Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

poruka: 44
|
čitano: 12.795
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom ".
7 godina
protjeran
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

kriticari na aparatima

 
7 6 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

Idemo struka! Struka! Struka! Struka! Struka! Struka! Struka! Struka! Struka! Struka! Struka! Struka! Struka! Struka! Struka!

Samo jako

 
4 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
Tvpronlem:

Ma kakvi. To je laž, isto kao što je Porsche slagao da je kupio 10% firme
Ja rekoh
14 godina
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

Pranje novaca i prodavanje magle

Samsung S8+
Moj PC  
2 7 hvala 0
14 godina
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

Ako bude nešto od toga svaka čast. Vidjet ćemo prihode za godinu dana. To bi trebalo biti pola mlijarde kuna koji bi se trebali vidjeti u knjigama.

Jedino me malo brine dio "up to €80mil"

To bi moglo biti i 80 EUR.

Ali eto strpit ćemo se tih godinu dana, dvije, tri

 
2 3 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
dali je možda poznato, dali će biti moguće sada ili u nekom trenutku u budućnosti isprobati concept 2 unutar nekog testnog poligona
 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

samo cekam da rimcu prifali racun od jednog sarafa pa mu porezna stavi soli na rep i zatvori proizvodnju na 6 mjeseci. 

cudno da se jos nije maknuo iz ove anti-drzave ...

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
2 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
Nemaš brige za Rimca. Tata riješava sve
10 godina
suspendiran
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

Super, neka sada vrati minimalno 40 milijuna eura koliko mu je stari ukrao, plus jos naknada za izgubljene poslove itd. I onda smo nekako kvit. Onda moze nastaviti poslovati bez da krade drzavu.

Moj PC  
2 8 hvala 1
6 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
Zar EV nebi tribali biti riješenje za smanjenje CO2...a to znači dostupni većini ljudi....a ne strojevi od milijune eura...dostupne manjini....a da bi ta manjina uopće došla do tih milijuna.... koliko je CO2 otišlo u atmosferu...i sad će mainstream mediji ovu vijest tretirati kao "green"
Moj PC  
0 5 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Super, neka sada vrati minimalno 40 milijuna eura koliko mu je stari ukrao, plus jos naknada za izgubljene poslove itd. I onda smo nekako kvit. Onda moze nastaviti poslovati bez da krade drzavu.

 Stari nije ništa svome sinu ukrao, a državu ne može ukrasti nego, samo može krasti od države. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

Mate opet mulja i laže napaćenih hrvatski narod, ali upućeni u materiju znaju da je tako od samih početaka u tatinoj garaži.

 

 

Daklem prodaje djelove (battery pack i infotainment AKA štucavi tabletić) za Mahindrin (Indija) prototip el. superautića sa potpisom Pininfarine, a prije nekoliko mjeseci mu je bio kakti glavni konkurent.

 

I Pininfarina sprema konkurenta Rimcu. Do 96 km/h za manje od 2 sekunde!

 

Čini se kako je dvojac pokrenuo lavinu, budući da sada i Pininfarina najavljuje ulazak u segment modelom H2 Speed koji bi se u prodaji trebao pojaviti do 2020. Kompanija u vlasništvu indijske Mahindre planira posuditi tehnologiju Mahindrine Formule E, a spominju ubrzanje s mjesta do 96 km/h za manje od dvije sekunde, do 200 km/h za manje od 11 sekundi, te maksimalni domet s punom baterijom od 482 km.

 

 

 

 

 PS

 

Usput neće on vidit tih 'samonjemuznanih' 80 milki eura, kao što niko nije vidio ni onih 30 milki kineskih ili 10tak milki njemačkih. Ko želi točne cifre, sve ima u financijskim izvještajima.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 18:44 (memulica).
Moj PC  
6 4 hvala 2
8 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
memulica kaže...

Mate opet mulja i laže napaćenih hrvatski narod, ali upućeni u materiju znaju da je tako od samih početaka u tatinoj garaži.

 

 

Daklem prodaje djelove (battery pack i infotainment AKA štucavi tabletić) za Mahindrin (Indija) prototip el. superautića sa potpisom Pininfarine, a prije nekoliko mjeseci mu je bio kakti glavni konkurent.

 

I Pininfarina sprema konkurenta Rimcu. Do 96 km/h za manje od 2 sekunde!

 

Čini se kako je dvojac pokrenuo lavinu, budući da sada i Pininfarina najavljuje ulazak u segment modelom H2 Speed koji bi se u prodaji trebao pojaviti do 2020. Kompanija u vlasništvu indijske Mahindre planira posuditi tehnologiju Mahindrine Formule E, a spominju ubrzanje s mjesta do 96 km/h za manje od dvije sekunde, do 200 km/h za manje od 11 sekundi, te maksimalni domet s punom baterijom od 482 km.

 

 

 

 

 PS

 

Usput neće on vidit tih 'samonjemuznanih' 80 milki eura, kao što niko nije vidio ni onih 30 milki kineskih ili 10tak milki njemačkih. Ko želi točne cifre, sve ima u financijskim izvještajima.

 Sinko ti si opterećen.

16 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
gurusinj kaže...

 Sinko ti si opterećen.

 

Dečec zaobilazi moje postove i sve pet

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
14 godina
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

O tom Rimcu stalno velike priče, veliki projekti, velike najave, velike investicije, važni patenti... a nikako nešto opipljivo izvan novinskih natpisa, ili bar vidiljivo u financijskim izvješćima. Da, i Concept One i Concept Two izgledaju impresivno za tako malu kompaniju, i to hrvatsku, ali to je sve, samo fotografije, nažalost neke od njih dokazano fotošopirane. Kao što su se i gotovo svi (svi?) novinski napisi do sada uglavnom pokazali kao patka.


Da, bio je i jedan test C1 na televiziji, ako ste već zaboravili (kao i ja) evo kako je to izgledalo: 

 
 
    

Moj PC  
3 6 hvala 0
16 godina
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

Izgledalo je također i ovako

 

 
9 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari

Tako je i Tesla poceo, pogledaj film o njima. Elon Musk i niz super bogatih investitora uz subvencije SAD-a od preko 2 milijarde USD plus subvencije od Kalifornije i slicnih drzava na svaki elektricni auto jos uvijek se muce sa masovnom proizvodnjom. Tako da ne ocekuj od Rimca da ikada ima masovnu proizvodnju.

 

EV pocinju biti dostupni, ali trebat ce jos desetak godina dok ne postanu prvi izbor vecine kupaca.

https://cleantechnica.com/2018/07/30/europe-electric-car-sales-up-37-in-june-cleantechnica-report/

 

Rimac je napravio dobro za RH u smislu promidzbe, zaposlenja i sl. Pa makar ne trajalo dugo.

Takoder, iz prve ruke znam da zovu i nude ljudima da se vrate u RH. Mene su osobno kontaktirali iz njihovog HR-a da se vratim u RH i dojdem raditi u R&D. 

 

Neki pljuju po njima jer su dobili poticaje od RH, iako su u proracun kroz doprinose uplatili visestruko, iako zaposljavaju i rade promidzbu, iako neke drzave kao npr. Norveska placaju 50% cijene R&D-a svim svojim firmama, iako i SAD daje poticaje svojima a Njemacka je intervenirala u svoju auto industriju vise puta itd. Vise se potrosi na place vozaca u ministarstvima nego sta RH ulozi u R&D. :) Nemojmo biti tako negativni. Taj novac da nije otisao Rimcu, gdje ce se vratiti kroz doprinose i zadrzavanje ljudi u RH, otisao bi na neki selfi izum ili nekom John Smithu koji je poslao email sa uplatnicom u neku tridesetisedmu Zupaniju.

 

 

 

http://www.rabbits-clan.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 22:57 (Andeo).
10 godina
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

 

Bravo za Rimac Cars.

To je još jedna dokaz da si uspješan. Bez obzira na sve.

 

Samo naprijed, ekipo!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 23:01 (PzKpfw).
Moj PC  
4 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
I ja sam za neku industriju i ne neku pr industriju jer ovo je svasta a potencijalno nista... Rimac ne proizvodi aute nego proizvodi tehnologiju i zapoceo je to tako da se radi money laundry svog starog da se novac legalno obrne... U meduvremenu kako zna prave ljude na pravim mjestima nesto se i pokrenulo ali da je to nesto znacajno pa bas i nije toliko koliko mediji to pumpaju iskreno ovdje smo svi kao informaticki obrazovani i vecina nas bi trebala imat osnove fakultetskog obrazovanja a i zrno zdravog razuma da malo stane na loptu i zapita se sto nije u redu jer firma iz garaze prodaje se porcheu iliti ga kome vec investiraju non stop u nju ali za industriju koja je ona beznacajne novce... 80 milja eura kosta maleno postrojenje a sto je to obzirom koliko firme lupaju u f1 kalkulacije na superracunalima testiranja i svasta nesto. Mene niko ne moze ubjedit da lik dode iz garaze i napravi tehnologiju bolju od wv grupe psa i slicnih koji imaju biljune, a dode lik koji ne zna slozit 5 recenica prodavat misterij od tajnim kupcima na aerodromu.. ja sam i dalje skeptik iako je pohvalno da ljudi rade ali eto moja industrija su kruzeri na kojima radim a cijena jednog je miljardu dolara u proizvodnji plus 5 puta toliko u razvoju... Tako da nemojte bit glavom u pijesku ovo nece potaknut razvoj nicega nego kineskih baterija uvoza i reklama na portalu dok brodogradnja i to specijalizirana bi mogla da se iz racunice izbacu likovi poput politicara rimcevih tatica i slicnih osigurat blagostanje svima ne samo privilegiranima. Ali jbg u brodogradnji imas i prljavog posla ali mi smo svi danas inzenjeri...
Moj PC  
8 4 hvala 4
14 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
Horatio_Hornblower kaže...
...a dode lik koji ne zna slozit 5 recenica...

 Glavno da ti znaš složit.

8 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
Firme iz garaže su danas najbogatije firme na svijetu. Uostalom, Rimac više nije u garaži.
Za industriju sve može biti i svašta i ništa, pa tako i brodogradnja, pogotovo kod nas.

I ne, nisam za davanje državnog novca nikome. Ako netko nešto planira, neka to i sam pokrene. Ako je ukrao, neka odgovara pred sudom, a znamo kako je u ovom slučaju dosudio sud. Ako netko ima informacije o Rimcu koje do suda nisu došle, slobodan je podići prijavu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
Da firme iz garaze su najbogatije i vecinom su informaticke kompanije u realnom sektoru industrije di projektiras dio napravis ga strojarski i elektricno je zahtjevno napravit vijak i trebas miljune samo da napravis vijak odredenih specifikacija... Zato kazem zrno zdravog razuma nikad nikoga nije ubilo da on ima inzenjere koje placa s minimalcem za struku a stavimo da je prosjek bruto place 9k kn onda on na place izdvoji 40 miljuna kn godisnje (odokativna metoda) sto obzirom na investicije i poticaje je smjesna suma obzirom da mu je stari obrnio miljarde i jos drzava mu svake godine daje novac i nije duzan placat porez prve dvije godine na zaposlenog ili koliko vec?
Plus vecina su koperanti na minimalcu... Ja sam rekao u svom postu gore vecinu toga a samo cu rec primjer ficantieri montfalcone zaradi u jedan dan koliko je rimac dosad ima navodnih investicija tako da nemojmo bit zatucana nacija i vjerovat u cudo u svetoj nedjelji di ce se prodavat zvijezde smrti za unistenje za 3 godine kako je krenulo s pr propagandom...
Moj PC  
2 4 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

Ovi što daju TD, doma nemaju ni bicikl

http://www.soundstream.com/
 
3 5 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
Tebi neće u svakom slučaju...
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
Rimac automobili će novi elektromobil C.Two predstaviti i domaćoj publici u Zagrebu. Od 28. do 30. rujna, na zagrebačkom Trgu Josipa Jurja Strossmayera.Tu će biti i druge stvari koje proizvode Rimac Automobili, poput električnih bicikala njihove podružnice Greyp Bikes.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
2 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfarinom

Koliko vas je ovdje zbog citanja hejterskih komentara, ja jesam

 
9 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
hvala na odgovoru, iako mi baš nije jasno iz kojega razloga sam ja izuzetak pa baš meni neće biti omogućeno dok će drugim ljudima to biti omogućeno
14 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
 
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
CroDexter kaže...

 Svi su oni dobri. Bitno je da se radi ovdje kod nas

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili suradnju s Pininfari
Feudalac kaže...
CroDexter kaže...

 Svi su oni dobri. Bitno je da se radi ovdje kod nas

 Mislis "ajmo delat" formula. Radis na krađi, pa i to se smatra radom. Ipak treba razmisliti kako zajebat narod.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice