Pbz Visa Inspire

poruka: 10
|
čitano: 23.757
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pbz Visa Inspire

Pozdrav...

Dobio sam novu karticu tekućeg računa Visu Inspire umisto stare Maestro i probao sam aktivirat account na paypal i dosao mi je error moguće radi tog jer nema 2 dolara za verifikaciju kartice na računu... Evo ovi error:

+++We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card. +++

Isto sam probao kupit jedan misec gametime na WoWa isto dobio error: evo ovi... Your billing information were not validated. Your bank might be requiring you to provide your CVV code for the payment process. (This code appears on the back of your credit card)...

 

Kartica ima iza dva koda jedan je 4 zadnjw znamke broja od kartice i jos jedan broj od 3 znamke koji bi trebao biti CVV kod. Ona u banci mi je rekla da mogu kupovat po internetu sa njom... Ić ću sutra uplatit na račun 100 knsa samo me zanima jer se na World of Warcraft i svim Blizzardovim stranicama se plaća naravno Eurima da li to trebam pribacit u eure i jel moguće pošto nije devizna kartica... Molim odgovor :)

15 godina
neaktivan
offline
Pbz Visa Inspire

Sorry što ti upadam kao padobranac ali imam pitanje u svezi ove Inspire kartice.

Istekla mi je stara Maestro i vidim da sad ovu daju pa me zanima u čemu je fora. Jel ima neke prednosti nad starom Maestro ili?

Frend mi je rekao da se njome sad može beskamatno kupovati na 12 rata (sa Maestrom je bilo na 6 ako se ne varam).

World Championships: 7, GP started: 293, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
12 godina
neaktivan
offline
Pbz Visa Inspire

izgleda može ... evo ovde svi detalji osim meni potrebnog...

 

http://www.pbzcard.hr/hr/izdavanje-kartica/visa/inspire---grupna-kartica-pbz-tekuceg-racuna

 

dobiješ je čim ti stara istekne nisam ništa platio za nju... samo sam je podigao u banci... sad me samo zanima jel je mogu povezat sa paypalom ali kako sam negdi pročita može ali moram sutra ić uplatit 100 kuna da mi mogu skinit ta dva dolara za aktivaciju...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pbz Visa Inspire
Jak Fu kaže...

Pozdrav...

Dobio sam novu karticu tekućeg računa Visu Inspire umisto stare Maestro i probao sam aktivirat account na paypal i dosao mi je error moguće radi tog jer nema 2 dolara za verifikaciju kartice na računu... 

Ma nema šanse da je do toga...

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
12 godina
neaktivan
offline
Pbz Visa Inspire

al stvar je u tom da je tamo kartica u profilu samo trebam pritisnit continue...

ovo piše poviše ...

After you click Continue, we'll charge this card $1.95 USD or equivalent to make sure it's yours. We'll refund the money into your PayPal account within 24 hours after you confirm your card.

 

al pošto nema love na njoj je moguće i daje mi ovi error...

We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Pbz Visa Inspire

čekam još odgovor... sutra ću opet do banke pa ćemo dobit i odgovor na to :)

15 godina
neaktivan
offline
Pbz Visa Inspire

Mora da zaj*****! Nemaš novaca na kartici, šta ti tu nije jasno?

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
8 godina
neaktivan
offline
Pbz Visa Inspire

Pozdrav,

Zanima me sad kako sam poceo raditi prije 2 i pol mjeseca i dobivam stalna primanja jesam li u mogucnosti kupovati na rate??? Cuo sam da treba nesto posebno potpisat kao neki ugovor da mogu kupovat na rate?? Helppp 

15 godina
online
Re: Pbz Visa Inspire
maky994 kaže...

Pozdrav,

Zanima me sad kako sam poceo raditi prije 2 i pol mjeseca i dobivam stalna primanja jesam li u mogucnosti kupovati na rate??? Cuo sam da treba nesto posebno potpisat kao neki ugovor da mogu kupovat na rate?? Helppp 

 Treba ti potvrda od poslodavca da si zaposlen na neodređeno.

Bivši Android korisnik...
10 godina
neaktivan
offline
Pbz Visa Inspire

Pitanje. Imam pbz visa playwave debitnu karticu na kojoj mi je otvoren tekući. Uglavnom radi se o tome da me pita kod web naruđbe plaćanje
Kartice (American express, Visa, Diners, Mastercard)
Virman* (plaćanje općom uplatnicom ili internet bankarstvom)
Pouzeće (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
*U slučaju odabira plaćanja virmanom na vašu email adresu dolazi ponuda s podacima za plaćanje. Ponuda je neobvezujuća te vrijedi 2 dana.
Dakle ova Visa je ta koju trebam označiti u slučaju da želim da mi naplate s tekućeg

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice