Nokia 5800 problem

poruka: 151
|
čitano: 62.346
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

imam problem s 5800 kad stisnem za zvat ili imenik tipku neče se otvoriti vidi sliku

napravio sam hard restart opet isto (crvena zelena i kamera) i probo sam 7370 da vratim da orginal sve i opet ništa 

verzije moba je 21.0.025

zna ko koji je problem

problem problem
Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi porukom (odmah dobije 100 bodova ko se registrira))
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2009 11:03 (RPG vs TENK).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

LOL ... svemirci ti napali mobitel .... 

xF: rebelsy
 
0 6 hvala 0
16 godina
offline
Nokia 5800 problem

Probaj update firmwarea, ili se probaj vratiti na originalnu temu.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

Probaj ovo:

 

You need to have your phone hacked. Here are the 2 easy steps after you do that.

1. Go to c:\private\10202BE9\persists\ folder and delete file delete 10275102.cre.
2. Restart your phone.
3. After restarting just change your home screen settings to Basic or Contacts Bar settings then back to Shortcuts bar setting.
It should be back to normal now.

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

riješeno napravio 5 puta hard restart

Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi porukom (odmah dobije 100 bodova ko se registrira))
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

zanima me kako bih mogao na noki 5800 nadograditi softwer ako mi neko može postupno da objasni unapred hvalaOsmijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

skini ovo

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Nokia 5800 problem
Roletna kaže...

zanima me kako bih mogao na noki 5800 nadograditi softwer ako mi neko može postupno da objasni unapred hvalaOsmijeh

Odgovorio sam ti ovdje.

14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem
imam probl sa 5800xp...kad idem spavat pustim si mjuzu i cijelu noč svira i do jutra je prazan..a frend mi reko da ima prog TTpod na kojem se da namjestit opcija da se glazba ugasi nakon onaliko vremena koje odredimo..ali kad sam skino taj prog i prebacio na mob neće instalirat javi mi da nije moguče instalirat zaštičen prog iz nepouzdanih izvora..
dali ima kakva razlika između prebacivanja programa preko usb-a i bluetooth-a...ja sam prebacivo bluetooth-om i prebacio sam u E:pa u installs.. dali treba možda negdje drugdje prabaci i možda preko usb-a???
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
dkos1406 kaže...
imam probl sa 5800xp...kad idem spavat pustim si mjuzu i cijelu noč svira i do jutra je prazan..a frend mi reko da ima prog TTpod na kojem se da namjestit opcija da se glazba ugasi nakon onaliko vremena koje odredimo..ali kad sam skino taj prog i prebacio na mob neće instalirat javi mi da nije moguče instalirat zaštičen prog iz nepouzdanih izvora..
dali ima kakva razlika između prebacivanja programa preko usb-a i bluetooth-a...ja sam prebacivo bluetooth-om i prebacio sam u E:pa u installs.. dali treba možda negdje drugdje prabaci i možda preko usb-a???

Probaj ga sign-at na ovoj stranici, ako to neuspije onda samo hackanje mobitela pomaže.

 

Znam, par super aplikacija su mi prošle kroz ruke samo jer neželim hackat.

 


Piše ti tamo gdje možeš saznat IMEI.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem
dkos1406 kaže...
imam probl sa 5800xp...kad idem spavat pustim si mjuzu i cijelu noč svira i do jutra je prazan..a frend mi reko da ima prog TTpod na kojem se da namjestit opcija da se glazba ugasi nakon onaliko vremena koje odredimo..ali kad sam skino taj prog i prebacio na mob neće instalirat javi mi da nije moguče instalirat zaštičen prog iz nepouzdanih izvora..
dali ima kakva razlika između prebacivanja programa preko usb-a i bluetooth-a...ja sam prebacivo bluetooth-om i prebacio sam u E:pa u installs.. dali treba možda negdje drugdje prabaci i možda preko usb-a???

ta aplikacija nije odobrena od strane nokije i jedina mogucinost ti je da hackujes mobitel ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem
a kako hackirat mobitel?????
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem
dkos1406 kaže...
a kako hackirat mobitel?????

a zasto bi to radio....radi jednog hebenog programa?? ja ti ne predlazem da to radis ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
odjavljen
offline
Nokia 5800 problem

U pravilo signanje riješava problem, rijetki su programi koji traže hack (ja sam čak i instalirao neke za koje su ljudi tvrdili da je nemoguće bez hack-a, a nemam hackiran mobitel).

 

Što se samog problema tiće, napravi playlistu i pusti, muzika bi trebala sama stati kad dođe do kraja playliste, osim ako ti je uključen repeat.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

evo ovako....htio sam update firmeware i jednostavno mi ga nece ucitat preko usb...a instalirao sam sve programe sa cd-a....:/ i jos sam skinuo na hrvatskom jeziku nokia softver update.....i nece ga nac.....sta da radim??? jel kad slusam pjesme svakih 20sek se pjesma ubrza.....tako da polako gubim zivce......:S

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

ja sam mob hakiso nakon 2h što sam dobio i još 3h čeko certifikat :)

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
alen20_18 kaže...

evo ovako....htio sam update firmeware i jednostavno mi ga nece ucitat preko usb...a instalirao sam sve programe sa cd-a....:/ i jos sam skinuo na hrvatskom jeziku nokia softver update.....i nece ga nac.....sta da radim??? jel kad slusam pjesme svakih 20sek se pjesma ubrza.....tako da polako gubim zivce......:S

Pa i meni je bilo tako sa pjesmama sad si me baš podsjetio samo kod mene bi se oko početka pjesma ubrzala i onda vratila u normalu i tako nastavila svejedno je iritiralo.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem

Prepoznaje li ti ga win kad ga ustekas?

Mora prepoznai neki uredjaj da je prikljucen.

Ako ne onda ti kabal ili telefon nije u redu a ako da onda nokia pc suite nesto steka? Isao na connect pa kabel?

Probaj na drugom kompu. Nokia software updater nece nista napraviti ako nokia pc suite ne prepoznaje telefon.

15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

sta je zapravo  hackirat mobitel?????

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 5800 problem

Može uvijek update-at preko FOTA...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

hmh ja na win7 nemogu instalirat najnoviji software updater, pa ga ne mogu apdejtat

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem

Samo ga u compatibiliti modu stavi na xp. Radit ce 100%. Meni radi.

15 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
Mitsuoka kaže...

hmh ja na win7 nemogu instalirat najnoviji software updater, pa ga ne mogu apdejtat

I ja sam mislio jučer reinstallirat firmware ,ali sa t-mobileovim product code-om, no nemože.

 

Budem reinstalirao sedmicu uskoro pa ću prije nje stavit xp, promjenit product code, reinstalirat firmware i onda tek sedmicu stavit.

 


XP compatibility mod nefunkcionira.

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2009 20:23 (Hyperion).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem

Nemoj komplikovati sebi zivot. Stavi odmah sedmicu i u njoj stavi xp mod. Ja sam tako i radi.

http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/download.aspx

 

A moze ti zatrebati i poslije.

15 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
logic kaže...

Nemoj komplikovati sebi zivot. Stavi odmah sedmicu i u njoj stavi xp mod. Ja sam tako i radi.

http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/download.aspx

 

A moze ti zatrebati i poslije.

znaci radi s tim, pomislio sam na to no nije mi se dalo s tim zahebavat no probat ću, evo skidam...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem

Ako imas dovoljno rama i procesor koji podrzava virtualizaciju radi odlicno. Svi programi koji u xp modu instaliras pojavljuju se u start meniju kao i svi ostali. Svi uredjaji koji su na usb se jednostavno prikljucuju u xp mod.

15 godina
offline
Nokia 5800 problem

WOW ovaj xp mod je zakon, winsi xp malo srezani u prozoru od sedmice.

 

Vidjet ću kako rade 5.1 zvučnici na xp modu tj. dali rade kao i na xp-u da puštaju na svih 5 zvučnika jednake glasnoće zvuk kod sviranja pjesama i filmova sa 2.0 zvukom. Ovaj vrag na visti i sedmici surround ili enviroment samo stvaraju jeku na srednjem i zadnja 2 zvučnika, a kada je to isključeno mjuza se čuje samo na prednja 2 kao stereo.Viče

 

Srećom tu je xp modSmijeh

 

 

Product code je promijenjen sada ću reinstalirat firmware.


Puno hvala

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem

Pa klikni na hvala da dobijem puno zvezdica ;)

15 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
logic kaže...

Pa klikni na hvala da dobijem puno zvezdica ;)

već jesam

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

nista evo uspija san fala bogu

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2009 0:03 (Mitsuoka).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice