).
10 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
Ajar kaže...

nije "untrag uskladiv" s dosadašnjim igrama za prijašnje X-kutije? zbogom, napravo.

Cek sad, ako xbox one ima hard disk i sve igre moraju biti na njemu, harverski gledano je jaci od prethodnika znaci bez problema s te strane moze pokrenuti te igre, nije li moguce onda napraviti emulator za njega?

 

10 godina
protjeran
offline
Microsoft predstavio Xbox One

Volim kad netko dodje i opali TD na post koji niti je predvidjanje, niti zelja, niti izraz potrebe za necim specificnim.

Jednostavno me zanima, s tehncike strane, je li moguce napisati emulator koji ce xbox one napraviti unazad kompaktibilnim sa starijim igrama.

 

 
0 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
alexspalato kaže...
dex3108 kaže...

 

IGN je napravio fin skup svega bitnog za Xbox One:

 

http://www.ign.com/articles/2013/05/22/xbox-one-what-we-do-and-dont-know

 

draži mi je WII-U od ovog smeća što su jučer predstavili

Nintendo je s Wii-uem tako posteno svinjski zasro da ce im jos dugo nakon Wii-ua trebat da se iskopracaju iz govana koje su sami svojim kukaviclukom izasrali - taj hardwer je trebao van jos krajem 2010 da bi danas ikome bili iole ozbiljniji konkurent, da Wii-u nije konkurencija ni postojecoj generaciji a kamoli onoj sljedecoj, bojim se da ce ih pregazit vec Ipadi i Android tableti a kamoli ne Microsoft i Sony.

 

Strasno sto od zdrave kompanije moze napravit nedostatak prave vizije i muda.

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 15:59 (R4sput1n).
16 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
Sum_of_all_fears kaže...

Mislim da nema komponente u nekoj dnevnoj sobi sa kojom se neće uklopiti... Evo, primjera radi. Ništa specijalno.

 

Zadnjih 5-6 godina sve ima ovaj "štih". Spaceship design se nikako nebi uklopio.

Stavil si sliku tocno tog tv-a koji imam doma i pojacala koje je 99% slicno mojem jer imam Pioneer.

Jesi ti mozda moja zena? lol

12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
skank666 kaže...

neka random slika ps4 izvučena sa teme i slika xboxa...

 

 

  ovaj vcr totalno paše u dnevnu sa pojačalom i ostalim komponentama. kako to da se nitko ne žali na to kako izgleda neko random pojačalo?

veći je problem što su dječurlija ili fanbojsi temu o ps4 zasrali o tome kako sony nije pokazao kako uređaj izgleda (a pokazali su igre i cgi filmove, btw al nije bilo da se je onaj killzone vrtio na nekom PC-u??)  a sad na ovoj temi se opet svelo na to kako sad to xbox izgleda. 

po viđenom, ovaj xbox mi se sviđa ali treba čekat e3 kad će se više znati o jednoj i o drugoj konzoli jer ovo što su nam jedni i drugi dali su mrvice. niš konkretno što se tiće igrica. iako me na prvu oduševio, još ću ja odvagat malo stvari.

 

nema ps4 nikakve veze s ovim
ajde danas sam malo bistriji i mislim da je dizajn ok ,a mogo je bit i bolji
isto tak mi se dizajn od niti jedne verzije PS3-a ne sviđa bas previse Xbox slim mi bolje izgleda ,al dal sam kupio Xbox ? Nisam
zbog toga jer nisam bas zainteresiran za njegove igre

 

Btw. od novinara nitko nije pljesko ,a cuo se gromoglasan pljesak svaki put :D

http://revohd.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 16:17 (Arnold Layne).
12 godina
protjeran
offline
Microsoft predstavio Xbox One
Problem dizajna je sto je premrtav i depresivan za igracu konzolu. Ovak dizajn izgleda oke, da se radi o pojacalu ili recimo dvd playeru bilo bi oke, ali glavna poanta ovog stroja nije faking multimedijalni centar nego igre. Takodjer s tom pricom o multimedijalnom centru ljudima oce zamagliti oci, kakav multimedijalni centar ljudi moji. Kao i do sad sve ostale generacije ps-a i xbox-a imaju funkciju i dvd playera, to nije nista novo, a da sad idem skajpat il surfat na tvu taman posla, svasta. Uglavnom nista impresivno, oni koji se prave da im je ovo impresivno lazu samog sebe. Konzola izgleda ko da je izasla iz groba bez 0 modernog dizajna, a cak nisu ni dotakli retro dizajn, bar ne na taj nacin na koji bi trebali.
 
4 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Microsoft predstavio Xbox One

:P

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 19:54 (funky boy).
 
0 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
Medikus kaže...

Zaboravili ste napomenuti u tekstu da ostaje Gold pretplata. Dakle, uzeti Xbox i plaćati pretplatu da bi mogao igrati online multiplayer ili uzeti PS i dobivati besplatne igre svaki mjesec? Zaista teška odluka.

Ili jednostavno kupiti PC.

14 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
funky boy kaže...
Možda ga i uzmem kada izađe.Mislim da bi to moglo biti super iskustvo ne samo za igranje nego i svačega drugog!Xbox mi se oduvijek sviđao(još od one "fete" jedinice),usto su prvi počeli sa online(govorim na konzolama) pa je naravno igra Halo bila najpopularnija u tome.MS naravno da je nastavio tzv. iskustvo plaćanja xbox live-a jer je Halo i brojne druge osvajalo "srca" fanova.Kada su osnovali x360 isto tako je bila odlična konzola dok se nije pojavio PS3 koji je imao besplatan online i onda većina ljudi okrenuli leđa MS!To je valjda moralo biti tako!Za ovaj xbox one zašto igrati samo igre ako možeš puno fora stvari raditi s time,pa ne kužim zašto ste napisali postove:"koji će mi K to za tv".Neko to voli jer će neko kupiti konzolu samo radi toga a ne radi igranja igara.Da malo je bilo glupo šta je samo prezentiro o tv-u ali za 2 tjedna biti će još jedna prezentacija koja će opširnije opisati i samu konzolu!Xbox one ako bude balansirana cijena sa PS4,ja ga sigurno uzimam jer to ne vjerujem da će PS imati....

ajme šta si sve nadrobio!

 

 

napokon dočekao DNF i Diablo 3
14 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
zeroname kaže...
Medikus kaže...

Zaboravili ste napomenuti u tekstu da ostaje Gold pretplata. Dakle, uzeti Xbox i plaćati pretplatu da bi mogao igrati online multiplayer ili uzeti PS i dobivati besplatne igre svaki mjesec? Zaista teška odluka.

Ili jednostavno kupiti PC.

 

I dobivati besplatne igre svaki mjesec preko isohunta?
Potpis!
16 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
Ezio kaže...
zeroname kaže...
Medikus kaže...

Zaboravili ste napomenuti u tekstu da ostaje Gold pretplata. Dakle, uzeti Xbox i plaćati pretplatu da bi mogao igrati online multiplayer ili uzeti PS i dobivati besplatne igre svaki mjesec? Zaista teška odluka.

Ili jednostavno kupiti PC.

 

I dobivati besplatne igre svaki mjesec preko isohunta?

I opet nema multiplayera na PCu s isohunt kombinacijom xD. Ili na PSu imati neko okrljašteno iskustvo (COD) - kolko para tolko muzike. Uost. godina dana golda je cca 250kn. Ako imaš 3iljade za novu konzolu i 350kn za svaku igru pa valjda godišnje možeš izdvojit 250kn za multiplayer. A ako nemožeš pa jbg igranje je luksuz - možeš preživjeti bez toga ili si jednostavno nabaviš drugu konzolu. A PC mi jednostavno ne dolazi više u obzir jer sam se toliko razmazio na X360 da kad sam ga prodao nedavno i vratio se na komp nemrem ništa nanišaniti s mišem pa sam odustao i spojio si kontroler dok ne nabavim novu konzolu..

He who is brave is free.
12 godina
odjavljen
offline
Microsoft predstavio Xbox One

da fino to ima xbox sređeno

Ako hoces gledat netflix trebas imat internet znaci placas ISP-u
onda moras imat xbox live gold kojeg placas MS-u i trebas placat jos sam netflix

stvarno posteno

 

I evo zanimljivog zakljucka u vezi rabljenih igara
koji je po izjavama oni ms likova sa pozornice (tocnije onog prvog) tocan

 

http://www.thesixthaxis.com/2013/05/22/heres-how-that-whole-game-fee-works-on-xbox-one/

 

 

http://revohd.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 19:41 (Arnold Layne).
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft predstavio Xbox One
Arnold Layne kaže...

da fino to ima xbox sređeno

Ako hoces gledat netflix trebas imat internet znaci placas ISP-u
onda moras imat xbox live gold kojeg placas MS-u i trebas placat jos sam netflix

stvarno posteno

 

I evo zanimljivog zakljucka u vezi rabljenih igara
koji je po izjavama oni ms likova sa pozornice (tocnije onog prvog) tocan

 

http://www.thesixthaxis.com/2013/05/22/heres-how-that-whole-game-fee-works-on-xbox-one/

 

 

Pa zašto biš gledao netflix,ja samo kažem da je fora to što se može sa xbox kinectom,i zašto bi to "smetalo",to ti može samo još više povećat želju sa kupnjom....

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice