Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.075.945
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
domac5 kaže...

zar jos nisi otkrio aplikaciju google photos i njihov neograniceni prostor free? 

 znam za to ali se uopce ne zamaram s time niti zelim privat slike slat na neki fucking server, ako je micro sd slot bio na jedinici mora bit i na dvojki, klasicna kineska šlampavost, jos malo pa ce ko apple sve zivo odbacivat i rec gle imamo estetiku a ostalo ko vas jebe. 

7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Daleko veca vjerojatnost je da ti rikne memorijska nego mob. 4 promijenio dok mi nije dopizdilo i prestao koristit, a sad i brze sve otvara nego sa memorijskom u mobu
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ti zbilja mislis da niih zaboli za tvoje slike? Mislim ono realno ti kao obican gradanin pojedinac si nebitan faktor i ne vidim zasto ne koristiti google photos. Naci udes u novi mobitel, stisnes sync i bum gore mi sve slike, sveli kontakti, svi podaci kaj mi trebaju. Ne kuzim kad su ljudi postaki tolko ospesivni o sigurnosti. Mislim spojen si na internet 24/7 i ako netko zeli vidit tvoje slike, vjeruj mi vidit ce...
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
15 1 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

mi obicni ljudi nismo cak ni sitne ribe, mi smo jebeni planktoni njima.. boli njih kurac za tvoje slike, pa nisi Mi 6 spijun 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Njima jedino slike sluze za poboljsanje algoritma za gcam. Ipak pixeli i dalje imaju najbolje kamere, a nije stvar u senzoru nego u sw-u i sw-skoj korekciju. Tu je gugl kralj svega, a za to je zasluzan gphotos
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ponovno pitanje: od gdje naručiti mi Max 2 a da je dolazak brz i da nema dodatnih plaćanja?
Najrađe bi Max 3 ali mi je skup još.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Čekaj Max 3, nema smisla Max 2 sad. Imaš ga puno njuškalo doduše, svi ga se rješavaju

 

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kakva su iskustva sa Mediatek MT6762 Helio P22 u Redmi 6? Da li još uvijek postoje mušice iz prvih serija vezano za GPS ili je to riješeno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
domac5 kaže...

zar jos nisi otkrio aplikaciju google photos i njihov neograniceni prostor free? 

 Google Photos u neograničenoj varijanti spušta kvalitet fotografija, dok si za čuvanje u izvornom kvalitetu ograničen količinom prostora na Google Driveu. 

 

domac5 kaže...

mi obicni ljudi nismo cak ni sitne ribe, mi smo jebeni planktoni njima.. boli njih kurac za tvoje slike, pa nisi Mi 6 spijun 

 Previše sam neispavan da bih složio poštenu šalu na račun (Xiaomi) Mi 6 i špijuniranja. 

 

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ne znam za tebe ali ja ne vidim razliku izmedu njihovog high quality i original verzije iskreno. Ionako te slike ne zumiram 300% i gledam dal su pixeli kockasti ili su okruglasto-kockasti. Kvaliteta uploadih slika je visoke kvalitete i stvarno ne vidim problem....
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam u svoj ubacio drugi firmware, sad ide oko 30 km/h, odma full vuce, bolje ide uz brdo, baterija isto traje od 100 do 10% (inace je na 40% dosta sporiji), a na dometu sam izgubio samo par km.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 21:34 (TTTT).
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Imam MIUI 9.6.4.0 na Redmi 6 Global out of the box. Viđao sam po reklamama da podržava face unlock, međutim, ne vidim ga u opcijama za otključavanje. Samo fingerprint.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mogu li se na Xiaomi telefone povezati USB game controlleri (preko OTG kabla)? Imam neki (ispravan) noname controller, kada ga povežem, ništa se ne dešava. Koliko sam ukapirao, trebalo bi da generalno na Androidu ovo radi bez problema. Telefon je Mi 5s, na njemu je trenutni Global Stable ROM, 9.6.1.0 (Android 7.0).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Gdje je najpovoljnije uzest navedene modele s obzirom na što jednostavniju eventualnu reklamaciju/garanciju;

 

RedmiNote 5

Mi A1

Mi A2

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Dosao je na honorbuy 4/64 Xiaomi Mi A2...cijena cca 1900 Kn sto je super za mob sa odlicnim kamerama, odlicnim kucistem, velikim 6 inch ekranom i ono najbolje...cistim Androidom.

Gledao sam malo kako snima video sa Open Camera i ukljucenom stabilizacijom...4K video mu izgleda stabilno kao na Pixelu...za ne vjerovat obzirom na cijenu.

 
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Deutsch kaže...

 

Kamera mu je jaca strana, a meni je plus i cisti Android kao i na Pixelu.

Redmi Note 5 ima bolju bateriju iako je i na Mi A2 dobra jer taj mob ima izuzetno stedljivi S660 procesor.

Ja sam ga imao na Mi Note 3 i tamo je baterija odlicno trajala sa slicnim kapacitetom.

 

 

 

Nista bitno ne zaostaje, a onaj video u 4K se isto rijesi sa Open Camera i video bude stabiliziran savrseno.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

E da gledao sam taj video pred 1 tj.. Ne zaostaje uopce toliko, a i moze se staviti gcam pa bi to sigurno poboljsalo rezultate. Baterija ce sigurno izdrzat cijeli dan sa sd660 iako su mogli stavit vecu :D

 

 

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Deutsch kaže...

E da gledao sam taj video pred 1 tj.. Ne zaostaje uopce toliko, a i moze se staviti gcam pa bi to sigurno poboljsalo rezultate. Baterija ce sigurno izdrzat cijeli dan sa sd660 iako su mogli stavit vecu :D

 

 

 

 

Gledam bas koliko se ljudi zali na kapacitet, a nitko ne uzima u obzir procesor.

Taj mob ima 5-6 sati SOT sto je odlicno.

 

 

13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Molim preporuku za Xiaomi do max 5.5" i 1500 kn. MI 1A hoće li biti u redu? Gledam na ovim stranicama : http://firstphone.hr/hr-hr/category/product/290764020309401425/

da li je netko kupovao tu? Firma je iz Mađarske.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackeagle29 kaže...
Daleko veca vjerojatnost je da ti rikne memorijska nego mob. 4 promijenio dok mi nije dopizdilo i prestao koristit, a sad i brze sve otvara nego sa memorijskom u mobu

 vjerojatno koristis neke bzvz marke, ja imam samsung i sandisk vec 5 godina i sve otvara brzo. neke firme daju i lifetime warranty na memorijske. 

 

no dobro svatko ima svoj nacin gdje ce storat podatke, vjerojatno je doslo vrijeme da svi pobacaju externe diskove, Raid Nas sisteme u savu i pocnu placat pretplatu za cloud storage. 

9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mislim da je vrijeme ladica i nas-ova kao storage već debelo iza nas... Oni koji su investirali u HW, vjerojatno još guraju, ali sumnjam da će dalje raditi upgrade... Osim onih koji ne žele da im vlada gleda slike. B-)
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
TomekK kaže...

Molim preporuku za Xiaomi do max 5.5" i 1500 kn. MI 1A hoće li biti u redu? Gledam na ovim stranicama : http://firstphone.hr/hr-hr/category/product/290764020309401425/

da li je netko kupovao tu? Firma je iz Mađarske.

 

Hvala

 Kupi redmi note 5 sa geekmaxija

Hearthstone: Maks0806#2960
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Samsung, sandisk, adata.. 3 imao na android mobitelima, 3 krepale. Prve 2 skroz krepale da je samo bacalo za format kartice, adata je radila ali write protected ili kaj vec, obrisem sve s nje, odstekam i ustekam ju, sve se vrati, ugasim upalim mob isto se vrati, ista stvar i sa novim podacima na njoj...
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackeagle29 kaže...
Samsung, sandisk, adata.. 3 imao na android mobitelima, 3 krepale. Prve 2 skroz krepale da je samo bacalo za format kartice, adata je radila ali write protected ili kaj vec, obrisem sve s nje, odstekam i ustekam ju, sve se vrati, ugasim upalim mob isto se vrati, ista stvar i sa novim podacima na njoj...

 Meni je Sandisk krepao kroz pola godine, write protect. Sad imam Samsung, nadam se ce duze trajati.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Evo prostor u Osijeku. Sad već par mjeseci halta, izgleda gotovo al se ništa ne miče.
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Naručio sam si Mi Max 3 6/128 GB, sad koliko vidim još nema global ROM-a, pa što preporučate, staviti neki unofficial ili čekati?

I ako može neki link gdje da se informiram za romove, flashanje itd... nemam iskustva s MIUI

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Napokon se i to ostvarilo 

 

Narucen sa geekbuyinga,DE skladiste,placen u srijedu,poslan u petak i stigao danas.Po uputama prebacio na engleski za sat vremena i sve radi bez greske...sljedi cackanje 

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
 
17 0 hvala 1
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

jel ima tko xiaomi bluetooth receiver? osjetno slabije se cuje nego kad spojim kablom slusalice, bass nikakav, a po komentarima vidim ljudi pisu da je zvuk isti kao sa kablom

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice