ARMA II DayZ mod

poruka: 2.707
|
čitano: 345.750
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
11 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Zdravo momci.. Nisam mnogo aktivan na forumu, tacnije nisam uopste, ali se secam iz davnih dana da ovde ima dobrih ljudi.. :D 
Kad sam video Standalone nisam ga ni kupio niti cu ga kupovati bar dok ne izadje beta, uopste mi se ne svidja sad igrica, sa previse bugova..
Pa da vas pitam, na kojim serverima igrate, da li mogu da se pridruzim nekome, dosadno mi je ovako sam igrati.. Pozdrav iz Srbije za sve Balkance ovde!  

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

I neka pomoc oko CCG lanuchera ako moze.. Otvara mi stalno da update BattleEye, a meni je poslednji instaliran, i na svim serverima radi normalno, samo preko CCG launchera.. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
shone4 kaže...

I neka pomoc oko CCG lanuchera ako moze.. Otvara mi stalno da update BattleEye, a meni je poslednji instaliran, i na svim serverima radi normalno, samo preko CCG launchera.. 

 vrlo jednostavno kada se spojiš na neki CCG server preko njihovog launchera i kada te ubaci u looby sačekaj da ti se BattleEye update-a pisat će ti kad se to završi i to je sve...

Team32Ipe77
12 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Ako netko igra Breaking Point Arma 3 neka posalje PM, da se udružimo igram uglavnom kao nomad.

Let it be
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
duzda kaže...

Ako netko igra Breaking Point Arma 3 neka posalje PM, da se udružimo igram uglavnom kao nomad.

 imaš temu Arma III http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/arma-iii/100658.aspx?page=21

Team32Ipe77
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Netko je rekao da je DayZ mod bolji od Standalone.Moje misljenje je da je DayZ mod totalno smece.

Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

To je tvoje mišljenje, meni je bolji dayz mod(vanilla,epoch,zero) od dayz standalone-a.

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2015 22:40 (Ivan_cno).
9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Endymon kaže...

Netko je rekao da je DayZ mod bolji od Standalone.Moje misljenje je da je DayZ mod totalno smece.

 i odlučio si doći pametovati ovdje u topic koji nema veze sa standalone igrom? ajde da vidimo te razloge zašto je standalone bolji od moda. potkrijepi svoju tvrdnju 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2015 22:57 (Robocraft22).
11 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Kontrole su nula bodova,Inventory katastrofa,sakama nemozes lupati zombije,zombiji trce kao ljudi,u skoro niti jednu kucu ne mozes uci,a da ne pricam o debilnom hladnom oruziju dok mlatis zombija xD...Ako nista drugo,standalone je puno realniji osim sto mu fali vise zombija.Obrati malo paznju samo kada pokupis nekakvu sjekiru ili bilo sta.Totalno debilno lupanje i netocno,kao kada je Standalone tek izasao.

12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Endymon kaže...

Kontrole su nula bodova,Inventory katastrofa,sakama nemozes lupati zombije,zombiji trce kao ljudi,u skoro niti jednu kucu ne mozes uci,a da ne pricam o debilnom hladnom oruziju dok mlatis zombija xD...Ako nista drugo,standalone je puno realniji osim sto mu fali vise zombija.Obrati malo paznju samo kada pokupis nekakvu sjekiru ili bilo sta.Totalno debilno lupanje i netocno,kao kada je Standalone tek izasao.

 nemaš ti pojma to što si rekao je teško usporedit......da se bar malo razumiš u nešto znao bi prvo i prvo razliku između moda i igre!...pa bi onda znao da je Arma II iz 2009. a DayZ Standalone iz 2013 (skoro 2014.)...i da znaš da je Arma II vojna simulacija,a DayZ Standalone je neki amo reći survivor i ono najvažnije prem da bi ti moga do jutra nabrajat suprotnosti je to da to što je u DayZ modu napravljeno i što su ljudi dodatno radili ovi invaliti što sada rade igru neće napravit za još 2 godine barem i neće biti sve uredno 

Team32Ipe77
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Nitko ovdje nije nista rekao za ARMU 2.Nego za DayZ mod.Koji definitivno nije niti do koljena Standalone-u.Sta je toliko dobro u Modu?Vozila i barake???Ja sam se osvrnuo na sam Gameplay moda i igra ne valja.Ti pricaj sta hoces.Arma je drugi par cipela.

Moj PC  
0 6 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

standalone je goli k... po sadržaju ako ga usporediš s dayz modom za armu 2. nađi pušku, ubij 2 zombija, dobij metak u leđa. ponovi. to je standalone. možda za kojih par godina standalone bude imao sadržaja i mogućnosti kao mod. možda.

mod ovisno o skriptama ima- masu vozila (auti, oklopnjaci, helići, avioni, čamci itd) iz same arme ili novih koji su dodani sa različitim skriptama, oružja iz arme i hrpetine dodatnih, mogućnost gradnje ogromnih baza sa parkinzima i liftovima, serveri imaju hrpu custom zgrada, možeš legalno prodavati marihuanu (samo to je po meni najveći plus haha), nevjerojatan broj različitih misija gdje čak moraš i taktizirati kako ćeš i što napraviti, ai patrole (pješaci, ground vozila ili helići), na nekim serverima imaš i za unajmiti plaćenike kojima daješ naredbe kao timu, group system, custom traderi, gem valute, klase charactera sa raznim početnim itemima i bog zna što sve ne. a tu su uvijek i ostali playeri koji te mogu napucati u svakom trenutku.

 

u koje se kuće ne može ulaziti? jesi ti igrao ijednu dayz mod mapu nakon prvog chernarusa? dođi malo na napf da vidiš kakvih sve kućica ima u koje se može ulaziti. čak imaš zvono na vratima da se najaviš kad nekome dođeš u posjetu. 

za koji k... bi itko šakama udarao zombije kad imaš vatreno oružje? ili ubijao sa"hladnim" oružjem? ne želiš da te itko čuje? izaberi jednu od milijun pušaka ili pištolja sa silencerom pa pucaj. ako ti se igra nešto sneaky postoji masa drugih igara koje su napravljene baš za takav stil igre.

a gdje piše da zombi ne smije trčati? ti nisi sposoban pogoditi pokretnu metu?

a na kontrole i inventory se jako lako navikneš osim ako nisi mentalno nesposoban nešto naučiti.

 

tvoji argumenti su čista nula. imam osjećaj da si proveo 5 minuta u modu ali važno da tupiš bedastoće.

mi koji igramo mod uživamo u gradnji baza i njihovoj obrani a tebi ako se samo napucava, imaš bf4, novi cod, planetside 2 itd. 

 

standalone je u izradi od 2012 a ni aute još nemate. kao što rekoh, trči okolo, pokupi puškicu, ubij par zombija i crkni. pa opet ispočetka. bravo standalone

 

 

edit: http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/dayz-standalone/166681.aspx?page=189 evo dame i gospodo, odite malo ovdje i čitajte o bugovima i hakerima. pročitao sam nekoliko stranica postova i igra je sa svakim patchem u sve gorem stanju. standalone je katastrofa. i onda ti endymon pričaj bedastoće da je mod sranje. NEMAŠ POJMA o ničemu, samo baljezgaj i dalje

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.1.2015 3:50 (Robocraft22).
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Endymon kaže...

Nitko ovdje nije nista rekao za ARMU 2.Nego za DayZ mod.Koji definitivno nije niti do koljena Standalone-u.Sta je toliko dobro u Modu?Vozila i barake???Ja sam se osvrnuo na sam Gameplay moda i igra ne valja.Ti pricaj sta hoces.Arma je drugi par cipela.

 ti neznaš što je razlika između moda i igre.....i kad spominješ nešto vezano uz gameplay DayZ moda onda se to automatski odnosi na gameplay arme II i što ti tu nije jasno......a kolega ti je tu ispod objasnio i još dodatne činjenice koje ti ne da ne vidiš nego nemaš pojma zašto je to tako...

EDIT: na sve što ti je kolega napisao gore iznad ja dodam još toliko činjenica ako treba....i vidim da je spominjao i napf pa da ti kažem nije to sve postoji još i taviana,takistan,namalsk,lingor island itd. ......e i vidim da previše gledaš TWD pa misliš da se zombi kao izmišljena stvar može definirat i da se može objasnit kako pravi zombi treba izgledat....ma daj reci nešto suvislo 

Team32Ipe77
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.1.2015 15:17 (Ipe77).
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Nisam igrao nekoliko mjeseci. Jel ima neki novi zanimljivi mod ili mapa ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
AmonZero kaže...

Nisam igrao nekoliko mjeseci. Jel ima neki novi zanimljivi mod ili mapa ?

ni ja neigram zadnji mjesec dana ali sam se prebacio na CCG servere OverEpoch jako ugodno iznenađenje nisam ga nikad prije igrao 

Team32Ipe77
15 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Igrao sam na njihovom Podagorsk Overpoch nekih mjesec dana i lijepo se zabavio.

9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

tražim po internetu ali nigdje jasnog odgovora. kada plot pole ima object build limit, što se sve ubraja u to i na koji način? npr. 1 sef, storage shed, workbench se računaju kao 1 objekat. ali što sa cinder zidovima i vratima? dali se puni cinder zid računa kao 1 objekat ili kao 2 (početni poluzid je jedan a nadogradnja drugi dio)?. a vrata? prazan okvir jedan objekat, nadogradnja na vrata drugi objekat i brava je treći? ili je sve skupa 1 objekat?

13 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Ekipa ako netko traži epoch server:

 

212.129.63.147:2302

 

pozz

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Robocraft22 kaže...

tražim po internetu ali nigdje jasnog odgovora. kada plot pole ima object build limit, što se sve ubraja u to i na koji način? npr. 1 sef, storage shed, workbench se računaju kao 1 objekat. ali što sa cinder zidovima i vratima? dali se puni cinder zid računa kao 1 objekat ili kao 2 (početni poluzid je jedan a nadogradnja drugi dio)?. a vrata? prazan okvir jedan objekat, nadogradnja na vrata drugi objekat i brava je treći? ili je sve skupa 1 objekat?

 Broji se puni zid, dakle ako imaš 10 zidova to je 10 itema na plot pole-u, za vrata također, broji se cijeli objekat u ovom slučaju vrata sa lokotom kao 1.

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

hvala, sad znam kako da gradim bazu na novom serveru. plot build limit je 250 

13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Robocraft22 kaže...

hvala, sad znam kako da gradim bazu na novom serveru. plot build limit je 250 

 uostalom imaš na plot pole-u opciju da ti pokaže koliko je itema na pole-u.

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

istina, ima. no zeznuto je kada ne znam koliko računa za nešto. evo npr. počeo graditi osnovnu bazu u hangaru. workbench, 2 sefa, cinder garage doorway, obična vrata i 1 cinder zid. pokrio ulaze a zgrada je ionako neuništiva i nema rupa kroz koje me se može ubiti snajperom. plot pole kaže da računa 5 objekata. vjerojatno se workbench onda ne broji

13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Robocraft22 kaže...

istina, ima. no zeznuto je kada ne znam koliko računa za nešto. evo npr. počeo graditi osnovnu bazu u hangaru. workbench, 2 sefa, cinder garage doorway, obična vrata i 1 cinder zid. pokrio ulaze a zgrada je ionako neuništiva i nema rupa kroz koje me se može ubiti snajperom. plot pole kaže da računa 5 objekata. vjerojatno se workbench onda ne broji

 Pa ono što kaže pole, toliko računa tako da no sikiriki :) btw objekti po default u armi se daju uništiti. Tipa kuće hangari itd.. Al mislim da bi trebalo par satchel chargea, koja detonacija auta da ih skine..

 

Što smo mi radili na drugom serveru kad smo uništavali dio baze(zid default kuće) je da smo navezli par auta, digli ih u zrak, i onda lupali sledgehamerima dok kuća nije pala.

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

ma taj hangar se ne može uništiti, imao sam vozila s ap/he raketama, hidre, bombe iz aviona. ništa, stoji i ne mrda

13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Sve se može u editoru provjerit:)

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
9 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

ako neko traži epoch sever ovo je dobar ima i hravta kao admina ...   81.19.216.155:2350   

sviđa mi se ovaj server jer nije pay to win, u najboljem lodoutu imaju samo m9sd pištolj, aktivni admini i server je među 20najboljih arma 2 dayz servera.. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.1.2015 5:21 (wooky11).
 
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
wooky11 kaže...

ako neko traži epoch sever ovo je dobar ima i hravta kao admina ...   81.19.216.155:2350   

sviđa mi se ovaj server jer nije pay to win, u najboljem lodoutu imaju samo m9sd pištolj, aktivni admini i server je među 20najboljih arma 2 dayz servera.. 

 probat ću sigurno 

Team32Ipe77
15 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
wooky11 kaže...

ako neko traži epoch sever ovo je dobar ima i hravta kao admina ...   81.19.216.155:2350   

sviđa mi se ovaj server jer nije pay to win, u najboljem lodoutu imaju samo m9sd pištolj, aktivni admini i server je među 20najboljih arma 2 dayz servera.. 

 Cherno ?

14 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Kao i svaka druga mmo igra, i dayz je "loš" ako igrate sami.

 

"loš" iz razloga što ste u startu hendikepirani jer vam nitko ne pokriva leđa. U dvoje je recimo skoro deset puta zabavnije i lakše, u troje već možete ozbiljno konkurirat skoro svakom klanu. Mi igramo sa sniperom, silenced oružjem i strojnicom. To je dovoljno za kretat se svugdje, ako navučete kojeg zombija to riješite nekom silenced puškom, a sniper uvijek pokriva leđa drugoj dvojci koja odu po loot.

 

Mi eto igramo skoro par godina, čak smo imali i server, no s vremenom svaki server krene, peaka, pa faila jer se klanovi prebace na drugi server i tu nema ništa loše.

 

Za početak vam preporučam epoch. Ne dayz ni overpoch.

 

Zašto? Epoch je za početak prilično sadržajan ukoliko igrate na popunjenijim serverima. Brzo nađete solidan gear, mahom se spawnate s toolboxom iz kojeg možete deployat bike, i to je za početak dovoljno da se brže krećete po mapi do nekog military campa. Nas je od dayza otjero antibiotik jer bi 99/100 slučajeva umrli od "sepse", a naišli smo na smao dva u skoro pol godine igranja. A sepsu bi dobio od prvog udarca zombija što je meni debilno. Nakon toga te tvoj netko upuca i to je to.

 

Klanovi se većinom kreću oko misija (njih /misije/ zaobilazite jer će te dobit headshot u glavu čim dođete na 1km od misije), i nerijetko se pokolju 3-4 klana oko recimo Ikea misije u kojoj dobivate bulding suplies. No to znači da klanove nećete često srest recimo u Baloti što vam daje dovoljno sigurnosti da nabavite kakvu stanag pušku, backpack i nešto hrane/pića. Worst case naići će te na nekog tek spawnanog koji također traži loot pa imate daleko veće šanse za preživit.

 

Pošto su klanovi orijentirani k gradnji baza i ratovanju među sobom, ako baš nejdete grlom u jagode, šanse su da vas nitko neće ni primjetit dok sami ne krenete "u vatru".

 

Zombija je nešto manje, i realno ne predstavljaju neku opasnost. Osobno mi više služe kao indikator, naime spawnaju se samo ako je netko od igrača blizu.

 

Također, imate i safe zone u kojima možete bezbrižno trgovat, pit, pušit ili sjedit oko vatre uz roštiljanje mesa.

 

Naravno, dosaditi će vam čim dovršite bazu jer nakon toga vas rijetko tko dira. Baze su skoro neuništive, a sve što valja je ionako u neuništivim sefovima pa ih nema nekog smisla uništavat i trošit municiju/bombe na neka drvena vrata.

 

Ali ako ste od akcije, možete se zaratit s nekim pa se međusobno tražite po mapi ili čekate misije pa da tamo nekog pokušate ambushat.

 

Ako ste solo igrač, radije igrajte na nekom od 90+/100 servera gjde je praktički deatmach u skoro svakom kutku mape i di vas usred ničega netko može zgazit ili koknut. Tamo obično ne preživim dulje od 15 min - pol sata.

 

 

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
AmonZero kaže...

 Cherno ?

 da

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice