Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 28.851
|
čitano: 7.363.662
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ćoby kaže...
intelduo1 kaže...
Izbjegavaj pretplatu jer su im cijene nenormalne, s obzirom na ponudu. Telefon te na kraju ispadne neznatni jeftinije nego da si ga uzeo u domaćoj maloprodaji. Za cca 2500 kn možeš birati brdo toga. Pada mi na pamet Xiaomi Mi8, pocophone, S8+,...
Moja preporuka bi bila Pocophone s obzirom na tvoje potrebe, i još ti ostane za ćevape :-D

Poco nije loš ali ima onaj glomazni notch i fali mu 3.5mm jack (slušam jako puno mjuze), a i ekipa se dosta žali na kameru :(

Naravno da Poco ima 3.5mm jack. Ne znam tko se žali na kameru kad ima ponajbolju u svojoj cjenovnoj kategoriji. I još kad instaliraš Gcam, možeš dobiti Pixel razinu kvalitetu.

A notch možeš softverski sakriti.

Poco stvarno daje puno mjuze za malo para i za kriterije koje si naveo ti je idealan mobitel

8 godina

Ma toliko recenzija gledam da mi sve sve pomiješalo 

9 godina
Pomoć pri odabiru mobitela

Budget: oko 1500kn

Moze  i prek njuske,inozenstva.

Ne igram, ne koristim neke zahtjevne aplikacije.

Uvjeti:

- dobra kamera ( naravno, za tu cijenu)

-min. 3 gb rama

- min 3000 baterija ( idealno 3500 i vise)

-3.5 jack

- podrzavanje microsd

Dodatni plus:

+ cim duzi support

-----

Trenutno imam p9 lite.

Jel dobar mate 20 lite ak se nađe za tu cijenu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 9:42 (null).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
null kaže...

Budget: oko 1500kn

Moze  i prek njuske,inozenstva.

Ne igram, ne koristim neke zahtjevne aplikacije.

Uvjeti:

- dobra kamera ( naravno, za tu cijenu)

-min. 3 gb rama

- min 3000 baterija ( idealno 3500 i vise)

-3.5 jack

- podrzavanje microsd

Dodatni plus:

+ cim duzi support

-----

Trenutno imam p9 lite.

Jel dobar mate 20 lite ak se nađe za tu cijenu?

Xiaomi A2 Lite

10 godina

Što mislite za Xperia XZ2 za 2.900 u SD? Čini mi se kao dobar deal da supruzi zamijenim stari S7... Da ili ne? :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
Sil kaže...

Što mislite za Xperia XZ2 za 2.900 u SD? Čini mi se kao dobar deal da supruzi zamijenim stari S7... Da ili ne? :)

Pa nije loš deal, al ako možeš trkni do Mi Storea u Areni ako si iz ZG-a pa pogledaj malo telefone, Poco F1 recimo.

Ja sam prešao sa S7 flata na njega i preporodio se, doslovno, iako nema amoled ekran.

3 tjedna
Sil kaže...

pricekaj sljedeci tjedan, XZ2 ce biti za 2000kn u nekim ducanima na akciji 

10 godina

Ne prolazi xperia WAF. :) Samo Samsung... Skužila kako ja eksperimentiram pa se nekako uvijek vratim na Note. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci

Pozdrav :)

Zamolila bih vas za preporuke mobitela do 400kn (doslovno). 
Majka kupuje mobitel, a s obzirom na to da joj je WhatsApp vrhunac tehnologije, zbilja joj ne treba nista skupo. 
U principu je sama zadala limit i bacila me u kostac s potragom.
Zasad sam nasla ovaj model, ali nikad cula nisam za Oukitel pa ako netko ima kakav komentar ili zna nesto o tom brandu pisite mi pretty please.

https://neutrinomobile.hr/oukitel-c10-dual-gold.html

I naravno ako imate nesto drugo za preporuciti bila bih zahvalna! :)

0 0 hvala 0
7 godina
Mariinaa995 kaže...

Pozdrav :)

Zamolila bih vas za preporuke mobitela do 400kn (doslovno). 
Majka kupuje mobitel, a s obzirom na to da joj je WhatsApp vrhunac tehnologije, zbilja joj ne treba nista skupo. 
U principu je sama zadala limit i bacila me u kostac s potragom.
Zasad sam nasla ovaj model, ali nikad cula nisam za Oukitel pa ako netko ima kakav komentar ili zna nesto o tom brandu pisite mi pretty please.

https://neutrinomobile.hr/oukitel-c10-dual-gold.html

I naravno ako imate nesto drugo za preporuciti bila bih zahvalna! :)

Pogledaj ovu stranicu foruma ili prethodne dvije, kolega Rambox je dao link na Meizu M5C koji se nađe za 550 kuna... Isplati se protegnuti.

Za Oukitel sam jedva čuo...

Nisam ja ništa prčko.
8 godina
ivanoile kaže...

Kakav je ovaj Mobileshop.eu  vidim najjeftnija cijena za G7? (2700kn)

Jesi možda naručivao sa ove stranice? I ja se dvoumim naručiti s nje. 

Također (za sve ostale) imam dvojbu: Poco F1 ili LG G7? Cijena otprilike ista.

Prednosti Poca (za mene):

- veća baterija (naviknuo se sad na Xiaomiu Redmi Note 4 na veliku autonomiju)

-puno bolji support na xda (često koristim AOSP romove i dosta rootanih aplikacija)

Prednosti G7 (za mene):

-NFC (beskontaktno plaćanje sve više koristim, tako da mi je ovo dosta bitno, da Poco ima NFC, bio bi mi bez mane)

- wide angle kamera

- zvuk iz zvučnika - Boombox: gledam dosta YouTube videa, i općenito koristim vanjski zvučnik

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 23:36 (milinho).
4 godine

Meni se čini da je G7 u svemu bolji od poca, možda je poco nešto brži. Ali ovo je ipak flagship bez kompromisa. Jedino ne znam za te updateove.

Huawei y9 2019 nema kod nas još?  Čini mi se dosta dobar mob?

0 0 hvala 0
6 godina

XIAOMI REDMI 6

XIAOMI MI A2 LITE ili 

XIAOMI REDMI S2

Koji odabrati..ulozeno-dobiveno....,kupovina kod nas na karicu na rate.....Hvala

0 XIAOMI REDMI 6
1 XIAOMI MI A2
1 XIAOMI REDMI S2
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 21:25 (medoplavi).

0 0 hvala 0
2 godine
MI A2 Lite
8 godina
milinho kaže...
ivanoile kaže...

vanjski zvučnik

Iskreno, sto sam vise citao vise su cudni ti review-i. Nekako dosta ljudi kaze okej i onda na 5 dobrih naletim na 1-2 losa, tj. da su mobiteli dosli izgrebani bla bla. E sad nije mi jasno zasto je cijena toliko niza kod njih za taj mobitel, pa pokusavam jos malo po eBayu ili Njuskalu cekat da vidim da izleti nesto malo "sigurnije". Javim ako se odlucim  za mobileshop

Di2 & EPS FTW!
8 godina
milinho kaže...
ivanoile kaže...

Kakav je ovaj Mobileshop.eu  vidim najjeftnija cijena za G7? (2700kn)

Ako je stvarno ista/slična cijena, onda definitivno uzmi G7. Ipak je flagship sa top čipom, mnogo boljom izradom, ekranom, audio mogućnostima, a i kamera je raznovrsnija 

6 godina
bluBear kaže...
MI A2 Lite

Da li je ta razlika u cijeni na nekim webshopovima od cca 300-400 kn stvarno isplativa

2 godine
medoplavi kaže...
bluBear kaže...
MI A2 Lite

Da li je ta razlika u cijeni na nekim webshopovima od cca 300-400 kn stvarno isplativa

Ovako na brzinu prednosti A2 Lite:

- malo veci ali puno bolji ekran u priblizno istim dimenzijama kucista

- tocno 1000 mAh veca baterija 

- cisti Android 

+ performanse su iste na papiru, no osobno bi uvijek isao na Snapdragon procesor

A sad koliko je tebi to bitno sve i da li se tebi isplati samo ti znas..

4 godine

Tražim mišljenja ;)

1 Xiaomi Mi 8 Lite
1 Huawei Mate 20 Lite

0 0 hvala 0
4 godine
Uzmi redmi note 5 pro, preko alija za 1000kn sa postarinom i miran si

0 0 hvala 0
10 godina

Trenutno imam j7 2017 i malo mi je dosadio/ostario.Ne pratim bas trziste mobitela no dovoljno znam da ima raznoraznih samsunga  S,A,J,J+ serije,Huaweia Mate,P Smart,P20,Xiaomi itd.Pojma nemam koji su najbolji i aktualni modeli  pa koji bi bio najbolji za cca 2500 kn.Moze njuska ako je sa garancijom i u stanju 10/10.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 20:55 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Nešto modernog izgleda bilo bi P Smart 2019.Nešto sa top izradom materijalima i procesorom bio bi Mi mix 2S za 2500 kn u hr dućanu.
Sa Njuške Poco...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.

0 0 hvala 0
10 godina

Kakav je taj p smart u odnosu na p20 lite,mate 20 lite,galaxy modele s8,a seriju itd?Malo sam ga pogledao na netu i cini mi se okej a vidim i da je cijena ispod 2000 kn...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine

@big_guy

Moze i Huawei Mate pro na njusci za 2000-2500 odlican mob, dobra kamera, 4000mah, pita, premijum izrada, za te novce kompletan! Tvoj novac ti izaberi😉

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 22:09 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Sony XZ2 s promo kodom je oko 2.600 u SD. Sve usporedbe na YouTube su uglavnom protiv S9 koji je još uvijek preko 5K u trgovinama. Mislim da je to trenutno best buy ako se traži novo iz trgovine. Meni jedino što ima nekog smisla za upgrade sa S7 je neka novija S serija, jer kad sam uspoređivao nove A serije, još uvijek je sve to lošije od S7 osim baterije. Samo što izgleda XZ2 nije baš nešto popularan. Tema na forumu je skoro prazna. Malo iskustava drugih ljudi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Sil kaže...
Sony XZ2 s promo kodom je oko 2.600 u SD. Sve usporedbe na YouTube su uglavnom protiv S9 koji je još uvijek preko 5K u trgovinama. Mislim da je to trenutno best buy ako se traži novo iz trgovine. Meni jedino što ima nekog smisla za upgrade sa S7 je neka novija S serija, jer kad sam uspoređivao nove A serije, još uvijek je sve to lošije od S7 osim baterije. Samo što izgleda XZ2 nije baš nešto popularan. Tema na forumu je skoro prazna. Malo iskustava drugih ljudi...

netko je spomenuo negdje, da ce XZ2 sljedeci tjedan biti na akciji po 2000kn u trgovinama, pa pricekajte sa kupovinom

edit: vidim gore par postova, kolega napisao 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 23:27 (Timo).
8 godina

Stigao Poco po preporuci kolege...2 soma s njuške, Hr papiri i 4 god. gare...6/128 verzija...ja zadovoljan...još nabaciti kaljeno i spreman je 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Ćoby kaže...

Stigao Poco po preporuci kolege...2 soma s njuške, Hr papiri i 4 god. gare...6/128 verzija...ja zadovoljan...još nabaciti kaljeno i spreman je 

4 godine garancije?

8 godina

Uzeli su produljeno jamstvo...ja se ne bunim 

3 tjedna
Mitohondri kaže...
Sil kaže...

pricekaj sljedeci tjedan, XZ2 ce biti za 2000kn u nekim ducanima na akciji 

ispravak netocnog navoda. dobih krivi info 2000kn je cijena po kojoj ducani kupuju, tako da je ovo sto je sada na 2900kn, to ta akcija 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice