Gearbest.com

poruka: 1.642
|
čitano: 421.716
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Gearbest.com

Zanima me kako se može gearbest profil trajno izbrisati, gledam unutar svog profila a li nigdje ne nalazim link za brisanje profila ...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gearbest.com

Nikad vise s ovim lopinama u neki deal, naručio sat prije 60 dana, naravno da nije došao i sada mi ne žele vratiti cijeli iznos već pola jer kao nisam uplatio osiguranje pošiljke, naravno da sam pokrenuo PayPal dispute. Koje su sad to fore s osiguranjem pošiljke? BTW, ako netko zna kako se briše profil, zanima me kao i kolegu iznad, s ovim sam završio priču zvanu GearBest

11 godina
offline
Gearbest.com

Moraš kontaktirati njihovu službu za korisnike i zatražiti brisanje profila i naravno da i kad to napraviš opet zavlače s brisanjem profila i tek iz trećeg pokušaja traženja da se briše profil su ga izbrisali ....

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
kbenzema kaže...

Ma ja sam konkretno znao da tih tv-boxeva ima na EU skladištu, nisam pregledavao kaj se nudi pojedinačno po njima.

 

https://www.gearbest.com/warehouse/3.html?wid=37_74_89

 

Kad guglam Gearbest GW5 warehouse izbaci mi taj link, pa probaj malo prolistat. Ne znam stvarno kak doći baš da izlista sve kaj imaju u EU.

Taj link nažalost više ne radi.

 

kbenzema kaže...
Dakle GW5 je izgleda stvarno EU skladište. Oba paketa poslana iz Njemačke, oba prošla bez zadržavanja na carini.

Konačno da sam i ja nešto naručio s tog skladišta. Mogu potvrditi da to doista jest poslano iz Njemačke - paket je bio poslan iz Frankfurta, u tracking broju nije bilo naznaka da je to samo tranzitna točka, te na paketu nije bilo žute naljepnice da pošiljka nije u skladu s nekom točkom nečeg. Naručio sam router iz GW5 - stigao mi je za šest dana.

15 godina
offline
Re: Gearbest.com
mbaksa kaže...
kbenzema kaže...

Ma ja sam konkretno znao da tih tv-boxeva ima na EU skladištu, nisam pregledavao kaj se nudi pojedinačno po njima.

 

https://www.gearbest.com/warehouse/3.html?wid=37_74_89

 

Kad guglam Gearbest GW5 warehouse izbaci mi taj link, pa probaj malo prolistat. Ne znam stvarno kak doći baš da izlista sve kaj imaju u EU.

Taj link nažalost više ne radi.

 

kbenzema kaže...
Dakle GW5 je izgleda stvarno EU skladište. Oba paketa poslana iz Njemačke, oba prošla bez zadržavanja na carini.

Konačno da sam i ja nešto naručio s tog skladišta. Mogu potvrditi da to doista jest poslano iz Njemačke - paket je bio poslan iz Frankfurta, u tracking broju nije bilo naznaka da je to samo tranzitna točka, te na paketu nije bilo žute naljepnice da pošiljka nije u skladu s nekom točkom nečeg. Naručio sam router iz GW5 - stigao mi je za šest dana.

 Mi Router 3?
Ja sam narucio isti dan kad si u drugoj temi objavio da je na akciji na GW5, ali nista mi jos nije doslo, cak i onaj tracking koji sam dobio ne radi. 

A jos sam i doplatio za registered. 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 17:24 (mind_challenge).
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
mind_challenge kaže...
Mi Router 3?

Ja sam narucio isti dan kad si u drugoj temi objavio da je na akciji na GW5, ali nista mi jos nije doslo, cak i onaj tracking koji sam dobio ne radi. 

A jos sam i doplatio za registered.  

Da, Mi Router 3. Ja sam naručio tri dana prije toga, znači 23.5. Kad nije bio na akciji.  Da sam znao, pričekao bih još ta tri dana. 

 

Ne znam za što si doplatio, s obzirom da je najjeftinija opcija, koja košta $5,97, Registered Air Mail.

15 godina
offline
Re: Gearbest.com
mbaksa kaže...
mind_challenge kaže...
Mi Router 3?

Ja sam narucio isti dan kad si u drugoj temi objavio da je na akciji na GW5, ali nista mi jos nije doslo, cak i onaj tracking koji sam dobio ne radi. 

A jos sam i doplatio za registered.  

Da, Mi Router 3. Ja sam naručio tri dana prije toga, znači 23.5. Kad nije bio na akciji.  Da sam znao, pričekao bih još ta tri dana. 

 

Ne znam za što si doplatio, s obzirom da je najjeftinija opcija, koja košta $5,97, Registered Air Mail.

 A onda nisam nadoplatio, nego platio. Lapsus. 

Uglavnom, dobio sam taj tracking number koji bi trebao raditi ako je registered, ali nesto ne stima. Pise da je poslano prije 2 dana, valjda bude iduci tjedan nesto.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
mind_challenge kaže...
A onda nisam nadoplatio, nego platio. Lapsus. 

Uglavnom, dobio sam taj tracking number koji bi trebao raditi ako je registered, ali nesto ne stima. Pise da je poslano prije 2 dana, valjda bude iduci tjedan nesto.

Kak to misliš da nešto ne štima? Prvi put naručuješ nešto izvana? Naručio si tri dana nakon mene, ja sam dobio danas. Onda je za očekivati da ćeš ti dobiti početkom idućeg tjedna.

15 godina
offline
Re: Gearbest.com
mbaksa kaže...
mind_challenge kaže...
A onda nisam nadoplatio, nego platio. Lapsus. 

Uglavnom, dobio sam taj tracking number koji bi trebao raditi ako je registered, ali nesto ne stima. Pise da je poslano prije 2 dana, valjda bude iduci tjedan nesto.

Kak to misliš da nešto ne štima? Prvi put naručuješ nešto izvana? Naručio si tri dana nakon mene, ja sam dobio danas. Onda je za očekivati da ćeš ti dobiti početkom idućeg tjedna.

 Narucivao sam puno, platinum sam na Aliexpressu :D 

Mislio sam na tracking koji ne radi, on ne stima. Ne zurim se nikud, moze doci i za mjesec dana ako hoce. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
mind_challenge kaže...
Mislio sam na tracking koji ne radi, on ne stima.

Zašto ne bi štimao? Brijem da je potrebno malo obnoviti znanje.  https://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

15 godina
offline
Re: Gearbest.com
mbaksa kaže...
mind_challenge kaže...
Mislio sam na tracking koji ne radi, on ne stima.

Zašto ne bi štimao? Brijem da je potrebno malo obnoviti znanje.  https://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

 Eto, dosada na Ebayu i Aliexpressu nisam imao takvih iskustava, kad je bio tracking cim je item poslan bi radio. Hvala, sad nesto novo znam.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
mind_challenge kaže...
Eto, dosada na Ebayu i Aliexpressu nisam imao takvih iskustava, kad je bio tracking cim je item poslan bi radio. Hvala, sad nesto novo znam.

Čudno mi je da nisi imao takvih iskustava. Ja imam posve drugačija. I na AliExpressu u pregledu narudžbe kod tracking broja piše:

Tracking information is available within 5-10 days. 

 

9 godina
offline
Re: Gearbest.com
Kad već idemo malo of topik; razlog zašto već više od cca pola godine naručujem isključivo sa ali expressa je tracking. Bez obzira koju vrstu dostave odabrao, uvijek dobijem broj cim je item shippan. Dobijem notifikaciju kad je item shippan, najčešće kad je item stigao u zemlju, kad je došao u moju lokalnu poštu i kad je pokusana isporuka. Dobijem ovu zadnju notifikaciju i znam da me kući čeka papirić u sandučiću (ako ga nema, zbog poštara, idem bez njega u poštu). Ako ima papirića, uvijek je na njemu tracking broj tako da odmah znam koji mi je paket stigao (pogledam u app, s obzirom da uvijek imam više paketa u dolasku).
Kada preuzmem paket, dolazi zadnja notifikacija da imaju info da sam preuzeo paket, da mole potvrdu i feedback. :-)
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 7:28 (Dan1234567890).
15 godina
offline
Re: Gearbest.com
Dan1234567890 kaže...
Kad već idemo malo of topik; razlog zašto već više od cca pola godine naručujem isključivo sa ali expressa je tracking. Bez obzira koju vrstu dostave odabrao, uvijek dobijem broj cim je item shippan. Dobijem notifikaciju kad je item shippan, najčešće kad je item stigao u zemlju, kad je došao u moju lokalnu poštu i kad je pokusana isporuka. Dobijem ovu zadnju notifikaciju i znam da me kući čeka papirić u sandučiću (ako ga nema, zbog poštara, idem bez njega u poštu). Ako ima papirića, uvijek je na njemu tracking broj tako da odmah znam koji mi je paket stigao (pogledam u app, s obzirom da uvijek imam više paketa u dolasku).
Kada preuzmem paket, dolazi zadnja notifikacija da imaju info da sam preuzeo paket, da mole potvrdu i feedback. :-)

 E tako je i kod mene. Zato mi je i bila cudna cijela ova situacija sa Gearbestom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
6 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Narucio neke stvari s Gearbesta, i dobijem mail Partial order shipped.. hocu sad i za ostatak narudzbe dobit tracking kad bude poslano?

 

A s Gearbesta i narucio jer sam imao vise stvari pa da jedan paket stigne.. lol

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com

Tak sad vidim post, jesu ti poslali ostatak?

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
6 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Da, da.. odmah sljedeci dan, dobio sam i drugi tracking broj uredno. Ne znam zasto su razdvojili na 2 paketa, mozda zbog tezine..

 

Netherlands registered sam shipping uzeo btw.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com

Super :)

 

Znaju razdvojit i jer imaju stvari u različitim skladištima, ili zbog težine paketa, ili zbog veličine...ili tko zna...

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
XXX-Man kaže...

Znaju razdvojit i jer imaju stvari u različitim skladištima, ili zbog težine paketa, ili zbog veličine...ili tko zna...

Možda i samo zato da bi se kupac pitao zašto su razdvojili. 

14 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
mbaksa kaže...

Možda i samo zato da bi se kupac pitao zašto su razdvojili. 

 Nekad kad naručujem s aliexpressa mislim da je to jedini razlog :)

Zadnje naručim 2 maskice za mobitel, isti model samo druga boja, i dođu mi svaka posebno 

 

Možda i gearbest tako radi :)

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
XXX-Man kaže...
Zadnje naručim 2 maskice za mobitel, isti model samo druga boja, i dođu mi svaka posebno 

Joj, mrzim takve debile! Nekoliko puta mi se dogodilo slično (doduše, mali broj puta s obzirom na to koliko sam paketa naručio), kad su naočigled bez razloga poslali svaki proizvod iz narudžbe u odvojenom paketu. I onda još za svaki onda moram platiti 4,5 kune. Kad bi si barem mogli staviti prodavače na black-listu...

14 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com

Btw. dal su ukinuli te 4,5kn ili?

 

Nisam već jako dugo morao ništa platiti...

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
9 godina
odjavljen
offline
Re: Gearbest.com
Znaš kak jesu, prošli tjedan platio za masku
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
XXX-Man kaže...

Btw. dal su ukinuli te 4,5kn ili?

 

Nisam već jako dugo morao ništa platiti...

Ma kaj bi ukinuli! Štoviše, ne znam jel se i prije tak plaćalo, ali sad ni postojanje "međunarodnog" tracking broja nije garancija - plaća se za pakete s tracking brojem koji započinje s UC (brijem da to znači untracked). Međunarodnog sam stavio u navodnike, jer taj broj izgleda kao međunarodni, ali se može pratiti samo u zemlji slanja.

14 godina
moderator
offline
Gearbest.com

Nisam već 2 mjeseca platio ni jedan paket...a bilo ih je cca 50 kom...istina mislim da su svi imali tracking...

 

Otprilike 70% aliexpress, 20% gearbest i 10% banggood

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

pozz, da li je netko slao mobitel na reklamaciju u gearbest i kako je to proslo :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Pozdrav, ljudi! Kako znati koji item je dostupan u EU skladištu? Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com
Možeš ga naručiti s GW skladišta. Najčešće to znači GW-5.
9 godina
offline
Gearbest.com

Pozdrav.Uzimam neki media player pa sam vidio kako Gearbest nudi neka Fast 23 i Fast 29 skladišta.Ima li netko od vas iskustva sa tim skladištima (koliko ste čekali paket,carinski troškovi i sl.)?Isto tako,ima li netko od vas neki kupon s popustom za Beelink GT1 Ultimate?Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gearbest.com

Nisam naručivao otkad su to zbrčkali. Moglo bi se pretpostaviti da je Fast-23 ono što je nekad bio GW-5, ali nema garancije - netko treba naručiti i vidjeti...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice