Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.856
|
čitano: 4.475.591
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

bok, taj LG 27GR83Q je bio u Sancti dostupan..ali sve su rasprodali..zvao ih i opet će doći tek krajem mjeseca, tak da se čeka 

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
15 godina
offline
Koji monitor kupiti

Poštovani forumaši šta kupiti od ova dva monitora za surfanje po webu i ponekad nešto uredskog posla.Cijene su slične pa zato pitan.Dell S2722DC ili Dell G2724D.Di bi bila bolja slika?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Za to što si ti naveo možeš kupit i puno povoljnije monitore, a ako bi se danas sutra i gejamo onda Dell G2724D.

13 godina
offline
Koji monitor kupiti

jedno pitanje, ajmo rec nekako povezano uz topic

uzimam jedan monitor 27", na kojeg bi istovremeno spojio laptop i desktop pc

sta moram tocno gledati od konekcija?

i desktop pc bi htio da mi baca sliku na 2 ekrana, postojeci koji bi mi stajao na stalku ispred volana, a novi bi stajao na stolu sa strane, gdje bi bio i dock za laptop

kako to sve skupa pospajati da se moze koristiti istovremeno?

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2024 21:34 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Koji monitor kupiti

Moraš imati hdmi odnosno dport kabla ili kombinaciju istih ovisno o video izlazima na vga kod desktop računala i laptopa, ostalo češ u hodu, ne brini nije to nikakav sf

 

Vidi koje izlaze imaš na računalima i koje ulaze na monitorima i prilagodi se

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2024 8:13 (Wiz3m4n).
10 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav svima,

 

zanimaju me vase preporuke za monitor koji ce se pretezno koristiti za programiranje (MacBook) i malo dizajniranja, u buducnosti mozda nesto i gejmanja (PS5/PC).

Budzet je 200-300€. Uvjeti su min. QHD rezolucija, prilagodljiva visina, pozeljan i IPS ekran.

 

Nisu mi toliko bitni linkovi na trgovine (osim Amazon/Ebay) jer nisam u Hrvatskoj pa cu svakako gledati lokalne trgovine, najvise me zanima koje modele preporucate.

 

Hvala unaprijed na odgovorima :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Koji monitor kupiti

Dell G2724D

9 mjeseci
offline
Re: Koji monitor kupiti
GuciGuc kaže...

Pozdrav svima,

 

zanimaju me vase preporuke za monitor koji ce se pretezno koristiti za programiranje (MacBook) i malo dizajniranja, u buducnosti mozda nesto i gejmanja (PS5/PC).

Budzet je 200-300€. Uvjeti su min. QHD rezolucija, prilagodljiva visina, pozeljan i IPS ekran.

 

Nisu mi toliko bitni linkovi na trgovine (osim Amazon/Ebay) jer nisam u Hrvatskoj pa cu svakako gledati lokalne trgovine, najvise me zanima koje modele preporucate.

 

Hvala unaprijed na odgovorima :)

 vidi i Xiaomi 4k 27", uzeo sam ga davnije na nekakvoj akciji za 350 eura, koliko se sjećam. Odličan monitor.

7 godina
offline
Koji monitor kupiti

pozdrav ekipa htio bi i ja neki monitorcic uzet ali do 24" pa me zanima ima li koji koji ima iste mogucnosti kao Dell G2724D da je te kvalitete slike i ostalih gluposti? nemrem nac takav model u 24" izvedbi i da bitno mi je da je ekran FHD max radi grafe i IPS panel.

Slovo sto ga Ante kovo
 
0 0 hvala 0
3 godine
online
Koji monitor kupiti

Navali narode 8k na 32"

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Koji monitor kupiti

Borise daj nam 2x RTX 6090 u SLI 

 

 

btw malo sam prošao forumom i iznadio se kako nema teme oko kupovine kučišta, barem aktivne pa sam ju malo refreshao kako bi se reklo.....svi kupuju i traže savjete o vga, monitorima, mbo, psu, a kučišta nigdje od 2010g. upita i aktivnog razgovora. Baš čudno....zaletite se tamo na temu pa da vidimo tko šta fura, lp svima

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2024 8:35 (Wiz3m4n).
11 godina
offline
16 godina
online
Re: Koji monitor kupiti

Ma fulao sam, dvije su otvorene teme na tu temu :)

 

 

kučište

13 godina
offline
Koji monitor kupiti

Sta je bolje

 

Dell G2724D 250eur

 

ili

 

LG 27GR75Q-B 230eur

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2024 12:18 (dustY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

Kupio bih neki 30+ curved, sad ne znam jel se može naći neki do 400 eura takav.

 

https://www.hgspot.hr/monitor-xiaomi-mi-34-va-wqhd-3440x1440px-4ms-144hz-amd-freesync-2x-hdmi-2x-dp-zakrivljeni

 

Kakav je ovaj?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

To su sve VA paneli, ako je za gaming onda mozda bolje gledati IPS. Ako je VA ok, ima trenutno na ekupi akcija kosarica + mastercard pa se mozda nadje nesto bolje za iste pare

 

npr DELL S3422DWG - 392eur

 

Samsung LC34G55TWWPXEN - 363eur

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
dustY kaže...

Sta je bolje

 

Dell G2724D 250eur

 

ili

 

LG 27GR75Q-B 230eur

 Slični su ali vidim da se prednost daje Dell-u, pa vidi. 

16 godina
online
Re: Koji monitor kupiti

Adell, mnogo lepo peva

8 godina
offline
Koji monitor kupiti

Molim best buy preporuku za 27 1440 curved monitor do 300eura. 

Namjena ugl gaming

 
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Koji monitor kupiti
tomislavk24 kaže...

Molim best buy preporuku za 27 1440 curved monitor do 300eura. 

Namjena ugl gaming

 ako se možeš malo rastegnuti, na akciji zna biti oko 350 eura

https://www.bug.hr/recenzije/xiaomi-mi-curved-gaming-monitor-34-izvrsna-vrijednost-za-novac-16720

8 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

mogu rastegnut ali tražim 27"

16 godina
online
Re: Koji monitor kupiti

Znači da tražiš ujedno i Va panel....eto opet ti Dell tu pretendira za buđet i kvalitetu prikaza

 

dell

 

odlična cijena i model

15 godina
offline
Koji monitor kupiti

Isprobao sam taj famozni Dell G2724D nakon mora recenzija i hvalospjeva... i mogu reći da je monitor TOP naspram toga koliko košta, stvarno je. Super brz panel za gaming, čak su i boje poprilično dobre.

 

Jedini minus mi je čudan stalak, dosta mi djeluje onako, "ljuljavo". Volim da je stalak čvrst i precizan. Osim toga, standardni minusi IPS panela - sivkasta crna i backlight bleed, ali to je zbog 2 mjeseca gledanja u OLED 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Znači za tih nekih 300eura je ponajbolji izbor s razlogom? 

15 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
itomic009 kaže...

Znači za tih nekih 300eura je ponajbolji izbor s razlogom? 

Pa rekao bih da je odličan izbor, da :) Ima ga na dosta mjesta ispod 300e atm. Ja sam ga kupio u Svijet Medija za 278e, malom za PC/XBOX pun pogodak.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2024 9:37 (mrsmith).
16 godina
online
Re: Koji monitor kupiti

Svakako je, za te novce je odličan 

13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mrsmith kaže...

Isprobao sam taj famozni Dell G2724D nakon mora recenzija i hvalospjeva... i mogu reći da je monitor TOP naspram toga koliko košta, stvarno je. Super brz panel za gaming, čak su i boje poprilično dobre.

 

Jedini minus mi je čudan stalak, dosta mi djeluje onako, "ljuljavo". Volim da je stalak čvrst i precizan. Osim toga, standardni minusi IPS panela - sivkasta crna i backlight bleed, ali to je zbog 2 mjeseca gledanja u OLED 

 po tebi best buy u tom rangu?

 

hvala za recenziju

stoji mi u košarici na ekupi za 270e, jedino da ženi priopćim, ili možda ni ne, ne može to ona ni skužiti :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2024 14:41 (fila2208).
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Molim preporuku 27'' 2K monitora koji će služiti isključivo za office i internet. Da je oštre slike i da ne zamara oči pirlikom dugotrajnog rada.
Da li je Dell G2724D https://www.nabava.net/monitori/dell-g2724d-tv-monitor-cijena-ips-27-16-9-498507071 dobar izbor? Ili Možda AOC Q27G2U koji je nešto jeftiniji https://www.instar-informatika.hr/monitor-aoc-27-q27g2u-va-gaming-amd-freesync-144hz-1ms-2xhdmi-d/89312/product/ ?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
fila2208 kaže...
mrsmith kaže...

Isprobao sam taj famozni Dell G2724D nakon mora recenzija i hvalospjeva... i mogu reći da je monitor TOP naspram toga koliko košta, stvarno je. Super brz panel za gaming, čak su i boje poprilično dobre.

 

Jedini minus mi je čudan stalak, dosta mi djeluje onako, "ljuljavo". Volim da je stalak čvrst i precizan. Osim toga, standardni minusi IPS panela - sivkasta crna i backlight bleed, ali to je zbog 2 mjeseca gledanja u OLED 

 po tebi best buy u tom rangu?

 

hvala za recenziju

stoji mi u košarici na ekupi za 270e, jedino da ženi priopćim, ili možda ni ne, ne može to ona ni skužiti :)

Ma kupi ga kao da ti je to cura! :)

maximum effort
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

A imam ponudu za Xiaomi MI 34 Curved za solidne novce, ako i ASUS ROG Strix XG27AQ HDR Monitor u tom rangu, no rabljeni modeli

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice