Arma III

poruka: 763
|
čitano: 144.578
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Arma III
Hrvek1909 kaže...

A odakle si uzeo tu za 10-tak dolara?

g2a

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
10 godina
offline
Re: Arma III
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Hrvek1909 kaže...

A odakle si uzeo tu za 10-tak dolara?

g2a

Isti slučaj i kod mene. Uzeo rusku, platio 12-tak dolara ili tako nešto, instalirao i prvi put pokrenuo preko VPN i radi ko doksa.

12 godina
neaktivan
offline
Arma III

Ja sam sinoć uzeo za 19 eura, pičim ju evo već satima, fora je, samo što nema servera gdje je strict RP.. Malo - malo dođe lik i ubije nas 10..

Ak imate kakvu preporuku, vičite :)

 

EDIT: Hoće netko Altis life zajedno možda?

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 14:10 (Hrvek1909).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Arma III

   Potrazite na server listi King of the Hill by Sa-Matra, genijalan mod koji se stalno razvija, po mom misljenju vrh fps atm, pravi rat, genijalno i gotovo.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
Mquany kaže...

   Potrazite na server listi King of the Hill by Sa-Matra, genijalan mod koji se stalno razvija, po mom misljenju vrh fps atm, pravi rat, genijalno i gotovo.

FPS je dobar samo na Chimera serverima

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
10 godina
neaktivan
offline
Arma III

Aj ako neko moze reci par stvari u vezi arma 3 nek me doda na xfire : versace2861 ili steam: narc2861 / narcEk....di kupiti itd..a i neda mi se solo igrat :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
narc kaže...

Aj ako neko moze reci par stvari u vezi arma 3 nek me doda na xfire : versace2861 ili steam: narc2861 / narcEk....di kupiti itd..a i neda mi se solo igrat :D

Ak si za igrat RPG (simuliras stvarni zivot), odnosno na Asylumu možemo igrat.. Ja nemam živaca puckarat okolo, za to mi služi BF xd

10 godina
neaktivan
offline
Arma III

ma to da, aj dodaj me na steam/xfire ili mi posalji di bi te mogo dodat :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Arma III

Pozdrav ljudi, evo i mene u Armi, probao sam je na steamu i odmah je kupio, 22,49 eurića...

Problem je što sam totalni noob i radije bih je igrao sa ekipom, moji igraju Bf4, pa me zanima postoje li kakvi klanovi i ekipa koja igra na TS-u?

Trebam par savjeta na koje servere ići, i nekog tko bi me uputio u igru... svidja mi se totalno takav tip FPS-a... 

Svaki savjet dobrodošao...

ropevas
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III

ti ne znas za mrcine? :D

 

http://www.mrcine.org/boards/

12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
ptrvic kaže...

Pozdrav ljudi, evo i mene u Armi, probao sam je na steamu i odmah je kupio, 22,49 eurića...

Problem je što sam totalni noob i radije bih je igrao sa ekipom, moji igraju Bf4, pa me zanima postoje li kakvi klanovi i ekipa koja igra na TS-u?

Trebam par savjeta na koje servere ići, i nekog tko bi me uputio u igru... svidja mi se totalno takav tip FPS-a... 

Svaki savjet dobrodošao...






{#} Svi smo mi Mrcine!! {#}

Team32Ipe77
14 godina
offline
Arma III

Arma 3 - Helicopters DLC Trailer

 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Arma III

Planiram uzeti Armu 3 uskoro (prvenstveno zbog onog Life moda), ali nisam siguran da li ću ju moći igrati... ne znam dal još postoji ona Arma 3 Lite barem da probam? Kolko sam skužio, to je nekakav svojevrstan demo? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Arma III

Arma 3 life ti je izasao u betu, ako ga mislis igrati prijavi se na njihovoj stranici i cekaj da te prime. Ako te prime, imas njihov TS i pripremi se na heavy RP gdje i najmanja pogreska (naravno glede RP-a) moze rezultirati trajnim banom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Arma III

Imam origin account sa BF4 na ruskom, ako je nekom dosadila Arma možemo se zamjeniti

Sve što znam o životu naučio me Đelo Hadžiselimović
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
Dr.Feel kaže...

Arma 3 life ti je izasao u betu, ako ga mislis igrati prijavi se na njihovoj stranici i cekaj da te prime. Ako te prime, imas njihov TS i pripremi se na heavy RP gdje i najmanja pogreska (naravno glede RP-a) moze rezultirati trajnim banom.

 

Mislio sam na Arma 3 LiTe. Sjećam se da je prije 2-3 godine Arma 2 imala nekakvu besplatnu verziju, to sam skinuo da vidim dal ju mogu igrat ne laptopu i poslije toga kupio. Mogao bi skinuti "zločestu" verziju da probam, ali radije bi probao taj Lite ako još postoji.

Što se Life mod-a tiče, gledao sam neke videe i ne čini mi se tako rigorozno, vidim da ljudi svakakve gluposti izvađaju. Doduše, nisam čitao pravila još, prvo me zanima dal ću uopće moći igrati Arma 3 :)

16 godina
neaktivan
offline
Arma III

Arma 3 - 50% off na steamu

http://store.steampowered.com/app/107410/

22,49€ 

AUTUMN SALE! Offer ends in 42:16:57

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 0:45 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Arma III

 

Ljudovi, el zna možda netko kako da riješim ovaj problem? Lik se treba vratit u auto ali samo stoji tamo, kolko god čekao. Našao sam par postova uvezi toga ali nigdje ne piše kako riješit to. Lud sam već.

 

Evo ticket koji sam pronašao, isti problem - http://feedback.arma3.com/view.php?id=22117

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Arma III

Evo da vam javim da Mrcine primaju Arma 3 Regurte 0/24 :) . I naravno cijeli 9. vod(Arma 3 vod) se ponosi svojim novim serverom za Armu 3, server i sa 20 igraca radi nevjerojatno dobro, nema lagga, ni fps dropa. Navratite jednu vecer da vam pokazemo kako se to radi :) . Od modova vecinom se igra Patrol Ops te nakon njega ukoliko nema dovoljo igraca neke side misije.

 

Posjetite: www.mrcine.org

 

Server:

 

Ime:  *NOB* Mrcine :-: Arma 3 pub & mission server :-: www.mrcine.org
IP: 212.83.57.144
Port: 2302
Voting: Da
Slotovi: 20
Lokacija: Frankfurt

Ping: 29 

 

Dozvoljeni client side modovi na serveru:

 
-Cyp PushToHear A3 (v1.41)
-Helo HMDs Kimi (v2.31)
-ShackTac User Interface (v08.08.14)
-VTS Simple Weapon Resting (v0.5)
-Midrange Terrain Texture Replacement (v27.08.13)
-JSRS (v2.2 - 07.18.2014)
-Blastcore A3 (R3)
-Adjustable Full Screen Night Vision (v1.1)
-Digital Compas Bearing Mod (v2.0)
...
 
Client side modovi na serveru:
 
-CBA A3 (RC4)
-Task Force Radio (v0.9.7.1)
-Community Upgrade Project (CUP) (v1.0)
-ASDG Joint Rails (v0.11)
-All in Arma Terrain Pack (AiA TP) (v18.10.2014)
-CAF Aggressors (v1.5 hotfix 2)
-RHS: Armed Forces Of The Russian Federation (v0.3 server key hotfix)
-RHS: United States Armed Forces (v0.3 server key hotfix)

 

Raspored igranja:

 

Utorak: 21:00h Server;20:30 TeamSpeak 3

Cetvrtak: 21:00h Server;20:30 TeamSpeak 3

Subota: 21:00h Server;20:30 Teamspeak 3

 

Neki klipovi:

 

 

Posjetite: www.mrcine.org

 

 

-Vojnik Bodul ; *NOB* Vitaly

Find me here |||: Steam: |CRO|Vitaly™ ||| Origin: MasterNerdx ||| Uplay: CRO_Vitaly ||| Diablo 3: Pršut#2139 ||| Proud to be Mrcina "www.mrcine.org" Hrvatski multigaming klan, 10godina djel
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Arma III

Vidim da je tema relativno mrtva ali da pitam igra li netko možda breaking point ili neki drugi arma 3 mod ? Ja sam malo probao navedeni Breaking point i sviđa mi se pošto je gotova igra sa modom pa ima manje bugova nego neke druge igre koje sam igrao i igrati ću ponovno ali valja probati i nešto drugo :)

 

Isprobao sam i Epoch mod ali nekako mi se činio prazan makar sam ga igrao samo sat vremena a i open alpha je tek i nedavno izašlo tako da će sigurno biti bolje s vremenom.

 

Također tu je i Altis life koji je često streaman na twitchu a više se orjentira na role play nego pvp ili pve.

www.crohq.org
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 22:22 (gicago).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Arma III

na kakvim pilama igrate armu 3 jer ja s fx8320, r9 270x dobijem tek 20fps ak imam srece ...igram altis life i wasteland

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III

i3 2120 3.3GHz
GTX 560Ti
4GB RAM

eto ništa posebno morat ću si procesor uzoti novi ali ne baš skoro inače fps nije loš ni u gradovima ni izvan njih amo me zna zezat kada s helićom preljećem gradove ostalo je više nego OK!

Team32Ipe77
11 godina
offline
Arma III

onda definitivno moram prec na neki i5

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Arma III
SiNkE.Zgb kaže...

onda definitivno moram prec na neki i5

Bas sam nedavno naletio na usporedbu fx 8320 vs i5 pa evo ako ti pomogne,razlika je 15 pa do 20-25 fps.

 

 

Od 2 : 31.

12 godina
neaktivan
offline
Arma III

jel igra tko tu Armu? nikako naći ekipu da me malo uputi u igru, igram bf4 i dobro bi mi došlo malo više taktike...

sam mi se ne da istraživati tako veliku igru...

vas-hrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III
ptrvic kaže...

jel igra tko tu Armu? nikako naći ekipu da me malo uputi u igru, igram bf4 i dobro bi mi došlo malo više taktike...

sam mi se ne da istraživati tako veliku igru...

 Čisto za usporedu da znaš šta te čeka (glede skilla)...

 

COD->vrtić

BF->srednja

Arma->Doktorat

12 godina
neaktivan
offline
Arma III

ok. Prihvaćam uvjete, di da se prijavim?

 

vas-hrv
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III

Od domaćih klanova, *NOB* Mrcine ti igraju tu i tamo.

14 godina
offline
Re: Arma III
chsignal kaže...

Od domaćih klanova, *NOB* Mrcine ti igraju tu i tamo.

 

Utorkom i četvrtkom se obično okupljamo ali i ostale dane kako naiđemo. Imamo svoj TS i public game server, svi podaci su na našem forumu. www.mrcine.org

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 21:22 (Minoza).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arma III

Kako ono bješe. Free DLC?

 

http://www.bug.hr/master/vijesti/arma-3-ide-dalje/132401.aspx

 

Free je samo bio Zeus. Bohemia postala EA.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice