Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.081
|
čitano: 11.036.441
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

žena kupuje novi mobitel. 

Što uzeti do 2500 kn (na rate)?

 

Fluidnost, kvaliteta i baterija prioritet.

 

Hvala svima!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav. Kupio bi mob preko njuškala novi, konkretno s8. Da li je bolje uzet uređaj koji nije kupljen preko nekog operatera kod nas ili koji je kupljen u slobodnoj prodaji. Da li tu ima razlike neke ne znam tipa da je zaključan i tako ili vezano za update software.. Treba mi mob da radi na sve mreže ali i da podržava rad i na stranim operatorima..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2018 16:16 (sage).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Isto je. Svi su otključani. BTW u nekim njemačkim shopovima je trenutno 400€ (Mediamarkt, Saturn) pa ako imaš kontakte tamo...

@Bgang

Pogledaj Moto G6 Plus, Nokia 6.1., Mi Note 3
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Treba mi mobitel neki dual sim iskljucivo jer neman volje vise koristit dva mobitela.

Zadnjih nekoliko mobitela svi su bili Samsung od Note 3, S6, S7 itd tako da san nekako navika na njega ali mi nije presudno da bude opet.

Sta se tice ponude neke cca oko 3000-3500 u ponudi su P20, Mate 10 pro, One Plus 6 mi je cak izbor i najskuplji od toga S9.

Kamera mi je dosta bitna stavka jer volim slikavat ali s obzirom da nema nekih nocnih snimki mislim da u uvjetima po danu ce vise manje svi to dobro obavit.

A ostalo s obzirom da nikad nisan ima dual sim mobitel ako kod navedenih ima neke razlike zanima me koja je po tom pitanju.

Vasa preporuka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Uzmi Mate 10 Pro jer ima dosta bolju bateriju od ostalih, a to je dosta bitno kad imaš 2 SIM kartice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Prije svega hvala.
Postoji opcija na pretplatu uzeti Nokiu 7 plus ili Honor 10. Što biste preporučili?
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Nokia 7 Plus. Jer u sve 3 stvari koje tražiš je bolja od Honor 10
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da li je ovaj Huawei P20 Lite dobar izbor?

Razmisljam promjeniti S7E, dosta mi je bitno da meni mobitel dobro izgleda a ovaj Huawei mi je stvarno vrh.

Sta kazete, ima li bolje za te novce a da priblizno dobro izgleda?

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
el.šef kaže...

Da li je ovaj Huawei P20 Lite dobar izbor?

Razmisljam promjeniti S7E, dosta mi je bitno da meni mobitel dobro izgleda a ovaj Huawei mi je stvarno vrh.

Sta kazete, ima li bolje za te novce a da priblizno dobro izgleda?

Ne radi to ako boga znas. Cura se prebacila sa S6 na P20 Lite i ima osjecaj da je napravila downgrade. A kamoli tek sa S7E

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
P20 Lite je izvana lijep, ali iznutra je skoro 2 godine star hardver koji je i tada bio srednji segment. S7E je za njega znanstvena fantastika.
Reci cifru koju bi mogao dati pa možda se nešto nađe
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
P20 Lite je izvana lijep, ali iznutra je skoro 2 godine star hardver koji je i tada bio srednji segment. S7E je za njega znanstvena fantastika.
Reci cifru koju bi mogao dati pa možda se nešto nađe

A da citao sam da nije nesto po spec. Vidis kupio bi ga zbog izgleda haha.

Do 2,600kn.

Barcelona - Mes que un club
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Za 2600 se malo potrudi i listaj oglasnike tjedan dva i naletit ces na S8

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ili ako je voljan naručiti izvana, Mi 8 SE ili Mix 2. A ako bi dodao još 200-300kn može dobiti i flagship Mi 8
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja prodajem S8 za 2600 pa se nitko ne javlja :/

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Zato jer ima cijena jako pada. Evo u Mediamarktu ga možeš uzeti za 400€ novog, preko ebay-a isto idu za toliko...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ma ne ciljam na tu publiku, prije će prosječna osoba uzeti preko njuške s garancijom primopredajom u Zg nego da izvana naručuje. Btw vjerojatno je prodan, od ponuda za skuter, bicikl,vešmašinu i 1500kn se našlo i par dobrih :P

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ja sam svog S8 prije jedno 4 dana prodao za ravno 2600kn..sad tipkam evo na xiaomiu redmi note 5...preporodio sam se sa autonomijom ovog uređaja...S8 (barem moj) sto se baterije tice je bio katastrofa barem meni...samo po 2h screen on time i to jedva..okej, mozda nekome to nije problem ako mu se da nosati punjac i pristekat se negdje na 15 20min al meni uzas..kaj se sveg ostalog tice S8 mi je bio vrh, i dns bi ga imao..al evo ni Xiaomi nije loš, dapače odličan za sada :)
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ma za 1500kn nema nikakvu konkurenciju, jest da kamera nije kao na S8 i ekran, ali da je kompletan uređaj za svoju lovu jeste.

Nije ni čudo što su izbacili HTC Sony i LG sa tržišta gotovo kompletno, u svom krugu druženja skoro svaka osoba prelazi sa nekog takvog branda na Xiaomi

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, mislim se između dva mobitela, huawei p20 lite ili samsung galaxy a8. Kod mobitela su mi najbitnije kamere, i zadnja i prednja, te u tim aspektima su oba modela slični, a sad bi htjela da mi preporucite koji je od ta dva mobitela bolji i u drugim aspektima osim kamere. Također je u igri LG G6 jer je ipak flagship (koristim G3 već 3 godine, volim LG i još uvijek je kao nov ali ipak je vrijeme za promjenu) te sam pročitala da je mobitel odlican ali kamera mu zaostaje za spomenutim modelima sto mi uopce nije jasno zasto te je u igri jos i iPhone 6s koji je koristen skoro godinu dana ali je u vrhunskom stanju. Da napomenem da mi je budžet za mob 3000 kn. Pa eto molila bi savjete jer se ne mogu odluciti a želim promjenu što prije.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Vjerojatno narudžba izvana otpada u startu, ali recimo Xiaomi Mi 2s ili Mi 8 rastavljaju gore spomenuti šljam na proste faktore, pogotovo u kameri. 

 

Nokia 7 plus bi bila sljedeći izbor za kupovinu ovdje ili uskoro dolazeći Mi A2.

Samo kupovina u hr dućanu dolazi u obzir? 

Hearthstone: Maks0806#2960
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nisam otpisala narudžbu izvana tako da sve ulazi u obzir, samo da maksimalno iskoristim tih 3000 kn tj. da ne kupim neko smeće na kraju.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Za to novce iz Njemačke možeš kupiti nov HTC U11. Po meni, on ima najbolju kameru za ovu lovu
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pitala sam za ta dva modela (Huawei p20 lite ili Samsung Galaxy A8) jer mi je prvenstveno najlakše kupiti mobitel u dućanu nego naručivati jer mi to uvijek dolazi s nekom dozom nesigurnosti pogotovo kad je mobitel u pitanju. Nisam u tom svijetu toliko uključena te neman vremena previše istraživati ali vidim da ima masu npr. xiaomi mobitela koji su 100 puta bolji od ovih svih spomenutih tako da sve preporuke dolaze u obzir.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Ma za 1500kn nema nikakvu konkurenciju, jest da kamera nije kao na S8 i ekran, ali da je kompletan uređaj za svoju lovu jeste.

Nije ni čudo što su izbacili HTC Sony i LG sa tržišta gotovo kompletno, u svom krugu druženja skoro svaka osoba prelazi sa nekog takvog branda na Xiaomi

 S8 ima dobru kameru?

Rofl, nakon tjedan dana korištenja je završio na njuškalu.

Nemože se mjeriti sa tri put jeftinijom konkurencijom iz Kine, a kamoli sa ozbiljnim brendovima.

 

Evo, uz Huawei sam jučer nabavio i NOA N8 Prime.

Pojede skuplju konkurenciju.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jarvan kaže...

 S8 ima dobru kameru?

Rofl, nakon tjedan dana korištenja je završio na njuškalu.

Nemože se mjeriti sa tri put jeftinijom konkurencijom iz Kine, a kamoli sa ozbiljnim brendovima.

 

Evo, uz Huawei sam jučer nabavio i NOA N8 Prime.

Pojede skuplju konkurenciju.

Ajde okani se fotografiranja onda molim te i ne siri ovakve pi*darije po forumima jer ce te cak neko i za ozbiljno shvatiti

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imajući u rukama S8 i Mi5s, ok da, ni sam nisam očekivao koliko Mi5s radi dobre slike, čak bolje od S8 u nekim situacijama, ali reći takvu glupost za S8, ne znam koji defekt imaš, sa mobitelom ili...

Svakako radi super oku ugodne fotke, bolje nego ikoji kinez osim Mi5s, Mix 2s i Mi8 ekipe. Video snima definitivno iznadprosječan. 

 

 

 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, ne mogu se odluciti S8 ili Mate 10 Pro? S8 je 3300kn, a mate 10 pro 3600kn.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zbog slabljenja kapaciteta baterije na trenutnom Nexusu 5x odlucio sam se uzeti nesto novo. Budzet mi nije velik, oko 1500kn, ali nisam ni neki zahtjevni korisnik. Kada bi uspio nac nesto u rangu Nexusa po pitanju perfomansi, kamere itd., samo s boljom baterijom bio bih zadovoljan. Otvoren sam za sve opcije kupnje, novo u ducanu ili njuskalu ili rabljeno, samo da ima cim dulju garanciju, ali preferiram bas novo. Nekih preferenci prema proizvodacima nemam i u obzir dolaze i Xiaomi, Huawei i drugi. Eh da, imam manju ruku pa veliki mobiteli (Note i slicni), ne dolaze u obzir. Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 23:16 (gamer34).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
gamer34 kaže...

Zbog slabljenja kapaciteta baterije na trenutnom Nexusu 5x odlucio sam se uzeti nesto novo. Budzet mi nije velik, oko 1500kn, ali nisam ni neki zahtjevni korisnik. Kada bi uspio nac nesto u rangu Nexusa po pitanju perfomansi, kamere itd., samo s boljom baterijom bio bih zadovoljan. Otvoren sam za sve opcije kupnje, novo u ducanu ili njuskalu ili rabljeno, samo da ima cim dulju garanciju, ali preferiram bas novo. Nekih preferenci prema proizvodacima nemam i u obzir dolaze i Xiaomi, Huawei i drugi. Eh da, imam manju ruku pa veliki mobiteli (Note i slicni), ne dolaze u obzir. Hvala unaprijed.

Xiaomi Redmi Note 5, ne gledaj dalje. Na velicinu se lako navikes vjeruj mi, nakon mjesec dana ces uzeti stari (manji) mob u ruke i imati ces osjecaj da imas igracku za djecu u rukama.

 

Ako bas inzistiras nesto manjih dimenzija, pogledaj si polovno Galaxy S7, ali tesko da ce ti autonomija puno bolja biti od Nexusa 5x. Po meni i dalje RN5 nema konkurenciju za te novce

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...

Xiaomi Redmi Note 5, ne gledaj dalje. Na velicinu se lako navikes vjeruj mi, nakon mjesec dana ces uzeti stari (manji) mob u ruke i imati ces osjecaj da imas igracku za djecu u rukama.

 

Ako bas inzistiras nesto manjih dimenzija, pogledaj si polovno Galaxy S7, ali tesko da ce ti autonomija puno bolja biti od Nexusa 5x. Po meni i dalje RN5 nema konkurenciju za te novce

 

Ma gledao sam njega, i zaista je best buy, ali mi jednostavno ne dolazi u obzir zbog velicine. Ja sam jedan od onih koji kad primi manji mobitel u ruke zali kako su mobiteli narasli i ne prestaju rasti. Vec ovaj 5x mi je gornja granica koju mogu progutat.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice