Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.224.991
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: The Man

 

Prodavač: mamutarka

 

Predmet: [Prodaja] MSI GTX 560 Ti OC

 

Iskustvo: Vidio sam oglas, kontaktirao oglašivača i dogovorio detalje. Gospodin mamutarka je poslao karticu dostavnom službom Ford Tabanus, uz otkupninu koju sam platio kod preuzimanja. Nakon instalacije kartice u moje prastaro računalo, zaključio sam da sve radi ispravno i ispunio me osjećaj sreće i zadovoljstva.

 

Ocjena: Odličan (5)

Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2012 23:34 (The Man).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: w100

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: imao sam već prijašnjih iskustava s navedenim članom oko kodova za otključavanje LG GT540 mobitela (poznat pod drugim nick-om). Brzo stigao kod, otključao mobitel i danas uplatio novce.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac - ja

 

Prodavac - Bulldozer

 

Predmet - CPU FX6100 (nema teme, dogovor preko PP-a)

 

Iskustvo: Covjek me pitao na PP jesam li zainteresiran za navedeni CPU. Dogovorili smo se da salje pouzecem i da je cifra 750kn + posta, dakle trebalo je ispasti  776kn konacno. Iz nekog razloga otkupnina je bila 805kn, iako mozda nije njegova greska nego greska ljudi u posti, jer tvrdi da je platio postarinu odmah.

 

Ocjena - 4.5/5 5/5

 

EDIT- korigirao sam ocjenu na 5/5 jer izgleda da nije njegova greška.

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2012 21:08 (mate960).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

trebam konzultacije :)

neznam di da ovo smjestim, pa ako sam fulal podforum ili temu, molim da se premjesti :D

 

 

zasad ne stavljam trgovca nit u dobre nit u loše, kad se dogovorimo, onda "poduzimam" akciju.

 

the štorija :

 

-dogovorena prodaja procesora, ja sam kupac.

-dogovorena cijena, prodavač plaća proviziju pošto ide pouzećem,ja poštarinu,obojca imamo po nekih 20kn troška.

-dogovoreno vrijeme slanja ,koje je prodavač fulao za tjedan dana! i to sam mu ja poslao poruku da vidim jel poslano ili nije.

nije mi se žurilo jer slažem bratu komp a on je trenutno na moru, al nakon 6 dana bi i iz kine stiglo :) ili bi ga i sam napravio :D

-uz ispriku da se doma radilo, pošalje se paket drugi dan.... ali HPex,dostava u subotu i svi troškovi na mene :/

iako sam napomenuo da šalje paket regularnom poštom, ne dam 50kn minimalno za dan dva prije dostavu.

 

nakon telefonskog razgovora, prodavač kaže da mu je majka poslala paket i da je vjerojatno krivo poslala :/

tako da ja imam za 83kn veću cifru od dogovorene.

ponudio mi je 50kn povrata, to sam prihvatio ,tako da me poštarina okvirno izašla 10kn više,al yebiga :D ipak je nakraju pol pol..jer se radi o 63kn dostave.

on je p0pušio 50kn zbog toga.

 

ajd ,prešao sam preko jednog neispoštovanog dogovora

 

dio oko kojeg neznam kako postupiti ,

procesor uredno radi,zasada

 

ali...

 

proc je reklamiran sa garancijom, u to se podrazumijeva i stock cooler naravno.

nisam pitao jer mi je realno nebitan,al đabe gara bez njega, a prodavač je u procijeni napisao da ima i garanciju i stock cooler

originalni cooler nije došao,nego nekakav mali ,izgleda kao od athlon procesora... baza je jedva upola veličine stock od phenom II procesora.

2+2=5.... i garantni račun ko da nit ne vrijedi :/

+nit proc nit cooler nisu očiščeni od paste

+na cooleru su listići sa donje strane spigani i iskrivljeni !!

+šarafić je zabijen ili zašarafljen sa donje strane između listića coolera

 

kum i ja nismo mogli vjerovati u što gledamo :D

 

poslao sam i prodavaču sličnu poruku pa čekam njegov odgovor.

napokon dočekao DNF!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2012 0:15 (vrx).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja

Prodavač: Kant

 

Predmet: AM2 matična ploča 

 

Iskustvo: U oglasu sam naveo da kupujem AM2 mbo do 250kn, javio se kolega Kant i ponudio Gigabyte GA-MA770-DS3  , dogovorili se u par PMa, otišao danas do čovjeka po ploču, sve uredno radi.

 

OCJENA:   5/5.

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Update liste!

Što se tiče slanja pouzećem tj. otkupninom da bi izbjegli takve probleme kao što je imao 'mate960', ubuduće na paket napišite otkupnina: xx kn i kada dođe kupcu paket i ako mora više platiti, onda je to stvar HR. pošte a ne prodavača, jer jasno piše na paketu kolika je otkupnina. 
{#}  će biti obrisan!

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Kupac - Ja

 

Prodavac - Karlovac_047 

 

Predmet - ATI Radeon Sapphire HD4890 1GB DDR 5 

 

Iskustvo: Osoba stvarno dokrajnje ne ozbiljna,dogovorili se za razmijenu (PS3 za grafu),sve o PS3 sam mu reko,ukljucujuci da nije cipiran,reko je da je ok,te da u ponedeljak saljemo,

u ponedeljak ja njega pitam dali je poslo,a da nije kao da je izgubio garanciju od grafe (posto je meni hitno) pa sam mu reko da mi posalje grafu,a garanciju da ce naknadno kao pismo,i kaze on OK. . .

Pitam ja njega sljedeci dan dali je poslo,kao da nije. . .pa je poco,a da on nezna koliko bi njega cipiranje doslo,da mora vidijeti sa frendom kao da ce mi se danas javiti,i danas mi dodje da nece napraviti razmijenu jer da ga skupo dodje cipiranje. . .

 

WTF. . .Ti meni 6Dana od kako smo dogovorili razmijenu kažeš da odustaješ od razmijene,

još sam mu reko da računam na tu grafu,jer sam sve pare potrošio na Matičnu i Procesor. . .i onda ovakav zajeb. . .

 

Ocjena - 0/5

 

EDIT:UBACENI LINKOVI. . .

 

 


Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2012 21:40 (HTML5).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Jabulani

Prodavač: gringo88

Predmet: Battlefield 3 Limited Edition (box+acc)

Iskustvo: Sačuvao mi je igru par dana dok se nisam vratio doma, ja uplatio, on je poslao acc. i igru, nema se šta puno govoriti, sve je super prošlo {#}

 

Ocjena: 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

KUPAC: AbeDomeNuS

 

PRODAVAČ: Ant_p

 

PREDMET: Napajanje

 

ISKUSTVO:

Dogovorio se sa kolegom za napajanje, kroz 3 PM-a rješeno, našli se, on mi pokazao garantni list, račun, napajanje, rješili primopredaju, vrlo ugodno iskustvo moram priznati! Preporuka svima!

 

OCJENA: 5/5

\/\/ F1des911 \/\/ The world is better without a few morons that get under the knife that I hold :)
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:testerica

 

Prodavač (posrednik pri kupnji):BMK

Predmet: mobiteli, punjači, baterije....

 

Iskustvo: u jednom oglasniku sam pronašao mobitele, punjače, baterije sve u kompletu po povoljnoj cijeni i htio sam kupiti, kontaktirao sam čovjeka ali je rekao da ne šalje poštom, nakon toga sam na forumu potražio nekoga ko bi to mogao preuzeti umjesto mene i poslat mi poštom, kolega BMK mi se javio u roku par minuta i rekao je da ce on, nakon toga se on dogovorio sa prodavačem i preuzeo to sve, i platio je svojim novcem, sutradan sam mu uplatio novac i on mi je poslao paket. Kolega nije tražio nikakvu naknadu za uslugu, ali sam mu ostavio ostavio piće {#}
Paket je dosao za 2 dana, sve je bilo odlicno zapakirano i u kutiji.

Svaka čast kolegi, danas je stvarno malo takvih ljudi na svijetu .

Ocjena: 5/5

 

 

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavač: Jovanka

 

Predmet: Asus P5Q Deluxe

 

Iskustvo: Objavio sam oglas da kupujem matičnu nakon kojeg se kolega javio. Ponudio sam cijenu koja je nešto manja od njegove prvobitne i čovjek je prihvatio. Poslao je podatke i broj računa, ja sam odmah uplatio te je on poslao odmah nakon posla, i sve je bilo riješeno u roku od 2 sata. Čak se bio ponudio da pošalje busom jer nije mogao poslati prije 5 sati da mi dođe prije, jer mi je bilo hitno. Ploča je bila odlično upakirana te naznačena kao lomljivo.

Sve preporuke za trgovanje s navedenim forumašom.

Brz, pošten i komunikativan, sad mi je žao šta sam mu spustio cjenu.

 

Ocjena: 5/5

Only the brave
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 18:53 (RePlaY).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Link na temu??

 

Edit: Molim moda da obrise post radi bolje preglednosti

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 16:07 (Patrick_cro).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

KUPAC: Asibulj

 

PRODAVAČ: Lovac

 

PREDMET: Gigabyte GM-M8000

 

ISKUSTVO:

Dogovorio se sa kolegom preko PM-a, po mojoj uplati je odmah poslao miš koji je u odličnom stanju kako je i navedeno u oglasu. Preporuka.

 

OCJENA: 5/5

16 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac : Volegradele

 

Kupac : Splico212 (JA)

 

Predmet trgovine : 2X2 GB DDR2 RAMA

 

Ukratko :Rezervirao rame i nakon 10 dana uplatio lovu, covik lipo poslao i to je to.

 

Ocjena :  5/5

http://www.downloadmoreram.com/
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: PEXer-ja

prodavc:       bancic123

predmet:PS3 Slim 250gb

 

znam ga vec duze preko bug-a i znao je da mi je ps3 pokvaren i javio mi je preko facebooka da ima on 2 slima(mjenjo je pokvareni iphone i monitor za taj slim i javio mi da ima slim za mene ja sam imo iphone 3gs i dogovorili smo se da on meni posalje ps3 bez gamepada jel ps3 slim vrijedi vise od iphonea.ja njemu posaljem ps3 headset igru i iphone on meni ps3 isti dan smo poslali njemu je doslo dan prije jel meni postar nije u ponedjeljak iso.ps3 doso sve je bilo uredu i radi dan danas :) BTW neznam oznacit clana foruma u postu.

maxy
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2012 9:28 (PEXer).
12 godina
protjeran
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
PEXer kaže...

kupac: PEXer-ja

prodavc: bancic123

predmet:PS3 Slim 250gb

 

znam ga vec duze preko bug-a i znao je da mi je ps3 pokvaren i javio mi je preko facebooka da ima on 2 slima(mjenjo je pokvareni iphone i monitor za taj slim i javio mi da ima slim za mene ja sam imo iphone 3gs i dogovorili smo se da on meni posalje ps3 bez gamepada jel ps3 slim vrijedi vise od iphonea.ja njemu posaljem ps3 headset igru i iphone on meni ps3 isti dan smo poslali njemu je doslo dan prije jel meni postar nije u ponedjeljak iso.ps3 doso sve je bilo uredu i radi dan danas :) BTW neznam oznacit clana foruma u postu.

Zaboravio si stavit link na predmet isto tako a linkove na clanove tako da odes na njegov profil i samo copy paste njegovog nicka...:D

TL
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Dachande

Kupac: Ja

Predmet: HTC Wildfire

 

Iskustvo: Brat tražio novi mobitel, ja vidio oglas. Dogovorili se u par PP-ova, stiglo danas, platio točan iznos koliko je kolega rekao (slanje pouzećem) te preuzeo mobitel. Mobitel je u točno onakvom stanju kako je opisan (još mi je bio slike poslao), sa računom i garancijom koja još vrijedi i "full opremom".

 

Ocjena: 5/5

 

Preporučujem svima kupnju od navedenog kolege!

 

LP

 

 

R.I.P Tupac 1971. - 1996.
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: MiNiMoY

 

Kupac: dv14

 

Predmet: Monitor Samsung SA100. Nema linka teme. Dogovor preko PM-a.

 

Iskustvo: Sve prošlo bez problema. Monitor poslan u petak, stigao u ponedjeljak popodne. Dobro zaštićen + svi potrebni kabeli i upustva.

 

Ocjena: 5/5

 

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Lovac

 

Prodavač: azmoo

Predmet:Konfiguracija

 

Iskustvo: Tražeći novi GPU po oglasima naš je azmoo stavio oglas za koji sam se ja odmah javio. Zašto? Jer je dao bolesno dobre cijene na zvijer PC.

Da odmah spomenem jednu stvar, azmoo, ili naš Drago je najpoštenija osoba od koje sam u životu kupovao. Poslao mi je PC i rekao da ga isprobam, pa kad se uvjerim da je sve ok neka platim (uzmite u obzir da smo na različitim krajevima Lijepe naše i da mu je lova hitno trebala). Druga stvar, kao POKLON sam dobio Logitech MOMO racing wheel {#} Na kraju je još idući dan na svoj trošak poslao paket sa svim kutijama i jamstvenim listovima, te adapter za volan koji je zaboravio priložiti {#}

Puno smo komunicirali, nije mala stvar bila u pitanju. Na kraju sam uzeo sve što je prodavao osim grafe koju sam uzeo novu iz trgovine. U kučištu su bile neonke i 1 dodatni vent, veseli čovjeka... S računala trenutno pišem i oduševljen sam performansama i cijenom. Svaka preporuka za kolegu, još jednom ću ponoviti, poslao mi je bez da sam 1kn uplatio, poklonio volan, pa kutije o svom trošku. Ljudi znaju reči da je nešto za 6/5, onda je azmoo barem za 7/5, no budući da su ocjene od 1 do 5...

Ocjena: 5/5

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: nick54312

Kupac: David87

Predmet:Zotac GTX 560 Ti

Iskustvo: Sve dogovoreno preko PP, uplatio novce na račun, te je grafa drugi dan stigla, platio poštarinu i to je to!

Ocjena: 5/5

 

{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 12:27 (David87).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Kvod

 

Kupac: Dioniz

 

Predmet: Sapphire HD5850

 

Dojam: Kontaktirao prodavača, dogovorili smo se prvo za osobno preuzimanje idući dan. U međuvremenu se meni nešto neplanirano dogodilo, te sam zamolio prodavača da mi pošalje grafičku HP-Expressom na što je pristao (premda je naveo da ne šalje poštom). Grafička je stigla sljedeći dan, odlično zapakirana i radi kao sat. Maksimalna preporuka za trgovinu sa ovim članom!! 

 

 

Ocjena: 6/5

 

 

 

 

Prodavač: Sil

 

Kupac: Dioniz

 

Predmet: Logitech MX Revolution

 

Opis trgovine: Vidio oglas, poslao poruku prodavaču te smo se sve dogovorili u par privatnih poruka. Idući dan sam mu uplatio novce, a on je isti dan poslao. Miš je stigao za 2 dana, i radi odlično. Svakako preporučam za trgovinu.

 

 

Ocjena: 5/5

16 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Liverpool1892 kaže...

Update liste!

Što se tiče slanja pouzećem tj. otkupninom da bi izbjegli takve probleme kao što je imao 'mate960', ubuduće na paket napišite otkupnina: xx kn i kada dođe kupcu paket i ako mora više platiti, onda je to stvar HR. pošte a ne prodavača, jer jasno piše na paketu kolika je otkupnina. 
{#}  će biti obrisan!

 

 

 

Kod otkupnine pošta uzima svoju proviziju i mislim da je ta provizija 3,66% na ukupan iznos otkupnine

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 16:17 (Patrick_cro).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Kupac: walter79  (http://www.bug.hr/forum/user/walter79/46749.aspx)

Prodavač: lovator1973

Predmet trgovanja: 3 PC igre (Wolfenstein, Crysis i Flashp)


Dojam: Sve što je bilo unaprijed dogovoreno je bilo ispoštovano kod primopredaje. Preuzeo paket bez problema i uredno platio kak smo se dogovorili.

 

Ocjena: 5/5

 

Evo linka na (moj) oglas:

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura/procjena-3-pc-igre-wolfenstein-crysis-flashp/159325.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 15:27 (lovator1973).
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač : lange

 

Kupac : ja

 

Predmet: Htc explorer

 

Iskustvo: Tražio sam novi mobitel oko 15 kad sam trebao dobiti plaču, našao sam kolegu lange-a i svidio mi se mobitel po videima na you tubu i odlučio sam ga kupiti. Čovjek me je čekao 2 tjedna i više pošto je meni plača kasnila , iskreno več me bilo sram da je tolko čekao prije par dana je poslao mobitel , mobitel je stigo nedavno zapakirani u novine i u orginalnoj kutiji sa folijom na ekranu s punjačem i baterijom. Nemam zamjerke same pohvale, PREPORUKA.

 

5/5 

 

 

nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:sokree1

Kupac:Ahhorahil17

 

Predmet prodaje: [Prodaja] GTX295 Single PCB

 

Sve lijepo bajno, uplatim liku pare, a on meni pošalje grafu kojoj su popucali zubi koji drže plastiku( doslovno na 2 komada, i njofra to poveže koncem, mislin ono lol), rekao je cijeli bundle, a fali pola kabela, driver i dvi to vga adapter. Kasnije se dogovorili za smanjenje cjenje , jer nisam dobio proizvod kakav je trebao biti, od tada je njegov mobitel nedostupan.

 

Ocjena: 0/5

akhorahil17
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ruzcheHR

 

Kupac: ja

 

Predmet: bf3 acc

 

Dogovorili sve u kratkom roku, uplato lovu (vrlo pristupacna cijena) , par sati kasnije dobio podatke.sve 5

 

Ocjena 5/5

14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Pranja

 

Kupac: lollik91

 

Predmet: Logitech g700 bezicni mis

 

 

Iskustvo:

 

Covjek postavio oglas, ja bio zainteresiran i javio se. Dogovorili u par poruka. Mis je dosao uredno zapakiran u kutiju od maticne popunjenim papirom od novina, da se osigura od micanja tokom slanja. Mis zapakiran, neotvoren, kako je i rekao da ce bit. Ispostovao je svoj dio oglasa 100%, platio postarinu...sto jos reci? nadam se da je i on zadovoljan mojim dijelom :)

 

ocjena:

 

5/5

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač : njuskalo1983

 

Kupac : 1987veki

 

Predmet : Msi 460 GTX

 

Iskustvo : Čim sam vidio temu javio sam se dotičnom članu.Čovjek je izuzetno komunikativan i jako strpljiv.Čak je i poslao prije vremena iako je mogao čekati dok ne pošalje sve komponente kako je napisao u temi,zato mu veliko hvala!Zapakirano odlično,račun i garancija,sve je tu.Svaka čast.Velika preporuka za trgovinu sa njuskalo1983.

 

Ocjena : 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2012 11:58 (1987veki).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

 

Prodavač : Windmage

 

Kupac : ant_p

 

Predmet : Hdd WD 1.5TB

 

Iskustvo : Javio mu se preko pm-a, dogovorili se i nasli u zagrebu (on cak dosao i zapadnog dijela u istocni), malo popricali. Vrlo ugodno iskustvo, i da, disk radi i sve je uredu s racunom i garancijom :)

 

Ocjena : 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2012 13:02 (ant_p).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: koorpa

 

Kupac: sinkee

 

Predmet: Barracuda 1TB sata3

 

Iskustvo:

 

Brzi dogovor + dostava prodavaca, predmet u odlicnom stanju, sve 5

 

ocjena:

 

5/5

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice