Gdje izlazite?

poruka: 46
|
čitano: 11.346
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Gdje izlazite?

Ivanec -Fenix, Underground - prva diskoteka je ugl electro haouse i ostalo a druga je narodnjaci i ostalo 

Vž-Aqua- još jedan narodnjači klub

Kljet - Domača zagorska glazba tu i tamo neki Halid Bešlić i David Guetta :D

 

{#}

Škotska - Viski Rusija - Votka Mexico - Tequila Njemačka - Jagermeister Zagorje - Vino, rakija, višnjevac, viski, jagermeister, tequila, votka, bambus......
15 godina
online
Gdje izlazite?
Jel ima kakav klub u zgu koji pusta electro, house, dance i slicno ali da neki dj to miksa?
14 godina
offline
Re: Gdje izlazite?
Bernard Huky Hux kaže...
passat kaže...

Ne vidim smisao od tog "rasipanja" i "ubijanja" po gradu. Ok izic sa djevojkom na pice, kino, prosetat gradom ili sto vec, al izlazit sa drustvom svaku drugu noc te se"rasipat", "ubijat"??

Prosvijetlite me :/

Gle bolje sad to raditi, u mladim danima, nego sa 40+ kad imaš ženu i djecu, pa tako uništiti brak, možda i više brakova, priuštiti nesretno djetinjstvo svom djetetu i sl.

Bolje se sada izluditi, večinu toga probati, nego to čuvati za krizu srednjih godina.

Toga se ja držim, prosvjetli me ako griješim.

Ok, to je tvoj nacin zabave, zasto ne.
Ja osobno vise volim ustedit to sto bih potrosio na "rasipanje i ubijanje" pa si natocit goriva i vozat se na motoru.

btw: IMHO, ako uistinu volis djevojku koju si ozenio, voljet ces i dijete koje ce ti rodit, pa ti nece ni napamet past da se ides okolo kurvat.

To je problem danasnjih brakova..zasto si je ozenio, - pa prelijepa je. Ljepota bi tu trebala bit najmanji faktor..

Al odlutasmo mi od beznacajne i glupe teme, tako da... :D

12 godina
odjavljen
offline
Gdje izlazite?

tehno,cajke,komercijala,klubovi opcenito BIG NO! sa moje strane 

 

Izazlim jedino u Scout Irish pub u Samoboru

 

Barem ima fine pive za popit (ne Zuja,Pan i slicne ne smatram finima) cak preko 230 razlicitih vrsta :) i pusta se Rock

http://x264blog.org/
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 17:58 (Arnold Layne).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje izlazite?
rebelsy kaže...

ne izlazim uopce.

 

The truth is...I am IronMan.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje izlazite?
mar123 kaže...
Jel ima kakav klub u zgu koji pusta electro, house, dance i slicno ali da neki dj to miksa?

  Kako DJ Miksa: Pritišće play i next.

passat kaže...
          Ljepota bi tu trebala bit najmanji faktor..

Al odlutasmo mi od beznacajne i glupe teme, tako da... :D

  Ljepota je jedan od glavnih faktora.

 

Tema je dovoljno glupa da smijemo lutati. Nego, je li ti se ikad desilo da se u školi zaljubiš u curu iz nekog tamo razreda (ili dok se voziš u vozu, ili dok sjediš na trgu) zbog njene osobnosti?

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 18:14 (Onjegin).
14 godina
offline
Re: Gdje izlazite?
passat kaže...

Ne vidim smisao od tog "rasipanja" i "ubijanja" po gradu. Ok izic sa djevojkom na pice, kino, prosetat gradom ili sto vec, al izlazit sa drustvom svaku drugu noc te se"rasipat", "ubijat"??

Prosvijetlite me :/

Kao sto je neko vec reko bolje sad u mladim danima to radit nego kad imas obitelj... A i ko je reko svaki svaki drugi dan se ubit? Ja se ne sjecam kad sam se zadnji put ispovraco od alkohola..

 

Lijepo izades s ekipom, par pivica, malo zestice, pokupis nekog komada i to je to.. Dobro, zna se nekad desit i da me nose doma, al ne stalno..

 

Bitna je zaje*ancija s drustvom, a ne neki fors da se vidi na faceu..

Na Lovrincu Split je cili.. LoL nick West: Strongtoni
14 godina
offline
Re: Gdje izlazite?
Onjegin kaže...
mar123 kaže...
Jel ima kakav klub u zgu koji pusta electro, house, dance i slicno ali da neki dj to miksa?

  Kako DJ Miksa: Pritišće play i next.

passat kaže...
     Ljepota bi tu trebala bit najmanji faktor..

Al odlutasmo mi od beznacajne i glupe teme, tako da... :D

  Ljepota je jedan od glavnih faktora.

 

Tema je dovoljno glupa da smijemo lutati. Nego, je li ti se ikad desilo da se u školi zaljubiš u curu iz nekog tamo razreda (ili dok se voziš u vozu, ili dok sjediš na trgu) zbog njene osobnosti?

LOL, then so be it

Naravno da nije.

Slazem se ja da ljepota ima veliku ulogu u zaljubljivanju i tome sl., ali u braku bi trebala imati daleko manju

@Don Strongtoni , nisam ni rekao da je to "lose", obracao sam se ekstremistima

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 18:25 (passat).
15 godina
online
Gdje izlazite?
Ja osobno se u lijepe cure koje ne poznajem ne zaljubljujem, samo komentiram da bi bilo dobro imat nesto s njom. Pa bilo je i slucajeva kad sam upozno jako zgodnu curu ali ne bi bio s njom jer jednostavno karakter mi se ne sviđa. Arnold gdje je taj pub u samoboru? Znam samo za old nicks pub.
12 godina
neaktivan
offline
Gdje izlazite?

najčešće na neke privatne zabave u nekoj vikendici van grada sa nekoliko frendova i puno ekipe koje vidim prvi put u životu
prednost je to što možemo sslušati kvalitetnu muziku i pit kolko želiš jer spavaš tamo (nitko nikad još nije spavao preko noći)

u Zagrebu sam par puta bio u Roku, Inbaru i takvim mjestima, no tamo  mi nije baš tak dobro jer je muzika za bacit, pa moram popit pivu-dvije da se odobrovoljim...
Čuo sam za neki metal bar/klub (dont really know) Runa (moguće da je i Rune) malo poslije trga (valjda tamo puštaju metal/rock), no nikad se nisam uspio dogovoriti sa frendovima da odemo tamo...
U Močvari zna biti tzv. Battlefield of Noise - neki random DJ pušta Korn, SOAD, ACDC, Metallica, Judas priests, Disturbed ... 

Zna li netko neki dobar rock/metal klub/bar? 

 

15 godina
neaktivan
offline
Gdje izlazite?

 

Nije offtopic

12 godina
odjavljen
offline
Re: Gdje izlazite?
mar123 kaže...
Ja osobno se u lijepe cure koje ne poznajem ne zaljubljujem, samo komentiram da bi bilo dobro imat nesto s njom. Pa bilo je i slucajeva kad sam upozno jako zgodnu curu ali ne bi bio s njom jer jednostavno karakter mi se ne sviđa. Arnold gdje je taj pub u samoboru? Znam samo za old nicks pub.

Znaci ovo je Old Nicks pub

Ides samo ravno prema kinu i onda malo poslje kina preko ceste u prizemlju stambene zgrade 

I mogu ti konobare pohvalit isto :D 

 

tam ti je ekipa 20g +

Pod 1 ti je Old ,2 ti je kino 3 ti scout :) Pod 1 ti je Old ,2 ti je kino 3 ti scout :)
http://x264blog.org/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje izlazite?
passat kaže...

Slazem se ja da ljepota ima veliku ulogu u zaljubljivanju i tome sl., ali u braku bi trebala imati daleko manju

  Brak i ljubav, to su inače 2 priče.

 

Nemoj više o tome, otkako je XXX-man moderator ne želim da padam u vatre.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 18:35 (Onjegin).
15 godina
online
Re: Gdje izlazite?
Ahaaa, ja inace odem u old nicks.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Gdje izlazite?
mar123 kaže...
Ahaaa, ja inace odem u old nicks.

Mozda bi i ja otiso da imaju trapist piva :D

 

Probaj tamo otic i nauci Westmalle Dubbel ako volis tamno ili La Trappe Triple ,ako volis svijetlo :)

probaj i Samuel Smith 

http://x264blog.org/
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 18:42 (Arnold Layne).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje izlazite?
Svugdje, ali ugl best, faces, diamond....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice