Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 28.717
|
čitano: 7.323.660
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Pomoć pri odabiru mobitela

Best buy do 2500? Od svega mi je najbitnija kamera..

kad mačaka nema miševi kolo vode
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 mjeseca
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jez_cro kaže...

Best buy do 2500? Od svega mi je najbitnija kamera..

Ja sam nedavno kupio xz2.  Za 2200 prek njuske.

Stvarno sam dugo gledao, skoro sam uzeo pocophone, ali mislim da je ovo bolje za istu lovu

7 godina
Preko Honorbuya se naruči Mi 8 ili Mix 2S koji out of box imaju prilično dobru kameru. Plus kod njih se lako instalira Gcam za Pixel level kvalitetu
Moj PC  
2 0 hvala 1
3 godine
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Danas sam postavljao nokiu 7.1, i mogu reci da sam iznenadjen kvalitetom izrade, ekranom, hdr-om i kamerom. Jedina mana je sto se mob bez maske poprilicno sklize. Gore je android one, mob je fluidan kao metak. ;)
Eto, ako netko razmislja o kupnji u cjenovnom rangu do 300€, nece pogrijesiti.
Lp
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 mjeseci

Pozdrav

Može li preporuka 2 best buy mobitela?

Jedan do 3000kn i drugi od 4000kn, mobiteli trebaju biti iz radnje zbog R1 računa.

Za ovaj od 4k kn sam gledao Xiaomi Mi 8 Pro, pa ne znam da li ima nesto bolje od toga

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 14:35 (javax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Do 3000 rekao bih da je Pocophone najbolji izbor. Iako su mnogi korisnici jako zadovoljni i sa telefonima poput gore navedene Nokia 7.1 ili 7 Plus.
Do 4000 ima nekoliko zanimljivih modela od kojih se svaki u nečemu ističe. Mi 8 Pro ima taj izgled i čitač ispod ekrana, ali po meni ne vrijedi više od običnog Mi 8. Tu je Mate 10 Pro koji je i dalje super fon i ima odličnu bateriju, LG G7 je pala cijena i ima top audio kvalitetu. Mix 2S od Xiaomi se ističe dizajnom i kvalitetom izrade. Možda je i S9 oko te cijene sada pao..
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 mjeseci

Ok za ovaj do 3k kn sam pretpostavio da je Pocophone best buy.

A za ovaj drugi moze jos mala pomoc oko izbora sa malom anketom, cijene sam uzeo iz Neutrino mobile shop-a, jer po nabavi su otprilike kod njih najnize cijene za ove mobitele, pa ako mi sad samo mozete reci koji je od ovih mobitela najisplatniji i najbolji izbor kao zamjena za Galaxy S7 koji je odradio svoje a bio je sasvim dobar mobitel. Da li su sva 3 ova mobitela dosta bolji od S7 ili nema neke vece razlike?

G7 je zlatna sredina po cijeni izmedju Mi8 i S9, ne znam da li je S9 toliko bolji da opravda ovu cijenu pored ova dva mobitela i da li je Mi8 toliko los kad je toliko jeftiniji

0 Samsung Galaxy S9 (4300kn)
0 LG G7 (3745kn)
0 Xiaomi Mi8 (3149kn)
0 Huawei Mate 10 Pro (3600kn)
Poruka je uređivana zadnji put danas u 0:09 (javax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice